|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
14.7.2010 12:08:34   
sara.at
Zali Boze sto ni u novoj zgradi nece moci odrzavati higijenu i sto ce povesti ono "ljubaznouser posted image " osoblje sa stare klinike user posted image user posted image  daj Boze da nebude tako...

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
14.7.2010 12:47:02   
selmoni
Pa valjda će i početi odmah raditi kava je korist od njega ako neće odmah preći a i ovo što Sara govori stoji džaba što je novo ako im stare navike ostanu sve je opet isto

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
14.7.2010 19:26:34   
mrkva
ajoj, jeste pesimistično, moramo vjerovati u bolje sutra, svi bolje obavljaju svoj posao u boljim uslovima, valjda ce im goditi ta nova zgrada pa ce i prema nama aBd biti bolji i ljubazniji, a i spremačicama će biti lakse odrzavati i čistiti nove prostorije pa će i higijenski uslovi biti bolji.ja se iskreno tome nadam.......

A za izgled zidova su se zaista potrudili, skroz mi je slatko


_____________________________

“Sve što sam o životu naučio može se svesti na tri riječi: život ide dalje.” Robert Frost

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
25.7.2010 10:53:25   
ema_28
http://www.radiosarajevo.ba/content/view/30160/32/

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
25.7.2010 11:01:58   
Lara83
user posted image  ovo je divna vijesti, s obzirom da bi se ja aBd trebala poroditi nekad u martu 2011 a vec sam bila odlucila da cu ici u vojnu bolnicu, mozda ipak ima nade da to bude na jezeru (gdje sam se i ja nekoc rodila user posted image )
slikice su divne samo se nadam da ce osoblje i doktori biti puno bolji u novim uslovima!

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
25.7.2010 11:10:26   
ema_28
meni je termin u decembru pa se i ja nadam da cu svoju mrvicu rodititamo gdje sam se i ja rodila prije 28 godina :). Samo me interesuje hoce li i doktori iz Drzavne ( Vojne) bolnice preci gore jer sam i ja planirala ici u Drzavnu. Ako neko zna neka nam javi.

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
6.8.2010 23:09:22   
mrkva
Pozdrav, evo sad javiše na dnevniku na Kantonalnoj tv. da je preseljenje prolongirano do kraja godine jer im je neko uložio neku žalbu oko nabavljanja opreme.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ko ce u onu ruševinu od GAK-a majko moja

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
7.8.2010 9:49:13   
Lara83
groznooo user posted image ! ma idi onda u OB, sta ces...
za mene jos ima nade da se porodim na jezeru, jer mi je termin nekad krajem marta...

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
7.8.2010 10:13:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mrkva

ajoj, jeste pesimistično, moramo vjerovati u bolje sutra, svi bolje obavljaju svoj posao u boljim uslovima, valjda ce im goditi ta nova zgrada pa ce i prema nama aBd biti bolji i ljubazniji, a i spremačicama će biti lakse odrzavati i čistiti nove prostorije pa će i higijenski uslovi biti bolji.ja se iskreno tome nadam.......

A za izgled zidova su se zaista potrudili, skroz mi je slatko



Po nekoj logici trebalo bi biti tako....ali kad sam rađala prvo dijete bolnica u kojoj sam ležala bila je u katastrofalnom stanju,nakon 1.5 god.sam rodila drugo dijete,ista bolnica,odnosno rodilište je bilo renovirano,sve,rađaona,kupatilo,sobe ma milina,ali higjena opet ništa,kupatilo krvavo,stolovi prašljivi,otisci čaša po njima,ma isto kao i prije,a što se tiče osoblja bili su i prije ljubazni.

(odgovor članu mrkva)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
31.8.2010 22:19:52   
mrkva
Ima li kakvih novosti o preseljenju porodilišta. Iko išta???????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
1.9.2010 10:49:47   
ema_28
zadmja vijest je da ce preci do krja godine, ali nisu rekli koje user posted image

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
1.9.2010 11:08:38   
vjestica
evo, mada nije neka konkretna novost, ali to sve u zadnje vrijeme što su objavili
http://www.sarajevo-x.com/bih/sarajevo/clanak/100823047


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
15.9.2010 16:16:55   
mrkva
ovi sa otvaranjem Jezera stavrno pretjerase ja ću izgleda stavrno zaglaviti na onom starom porodilistu, a tako sam se ponadala da neću user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
17.10.2010 10:48:41   
mrkva
Evo za sve buduće mame, preseljenje GAK-a na Jezero je u januaru, ja čula razgovor između sestrica na GAK-u kad sam bila na CTG-u.
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
31.10.2010 8:26:28   
ema_28
Ja cula na vjezbama za trudnice da je otvaranje 11.11.2010 a seli samo Kosevo, Vojna i dalje nastavlja sa radom.

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
3.11.2010 17:58:43   
Lilly
I ja sam isto cula na vjezbama za trud. Nadam se da cu do tada izdrzati bar da se rahat porodim u novom porodilistuuser posted image . Kontrola mi je 11.11 na Kosevu a termin je 16-tog aBd!

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
5.11.2010 14:02:08   
khan
Ja cula  da je otvaranje 20.11.2010 a seli samo Kosevo, Vojna i dalje nastavlja sa radom.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
5.11.2010 15:38:17   
taurus
ako ispoštuju obećanja ja bih se ako Bog da mogla poroditi u novom porodilištu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu khan)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
5.11.2010 16:03:11   
Almaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image navijam za sto skorije preseljenje, a sto spominjete Vojnu, pa nema Vojna veze s GAK-om

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
12.11.2010 7:25:34   
Lilly
Jucer sam bila na CTG-u na Kosevu i cujem sestru kako kaze da nece preseliti prije prvog dec. Ljudi moji pa samo odgadjaju. Na vjestima su rekli 11.11, babica na t-vjezbama je to potvrdila i ja se ponadala da cu uspjeti docekati porod u novoj klinici ali ovako... Mah..., kod nas se nikad nista ne zna i nikad ne mozes biti siguran...

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
12.11.2010 14:01:56   
BBubica
Meni su u ponedjeljak na GAKu, na CTGu rekli da je Jezero spremno, opremljeno, sve sredjeno, samo cekaju da predju tamo...
Sta sad cekaju, pojma nemam
Da nas jos malo pate ovako po starom i prljavom GAKu, cccccc
Ovo nije humano sta rade, nimalo
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
19.11.2010 0:24:33   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: tukica

ej drage moje, prije svega, ko slavi, Bajram Serif Mubarek Olsun, a sad pitanjce, zna li iko kad se otvara ono porodiliste na Jezeru, bas me zanima hocu li stici dogurati da se porodim u njemu ili moram zavrsiti na onoj strahobi na Kosevu?


IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Allah razi olsun. Mubarek Bajram i tebi ako obiljezavas.
Ne bih ti znala odg na pitanje no iskreno se nadam da ce se forumasice koje zive u Sarajevu ili koje znaju tacnu info ubrzo javiti. Da porod prode u najboljem redu. Ne brini se. Uzivaj. Sa srecom neka ti bude.


IZVORNA PORUKA: tukica

Hvala puno, ja sam sa dr. Nikulinom pricala i on mi je rekao da ocekuju da se presele tamo, ali vidim niko nista ne javlja niti se sta desava, pa me bas zanima da li je neko cuo gdje je zapelo  od one ginekologije me jeza hvata...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
19.11.2010 0:28:06   
tukica
i meni je dr. na GAK-u rekao da samo cekaju da predju gore na Jezero, a to se trebalo dogoditi 11.11., ali vidim nista od toga. uzas pravi, meni je termin nekad krajem marta, kakve sam srece, nece se preseliti ni dotad...cccc...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
19.11.2010 1:24:15   
BBubica
Vecaras mi doktor na GAKu rece da je svecano otvaranje  u cetvrtak 25. novembra (2010 !!!! da ne bude zabune  user posted image )
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
19.11.2010 9:28:40   
Almaa
IZVORNA PORUKA: BBubica

Vecaras mi doktor na GAKu rece da je svecano otvaranje  u cetvrtak 25. novembra (2010 !!!! da ne bude zabune  user posted image )
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *