|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 0:44:18   
sporty mamaa
Jao bas sam sokirana.... U samom pocetku mi je bilo malo sumnjivo kako se otac nikako ne pokazuje, kako izbjegava snimanje?? Mozda da ga ljudi nebi prepoznali..... Ne smijem ni reci mm sta se desilo od cijele ove price, ne zato sto ga se bojim, nego zato sto mi je uvijek govorio da ima ovakvih obitelji na pretek, ovamo se zale da nemaju sta jesti, a s druge strane kupuju piva ili kockaju... Blizu svekrvine kuce ima isti takav slucaj, skupljaju novce od ljudi, imaju 6 djece, a cesto ih se vidi po kafanama ili da kupuju pive i kojekakve gluposti.... Ne znam, zao mi samo djece, oni jadni nisu krivi ni za sta, u sta ce oni sutra izrasti????? Boze moj, svi se osjecamo prevareno, ali svi smo imali najbolju namjeru zaista.... Ja uopce ne bih njima davala nikakav novac, nego bih fino otisla svaki mjesec u prodavnicu i kupila namirnica za mjesec dana, a on ima placu pa nek od nje placa kiriju i racune.... Jer ako mu budu davali novac, on ce i dalje kockati, a djeca ce na kraju biti gladna..... Ne znam, ja bih takvim roditeljima oduzela djecu, i smjestila ih u neku sigurniju ustanovuuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 0:44:50   
Dida79
Mi smo svi osjecajni i kada vidimo djecu u onakvim uslovima ni na sta drugo ne razmisljamo nego kako samo da ih se izbavi odatle.A ne razmisljamo da pomazemo nekome ko nije to zasluzio jel najlakse je spustiti ruke niz sebe i reci nemam.Takvi su nazalost njihovi roditeljiuser posted image
Razne price su kruzile ali niko nije htio da povjeruje u njih prva ja..sjetite se samo onog vodokotlica pa prljavog sudja razbacanih flasa pa zar trebaju pare da se to malo srediuser posted image
Moje misljenje je da se ta djeca trebaju uzeti od takvih nazovi roditelja a opet sa druge strane kome da idu u dom jel...ne znam sta je gore
Opet ponavljam zao mi je te djeciceuser posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 0:47:02   
milenium

IZVORNA PORUKA: tweety

IZVORNA PORUKA: milenium

i ja se ne Pravim pametna-nema potrebe da se PRAVIM kad ja to već jesamuser posted image
tebi hvala u svakom slučaju na riječimauser posted image pusauser posted image


jako pametna,nema šta!



hvalauser posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 0:49:05   
milenium
ja sam ipak za prvu opciju radi djece.jer namjera je namjera.a to kakvi su oni,to njima na dušu,jer Bog sve vidi i zna.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 0:54:39   
tweety
djeca su uvijek bila u prvom planu,djecu su uvijek gurali prve,djecu i silne žohare.tek sad čovjek vidi da su oni ustvari djecu iskorištavali!mislim da su roditelji ustvari zamišljali kako će se skupljeni novac njima dati.ne znam,jednostavno nakon ovoga osjećam se ružno.sramota me svih tih donatora,mada smo naravno svi imali dobre namjere.fuj!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 0:57:05   
Dida79
Tweety ti nisi ni zasta kriva nema razloga za brigu ti si samo mislila da kako da im pomognemo a oni su sve to dobro pod noge baciliuser posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 0:57:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tweety

djeca su uvijek bila u prvom planu,djecu su uvijek gurali prve,djecu i silne žohare.tek sad čovjek vidi da su oni ustvari djecu iskorištavali!mislim da su roditelji ustvari zamišljali kako će se skupljeni novac njima dati.ne znam,jednostavno nakon ovoga osjećam se ružno.sramota me svih tih donatora,mada smo naravno svi imali dobre namjere.fuj!




svi smo prevareni a ustvari i nismo djeca su jadna i mi smo pomagali njimauser posted image

(odgovor članu tweety)
  Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 0:58:53   
milenium
zašto da te bude sramota,neka je sramota njih što su tako iskorištavali djecuuser posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 1:00:36   
sporty mamaa
I ja se pitam kao i milenium kome vise vjerovati(naravno Semina je pokaza koliko je humana i postena).... Lako je sad pricati, sta bi bilo kad bi bilo, ali kako se samo ucinio toliki propust da se nije provjerilo ima li njen muz platu uopce.... Halo zenee pa pisalo se da po 7 dana jedu jedan jedini kruh i ne vide mlijeko ili banane.... Nije njemu neka placa, ali kako sam skontala za nekih 500 km su mogli rasporediti da nebudu gladni i zedni bar onog osnovnog..... Koji bezobrazluk s njihove strane, oni su iskoristili sve nas, ponizavali su se ljudi od gradonacelnika pa na dalje, a sad ispadosmo svi mamlazi(oprostite na izrazu)..... Dobro u svemu tome je sto ona djeca vise nisu sa zoharima....

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 7:30:29   
Mostarka*
Najbolja solucija je treca ali ipak to su pare namjenjene njima pa je moje misljenje kupiti im tu kucicu i zavrsiti s njima. Zive u mojoj blizini i iznajmljuju kucu, ne zive nimalo oskudno. Neko s takvom platom zivi i s vise clanova, kako ne znam ali vjerovatno ne balaha. Meni je zao curica ali od prvog dana sam znala da su roditelji prevaranti na osnovu prica ljudi koji su zivjeli blizu njih. Ali... sve kontas doci ce sebi

_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 9:52:30   
tweety
Mostarka,upravo tako,sve čovjek konta ma doći će sebi,pa barem radi djece koja nemaju šta jesti.Koja laž,nisu imali da jedu radi oca kockara.user posted image

Sporty mama,kleli su se da plata kasni nekoliko mjeseci,da su zbog toga gladni,ali se nažalost ispostavilo suprotno.

Jadna djeca sa takvim roditeljima.

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 10:15:31   
hanabanana
Žao mi je što moram reći da nisam iznenadjena.
Kad sam na ovako što skrenula pažnju Semini, nalijepili su me svi kao zadnju oštrokondzu. A ovako što je bilo očito i prije godinu dana.
Njima je djecu trebalo uzeti.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 10:16:22   
Mamarica
Eh da, jadna djeca user posted image

Kad je na pocetku akcije na jednom drugom forumu izrazavana sumnja u kvalitete roditelja (pogotovo oca) i spominjano da bi mozda bilo najbolje da se djeca uzmu takvim roditeljima, i ovdje su te osobe (a, koje su ipak svesrdno ucestvovale u kaciji pomoci) popljuvane, sjeticete se svi. Pale su teske rijeci i od strane organizatora akcije, a nazalost (da bogdo nije!) ispostavi se da je to bilo tacno.

http://www.ringeraja.ba/forum/m_482638/mpage_9/key_/tm.htm

< Poruku je uredio Mamarica -- 6.7.2010 10:28:18 >

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 10:17:02   
Mamarica
Hanabanana, pisale smo u isto vrijeme.

(odgovor članu Mamarica)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 10:38:43   
Hanady RR
Tužno...
zaista tužno...
fakat onaj make over koji sma kudila na početku bio je višak...
sve je bilo uzalud...djece mi je žao.

No nema potrebe više svoje žaljenje ovdje iznositi...njima djecu treba oduzeti....jer i kad im kupite malu drvenu kućicu...tamo će se nastaniti žohari.
To nisu ni majka ni otac...

ja sam za kombinaciju 1 i treće opcije...
kupiti im kućicu...a ostatak novca dati nekome kome je potrebniji i ko će znati to pametnije iskoristiti.

i da neka im je na čast...ali smatram da pored požrtvovanosti do sada izražene voditelja ove akcije nakon kombinacije 1 i 3 prijedloga treba da se obrate centru za socijalni rad koji će nad ovim roditeljima porvoditi mjesečnu konrolu...odnosa prema djeci. sve s emože...kad se hoće...a neke stvari i moramo sada kada je krenulo neka se bar po djecu bolje od onoga do sada završi.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mamarica)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 11:32:52   
Anushka
procitala sam temu od pocetka pa vidim da se nisam ranije javljala, ali to sad nije bitno.
Takodje nisam iznenadjena njihovim postupcima. Ljudi su jasno rekli da ne zele rijesiti stambeno pitanje jer ce time prestati biti socijalno ugrozeni (iako to nikada nisu bili jer imaju jednu platu). O prljavstini i flasi kokakole da ne govorim. To je mentalna bolest koja se kao i svaka druga moze izlijeciti. Kao sto ona poslovica kaze "Daj covjeku ribu i nahranio si ga jedan dan, nauci ga pecati i nahranio si ga za cijeli zivot" - ja bi prvo pokusala naci odlicnog terapeuta u regiji i platila terapiju oboma. Ako bi to uspjelo ne bi im ni trebala druga vrsta pomoci. Ako nema dobrog terapeuta (ne psihologa ili psihijatra nego bas terapeuta) onda novac prebaciti na racun onome kome zaista treba - zdravstveni problemi koje ne pokriva zdravstveno i sl a sto se njih tice eventualno potakla centar za soc rad da ih bar ucijeni oduzimanjem djece jer su sanse da ih zaista oduzmu i smjeste u ustanovu ili drugu porodicu zaista minimalne.  

< Poruku je uredio Anushka -- 6.7.2010 11:33:22 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
6.7.2010 21:31:08   
Mostarka*
Znam ljude koji su organizovali taj makeover i posto sam samo njih direktno mogla pitati  (u momentu ove akcije u punom jeku) pitala sam ih sto se niko nije sjetio potraziti im (tj majci, a on se u taj vakat nije ni spominjao, a pogotovo ta plata njegova) posao??? Jer donacije nista ne rjesavaju, pare se potrose ali neko od tih ljudi koji su uticajni u gradu i koji imaju svoje firme a dali su donacije mogli su ih zaposliti. Pa moze cistiti. Kada osobama s fax-om nije iz ponizenja cistiti zasto bi to bilo socijalno ugrozenoj osobi tesko. Ali eto sada je to vc kasno pricati.

_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
7.7.2010 0:23:50   
Saraya
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Jao bas sam sokirana.... U samom pocetku mi je bilo malo sumnjivo kako se otac nikako ne pokazuje, kako izbjegava snimanje?? Mozda da ga ljudi nebi prepoznali..... Ne smijem ni reci mm sta se desilo od cijele ove price, ne zato sto ga se bojim, nego zato sto mi je uvijek govorio da ima ovakvih obitelji na pretek, ovamo se zale da nemaju sta jesti, a s druge strane kupuju piva ili kockaju... Blizu svekrvine kuce ima isti takav slucaj, skupljaju novce od ljudi, imaju 6 djece, a cesto ih se vidi po kafanama ili da kupuju pive i kojekakve gluposti.... Ne znam, zao mi samo djece, oni jadni nisu krivi ni za sta, u sta ce oni sutra izrasti????? Boze moj, svi se osjecamo prevareno, ali svi smo imali najbolju namjeru zaista.... Ja uopce ne bih njima davala nikakav novac, nego bih fino otisla svaki mjesec u prodavnicu i kupila namirnica za mjesec dana, a on ima placu pa nek od nje placa kiriju i racune.... Jer ako mu budu davali novac, on ce i dalje kockati, a djeca ce na kraju biti gladna..... Ne znam, ja bih takvim roditeljima oduzela djecu, i smjestila ih u neku sigurniju ustanovuuser posted image user posted image


Potpisujem... user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 343
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *