|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  207 208 [209] 210 211   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiljska naknada
25.1.2013 19:02:22   
moja suncica
moja greska jer sam povjerovala, izvinjavam se

(odgovor članu ribicaaaa)
Neposredna veza do poruke: 5201
   RE: Porodiljska naknada
25.1.2013 19:33:53   
Nasa princeza
dali su dosli cekovi,mozes li nam reci koliki je iznos....kad vec cekamo da znamo i sta cekamo......javi,meni je ovo sve malo cudno,kad sam zvala ciku koji vrsi uplate tj.ministarstvo finansija,jasno mi je rekao da u petak ide uplata,pa makar za jednu opstinu,a ja naravno i povjerovala.kako samo strucno i ljubazno lazu,ma da covjek ne povjeruje.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ribicaaaa)
Neposredna veza do poruke: 5202
   RE: Porodiljska naknada
25.1.2013 19:55:11   
ribicaaaa

IZVORNA PORUKA: Nasa princeza

dali su dosli cekovi,mozes li nam reci koliki je iznos....kad vec cekamo da znamo i sta cekamo......javi,meni je ovo sve malo cudno,kad sam zvala ciku koji vrsi uplate tj.ministarstvo finansija,jasno mi je rekao da u petak ide uplata,pa makar za jednu opstinu,a ja naravno i povjerovala.kako samo strucno i ljubazno lazu,ma da covjek ne povjeruje.user posted image user posted image user posted image

Pa znas kako,mi smo imali 100 % informaciju u srijedu da se s doplatcima krece u cetvrtak,medđutim iz opštine su nas ponovo zvali i rekli da od toga nema nista,jer u kantonu čak neće da im se jave na pozive,vec ukljuci se sekretarica,vjerovatno narod navalio da zove,,dalje...jutros smo isto tako očekivali čekove,međutim nismo ih dobili,gospođe u opštini kazu da su svoj dio posla odradile,te samo čekaju dotaciju iz Kantona,cim dobiju dotaciju nakon sat vremena su kod nas čekovi i tako pocinje postupak isplate...znaci iduce sedmice,a koji dan,vise ni oni ne znaju...jedina tačna informacija je da u Kantonu nikad manje para nije bilo...Pozdrav

(odgovor članu Nasa princeza)
Neposredna veza do poruke: 5203
   RE: Porodiljska naknada
25.1.2013 20:35:00   
Zvjerka
Za opcinu Novi grad, cika postar rekao sutra user posted image pa ako je on mene slagao i ja sam vas!

(odgovor članu ribicaaaa)
Neposredna veza do poruke: 5204
   RE: Porodiljska naknada
25.1.2013 20:38:59   
Miimy
Ja sam bila u Opcini prije jedno 8 dana , mjenjala adresu dostave porodiljske i zena fino kaze evo odstampali smo cekove sad cu vas naci da ispravim adresu to bila negdje srjeda ,reko jel znaci isplata ove sedmice kaze ona Ne tek pocetkom sljedece, evo prodje cjela sedmica para nigdje ... pa sta imaju stampati 10 dana ranije ....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu moja suncica)
Neposredna veza do poruke: 5205
   RE: Porodiljska naknada
25.1.2013 20:40:50   
Ramona11

IZVORNA PORUKA: Zvjerka

Za opcinu Novi grad, cika postar rekao sutra user posted image pa ako je on mene slagao i ja sam vas!


Ne nadaj se. Lova nije sjela da bi je sutra poceli dijeliti. A meni moj postar rece jos u utorak ili srijedu da ce biti kao 100% pa evo petak prolazi lovu vidjela nisam user posted image

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu Zvjerka)
Neposredna veza do poruke: 5206
   RE: Porodiljska naknada
25.1.2013 20:45:28   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: ribicaaaa


IZVORNA PORUKA: moja suncica

imam inf da je u opcini Hadzici pocela isplata djecijeg doplatka , tako da mozda ima nade i za nas porodilje iz drugih opcina.....


Ovo nije tačna informacija!Da se ne dovode druge mame u zabludu!Radim u pošti,nista nam nije leglo niti je bilo sta uplaćeno,od ponedeljka smo spremni i citavu sedmicu cekamo uplate iz Kantona,međutim para nema,čak ni na telefon neće da se jave



e, ovo pto ribica piše, je na žalost istina nema para u Kantonu, kako ne pitaj te, kasne plate prosvjetarima, policiji, zdravstvu, pa isplačuju jedne po jedne, naknade su zadnje, ŽALOSNO

(odgovor članu ribicaaaa)
Neposredna veza do poruke: 5207
   RE: Porodiljska naknada
25.1.2013 20:57:34   
hapymum

IZVORNA PORUKA: Zvjerka

Za opcinu Novi grad, cika postar rekao sutra user posted image pa ako je on mene slagao i ja sam vas!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lijepo te je vidjeti


_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Zvjerka)
Neposredna veza do poruke: 5208
   RE: Porodiljska naknada
25.1.2013 21:00:04   
hapymum
Ja sam napisala kao sto sam i saznala iz koliko toliko pouzdanih izvora,da su cekovi dosli al uplata jos nije bila,jer je pocetak godine,budzet valjda nije usvojen i iznosi nadoknada oko 412km,pa sad cekamo da vidimo.

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 5209
   RE: Porodiljska naknada
25.1.2013 21:17:21   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: malena sharena

Mojoj mami i sestri su kasnile plate skoro 20 dana, objema se plate iz budzeta finansiraju. Samo su rekli, nema para, kad ce biti, ne zna se. I tek ove sedmice su dobile. Tako da me ovo za naknade, nazalost, ne cudi.

da, ja radim u srednjoj skoli i plata mi je legla tek sad u utorakuser posted image


I moja sestra u skoli radi, mogu ti rec da su dobro osjetile ovo kasnjenje jer i mamina se iz kantona isplacuje, ma uzas.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5210
   RE: Porodiljska naknada
26.1.2013 8:15:25   
dady
Jutro!
Samo da vam javim,sad sam zvala poštu,i kazu da ni danas nema nista od naknade!user posted image Mozda tek u utorak!?
I rece mi gospodin da ima clanak u Avazu! Reko da vam javim da možemo planirati dan! Bez para!user posted image user posted image user posted image Optina Centar zaboravih napisati!

< Poruku je uredio dady -- 26.1.2013 8:16:25 >


_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 5211
   RE: Porodiljska naknada
26.1.2013 12:51:50   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: dady

Jutro!
Samo da vam javim,sad sam zvala poštu,i kazu da ni danas nema nista od naknade!user posted image Mozda tek u utorak!?
I rece mi gospodin da ima clanak u Avazu! Reko da vam javim da možemo planirati dan! Bez para!user posted image user posted image user posted image Optina Centar zaboravih napisati!



e, moja dadi, znamo na žalost, ma daj bože da bude i u utorak kako je krenulo

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 5212
   RE: Porodiljska naknada
26.1.2013 12:54:54   
Ramona11
Rekla sam mm-u da kupi novine kad se bude vracao s posla user posted image

Nego, je li koja citala tu pricu u Avazu. Nestrpljiva sam. Sta kazu?

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5213
   RE: Porodiljska naknada
26.1.2013 13:01:17   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Ramona11

Rekla sam mm-u da kupi novine kad se bude vracao s posla user posted image

Nego, je li koja citala tu pricu u Avazu. Nestrpljiva sam. Sta kazu?



ma, draga bezveze ćeš marku baciti, šta kažu, zvali Općinu Centar i Novi Grad koji su rekli da nema para, nikoga iz Kantona nisu dobili, a priča urađeno tragom poziva jedne porodilje iz NG koja se žalila, eto ukratko, to sam i julčer napisala

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 5214
   RE: Porodiljska naknada
27.1.2013 11:55:00   
pero zdero
clanak iz avaza
http://www.avaz.ba/vijesti/sarajevo/jos-nema-djecijeg-doplatka-ni-porodiljskih-naknada

(odgovor članu moja suncica)
Neposredna veza do poruke: 5215
   RE: Porodiljska naknada
27.1.2013 15:02:45   
Nasa princeza
ako Bog da bice nam parice sutra......pa da se vise zavrsi i ova agonija.........drzim nam fige svima.......user posted image

(odgovor članu pero zdero)
Neposredna veza do poruke: 5216
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 9:10:41   
moj pilic
sad sam zvala kanton ko je opstina ilidza isplata je bila danas ili sutra postar dijeli.......................... da obradujem ilidzanke

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5217
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 9:23:17   
mamich
user posted image user posted image user posted image Superrrr bar neko da se obraduje...Novi Grad jos uvijek nista.....user posted image

_____________________________

Sin srece i radosti u nas zivot stigao 07.10.2008.
Jos jedan mamin princ upotpunio nasu srecu 05.08.2012.

(odgovor članu moj pilic)
Neposredna veza do poruke: 5218
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 9:32:28   
Nunny
mamich jesi li zvala?

(odgovor članu mamich)
Neposredna veza do poruke: 5219
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 9:37:14   
Nunny
evo ja sam sad zvala bh postu ne ide jos uvjek isplata za opstinu NG

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 5220
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 9:44:44   
moj pilic
pitala me koja opstina kao danas ide neke a sutra ostatak ...........ne mogu sve odjednom uplatiti ...............kako su bezobrazni stvarno................pa mi svi cekamo i tako opet dijele.....nije bitno u kojoj smo opstini u istom smo gradu .............ma moze im se ...........oni su svoje dzepove napunili to je najbitnije.............

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5221
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 9:45:20   
Nasa princeza
ma neka su konacno poceli uplacivati,,user posted image user posted image user posted image user posted image javite se zenice prije nego sto krenete trositi parice.....ng jos ceka......

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 5222
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 9:49:27   
assmiras
I ja zvala postu, NS danas nista a vidjet ce za sutra. grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ovo nema smisla.....

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu Nasa princeza)
Neposredna veza do poruke: 5223
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 10:13:03   
adonermy
drage moje zene ovo je bas previse...ako je to tacno za ilidzu onda super ak ce bit danas il sutra al sramota sto ne dijele novac svima u isto vrijeme...pozzzz

_____________________________

daris sreca najveca :) 11.04.2012.

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 5224
   RE: Porodiljska naknada
28.1.2013 10:26:36   
mamich

IZVORNA PORUKA: Nunny

mamich jesi li zvala?

Ma jesam draga,zovem svako jutro cim progledam,hehe...

_____________________________

Sin srece i radosti u nas zivot stigao 07.10.2008.
Jos jedan mamin princ upotpunio nasu srecu 05.08.2012.

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 5225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  207 208 [209] 210 211   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  207 208 [209] 210 211   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *