|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  152 153 [154] 155 156   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zene sa Hidzabom
26.11.2013 13:30:40   
Isha

IZVORNA PORUKA: mamaajna

https://www.facebook.com/pages/Od-tkanine-do-islamske-haljine/116298965204248
moja snajderica zena extra sije


Pošto nemam fb račun, kako se naručuju tunike npr? Je li ova šnajderica iz Sa? Odeš, uzme mjere i sl?

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 3826
   RE: Zene sa Hidzabom
26.11.2013 14:03:47   
sara123
Zna li ko gdje ima kupiti mestve
I koliko su KM-čića user posted image

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 3827
   RE: Zene sa Hidzabom
26.11.2013 17:15:11   
jasminah

IZVORNA PORUKA: sara123

Zna li ko gdje ima kupiti mestve
I koliko su KM-čića user posted image


Ja sa kupila ispred Fahdove, ne sjecam se koliko subile

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 3828
   RE: Zene sa Hidzabom
26.11.2013 18:06:13   
mamaajna

IZVORNA PORUKA: Isha


IZVORNA PORUKA: mamaajna

https://www.facebook.com/pages/Od-tkanine-do-islamske-haljine/116298965204248
moja snajderica zena extra sije


Pošto nemam fb račun, kako se naručuju tunike npr? Je li ova šnajderica iz Sa? Odeš, uzme mjere i sl?

jeste na mojmilu je kontaktiras je,ima lijep izbor materijala


_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 3829
   RE: Zene sa Hidzabom
26.11.2013 18:10:11   
mamaajna
sad vidjeh da nema br na f.b

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 3830
   RE: Zene sa Hidzabom
27.11.2013 8:43:29   
dambolina
mestve imaju ispred Kralj Fahd, al nesto ne znam kolk'ko su para. Ja ih licno ne koristim, ne volim kad mi je previse vruce po nogama.

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 3831
   RE: Zene sa Hidzabom
27.11.2013 18:28:04   
canim
http://www.klix.ba/vijesti/regija/aidi-corovic-upucene-prijetnje-smrcu/131127090 interesantan tekst, meni skrenuo paznju to da je Svedska ambasada finansira da izvodi predstavu "sedam" koja se bavi temom koja nema veze s nama na balkanu niti nasim Islamskim obicajima user posted image a to sto joj prijete u taj dio ne ulazim vec mi jednostavno nije jasno cemu takve teme u Srbiji ? I jos stranci finansiraju da tu istu pricu isprica "muslimanka" user posted image doduse mozda sam ja pogresno shvatila tekst...ali cini mi se da nisam user posted image

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 3832
   RE: Zene sa Hidzabom
27.11.2013 21:24:02   
sara123
Znači, ispred Fahdove. Hvala vam žene user posted image
Ne bi trebale biti skupe.
Dambolina, ja sam ti smrzlo velikiuser posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 3833
   RE: Zene sa Hidzabom
27.11.2013 21:29:25   
canim
Ja sam prosle godine vidjela u Merkatoru na socijalnom, stand prije pokretnih stepenica, covjek iz visokog prodaje kozu, i imao je mestve, neka bas povoljna cijena.

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 3834
   RE: Zene sa Hidzabom
27.11.2013 23:06:56   
Medić*

IZVORNA PORUKA: canim

http://www.klix.ba/vijesti/regija/aidi-corovic-upucene-prijetnje-smrcu/131127090 interesantan tekst, meni skrenuo paznju to da je Svedska ambasada finansira da izvodi predstavu "sedam" koja se bavi temom koja nema veze s nama na balkanu niti nasim Islamskim obicajima user posted image a to sto joj prijete u taj dio ne ulazim vec mi jednostavno nije jasno cemu takve teme u Srbiji ? I jos stranci finansiraju da tu istu pricu isprica "muslimanka" user posted image doduse mozda sam ja pogresno shvatila tekst...ali cini mi se da nisam user posted image



Aida po zadatku iz Beograda!!!
U zadnje vijeme pise o pokrivanju zena na teritoriji Sandzaka kako, tvrdi da je masovna pojava nošenja hidžaba (marame) u Sandžaku u funkciji političke opcije koju predvodi glavni muftija Islamske zajednice u Srbiji Muamer Zukorlić. Kako su ejdnostavno zene prisiljene na to. Strasno i jadno je njeno zapazanje. A cemu takve teme po Srbiji, ocito je nekome to blacenje fino u interesu, kao i to strano finansiranje ocigledno.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 3835
   RE: Zene sa Hidzabom
27.11.2013 23:58:56   
Vinetu

IZVORNA PORUKA: canim

Ja sam prosle godine vidjela u Merkatoru na socijalnom, stand prije pokretnih stepenica, covjek iz visokog prodaje kozu, i imao je mestve, neka bas povoljna cijena.


U prvi mah pomislih na kozu - životinju!user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 3836
   RE: Zene sa Hidzabom
29.11.2013 18:14:00   
sara123

IZVORNA PORUKA: Vinetu


IZVORNA PORUKA: canim

Ja sam prosle godine vidjela u Merkatoru na socijalnom, stand prije pokretnih stepenica, covjek iz visokog prodaje kozu, i imao je mestve, neka bas povoljna cijena.


U prvi mah pomislih na kozu - životinju!user posted image

user posted image
Hvala user posted image

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 3837
   RE: Zene sa Hidzabom
1.12.2013 0:16:17   
ena23
ja se kanim ovih dana da napostim propusteno.. to su 4 puta po cijeli ramazan i od ove godine sedam dana iz opravdanih razloga user posted image

e sad me zanima kako to uraditi? tj. znam da pise da se treba dan za danom napostiti, ali recimo, nekada u tih mejsec dana cu opet imati menstruaciju.. je li onda poslje nastavim kao sto bi i u pravom mjesecu ramazanu radila.. da li mogu ove zime napostiti jedan propusten ramazan, pa napraviti pauzu, pa sedam dana od ovog ramazana napostiti, pa saljedece zime napostiti drugi propusteni ramazan... ili moram sve u cugu obaviti?
hajde me malo prosvjetlite

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 3838
   RE: Zene sa Hidzabom
1.12.2013 23:59:46   
Mamica24
Drage moje zenice ja sam nova na ovoj temi i potreban mi je vas savjet. U posljednje vrijeme dosta klanjam i ucim dove. Veceras sam na internetu nasla neke dove i prepisala ih na papir. Sad bisam sigurna da li je ispravno i da li treba uciti samo dove koje su pisane u nekim zbirkama dova?! Papir na kojem sam prepisala dove ostavila sam da upitam nekog hodzu o njihovoj necu reci ispravnosti ali me interesuje koliko je to sa interneta tacni napisano.. Sta vi mislite!?

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 3839
   RE: Zene sa Hidzabom
2.12.2013 0:12:47   
canim
Draga moja ajeti Su Ono sto mora biti skroz ispravno, dove su samo molitve, zelje upucene Stvoritelju tako da one mogu biti I slobodno izgovorene svojim rijecima.

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 3840
   RE: Zene sa Hidzabom
2.12.2013 8:53:11   
Hannan

IZVORNA PORUKA: ena23

ja se kanim ovih dana da napostim propusteno.. to su 4 puta po cijeli ramazan i od ove godine sedam dana iz opravdanih razloga user posted image

e sad me zanima kako to uraditi? tj. znam da pise da se treba dan za danom napostiti, ali recimo, nekada u tih mejsec dana cu opet imati menstruaciju.. je li onda poslje nastavim kao sto bi i u pravom mjesecu ramazanu radila.. da li mogu ove zime napostiti jedan propusten ramazan, pa napraviti pauzu, pa sedam dana od ovog ramazana napostiti, pa saljedece zime napostiti drugi propusteni ramazan... ili moram sve u cugu obaviti?
hajde me malo prosvjetlite


"Dan za dan" se ne misli ono redom jedan iza drugog, nego jedan za jedan :) Posto imas npr. kad neopravdano preskocis dan posta onda za jedan dan postis 60 dana. Tak oda ti mozes slobodno sebi rasporediti.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 3841
   RE: Zene sa Hidzabom
2.12.2013 9:27:02   
mamaajna

IZVORNA PORUKA: canim

http://www.klix.ba/vijesti/regija/aidi-corovic-upucene-prijetnje-smrcu/131127090 interesantan tekst, meni skrenuo paznju to da je Svedska ambasada finansira da izvodi predstavu "sedam" koja se bavi temom koja nema veze s nama na balkanu niti nasim Islamskim obicajima user posted image a to sto joj prijete u taj dio ne ulazim vec mi jednostavno nije jasno cemu takve teme u Srbiji ? I jos stranci finansiraju da tu istu pricu isprica "muslimanka" user posted image doduse mozda sam ja pogresno shvatila tekst...ali cini mi se da nisam user posted image


I Poslanik s.a.w.e nije bio postedzen uznemiravanja,ogovaranja i potvaranja pa neznam zasto bi mi bili postedzeni toga.Da nije ta novinarka bio bi neko drugi Allahov kadar netreba pitati zasto?


_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 3842
   RE: Zene sa Hidzabom
2.12.2013 9:37:37   
canim
mamaajna svakako se slazem sa tim sto si napisala u vezi Poslanika, ali mislim da nisi razumila sta je meni ostavilo dojam od tog cijelog teksta i zasto sam komentarisala a to je da je finansirana od strane Svedske ambasade.
Kao sto znas ambasade su predstavnici svoje drzave i nemogu oni olako davati podrsku kome oni hoce ili im je cejf. Meni bi bilo logicnije da ju je finansirala neka strana organizacija nego ambasada, zato sam i navela to.

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 3843
   RE: Zene sa Hidzabom
2.12.2013 12:54:40   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: ena23

ja se kanim ovih dana da napostim propusteno.. to su 4 puta po cijeli ramazan i od ove godine sedam dana iz opravdanih razloga user posted image

e sad me zanima kako to uraditi? tj. znam da pise da se treba dan za danom napostiti, ali recimo, nekada u tih mejsec dana cu opet imati menstruaciju.. je li onda poslje nastavim kao sto bi i u pravom mjesecu ramazanu radila.. da li mogu ove zime napostiti jedan propusten ramazan, pa napraviti pauzu, pa sedam dana od ovog ramazana napostiti, pa saljedece zime napostiti drugi propusteni ramazan... ili moram sve u cugu obaviti?
hajde me malo prosvjetlite


Ja sam dugo mislila da treba dan za danom napostiti propustene dane (od jednog ramazana) dok mi mm nije nasao dokaz da ne treba..
Postis kako i kad hoces, mozes i vise pauza napraviti, nije bitno. Bitno je samo da isti broj dana napostis.


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 3844
   RE: Zene sa Hidzabom
2.12.2013 13:00:06   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Drage moje zenice ja sam nova na ovoj temi i potreban mi je vas savjet. U posljednje vrijeme dosta klanjam i ucim dove. Veceras sam na internetu nasla neke dove i prepisala ih na papir. Sad bisam sigurna da li je ispravno i da li treba uciti samo dove koje su pisane u nekim zbirkama dova?! Papir na kojem sam prepisala dove ostavila sam da upitam nekog hodzu o njihovoj necu reci ispravnosti ali me interesuje koliko je to sa interneta tacni napisano.. Sta vi mislite!?


Ne bih na tvom mjestu trazila dove po internetu, osim ako bih bila sigurna da je stranica na kojoj su dove neka poznata islamska.
Tako ces uciti a nemas pojma sta ucis. Ako vec zelis da ih ucis na arapskom onda trazi u zbirkama dova, tako ti je najsigurnije.

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 3845
   RE: Zene sa Hidzabom
2.12.2013 13:11:18   
dambolina
najbolja dova je dova, tj. molba upucena svojim rijecima. Dakle reci svome Stvoritelju ono sto ti je na srcu i to ti je najbolje. Ali, ako zelis uciti Poslanikove dove, probaj sa hisnul muslim. Ova zbirka dova je provjerena: http://www.scribd.com/doc/15629935/Hisnul-Muslim-zatita-svakog-muslimana

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 3846
   RE: Zene sa Hidzabom
2.12.2013 16:16:23   
ena23

IZVORNA PORUKA: Daliyah92


IZVORNA PORUKA: ena23

ja se kanim ovih dana da napostim propusteno.. to su 4 puta po cijeli ramazan i od ove godine sedam dana iz opravdanih razloga user posted image

e sad me zanima kako to uraditi? tj. znam da pise da se treba dan za danom napostiti, ali recimo, nekada u tih mejsec dana cu opet imati menstruaciju.. je li onda poslje nastavim kao sto bi i u pravom mjesecu ramazanu radila.. da li mogu ove zime napostiti jedan propusten ramazan, pa napraviti pauzu, pa sedam dana od ovog ramazana napostiti, pa saljedece zime napostiti drugi propusteni ramazan... ili moram sve u cugu obaviti?
hajde me malo prosvjetlite


Ja sam dugo mislila da treba dan za danom napostiti propustene dane (od jednog ramazana) dok mi mm nije nasao dokaz da ne treba..
Postis kako i kad hoces, mozes i vise pauza napraviti, nije bitno. Bitno je samo da isti broj dana napostis.




e hvala puno na odgovoru, vidis, uvjek je bolje pitati user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 3847
   RE: Zene sa Hidzabom
5.12.2013 19:26:36   
frozenheart
Es-Selamu Alejkum sestre :) imam jedno pitanje ali ne uspijevam da nađem odg na internetu, tiče se predbračnog ugovora. Na šta posebno da obratim pažnju, da li ste vi taj ugovor potpisivale?! Šta biste dodale u taj ugovor, odnosno šta biste voljele da ste dodale u taj ugovor a niste?!

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 3848
   RE: Zene sa Hidzabom
5.12.2013 21:35:14   
canim
A kakav predbracni ugovor, jeli mislis u vezi reguliranja imovinskih odnosa u slucaju razvoda user posted image

(odgovor članu frozenheart)
Neposredna veza do poruke: 3849
   RE: Zene sa Hidzabom
5.12.2013 21:43:35   
jasmin

IZVORNA PORUKA: frozenheart

Es-Selamu Alejkum sestre :) imam jedno pitanje ali ne uspijevam da nađem odg na internetu, tiče se predbračnog ugovora. Na šta posebno da obratim pažnju, da li ste vi taj ugovor potpisivale?! Šta biste dodale u taj ugovor, odnosno šta biste voljele da ste dodale u taj ugovor a niste?!

We alejkumu sselam.
Šta podrazumijeva predbračni ugovor?

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu frozenheart)
Neposredna veza do poruke: 3850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  152 153 [154] 155 156   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  152 153 [154] 155 156   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *