|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Tuzli
28.8.2011 15:15:29   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: klemzi

dr. Enida Nevacinovic...
user posted image user posted image user posted image user posted image
ne volim vidjeti njeno ime



Ja prvi put cujem za nju. user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Ginekolozi u Tuzli
28.8.2011 15:36:07   
Daisy2
Ja sam imala loše iskustvo sa tom doktoricom, ne bih je preporučila nikome...
I danas dan imam posljedice npr. patim od inkontinencije jer mi je pri porodu stradao i
urinarni trakt i nisam imala osjećaj bešike da li je puna ili prazna, i danas evo imam problema.
Čak mi je pri pregledu godinu dana nakon poroda u Zg ustanovljen stari nezbrinuti rascjep...
Šta više da kažem...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Ginekolozi u Tuzli
7.9.2011 14:41:14   
BINCI
Zdravo, ovo dugo želim da kažem: ENIDA NEVCINOVIĆ!
Trudnoću mi vodila Dr Azra Blitvic (sve ok, vodi i drugu), međutim ode na godišnji i preporuci mi Enidu jer bi bila dezurna na termin mog poroda. Odem kod Enide na pregled. Jedva se vratim kući od bolova. Prokrvarim. Nazovem Enidu, a ona kaže da je to normalno. Osjećam da mi po malo curi vodenjak-kaže da je i to normalno poslije pregleda. Sutradan odem na Gradinu. Moja beba je bila 36 sati bez vodenjaka, a sve zbod dotične godpođe ENIDE NAVČINOVIĆ. NAkon poroda, dođe dotična u vizitu i pravi se da me ne prepoznaje, a Dr Azri je rekla da joj nisam ni dolazila na pregled. Toliko o njenoj stručnosti!
Porodila me dr Kapidžić, svaka cast ženi, tretirala me kao da sam joj rođeno dijete, kao i babica, mislim da se zvala Nermina.
ENIDU ne bi nikom živom prporučila čak bi joj oduzela i dozvolu za rad.

(odgovor članu Daisy2)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Ginekolozi u Tuzli
7.9.2011 14:54:28   
Gift
majko draga sto me isprepadaste za ovu dr. Enidu, aaaa sta cu ako mi se ona zadesi na porodu user posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu BINCI)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Ginekolozi u Tuzli
7.9.2011 15:00:37   
sanela.asja
Zdravo, ovo dugo želim da kažem: ENIDA NEVCINOVIĆ!
Trudnoću mi vodila Dr Azra Blitvic (sve ok, vodi i drugu), međutim ode na godišnji i preporuci mi Enidu jer bi bila dezurna na termin mog poroda. Odem kod Enide na pregled. Jedva se vratim kući od bolova. Prokrvarim. Nazovem Enidu, a ona kaže da je to normalno. Osjećam da mi po malo curi vodenjak-kaže da je i to normalno poslije pregleda. Sutradan odem na Gradinu. Moja beba je bila 36 sati bez vodenjaka, a sve zbod dotične godpođe ENIDE NAVČINOVIĆ. NAkon poroda, dođe dotična u vizitu i pravi se da me ne prepoznaje, a Dr Azri je rekla da joj nisam ni dolazila na pregled. Toliko o njenoj stručnosti!
Porodila me dr Kapidžić, svaka cast ženi, tretirala me kao da sam joj rođeno dijete, kao i babica, mislim da se zvala Nermina.
ENIDU ne bi nikom živom prporučila čak bi joj oduzela i dozvolu za rad.

Covjece pa takve osobe treba tuziti,al kad u nasoj drzavi nema vajde samo gubis zivce i ja se sad plasim sta ako me ona zapadne user posted image user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu BINCI)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Ginekolozi u Tuzli
7.9.2011 20:32:24   
Daisy2
Da, poznato mi je to, pregled je bio pretpostavljam bolan... Isto je i samnom bilo, poslije pregleda sam blago prokrvarila i isti dan se morala vratiti u bolnicu zbog bolova, tada mi je dala indukciju, vaginalete, probusila vodenjak i sve ostalo sto treba da se isforsira porod i na kraju me porodila. Poslije poroda sam lezala u bolnici 15 dana...Naravno porodjena sam 2 sedmice prije zakazanog termina, da jos da kazem da sam nekoliko sati poslije poroda zavrsila na operaciji pod totalnom anestezijom jer sam imala unutrasnje krvarenje, koje nije primjeceno ni sanirano tokom poroda. Prezivila sam zahvaljujuc jednoj sestrici koja je ustanovila da sam u losem stanju te pozvala ljekara da me pregleda i tada hitno u salu...

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Ginekolozi u Tuzli
5.1.2012 10:34:22   
tacka
Curke, mene vodi Dr. Blitvic :-)

(odgovor članu Daisy2)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Ginekolozi u Tuzli
5.1.2012 11:05:37   
Sandrich

IZVORNA PORUKA: tacka

Curke, mene vodi Dr. Blitvic :-)



i mene user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu tacka)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Ginekolozi u Tuzli
10.1.2012 12:55:23   
MERCE
user posted image moze li mi neko dati adresu dr.blitvic.hvala

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Ginekolozi u Tuzli
10.1.2012 12:57:24   
Sandrich
stupine B9

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu MERCE)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Ginekolozi u Tuzli
10.1.2012 13:42:05   
MERCE
HVALA PUNO

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Ginekolozi u Tuzli
22.1.2012 11:13:15   
sweet insanity
zna li netko kakva je dr. Mahira Jahic?

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Ginekolozi u Tuzli
19.2.2012 18:33:09   
marsa
pozdrav dame :)) nova sam na forumu, pa bi da pitam da i je neka od vas imala iskustva sa policisticnim jajnicima, vrlo neredovnim i bolnim menstruacijama, te kome se u tom slucaju najbolje obratiti ( u dz ili privatno) :)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Ginekolozi u Tuzli
19.2.2012 20:12:42   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: marsa

pozdrav dame :)) nova sam na forumu, pa bi da pitam da i je neka od vas imala iskustva sa policisticnim jajnicima, vrlo neredovnim i bolnim menstruacijama, te kome se u tom slucaju najbolje obratiti ( u dz ili privatno) :)


Ginekoloska ordinacija Balic, toplo preporucujem user posted image .


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu marsa)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Ginekolozi u Tuzli
27.2.2012 16:41:51   
novadusa
e ovako,nova sam ovdje i zanima me misljenje o dr.Suadi Tinjic i jel ona preskupa?

(odgovor članu Tresnja)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Ginekolozi u Tuzli
2.3.2012 23:06:32   
Daisy2
Novadušo progugliraj njeno ime i prezime, sve će ti se samo kazat... Ima da se načitaš...

(odgovor članu novadusa)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Ginekolozi u Tuzli
26.3.2012 17:40:56   
dzenita_s
ima li neko broj telefona od doktorice Emine Mušic, odnosno od njene ordinacije Zena i dijete?

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Ginekolozi u Tuzli
5.4.2012 15:13:31   
zelenooka_2412
Meni je doktorica Balic stvarno super ( za dr. Balica ne znam ), strucna, prijatna i na svako pitanje mi odgovori bez problema.. sada mi vodi i trudnocu i njoj namjeravam i dalje da idem..

_____________________________

<3 Emina <3
20.11.2012

(odgovor članu dzenita_s)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Ginekolozi u Tuzli
8.4.2012 17:58:48   
moonchild07
Trudnocu mi vodi dr.Devleta Balic i uvijek kazem da je svijetli primjer nekoga ko je rodjen za svoj posao. Smatram da je svoje zdravlje bitno staviti u ruke strucnjaka koji ne prestaje da uci i prati inovacije. Doktorica Balic je kompletan strucnjak, smirena i temeljita. Ja uvijek imam puno pitanja od banalnih do bitnih i sve mi fino objasni. Pregled traje najmanje pola sata sto mi mnogo znaci. Nemam nikakvu tremu pred pregled niti se plasim da ce galamiti na mene za kilograme. Lijepo se dogovaramo, ja slijedim njene upute i sve funkcionise kako treba. user posted image



(odgovor članu zelenooka_2412)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Ginekolozi u Tuzli
8.4.2012 18:24:28   
nova_mama
Ja sam kod dr.Feđe Omeragića i on mi je sasvim OK.

_____________________________

Moja dva velika D
06.02.2012.
15.09.2013.

(odgovor članu moonchild07)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Ginekolozi u Tuzli
8.4.2012 18:44:15   
kaktuscic
I ja sam cula za dr.Devletu Balic samo lijepe rijeci hvale, nisam bila nikad kod nje, ali sam bila 4 puta kod Adema Balica, a zadnji put kad mi je radio 4D u prvoj trudnoci, i nikad vise. Ma taman da je jedini strucnjak na kugli zemaljskoj! Bas je neprijatan i neugodan, moras mu rijeci cupati, i osjecas se ko budala kad ga nesto pitas... a kad smo radili 4D isto je bio totalno neraspolozen, a nalaz smo platili 250KM. Ne kazem da mi treba igrati oko mene za te pare, ali moze biti makar malo prijatniji. Ovo je samo moje iskustvo s njim, mozda neko ima ljepse iskustvo.

(odgovor članu nova_mama)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Ginekolozi u Tuzli
8.4.2012 19:59:55   
Lulu_08
Doktorica Devleta Balic je definitivno extra i kao sto i drugi navedose samo rijeci hvale vezano za sve po pitanju nje kao doktorice.

Medjutim i ovo ispod vezano za doktora potpisujem, samo sam se jednom srela sa njim kada je doktorica bila sprijecena, i meni je utisak bio isto takav.

IZVORNA PORUKA: kaktuscic

I ja sam cula za dr.Devletu Balic samo lijepe rijeci hvale, nisam bila nikad kod nje, ali sam bila 4 puta kod Adema Balica, a zadnji put kad mi je radio 4D u prvoj trudnoci, i nikad vise. Ma taman da je jedini strucnjak na kugli zemaljskoj! Bas je neprijatan i neugodan, moras mu rijeci cupati, i osjecas se ko budala kad ga nesto pitas... a kad smo radili 4D isto je bio totalno neraspolozen, a nalaz smo platili 250KM. Ne kazem da mi treba igrati oko mene za te pare, ali moze biti makar malo prijatniji. Ovo je samo moje iskustvo s njim, mozda neko ima ljepse iskustvo.



_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Ginekolozi u Tuzli
10.4.2012 13:33:22   
Zin@
Zdravo,
Trebala bih malu pomoc od trudnica iz Tuzle :). Trebam krajem mjeseca da selim u Tuzlu, a trudna sam vec 15 sedmica, planiram voditi trudnocu u D.zdravlja, pa ako neko moze da mi preporuci doktoricu koja bi mi vodila trudnocu do kraja..
Imala sam komlikacije na pocetku, hematom i sada mi se trudnoca vodi kao rizicna dg. prijeteci pobacaj, pa bih dr. sa iskustvom?
Je li svakim danom primaju trudnice ili ne, zakazuje li se termin i sl.?
Svaka informacija mi je dobro dosla..

(odgovor članu Adelly)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Ginekolozi u Tuzli
10.4.2012 16:17:33   
Alma_27
ja sam rizicnu trudnocu vodila kod doktora Balica. Hvala Bogu, sve je proslo kako treba. on u DZ trudnice prima utorkom. otidji u savjetovaliste za trudnice pa pitaj. tamo ce ti reci ikad koji dr radi i poslat ce te sestri ljekara kojeg izaberes da ti da termin

(odgovor članu Zin@)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Ginekolozi u Tuzli
10.4.2012 16:45:44   
emči
ja sam jednom bila kod dr Balića i nije ostavio utisak dobrog doktora osim što je nahvalio da ima najbolju opremu u tuzli itd. definitivno ne bih više nikad kod njega otišla. vidim da su dobre preporuke za doktoricu Balić pa vas molim ako neko zna koliko košta kod nje papa test.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *