|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš za trudnice
2.12.2011 18:19:40   
Hurma

IZVORNA PORUKA: gerberka

ne znam jel neko već spominjao, msrko mi sve citati. Uglavnom Alma ras ima liniju za trudnice. Gacice su 6 KM, predicne su user posted image  i preeeslatttkkeee user posted image  kupila sam i grudnjak i spavacicu..sve je med  medeni user posted image   onaj dio to ide preko stomaka bude i u drugim bojama..npr gacice be ili ljubicas_te  boje,a taj dio roza boje user posted image  mene licno zuljaju ove obicne gace i njihova guma, trebaju mi dva broja vece nego sto nosim da me nebi guma stezala. Trudnicke gace nosim moj broj , a guma fino ide na stomu. i ne mora taj dio ici skroz preko stomaka, ali meni je toplije user posted image user posted image user posted image   da dodam da se u njima osjeam bas sexi user posted image   i uskladu sa stanjem user posted image



da, predobre su, i ja sam si uzela par komada... bas roze i jos neke... mekane, udobne... a nisu staracke...

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Veš za trudnice
16.12.2011 19:45:22   
treće
ja sam zadovoljna s ovim turskim grudnjacima od 15 KM u fis- u oni su pamuk, ovi od 5 KM kineski na pijaci i u fisu su imitacija pamuka i nekako mi ne pašu pogotovo se ovaj dio ispod znoji. Koliko su ovi Alma ras ? Ja volim da ih imam više pored blaznica zna mlijeko podljevat.

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Veš za trudnice
17.12.2011 19:38:43   
treće
ispravka ovi grudnjaci za dojilje u fis u su 10 KM, I IMAJU DOBAR IZBOR BODIJA za bebe jednobojnih i printanih

(odgovor članu treće)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Veš za trudnice
17.12.2011 19:54:46   
Sandrich
ja cu sutra u fis pa nadam se da cu naci svasta user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu treće)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Veš za trudnice
17.12.2011 20:00:51   
treće
možda ti prozori na grudnj. budu izgledali kao da se nedovoljno otvaraju, ja danas kupila jedan da vidim rekoh valja li i u redu je.

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Veš za trudnice
17.12.2011 20:21:23   
Sandrich
jesil te grudnjake u fisu kupila? jel oni budu sa ostalim grudnjacima il negdje drugo?

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu treće)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Veš za trudnice
17.12.2011 20:25:32   
treće
u fisu u SA stoje s grudnjacima ali u kutijama su gumus se zovu

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Veš za trudnice
17.12.2011 20:35:59   
Sandrich
ok, hvala user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu treće)
Neposredna veza do poruke: 133
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *