|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 55 56 [57]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
13.3.2018 10:07:37   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: manuela RR

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: manuela RR

Ja iako citam citam laganu tematiku...
Agatha Christie njene sve volim...
Najbolja koju sam ikad procitala ima puno str al bukvalno je gutas od pocetka do kraja...Sidney Sheldon Ako docekam sutra...
Topla preporuka...
Sad citam psihologija uspjeha Dale Carnegie

Agatu kristi pocela citati sa 9 godina, mama ima set_ od 24 knjige, kasnije smo kupovali ostale po sajmovima. Sve ijedna koju sam citala odlicne a najbolja ekranizacija po knjigama je definitivno sa david Suchertom, mislim da je covjek snimio sve filmove po knjigama, 80 i nesto.
Meni su najljepse Desec malih crnaca (tu sam prvu procitala), Ubistvo u Mezopotamiji, Smrt na Nilu, Treca djevojka...
Volim i sestre Bronte, Balzaka...to su mi ovi neki klasici...

Mogla bi se Agata ponovo citati


Vjeruj da imam i ja njenih knjiga koje sam bezbroj puta procitala i uvijek im se iznova vracam i ponovo citam...
A i filmove sam sve odgledala...
Svaka na svoj nacin me iznova odusevi...
Koliko god mislili da je predvidiva na kraju se ispostavi da ipak nije...
Meni najdraza Usnulo ubojstvo...al sve su mi bas dobre...



meni jedna od najuzbudljivijih je Zavjesa to je ujedno i zadnji Poirotov slucaj u kojem on umire
Filmovi su mi super pogotovo kad mu smjesno izgovaraju ime i prezime i kad govore da je on Francuz a on onako ljutito kaze : BelDZn user posted image user posted image


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 1401
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
13.3.2018 10:16:50   
aidana

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: aidana

Procitala sam Zovem se mama od Jelice Greganovic. Prava razbibriga, ima smijesnih dijelova i onih malo dosadnih, ponavljajucih. Sve u svemu ok.

Pocela citati neku knjigu od Woody Allana i ne ide nikako.

Joj njegovi su i filmovi pomalo teski, cudni...i on je cudan...
Mogu da zamislim kakva je knjiga


Vrlo malo vremena imam za citanje knjiga, nije da ne bih mogla naci ali uvijek nadjem neku sturcnu koju bih radje procitala.
Ove cuvam nekad za mora (a bice da cu ih djabe nosat preko granice user posted image )

Pikaju li se ove sto citam djeci user posted image trenutno smo na Andersonovim bajkama

Pika sto da neuser posted image

Mi smo s Grimma presli na Andersona ali se starijem nesto ne svidja. I ja vidim da je tu i tamo preopsirno.
Manjem djetetu je i dalje Winnie Pooh glavni.user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1402
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
13.3.2018 10:21:47   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: aidana

Procitala sam Zovem se mama od Jelice Greganovic. Prava razbibriga, ima smijesnih dijelova i onih malo dosadnih, ponavljajucih. Sve u svemu ok.

Pocela citati neku knjigu od Woody Allana i ne ide nikako.

Joj njegovi su i filmovi pomalo teski, cudni...i on je cudan...
Mogu da zamislim kakva je knjiga


Vrlo malo vremena imam za citanje knjiga, nije da ne bih mogla naci ali uvijek nadjem neku sturcnu koju bih radje procitala.
Ove cuvam nekad za mora (a bice da cu ih djabe nosat preko granice user posted image )

Pikaju li se ove sto citam djeci user posted image trenutno smo na Andersonovim bajkama

Pika sto da neuser posted image

Mi smo s Grimma presli na Andersona ali se starijem nesto ne svidja. I ja vidim da je tu i tamo preopsirno.
Manjem djetetu je i dalje Winnie Pooh glavni.user posted image


imamo dvije tri bas lijepe knjige, L i N dobile po rodjenju od mojih i od svekrve i svekra, mladinska knjiga pa onda neka 365 prica za laku noc ali te su mi prekratke user posted image kod nas je to 365 prica za 10 dana user posted image user posted image
N je obicnou fazonu da legnemo i dao onda ona prica dok se ne smori, rezimira dan user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 1403
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
13.3.2018 12:26:00   
jocajaca
Sada kada spominjete Agatha Christie, sjetih se jeste li ikada čitale Agotu Kristof? Ja sam pročitala njenu triologiju i oduševila me, mislim da je samo to i napisala nikada više nisam naišla na neko njeno djelo, a pročitala sam je samo zbog sličnosti imena user posted image

_____________________________

12.03.2005. <3
20.11.2013. <3
21.06.2016. <3

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1404
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
13.3.2018 12:56:25   
Latinka
Taman zavrsila Engleskinju-Daniel Silva. Preporuka za one koji vole trilere

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1405
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
13.3.2018 13:22:02   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: manuela RR

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: manuela RR

Ja iako citam citam laganu tematiku...
Agatha Christie njene sve volim...
Najbolja koju sam ikad procitala ima puno str al bukvalno je gutas od pocetka do kraja...Sidney Sheldon Ako docekam sutra...
Topla preporuka...
Sad citam psihologija uspjeha Dale Carnegie

Agatu kristi pocela citati sa 9 godina, mama ima set__ od 24 knjige, kasnije smo kupovali ostale po sajmovima. Sve ijedna koju sam citala odlicne a najbolja ekranizacija po knjigama je definitivno sa david Suchertom, mislim da je covjek snimio sve filmove po knjigama, 80 i nesto.
Meni su najljepse Desec malih crnaca (tu sam prvu procitala), Ubistvo u Mezopotamiji, Smrt na Nilu, Treca djevojka...
Volim i sestre Bronte, Balzaka...to su mi ovi neki klasici...

Mogla bi se Agata ponovo citati


Vjeruj da imam i ja njenih knjiga koje sam bezbroj puta procitala i uvijek im se iznova vracam i ponovo citam...
A i filmove sam sve odgledala...
Svaka na svoj nacin me iznova odusevi...
Koliko god mislili da je predvidiva na kraju se ispostavi da ipak nije...
Meni najdraza Usnulo ubojstvo...al sve su mi bas dobre...



meni jedna od najuzbudljivijih je Zavjesa to je ujedno i zadnji Poirotov slucaj u kojem on umire
Filmovi su mi super pogotovo kad mu smjesno izgovaraju ime i prezime i kad govore da je on Francuz a on onako ljutito kaze : BelDZn user posted image user posted image



Da da da...
Zavjesa...Imam i nju...
Ma citacu je ponovouser posted image

< Poruku je uredio manuela RR -- 13.3.2018 13:24:26 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1406
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 55 56 [57]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 55 56 [57]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *