|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:46:32   
bebacha
koliko kosta taj grudnjak za dojilje u alma ras

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:47:06   
amela2208
zasto meni niko ne odgovara?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:48:32   
adja
Kupi tri za pocetak uvijek mozes nekoga poslati da ti kupi meni je bilo tri dosta

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:49:40   
adja
imate i na pijaci po 5 km i pravo su dobri peri deri sto se kaze

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:49:47   
amela2208
Private hvala puno...Ja nemam nikoga da mi moze bilo sta pomoc oko bebe kad dodjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:50:12   
Atarka
Grudnjake nisam tamo kupovala, ali jesam pidzamu (oko 50 km, ljetnja), potkosulje (obicne oko 6 km, veceg broja i za dojilje oko 25 km) i gacice (model za trudnice je oko 4-5 km, a ja sam uzimala i one obicne od 2,5 km, veci broj).

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:57:16   
Private
amela duso smijem li te pitati za godine i gdje  ces se poroditi?Znas kakve sam gace ja nosala u vecoj trudnoci,one sto je moja mama kupovala.A ni meni niko nije imao da pomogne oko bebe,rodila sam prije 2 i po mj.sve se nauci,i ja sam bebe prije gledala na slici,ako  koja prijateljica ili rodica ima.a sad se super snalazim.Dosta stvari sam naucila ovdje na forumu,da nema RR-trebalo bi ga izmisliti.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:57:30   
bebacha
nemojte mi se smijat al kakve su to gacice za trudnice

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 10:58:06   
adja
IZVORNA PORUKA: Private

amela duso smijem li te pitati za godine i gdje  ces se poroditi?Znas kakve sam gace ja nosala u vecoj trudnoci,one sto je moja mama kupovala.A ni meni niko nije imao da pomogne oko bebe,rodila sam prije 2 i po mj.sve se nauci,i ja sam bebe prije gledala na slici,ako  koja prijateljica ili rodica ima.a sad se super snalazim.Dosta stvari sam naucila ovdje na forumu,da nema RR-trebalo bi ga izmisliti.

Nisi jedina ja san nisila i vece nego moja mama hihihi

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 11:00:26   
ena23
Kupite ako mozete grudnjake za dojilje, one sto se otvarajau bez da ih skidas. Moj spavo mirno "ko beba" prvih par dana al zato cim otvori okice cikne iz dubine duse "zeno daj sisuuuuuuuu" i ja onda onako u trku jednom rukom grudnjak otkopcavam jednom njega uzimam... ja sma imala dva ali su mi bili malo, preporucila bi da uzmete 4-5, pogotovo na pocetku mlijeko curi na sve strane, morat cete ih cesto mjenjati.



_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 11:00:49   
amela2208
25 mi je god, prvi put sam trudna, moji su u crnoj gori, muzeva strana u liban, a ja i muz zivimo u istanbulu....

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 11:01:22   
Atarka
Obicne gacice sa malo vecim pojasem naprijed zbog stomaka, nisu lose, mada su meni zgodnije bile one obicne.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 11:03:53   
amela2208
i jos ovo 30 mi je nedjelja, muz mi je odsutan najmanje 16h na dan i trenutno imam zavrsne ispite...

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 11:04:21   
ena23
IZVORNA PORUKA: Private

amela duso smijem li te pitati za godine i gdje  ces se poroditi?Znas kakve sam gace ja nosala u vecoj trudnoci,one sto je moja mama kupovala.A ni meni niko nije imao da pomogne oko bebe,rodila sam prije 2 i po mj.sve se nauci,i ja sam bebe prije gledala na slici,ako  koja prijateljica ili rodica ima.a sad se super snalazim.Dosta stvari sam naucila ovdje na forumu,da nema RR-trebalo bi ga izmisliti.


Ovo bi potpisala. Eto imas jos 10 sedmica do poroda. Znaci imas vremena. Ja bi ti savjetovala da procitas SVE o grcevima (Da Bog da ti ne trebalo, ali meni je trebalo odma od prvog dana), o dojenju (ako planiras dojiti, a to bi ti preporucila- najljepsi osjecaj na svjetu). Otvori te podforume ili ukucaj tu rjec u pretrazivac pa ce ti izaci te teme.

Samo da kazem moj mali je jos u bolnici poceo histericno plakati ja nisam znala sta mu je dok nisam dosla ovdje i procitala da male bebe imaju vjetrove koji ih muce ako ne podrignu odmah poslje jela i da se trebaju dati espumisan kapi.


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 11:09:01   
amela2208
bubicu hvala puno, mogu ti reci da se uzasno osjecam sad, ne mogu da se gignem iz kreveta kolıko me boli stomak...
sta radi tetin emir???

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Veš za trudnice...
24.11.2009 11:22:40   
lilix
grudnjak za dojilje u almi ras je bio 25 KM, mada sam ja kupila i jedan na pijaci 5 KM i nema neke velike razlike, a gaće za trudnice u almi ras su mi odlične

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Veš za trudnice...
25.11.2009 13:27:17   
Azure
Negdje sam vec napisala, ali evo da ponovim. Ja sam kupila fantasticne grudnjake za dojilje u Robotu u Hrasnom. U pakovanju se dobiju dva, jedan crni i jedan bijeli. 100 pamuk. guma je cvrsta, ali neosjetna. Jaaako je udoban. Pakovanje od 2 grudnjaka kosta izmedju 23 i 26 KM. Ne sjecam se tacno. I VJERUJTE mi da sam se preporodila kad sam ih kupila. Gacice ove vece ko za stare debele zene meni fakat nisu odgovarale, mada sam ih probala. Kupila sam u Alma Ras za oko 6 km. Jako su udobne. Prekriju fino tibicu a ne stezu je. Takodjer sam tu kupila i potkosulju za trunice koja mi je idealna ona je 29 KM. Obicne, ali veci broj su mi bile siroke, presiroke ispod pazuha i kod grudi, obicno mi je grudnjak virio. Tako da te trudnicke gacice i potkosulja, niti stezu niti je gola tibica. Super su i ja ih zaista preporucujem. E cula sam da deblje stramplice za trudnice imaju u Sam Shopu, ali jos nisam otisla da kupim. Nasla sam u Tifaniju za 13,50 KM dva para ali tankih hulahopki za trudnice. I jos sam zaboravila, ne znam da li su stigle u Alma ras zimske pidjame i spavacice za trudnice. Imali su samo ljetne, i evo u ovih mjesec dana su trebali dobiti nove. E sad kad sam lezala na GAK-u prije mozda mjesec, bilo je jako toplo, a vecina trudnica je bila u ljetnim spavacicama. Ako vam je i kod kuce toplo, onda vam i ne trebaju zimske.

Nadam se da sam bar malo pomogla.


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Veš za trudnice...
10.12.2009 14:26:58   
Yuna
Možda kupim još koji grudnjak za dojilje i to je to.
Ne vidim smisla u kupovanju stvari koje su namijenjene samo za trudnice. I dalje nosim sve isto što i prije, jedino grudnjak malo veći.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Veš za trudnice...
10.12.2009 14:27:53   
Yuna
Na kojoj pijaci imaju grudnjake za dojilje za 5 km? nisam to još vidjela.

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Veš za trudnice...
10.12.2009 14:31:40   
lilix
ja sam uzimala na ciglanama doduše podavno, bili su 5 KM, mislim da su još uvijek 5 a stvarno su dobri, obični pamučni

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Veš za trudnice...
12.12.2009 12:31:59   
bebacha
Dali trudnice samo nosit one potkosulje ko djecij bodiciuser posted image (joj objasnjenja).mislim one sto se dole kopcaju.mislila sam kupit to al neznam dalice mi stezat stomak.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Veš za trudnice...
12.12.2009 13:46:24   
veeseelaa
a šta će ti to bebachauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Veš za trudnice...
12.12.2009 14:40:59   
bebacha
zasto sam sva nesto smotanauser posted image user posted image user posted image user posted image i stalno mi potkosulja,ma koliko bila duga,uspije izac iz hlaca i onda mi stalno il sotak ili leda goli a to me bas nervira.inace nikad nisam koristila tu vrstu potkosulja pa zato i pitam

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Veš za trudnice...
12.12.2009 21:02:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

Dali trudnice samo nosit one potkosulje ko djecij bodiciuser posted image (joj objasnjenja).mislim one sto se dole kopcaju.mislila sam kupit to al neznam dalice mi stezat stomak.


Moja bebacha, ja ti te najvise nosim, a u trudnoci iskljucivo. Ni ja ne volim kad mi se nakuplja oko struka ili izviruje iz hlaca, tako da obicnu potkosulju obisno nosim u kuci, a bodi kad izlazim van. Ja ih kupujem na pijaci i kostaju oko 8-10KM. U trudnoci mi uopce ne stezu stomak, samo uzmem za broj dva veci. Et'  user posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Veš za trudnice...
12.12.2009 21:04:13   
Anoniman
Zaboravih ti napisati da ti je bolje uzeti tanga bodi, jer je udobniji i ne vidi se na uzim hlacama, dok onaj obicni..bezz.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *