|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  367 368 [369] 370 371   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: porodiljska naknada
7.4.2015 19:45:04   
Minaca
Otoka

(odgovor članu mamy:)
Neposredna veza do poruke: 9201
   RE: porodiljska naknada
7.4.2015 19:49:53   
namali
Koji dio starog grada mamy?

(odgovor članu mamy:)
Neposredna veza do poruke: 9202
   RE: porodiljska naknada
7.4.2015 19:59:05   
mamy:
Vratnik, danas cika postar bio oko 15h

(odgovor članu namali)
Neposredna veza do poruke: 9203
   RE: porodiljska naknada
7.4.2015 20:43:59   
namali
Na memli strani nije bio user posted image

(odgovor članu mamy:)
Neposredna veza do poruke: 9204
   RE: porodiljska naknada
7.4.2015 21:36:28   
Ellea
I u centru je bila user posted image user posted image

(odgovor članu mamy:)
Neposredna veza do poruke: 9205
   RE: porodiljska naknada
9.4.2015 7:28:27   
amrara
alipasino nista, bas su bezveze a kad sam se u decembru porodila i muz odmah predao sve papire jer smo ih ranije spremili

(odgovor članu Ellea)
Neposredna veza do poruke: 9206
   RE: porodiljska naknada
9.4.2015 9:23:23   
Irilda
Amrara i ja sam se u decembru porodila,i isto sam na alipasinu, dobila rijesenje u martu i kaze mi postar juce (zvala sam i opstinu to su potvrdili) da kad bude drugim porodiljama ispalata za mart da cemo i mi dobiti svoje, sto znaci u maju :/ samo ne znam hocemo li u maju onda dobiti sve retroaktivno,pa ako koja od mama zna da nam kaze :) hvala

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 9207
   RE: porodiljska naknada
9.4.2015 9:40:02   
buci muci
Hocete, sve na kamaru user posted image
Meni doslo prvi put brdo love, sve po dvadeset KM na hrpi user posted image

(odgovor članu Irilda)
Neposredna veza do poruke: 9208
   RE: porodiljska naknada
9.4.2015 9:44:36   
buci muci

IZVORNA PORUKA: amrara

alipasino nista, bas su bezveze a kad sam se u decembru porodila i muz odmah predao sve papire jer smo ih ranije spremili


A bas puno kasne...
Ja se u novembru porodila, a krajem decembra dobila Rjesenje, primam vec treci put naknadu, s tim da je prvi put bila za nov i dec

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 9209
   RE: porodiljska naknada
9.4.2015 13:00:20   
mama puta dva
ima li jos neko kome nije stigla naknada, cini mi se da je kod vecine postarko biouser posted image user posted image

(odgovor članu buci muci)
Neposredna veza do poruke: 9210
   RE: porodiljska naknada
9.4.2015 13:41:10   
minni
Pozdrav svima, nova sam ovdje i pokušavala sam da iščitam što više da ne postavljam suvišna pitanja, ali teško nešto :) .
Zanima me ova porodiljska naknada, ja sam prijavljena u Novo Gradu, a suprug u Istočnom N Sarajevu, zanima me da li tako mogu da ostvarim išta i na koji način, jer ne bih da se prebacujem, želim da se porodim ovdje, molila bih Vas da mi pomognete i odgovorite.

(odgovor članu mama puta dva)
Neposredna veza do poruke: 9211
   RE: porodiljska naknada
12.4.2015 14:34:10   
vedada
Ne moras se prebacivati, mozes i tako, ostani prijavljena u opstini Novi Grad i tamo predas papire, kad bude potrebno muz izvadi u svojoj ti u svojoj opstini. Isti je slucaj i kod mene, ja i suprug nismo prijavljeni na istoj adresi.

(odgovor članu minni)
Neposredna veza do poruke: 9212
   RE: porodiljska naknada
14.4.2015 9:15:35   
minni
Hvala ti :)

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 9213
   RE: porodiljska naknada
14.4.2015 14:10:56   
Seashells
Pozdrav svima, nova sam ovdje i imam pitanje sto se tice ovih naknada. Radnog staza imam 4 godine, ugovor na neodredjeno ali nije uplacen radni staz, paa da li to ima kakve veze, mogu li me odbiti zbog toga i da ne primam porodiljsku naknadu user posted image Opstina sam Novi Grad i posto ulazim u 8.mjesec odlucila sam da lagano prikupim sta mi treba od dokumentacije, da olaksam MM user posted image Hvala unaprijed na odgovorima.

(odgovor članu minni)
Neposredna veza do poruke: 9214
   RE: porodiljska naknada
14.4.2015 15:49:40   
buci muci
Ne bi te trebali odbiti jer su to ipak socijalna davanja na kantonalnom nivou. Predpostavljam da znas vec sta ti treba od dokumentacije i na tom spisku onda znas da ne postoji nista cime traze uvid u uplacene doprinose. Uostalom vjerovatno velika vecina porodilja ima neuplacenih doprinosa u momentu podnosenja zahtjeva, poznavajuci situaciju u realnom sektoru nazalost. Iako porazavajuca je cinjenica da tebi 4 godine nije uplacivano, rado bi da znam o kojoj se firmi radi, strasno...

(odgovor članu Seashells)
Neposredna veza do poruke: 9215
   RE: porodiljska naknada
14.4.2015 15:59:08   
Seashells

IZVORNA PORUKA: buci muci

Ne bi te trebali odbiti jer su to ipak socijalna davanja na kantonalnom nivou. Predpostavljam da znas vec sta ti treba od dokumentacije i na tom spisku onda znas da ne postoji nista cime traze uvid u uplacene doprinose. Uostalom vjerovatno velika vecina porodilja ima neuplacenih doprinosa u momentu podnosenja zahtjeva, poznavajuci situaciju u realnom sektoru nazalost. Iako porazavajuca je cinjenica da tebi 4 godine nije uplacivano, rado bi da znam o kojoj se firmi radi, strasno...

Hvala na odgovoru, nadam se da si u pravu i da necu biti odbijena ;) Znam sta mi treba od dokumentacije, ali mislila sam da mozda oni vrse jos neke provjere na osnovu kojih daju ona rjesenja. Od 4 godine jedan kraci dio je uplacen, vecina nije. Porazavajuce, upravu si ;).
I ako ti je poznato jos ona prijava na obavezno osiguranje po osnovu radnog odnosa gdje se dobija? Jel' ja to ganjam ili firma? Hvalaa

(odgovor članu buci muci)
Neposredna veza do poruke: 9216
   RE: porodiljska naknada
17.4.2015 11:42:11   
idicaa
Cao, drustvo ! Nova sam na forumu. Zanima me kakva su vasa iskustva vezano za ove naknade.
Porodila sam se 25.02. i dobila sam rjesenje za Mart , prije 15 tak dana . Zanima me kad bih mogla poceti dobijati ove naknade.
Hvala :)))
ps Seashells, moci ces ostvariti pravo, Kod mene je slicna situacija, muz i ja smo prijavljeni na razl adresama.


(odgovor članu Seashells)
Neposredna veza do poruke: 9217
   RE: porodiljska naknada
17.4.2015 12:01:35   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: idicaa

Cao, drustvo ! Nova sam na forumu. Zanima me kakva su vasa iskustva vezano za ove naknade.
Porodila sam se 25.02. i dobila sam rjesenje za Mart , prije 15 tak dana . Zanima me kad bih mogla poceti dobijati ove naknade.
Hvala :)))
ps Seashells, moci ces ostvariti pravo, Kod mene je slicna situacija, muz i ja smo prijavljeni na razl adresama.



Dobit ces sada pocetkom maja kada budu naknadeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu idicaa)
Neposredna veza do poruke: 9218
   RE: porodiljska naknada
17.4.2015 12:39:03   
Seashells

IZVORNA PORUKA: idicaa

Cao, drustvo ! Nova sam na forumu. Zanima me kakva su vasa iskustva vezano za ove naknade.
Porodila sam se 25.02. i dobila sam rjesenje za Mart , prije 15 tak dana . Zanima me kad bih mogla poceti dobijati ove naknade.
Hvala :)))
ps Seashells, moci ces ostvariti pravo, Kod mene je slicna situacija, muz i ja smo prijavljeni na razl adresama.



Kod mene je problem neuplacenog staza. Nadam se da ne odbijaju zbog toga.

(odgovor članu idicaa)
Neposredna veza do poruke: 9219
   RE: porodiljska naknada
17.4.2015 14:27:30   
idicaa
user posted image Emice hvala

(odgovor članu Seashells)
Neposredna veza do poruke: 9220
   RE: porodiljska naknada
3.5.2015 11:44:19   
mykica
Pozdrav zene moje. Imam pitanje. Zanima me da li opština Novi Grad daje jednokratnu pomoć za 1. i 2. dijete. Znam da se za 3. i svako naredno dobije 500 KM, ali ne znam da li se šta dobije za 1. i 2.
LP

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu Minaca)
Neposredna veza do poruke: 9221
   RE: porodiljska naknada
3.5.2015 17:33:41   
vedada
Daje, za prvo i za drugo 210 KM.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 9222
   RE: porodiljska naknada
4.5.2015 11:02:03   
Isha
http://www.ks.gov.ba/aktuelnosti/novosti/od-danas-podjela-martovskih-djecijih-dodataka-i

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 9223
   RE: porodiljska naknada
5.5.2015 11:04:52   
Irilda
Zene je li iko dobio nakandu? :)

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 9224
   RE: porodiljska naknada
5.5.2015 12:25:55   
semira01
Ima li neko novi grad da je dobio naknadu???????

(odgovor članu Irilda)
Neposredna veza do poruke: 9225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  367 368 [369] 370 371   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  367 368 [369] 370 371   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *