|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 1:13:28   
sporty mamaa
Ma ti ces zeno rodit kuciuser posted image Salim se, ja ti stvarno ne znam nista o tome, rodila na carski, ali sretno tiuser posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 1:14:07   
Hannan
Pa sacekaj jos makar dvije pa vidi , ali ako je na 2 min odmah draga moja sretno i hairli ti bilo...nek pale auto i ugriju:)

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 1:16:05   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Hannan

Pa sacekaj jos makar dvije pa vidi , ali ako je na 2 min odmah draga moja sretno i hairli ti bilo...nek pale auto i ugriju:)

Ovo ti i ja htjedoh napisati. Sretno i aBd ujutru da i tebe nađemo na temi rodili smo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 1:16:11   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ZaraHamza

IZVORNA PORUKA: Hannan

Uh draga ZaraHamza, ja ne znam sta da ti kazem...na koliko su kontrakcije??
Izmedu ove zadnje dvije 2 min...koliko dugo treba mjeriti? O svemi sam citala kroz trudnocu ali sam trenutno sve zaboravila. Sve mislim posto sam prvorotka ne moze to tako lako a i draze mi je da ujutro krenem jer je vani snijeg. Bolovi su podnosljivi samo katkad jace zigne, beba se koprca...


ja bih na tvome mjestu krenula prema bolnici...
jesi ti prvorotkinja al mila neke baš fino porđu na porodu kao npr ja...meni niej pukao vodenjak a brzinom svjetlosti iz podnopšljivih bolova završila sma sa nepodnošljivim...u 12.50 ušla u bolnicu na nosilima au 1.55 rodila djevojčicu...

pošto si dalje od bolnice, pošto imaš kontrakcije i pošto snjegan pada...ja bih se na tvome mjestu spremila i krenula da se sretnem sa vojom bebom ubrzo inašalllahuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ZaraHamza)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 1:23:51   
ZaraHamza
Ma to sam ja nabasala na razmak izmedju 2 min. Evo citam da kad se kontrakcije javljaju svakih 5 min. treba krenuti u bolnicu, po mojoj matematici bih trebala biti vec u saliuser posted image . Ipak mislim da cu jos malo pricekati he he, ne znam ja jos sta su pravi trudovi, je'l de mamice?!
Zanemarite moju prijasnju poruku - glupasto!
Ima nas sto ne mogu spavati...



_____________________________

Obrati pažnju na bas... U ritmu je spas
I kad nađeš svoj gruv i na kiši si suv.

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 1:26:33   
Hannan
Bol nemoj da ti bude orjentir...jer nismo svi isti...razmak izmedju kontrakcija prati.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu ZaraHamza)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 1:28:00   
ZaraHamza
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ZaraHamza

IZVORNA PORUKA: Hannan

Uh draga ZaraHamza, ja ne znam sta da ti kazem...na koliko su kontrakcije??
Izmedu ove zadnje dvije 2 min...koliko dugo treba mjeriti? O svemi sam citala kroz trudnocu ali sam trenutno sve zaboravila. Sve mislim posto sam prvorotka ne moze to tako lako a i draze mi je da ujutro krenem jer je vani snijeg. Bolovi su podnosljivi samo katkad jace zigne, beba se koprca...


ja bih na tvome mjestu krenula prema bolnici...
jesi ti prvorotkinja al mila neke baš fino porđu na porodu kao npr ja...meni niej pukao vodenjak a brzinom svjetlosti iz podnopšljivih bolova završila sma sa nepodnošljivim...u 12.50 ušla u bolnicu na nosilima au 1.55 rodila djevojčicu...

pošto si dalje od bolnice, pošto imaš kontrakcije i pošto snjegan pada...ja bih se na tvome mjestu spremila i krenula da se sretnem sa vojom bebom ubrzo inašalllahuser posted image

Nisam stigla procitati tvoju poruku a vec sam svoju napisala. Hvala ti na savjetu. Dobro cu razmisliti. Ma bice to sve dobro ako Bog da!


_____________________________

Obrati pažnju na bas... U ritmu je spas
I kad nađeš svoj gruv i na kiši si suv.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 1:29:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hannan

Bol nemoj da ti bude orjentir...jer nismo svi isti...razmak izmedju kontrakcija prati.




koji moze da zbuni prvorotku meni bili na 5 minuta kad sam stigla u bolnicu a slabo se otvarala vodenjak nije pucao itd...

(odgovor članu Hannan)
  Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 1:36:24   
MELLI
zarahamza,prati jesu li kontrakcije redovne,ako su i na minut,a neredovne ne mora značiti porod,
Nemoj se puno uzdati ni u to da moraju biti na pet minuta da kreneš u bolnicu.Ja sam na prvom porodu imala prve dvije kontrakcije na sedam minuta,onda dvije na dvije minute i odmah iza toga na  minut,pa ti vidi koliko mi je trebalo.
Kod drugog poroda ctg u 20:00h nije pokazivao kontrakcije,u 20:30h molila sam doktore da me pregledaju,jer sam odmah dobila kontrakcije na dva minuta(opet samo dvije) i odmah na minut.
Za tih pola sata otvorila sam se kao prozor na propuhu,čak devet cm.U 21:00h već sam dojila svoju bebu.
Mjeri vrijeme,bez panike,nek sve prođe u najboljem redu.
Ne zaboravi disatiuser posted image user posted image user posted image

od srca ti želim brz i lak porod kakav sam ja imala oba putauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZaraHamza)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 1:37:59   
ZaraHamza
Hvala vam mamite! Ima li jos neko ko zna kakav je dr. Mišić? Je li to mlađi doktor?

_____________________________

Obrati pažnju na bas... U ritmu je spas
I kad nađeš svoj gruv i na kiši si suv.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 5:57:08   
IvanaTz
Srednjih godina, sreeetnooo user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 25.2.2011 10:12:48 >


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu ZaraHamza)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 10:10:53   
sweet insanity
Sretno i od mene :)

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 12:16:32   
Hannan
ZaraHamza nadma se da vec drzis svoje cedo u narucju user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Ginekolozi u Tuzli
2.3.2011 8:53:02   
ZaraHamza
Drage moje ringerajice moja Emina je dosla na svijet u 25.2.2011. Sve je dobro proslo jedino je mamici uradjena malo veca epiziotomija. Ljubimo vas!



_____________________________

Obrati pažnju na bas... U ritmu je spas
I kad nađeš svoj gruv i na kiši si suv.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Ginekolozi u Tuzli
2.3.2011 10:59:25   
Hannan
user posted image Cestitam!!!user posted image   Od one noci mislim na tebe, i bas mi je drago da si se javila. Bebici zelim sve najljepse u zivotu.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu ZaraHamza)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Ginekolozi u Tuzli
2.3.2011 11:05:53   
mamity
Čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image  neka ti zdrava i živa i sretna dugo dugo godina

_____________________________

mamina pahuljica 12.05.2003
mamin sunčan 14.04.2010

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Ginekolozi u Tuzli
2.3.2011 11:14:54   
mamity
Draga moja Amelic kao što sam i gore već navela obje trudnoće su mi vodili ljekari u privatnoj praxi, moju djecu liječe ljekari u privatnoj praxi, tako da vrlo dobro znam šta to znači. Ja sam izrazila svoje mišljenje o pomenutoj dr i čvrsto stojim iza njega. Kada sam se odlučila da idem njoj večina mojih prijateljica i ljudi oko mene nisu imale lijepo mišljenje o njoj i njenom radu ali me to nije spriječilo, ipak 9 mjeseci saradnje mi je nametnulo taj stav o kojem ovdje ne bih govorila. Ja ti zaista želim sreću i na kraju jedno lijepo iskustvo sa pomenutom dr, jer kao što sam i gore navela to je moje mišljenje i ono će kao takvo i ostati. Veliki pozdrav

_____________________________

mamina pahuljica 12.05.2003
mamin sunčan 14.04.2010

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Ginekolozi u Tuzli
2.3.2011 12:06:57   
sweet insanity
IZVORNA PORUKA: ZaraHamza

Drage moje ringerajice moja Emina je dosla na svijet u 25.2.2011. Sve je dobro proslo jedino je mamici uradjena malo veca epiziotomija. Ljubimo vas!




Čestitam i zelim sve sve sve najbolje :)

(odgovor članu ZaraHamza)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Ginekolozi u Tuzli
16.3.2011 11:01:43   
neda 30
Da li je neko od mamica ili user posted image imao iskustva sa dr. anelom Latfagić sa Gradine?

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.3.2011 21:55:46   
dada83
Imam samo rijeci pohvale za dok. Latifagic. Radila mi je 2 ultrazvuka i bila na prijemnom kad sam se trebala poroditi, ostali su me htjeli vratiti kuci a ona je insistirala da ostanem i taj dan sam se i porodila- Mirna , stalozena osoba, uvijek objasni ono sto radi, odgovara na pitanja.. Stvarno je super..  Ali to je moje iskusvo a znas i sama da su misljenja razlicita.

(odgovor članu neda 30)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Ginekolozi u Tuzli
21.3.2011 21:01:06   
Amam
IZVORNA PORUKA: neda 30

Da li je neko od mamica ili user posted image imao iskustva sa dr. anelom Latfagić sa Gradine?


Nedo,posto  ne znam,moram pitati gdje ides na pregled kod dr Latifagic?
Ja i moja dr molimo Boga da mi opet bude ona na porodu,za nju samo rijeci hvale


_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu neda 30)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.3.2011 13:09:33   
mikic@
pozdrav svima
po prvi puta se javljam na forumu,često pratim šta se piše ali eto do sada se nisam javljala.Ja idem kod dr Amele Adžajlić i za mene je ona super,prijatna,sasluša sve što imaš da kažeš,pitat...a što se tiče privatne ordinacije ja sam prvo krenula gore kod nje,i ona sama me pitala da li imam zdravstveno osiguranje ako imaš citiram:"dušo moja ti od sad u dz da dolaziš nije meni cilj da ja tebi uzimam pare...."za mene je to bila velika stvar pogotovo na današnjem vremenu!!s vremena na vrijeme ja odlazim i privatno jer nekada nemogu izaći s posla u toku dana!
nažalost još uvijek nisam user posted image ,ali se mm i ja nadamo uskoro.

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.3.2011 13:14:25   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: neda 30

Da li je neko od mamica ili user posted image imao iskustva sa dr. anelom Latfagić sa Gradine?


DIVNA osoba i odličan doktor! "Čuvala" me na ginekologiji B dok sam imala urinarnu infekciju i prijevremene trudove, a ujedno i obilazila (nakon poroda) nakon što je Dr. Šerak otišla na seminar (poslje mog poroda). Spasila me od prijevremenog otpusta (nisam još ni blizu bila izliječena a brzopleta dr. Radončić me htjela otpustiti user posted image )

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu neda 30)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.3.2011 15:13:08   
neda 30

IZVORNA PORUKA: Amam

IZVORNA PORUKA: neda 30

Da li je neko od mamica ili user posted image imao iskustva sa dr. anelom Latfagić sa Gradine?


Nedo,posto  ne znam,moram pitati gdje ides na pregled kod dr Latifagic?
Ja i moja dr molimo Boga da mi opet bude ona na porodu,za nju samo rijeci hvale



Idem kod nje na Gradinu sa uputnicom, pošto vodim trudnoću privatno, a ABD dr. Anela će me poroditi.

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Ginekolozi u Tuzli
28.3.2011 10:56:18   
Adelly
Zdravo, novi kolačić :)

Da li mogu dobiti informaciju, javno ili privatnom porukom (svejedno je) za dr. Amelu Adzajlic i njenu privatnu ordinaciju? S obzirom da sam naisla samo na pohvale o njoj, htjela bih je i posjetiti za pregled, ali privatno.
Hvala user posted image

(odgovor članu neda 30)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *