|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  205 206 [207] 208 209   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 8:50:56   
moj pilic
evo broj od zene koja prebacuje pare........033/562-033......ja sam jucer zvala i rekli su mi da ce biti kao navodno u petak a da mi mozda necemo dobiti prije iduce sedmice..........

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5151
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 9:02:31   
ajla86
mi sutimo i njima prolazi za rukom.....ko i inace....
sta da radimo?
sta bi sa hayat-ovim prilogom.....

(odgovor članu moj pilic)
Neposredna veza do poruke: 5152
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 9:22:47   
nenojka
sto znaci da nema para ove sedmice...sjajno,kakvi idioti

(odgovor članu moj pilic)
Neposredna veza do poruke: 5153
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 9:25:24   
ini246
Ja sam Hayatu poslala mail ... Jos nema odgovora user posted image a ko zna hoće li i biti ... Ako sta dobijem kao odg.javim

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 5154
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 9:33:39   
Nunny
ma ne nervirajte se i ne mucite bezveze...kao da ce se oni "pomaci" zato sto se neko zali...ma nema sanse...taman proteste napravili sa bebama niko nista nece poduzeti...samo sto se mediji taj dan nece muciti da "izmisle" pricu...zato ostaje samo cekanje...pa nazalost kad nam se smiluju...

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 5155
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 10:05:41   
Bebica11
MUSTULUUUUUUUUUUUUUUUKuser posted image user posted image user posted image


EVO BILA 13. NAKNADA OD KANTONA ALIPASINO C FAZA

kaze cika postar da nema jos od opstine ni doplatakauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 5156
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 10:09:33   
Nunny
user posted image divno nek je nekog postar jutros obradovao.. znaci od opstine naknade nista ... ne vjerujem da ce na narednim izborima pobjediti sadasnji nacelnik kad je razljutio porodilje user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 5157
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 10:20:53   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Nunny

user posted image divno nek je nekog postar jutros obradovao.. znaci od opstine naknade nista ... ne vjerujem da ce na narednim izborima pobjediti sadasnji nacelnik kad je razljutio porodilje user posted image


e vidiš koliko griješimo...
načelnika opštine kudimo...a čovjek ni luk jeo ni luk mirisao...user posted image
nema opština ništa sa prama ona je samo servis koji obavlja posao kantona...
tako da niti jedna načelnik ne treba biti ''kažnjen'' u ovom smislu nego komletna kantonalna vlastuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 5158
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 10:25:02   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: Bebica11

ne fkt sam zadovoljna sa 120user posted image jer imam zaovu u ZEDO kantonu kod njih 60user posted image cak se zezaju da se ne isplate papiri ganjati za tolikouser posted image





U kojem gradu ?! U Zenici mila moja proodilje koje nisu u radnom odnosu ne dobivaju nista ! Ima neka jednokratna nakanada ali to je za one bas socijalne slucajeve ,a i ti dok izganjaju treba im pola od tih para koje dobiju.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 5159
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 10:26:20   
Nunny
daj bona hanady vidis da se salim nemoj se nervirat user posted image user posted image



< Poruku je uredio Nunny -- 24.1.2013 10:27:33 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5160
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 10:32:20   
hatepsut
Eh da,nemamo mi ni doplatak,mislim da je bio oko 12km za socijalne slucajeve,ne znam jesu li nesto povisili.

A ja kad sam rodila prvo djete radila sam i imala sam naravno porodiljsku naknadu,koja je kasnila po nekoliko mjeseci.Nekad krajem godine donesen je zakon da ce od nove godine redovono isplacivati naknade,ali kao nece isplatit one zaostale,nas nekih 20ak zena se skupilo i pred opcinu,primio nas neki ministar kako smo mu se nagovorile.Naravno nastavili su s isplatom,kasnila je i dalje ali smo primile sve naknade.


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 5161
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 10:33:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Nunny

daj bona hanady vidis da se salim nemoj se nervirat user posted image user posted image




ma ne nerviram se...
samo sma razočarana...
ja na sreću ne ovisim od naknede...sad je ne rpimam a i kada jesma to nije bio moj jedini izvro prihoda...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 5162
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 11:11:16   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: Bebica11

ne fkt sam zadovoljna sa 120user posted image jer imam zaovu u ZEDO kantonu kod njih 60user posted image cak se zezaju da se ne isplate papiri ganjati za tolikouser posted image





U kojem gradu ?! U Zenici mila moja proodilje koje nisu u radnom odnosu ne dobivaju nista ! Ima neka jednokratna nakanada ali to je za one bas socijalne slucajeve ,a i ti dok izganjaju treba im pola od tih para koje dobiju.


U Kaknju, tako mi govore, nije jos pocela dobivati treba se poroditi, treba papire izganjati pa neki joj govore da se ne trudi za 60kmuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 5163
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 11:58:18   
disaaa

IZVORNA PORUKA: Miimy

ja se nadam i drzim fige da je danas nas dan user posted image user posted image


Izgleda nije ni danas nas dan:-)

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 5164
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 12:02:54   
vanili

IZVORNA PORUKA: Bebica11

MUSTULUUUUUUUUUUUUUUUKuser posted image user posted image user posted image


EVO BILA 13. NAKNADA OD KANTONA ALIPASINO C FAZA

kaze cika postar da nema jos od opstine ni doplatakauser posted image

Mi koji smo u radnom odnosu primamo preko kantona jel tako....jel to znaci da cemo dobiti nakndau danas ili sutra ?

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 5165
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 12:06:33   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: vanili


IZVORNA PORUKA: Bebica11

MUSTULUUUUUUUUUUUUUUUK


EVO BILA 13. NAKNADA OD KANTONA ALIPASINO C FAZA

kaze cika postar da nema jos od opstine ni doplataka

Mi koji smo u radnom odnosu primamo preko kantona jel tako....jel to znaci da cemo dobiti nakndau danas ili sutra ?


ovu 13-tu pimate preko opština a šalje je Gradska uprava...
kako zaposlene tako i nezaposlene...

isto je i sa nakandom kantonalnom i za zaposlene i nezaposlene oni novce daju a šalju opštine ka uslužni servis


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vanili)
Neposredna veza do poruke: 5166
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 12:07:36   
Nasa princeza
ti si i prosli mjesec objavila sretnu vijest prva,nadam se da cemo i mi uskoro dobiti svoje naknade.........ako ko sta dobije neka se javi......

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 5167
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 12:15:33   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Nasa princeza

ti si i prosli mjesec objavila sretnu vijest prva,nadam se da cemo i mi uskoro dobiti svoje naknade.........ako ko sta dobije neka se javi......


bas mi je drago da vas prva obradujemuser posted image

ugl postar mi rekao da nema jos ovih redovnih ni djecijeg doplatka nazalost, al vjerovatno ako je ovo krenulo kao sto Hanady govori da ce i vase brzouser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Nasa princeza)
Neposredna veza do poruke: 5168
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 12:54:59   
mamich
Evo ja zvala poštu kazu mi sutra 100 % user posted image Nadam se da nece izraditi...

_____________________________

Sin srece i radosti u nas zivot stigao 07.10.2008.
Jos jedan mamin princ upotpunio nasu srecu 05.08.2012.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 5169
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 14:40:05   
Anica1
Bila 13-ta i u Novom Sarajevu user posted image user posted image

_____________________________

18.11.2011. - nasa sreca

(odgovor članu mamich)
Neposredna veza do poruke: 5170
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 15:18:22   
vanili
Ne kontam kako dijele 13-te a ove ne dijele..user posted image user posted image

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 5171
   RE: Porodiljska naknada
24.1.2013 16:03:54   
moj pilic
nadam se da cemo imati sutra lijepe vijesti.............

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5172
   RE: Porodiljska naknada
25.1.2013 7:31:04   
between
Kako se dobija 13-ta,mora li se nesto opet popunjavati ili samo dodje iza 12-te i koliko treba cekati na nju?user posted image

(odgovor članu moj pilic)
Neposredna veza do poruke: 5173
   RE: Porodiljska naknada
25.1.2013 8:01:40   
Anica1
IZVORNA PORUKA: vanili

Ne kontam kako dijele 13-te a ove ne dijele..user posted image user posted image


13-ta je od Gradske uprave user posted image


_____________________________

18.11.2011. - nasa sreca

(odgovor članu vanili)
Neposredna veza do poruke: 5174
   RE: Porodiljska naknada
25.1.2013 8:02:46   
Anica1
IZVORNA PORUKA: between

Kako se dobija 13-ta,mora li se nesto opet popunjavati ili samo dodje iza 12-te i koliko treba cekati na nju?user posted image


Nista ne popunjavas, kad dobijes 12-tu, sljedeci mjesec ti stize ova iz Gradkse uprave. Hvala gradonacelniku user posted image


_____________________________

18.11.2011. - nasa sreca

(odgovor članu between)
Neposredna veza do poruke: 5175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  205 206 [207] 208 209   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  205 206 [207] 208 209   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *