|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
25.11.2010 22:43:55   
tukica
Ja idem sutra ako Bog da... samo nemam pojma gdje, dr.mi je rekao da odem gore i potrazim ga,pa valjda cu ga i naci... jesu li prikljucili sve aparate?

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
25.11.2010 22:59:35   
Almaa
kad uđes imas recepciju i oni te upute, mislim da ce te dr. primiti u ambulanti to je odmah u prizemlju do recepcije, aparatura je sva priklhucena i sve super izgleda

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
25.11.2010 23:34:24   
tukica
Hvalauser posted image

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
26.11.2010 9:12:29   
belmica
moze li se i gore ici u dezure kod svog dr?

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
26.11.2010 9:18:33   
Almaa
naravno i ja sam sinoc bila u dezuri, samo sto su mi trazili uputnicu, ja nisam imala pa moram slijedeci put ponijetiuser posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu belmica)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
26.11.2010 10:17:08   
lilybeby
jesu li to sad sve zene iz Vojne presle na Jezero?Almaa jesi li ti vodila trudnocu kod Nakasa u Vojnoj ili sam pogrijesila?

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
26.11.2010 10:20:18   
Almaa
user posted image user posted image user posted image user posted image ma nisi pogrijesila, ja sam ti na dvije strane isla, a posto su u novom porodilistu sad puno bolji uslovi i za mame i za bebe ja sam se opredjelila za Jezerouser posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu lilybeby)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
26.11.2010 10:22:19   
Hanady RR
ženice a jel ima koja naša forumašica da se gore već porodilauser posted image
Baš me znaima kako je bilo....
kako sam samo sretna što je konačno otvoreno....
na svaki snimak jučer sam suze pustila...milion emocijauser posted image

i da čini mi se sve sam bliža broju 3user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
26.11.2010 10:30:36   
R&T@
Hanady, "muc, ne luduj, kad budala nisi..."

A noz, a ples u novogodisnjoj noci??????

E, sad o krugu 2012. cemo za godinu raspraviti, akobogda....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
26.11.2010 10:34:19   
lilybeby
ja necu,nekako kad pomislim da ce se u danu radjati po 20 beba( jer iskreno mislim da ce sve preci na Jezero ),panika me uhvati.ja sam svoju prvu bebu rodila u vojnoj i iskreno uslovi su odlicni i kad pomislim da radi samo 7 doktora a na jezeru 34 i to mi lakse padne,jer kroz vodjenje trudnoce upoznas svakog.ali tebi sretno i da se lako porodisuser posted image

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
26.11.2010 10:45:22   
Almaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ženice a jel ima koja naša forumašica da se gore već porodilauser posted image
Baš me znaima kako je bilo....
kako sam samo sretna što je konačno otvoreno....
na svaki snimak jučer sam suze pustila...milion emocijauser posted image

i da čini mi se sve sam bliža broju 3user posted image user posted image user posted image user posted image

ja se nadam da ce se neka uskoro javiti, ako se ne javi cekajte meneuser posted image


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
26.11.2010 10:57:29   
merima_s
Ja dans bila gore...bas je prelijepo. Svi su pomalo izgubljeni kako kazu, ni doktori ni pacijenti ne znaju jos gdje se sta nalazi pa je malo ludnica.
Hanady nista ne razmisljaj....odma u akciju...ma milina se poroditi gore.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
26.11.2010 10:59:57   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: merima_s

Ja dans bila gore...bas je prelijepo. Svi su pomalo izgubljeni kako kazu, ni doktori ni pacijenti ne znaju jos gdje se sta nalazi pa je malo ludnica.
Hanady nista ne razmisljaj....odma u akciju...ma milina se poroditi gore.user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
ma nemogu odmah iz zadrvstenoh razloga...moram čekat malo ....
al muž mi kaže, ''dijete nam i ovo drugo poraslo nemamo bebu u kući a i porodilište se otvorilo gdje bi moglo proći da ti ne znaš kako se gore poroditi''user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
26.11.2010 11:16:16   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: merima_s

Ja dans bila gore...bas je prelijepo. Svi su pomalo izgubljeni kako kazu, ni doktori ni pacijenti ne znaju jos gdje se sta nalazi pa je malo ludnica.
Hanady nista ne razmisljaj....odma u akciju...ma milina se poroditi gore.user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
ma nemogu odmah iz zadrvstenoh razloga...moram čekat malo ....
al muž mi kaže, ''dijete nam i ovo drugo poraslo nemamo bebu u kući a i porodilište se otvorilo gdje bi moglo proći da ti ne znaš kako se gore poroditi''user posted image



Pitam ja mog hairliju hocemo li trece u novom porodilistu, a on:
"Ja ga pravit necu!!!"

Jos nije zaboravio kako je imati bebu u kuciuser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
26.11.2010 11:35:15   
taurus
Hanady obećavam da ću paziti na inventar pordilišta kako bi i tebi ostao u što boljem stanju kad dođeš da se porodišuser posted image user posted image user posted image

uh ja nešto gledam one nove zelene stolove u sali i kontam ko će ponovo na onaj stouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
26.11.2010 11:36:33   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: taurus

Hanady obećavam da ću paziti na inventar pordilišta kako bi i tebi ostao u što boljem stanju kad dođeš da se porodišuser posted image user posted image user posted image

uh ja nešto gledam one nove zelene stolove u sali i kontam ko će ponovo na onaj stouser posted image user posted image user posted image


ti hihihihihi


a vjerujete ovo kko gledam na tv-u sam pozelila da sam trudna, ko znam mozda ipak promijenim misljenje

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
26.11.2010 11:38:16   
Hanady RR
majo mjenjajuser posted image
kad ja mjenjam haman možeš i tiuser posted image

A taurus vazda vidi da je čaša polu praznauser posted image
kakv sto ja ga nisma ni gledala ja vidjela one bebe u krevetićima čistim i sve im iste boje dekice...joj kako je lijepouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
26.11.2010 12:27:45   
taurus
stvarno sam pesimistauser posted image user posted image user posted image
ja od panike kad ugledah one stolove, ne vidjeh ni jedne bebeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
26.11.2010 23:07:59   
BBubica
Evo i mene :)
Ja bas i nemam lijepo misljenje , ccccc
Na recepciji mi rekose da zovem doktora na mob, jer oni ne znaju gdje je ko od doktora
user posted image
Haj, dobro-razumijem to
Ali kad odoh u WC, e to nit razumijem nit oprastam
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Katastrofa..uzas..kad su ga prije onoliko uprljali
ne znas sta je prljavije, lavabo, wc skoljka ..ili okolo (jer kante nema!)
CTG nisam uspjela uraditi, guzva nevidjena..i sve je bilo ok cekati i cekati, nije mi prvi put..dok ne dodjose preko reda...cccc
Odem na ultrazvuk..tamo isto haos
Danas je radio samo jedan ultrazvuk...nemam rijeci zaista
Kao da je klinika nikla iz zemlje juce ,kao da nisu mogli prikljuciti bar jos jedan

Zao mi je sto sam ovako negativna, zvucim sama sebi kao prava vjestica-ali to je kako je bilo danas
I nevidjeh od muke nista od ovih lijepih stavri :( zaista mi nije bilo ni do cega kad sam izlazila
A ponijela bila i fotic da slikam :(

Moram ponovo u utorak tamo, nadam se da ce biti bolje i da cu napisati puuuno lijepih stvari
Al u WC ne ulazim ni za zivu glavu, cccccc
Ponijecu pampers user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
26.11.2010 23:22:13   
Lejla Ka
Je li istina (čula od drugih, nisam vidjela ni jedan prilog sa otvaranja) da su se vratili praistorijskoj, okrutnoj praksi odvajanja beba od majki i donošenja samo na "podoj", da su ukinuli rooming in? user posted image

Ja bih najviše na svijetu voljela biti u krivu, ali se iskreno bojim da ne bude isto sr..e, drugo pakovanje. Porodilište ne čine sobe već osoblje, a ono se preselilo isto. Molim Boga da griješim!

Da sam kojim slučajem trudna, ja ne bih gore na porod makar 3-4 mjeseca, dok se ljudi uhavizaju. Nije lahko preseliti ni u vlastiti novi stan, a kamoli čitavu kliniku.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
26.11.2010 23:29:44   
BBubica
Uh
Lejla, ne prepadaj me
:(
Ja bas danas komentarisem, da ce za jedno godinu dana biti sve ok
Jer presporo je ovo njihovo navikavanje i sredjivanje-po meni!
Umjesto jucerasnjeg slavlja mogli su da namjeste aparate i ociste ono osnovno!!!
I na kraju krajeva CTG se snima odmah u portirnici kad udjes s vrata s ulice
Ima neki paravan, al opet se vidi sve !!
Nigdje reda, niko ne uzima knjizice nego kao se proguras ili ako znas nekoga-onda si na konju
Ako ne znas..cekaj sat dva, koliko vec
Cccccc

Uuuuu, necu vise da pisem, previse sam zla veceras user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
27.11.2010 8:26:33   
Almaa
joj ovaj me pesimizam ubija, nije uvijek casa do pola prazna, nekada je do pola puna i te price rekla-kazala tipicne za nas mentalitetuser posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
27.11.2010 10:17:35   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Almaa

joj ovaj me pesimizam ubija, nije uvijek casa do pola prazna, nekada je do pola puna i te price rekla-kazala tipicne za nas mentalitetuser posted image

jest vala Almaa ali ne dozvoli da utiče na tebe, budi ti optimistična i pusti te priče
još malo pa ćeš aBd konačno zagrliti svoju djevojčicu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i ja sam se tako malo nasekirala zbog MRSA-e, ali nisam dozvolila da mi to pomuti radosta zbog rođenja tako dugo očekivane bebe  user posted image user posted image



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
28.11.2010 10:26:18   
djda
Cure znate li trebaju li se na jezero nositi pampers pelene,bivacin,gaza i takve stvari za bebu ili oni imaju to?

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
28.11.2010 11:10:26   
vjestica
IZVORNA PORUKA: djda

Cure znate li trebaju li se na jezero nositi pampers pelene,bivacin,gaza i takve stvari za bebu ili oni imaju to?

ne treba
ja sam se ljetos porodila, ništa nisam nosila


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu djda)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *