|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  203 204 [205] 206 207   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiljska naknada
22.1.2013 9:32:37   
Marija13
sta saznate javljajte user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu moj pilic)
Neposredna veza do poruke: 5101
   RE: Porodiljska naknada
22.1.2013 9:32:39   
chuci

IZVORNA PORUKA: Miimy

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: Miimy



IZVORNA PORUKA: Nasa princeza

ti si onda za mustuluka,ja sam se vec bila nasekirala sta da radim sa tako malo parica,a vec 450 km nije za odbaciti,uljepsala si mi dan,jos samo da postarko dode...user posted image


a sta bi radila sa 120 km



meni se cini mi sa 120 najzadovoljnijeuser posted image



ma mi smo skromne ;)


pa kad nisi navikao ništa dobivati dobro ti dođe 120 KM. A kad si navikao dobivati 2-3 puta više ovo 400 i nešto ti je malo. sve u životu je pitanje navike. i stvarno nisam zlobna nego samo kažem kako jeste. a što neko napisa malo je i jedno i drugo. ne da je malo nego je sramotno malo

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 5102
   RE: Porodiljska naknada
22.1.2013 9:44:17   
rose
samo da vam kazem da u nekim kantonima dobijaju 0 KM pa vi sad vidite user posted image koliko god je dobro je user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 5103
   RE: Porodiljska naknada
22.1.2013 10:07:10   
mirelaf
jutro mame,imal igdje postarka na vidiku

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 5104
   RE: Porodiljska naknada
22.1.2013 10:09:20   
Silver
moj postar mi jucer rece, kao danas ili sutra...mada nije bas djelovao ni sam ubjedjen u to! user posted image a kada dolazi obicno ova 13-ta?jos kasnije ili?

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu mirelaf)
Neposredna veza do poruke: 5105
   RE: Porodiljska naknada
22.1.2013 10:21:46   
mirelaf
morat cu vas razocarati,zvala sam postu centar odakle krecu sve naknade ljubazni ciko mi rece da nema isolata jos,ne zna kada ce bitiuser posted image

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 5106
   RE: Porodiljska naknada
22.1.2013 10:52:49   
Nasa princeza
hvala ti moj pilic izgleda da si ti jedino shvatila sta sam htjela da kazem....

(odgovor članu moj pilic)
Neposredna veza do poruke: 5107
   RE: Porodiljska naknada
22.1.2013 10:56:44   
Nasa princeza
i ja sam zvala postu,danas opet nista....sutra mozda....

(odgovor članu Nasa princeza)
Neposredna veza do poruke: 5108
   RE: Porodiljska naknada
22.1.2013 11:27:23   
Nunny

IZVORNA PORUKA: Nasa princeza

stvarno ne znam zbog cega ova prepucavanja,da se mene pita ta primanja bi bila puno veca i od 120 i od 450 km.a meni je iskreno zao ako sam vas uvrijedila sto sam rekla da je 412 km malo,jer meni zaista i jeste.dvoje djece,kirija,itd...ali to ustvari nije ni bitno,vazno je da naknada dode,a parice ce se i onako potrositi...

ma nemoj da se brines, vjerujem da forumasice nisu nista lose mislie...iskreno ja bi znala u 10 minuta milion da potrosim user posted image user posted image ...naravno da svakom treba vise...i iskremo i ja mislim da je malo... sta konkretno za 120 km moze pokrit pelene i nesto sitno od garderobice, a sta je sa mamama koje hrane djecu aptamilom, koliko njima love treba...a tek oni koji placaju kiriju...iskreno ta skromnost 120 nam je dosta ucini da se ja osjecam lose i nezahvalno...nije mi dosta..a hvala Bogu pa imamo druge prihode i ne zavisimo od toga...

(odgovor članu Nasa princeza)
Neposredna veza do poruke: 5109
   RE: Porodiljska naknada
22.1.2013 14:37:13   
Miimy
Ma daj te zene kakvo prepucavanje ja se samo salim.... ja da se pitam zene bi dobile i staz jer biti majka , odgajati djete je velika zrtva odricanje .... a 120 km pa meni ne moze biti nikako 8 kutija aptamila mjesecno jedan kosta 25,km gdje su pelene i ostalo..... a MM samo radi podstanari bili do prosli mjesec i vracamo tudji kredit odo OT sory... nek smo mi zivi i zdravi sa svojom djecom od dsrzave ove nemamo svakako nista nazalost....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 5110
   RE: Porodiljska naknada
22.1.2013 15:11:30   
Nasa princeza
sve te razumijem,nikom nije lako u ovoj nasoj drzavi,miimy jesi li probala dojiti,ja svoju princezu dojim tako da bar tu koji dinar ustedimo,a tek sve druge prednosti dojenja...stvarno mi je zao sto se prepiremo oko ovih stvari,jer biti majka je najljepsi dar na svijetu,zato trebamo uzivati i samo uzivati.sve drugo je manje vazno...

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 5111
   RE: Porodiljska naknada
22.1.2013 15:55:38   
Bebica11
ne fkt sam zadovoljna sa 120user posted image jer imam zaovu u ZEDO kantonu kod njih 60user posted image cak se zezaju da se ne isplate papiri ganjati za tolikouser posted image



_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Nasa princeza)
Neposredna veza do poruke: 5112
   RE: Porodiljska naknada
22.1.2013 15:59:27   
mamina princeza
ja sam ljuta iz razloga sto sve vise i vise kasni .. mislim osjetim to dobro jer primanja mi se ovako djela na dva djela jedan dio dobijem kad ocekujem Ž( platu ) a na drgio se uvvijek oslonim i onda ga cekam danima. bas su bezveze cuj ne znaju ni hocel sutra pa kad ce iduceg mjeseca? joj ....
ja imam jos ovu i iducu imalo od februara (do 9. ) ... brzo prodje godina ...

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 5113
   RE: Porodiljska naknada
22.1.2013 17:03:51   
moj pilic
heheheehe zamisli kako sam tek ja ljuta meni prolazi vec 4 mjesec a ja cekam tek prvu isplatu...............

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5114
   RE: Porodiljska naknada
22.1.2013 17:31:34   
Miimy

IZVORNA PORUKA: Nasa princeza

sve te razumijem,nikom nije lako u ovoj nasoj drzavi,miimy jesi li probala dojiti,ja svoju princezu dojim tako da bar tu koji dinar ustedimo,a tek sve druge prednosti dojenja...stvarno mi je zao sto se prepiremo oko ovih stvari,jer biti majka je najljepsi dar na svijetu,zato trebamo uzivati i samo uzivati.sve drugo je manje vazno...


ma daj te kakvo pprepiranje ja zaboravila staviti smjesak iza onog sto napisa ...
draga ja nisam dojila nazalost veliku imala sam jako tezak porod koji se zavrsio carskim rezom, pa poslije neke komplikacije sa ranom gdje su mi morale biti ukljucene neke injekcije koje bi jako stetile bebi .... tako da zavidim stvarno svim mama koje doje mislim da je to nesto naljepse al sta je tu je ....

ma bezobrazni su ja danas kupila pelene, hapu, i sve ostalo od MM plate dok njih docekas i zedan i gladan da budes....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Nasa princeza)
Neposredna veza do poruke: 5115
   RE: Porodiljska naknada
22.1.2013 20:41:16   
Nasa princeza
ja se nadam sutra lijepim vijestima na forumu....

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 5116
   RE: Porodiljska naknada
22.1.2013 21:56:09   
M kao Mama
ja ovaj mjesec neću dobiti, pa zato i vama kasni, haaaa,

šalim se tek jutros odnesoh novi ugovor, a teta me jutros zove i kaže tek završila obračun,

(odgovor članu Nasa princeza)
Neposredna veza do poruke: 5117
   RE: Porodiljska naknada
23.1.2013 9:05:24   
Nasa princeza
zenice moje drage od naknade nista,zvala sam sad i kazu da ce uplate poceti tek u petak,a da nemaju para i da nece moci uplatiti za sve opstine odjednom,a kojim redom ce biti uplate i oni ne znaju.stvarno sramotno....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5118
   RE: Porodiljska naknada
23.1.2013 9:10:28   
Nunny
heh...ja dosla da provjerim oce li postar dolazit, da ga cekam ili da izadjem s pilicima u setnju...e bas su neki...pa sta je sa onima koji cekaju naknadu ko ozebli sunce....kako ove stvari mene rastuze...znam da sigurno ima puno mama koje cekaju tu marku od drzave da svome djetetu kupe mlijeko..

(odgovor članu Nasa princeza)
Neposredna veza do poruke: 5119
   RE: Porodiljska naknada
23.1.2013 9:21:35   
Hurma

IZVORNA PORUKA: Nasa princeza

zenice moje drage od naknade nista,zvala sam sad i kazu da ce uplate poceti tek u petak,a da nemaju para i da nece moci uplatiti za sve opstine odjednom,a kojim redom ce biti uplate i oni ne znaju.stvarno sramotno....



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nasa princeza)
Neposredna veza do poruke: 5120
   RE: Porodiljska naknada
23.1.2013 9:26:32   
mali_leptiric
Kako je krenulo dok se sve porodilje ne dignu na noge, izgleda da nece ni imati obzira prema nama cccc i ovo crkavice sto nam daju razvuku k'o cccc Nema smisla, trebaju barem imati obzira prema bebicama ccc

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 5121
   RE: Porodiljska naknada
23.1.2013 9:32:29   
mamaibabo
uuuuuuzas malo je reci sramota al opet sve smo mi globalno krivi
nikad se nizasto nebunimo nama je sve onako potamanuser posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu mali_leptiric)
Neposredna veza do poruke: 5122
   RE: Porodiljska naknada
23.1.2013 12:06:02   
okanao
Imali postara user posted image

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 5123
   RE: Porodiljska naknada
23.1.2013 12:09:41   
assmiras
Ima li neko kakav prijedlog kako da se organizujemo i bunimo, mislim kako da reagujemo na ovo ili i na ovo moramo reci "tako je kako je" kao i na sve ostalo u nasem sistemu!?Ima ljudi kojima je taj novac prijeko potreban a cekaju ovoliko. Svima nam je potreban naravno, ali nekom vise nekom manje. Kontam kome da se zalimo???? user posted image

< Poruku je uredio assmiras -- 23.1.2013 12:11:16 >


_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 5124
   RE: Porodiljska naknada
23.1.2013 12:10:01   
disaaa
Nema, danas kaze postari uzeli slobodan dan:-)

(odgovor članu okanao)
Neposredna veza do poruke: 5125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  203 204 [205] 206 207   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  203 204 [205] 206 207   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *