|      
Želiš odustati?
Prije nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa posljedicama tog čina.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj lični računar ćemo namjestiti cookie, koji će nam omogućiti, da te tokom takmičenja (10. - 14.06.2013.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja Ringerajinih stabala odnosno kontrole uz desnu ivicu ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, a bodove će izgubiti i Ringeraja. Nažalost, odustajanjem gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Da l još želiš da odustaneš?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
7.11.2015 6:31:51   
koka i po

IZVORNA PORUKA: bebaa

Sta reci,sta savjetovati majkama?
Jedino mogu reci AKO dijete ima problema s usima a operacija krajnika bi trebala pomoci onda izbjegnite lasersku operaciju...zasto?

Zato sto mom djetetu nisu uklonjeni krajnici u cjelosti,nisu izvuceni korijeni iz lezista pa cak nije ni vanjsko tkivo komplet ukljonjeno....dva dr se slazu da se treci krajnik NE MOZE odstraniti laserom kako se misli....
Samim tim tkivo koje je ostalo u lezistu ne omogucava i dalje oticanje sekreta iza bubnjica....
Dijete je osudjeno na povremene upale uha,na kapu i jak usi odgorijevaju,na izbjegavanje vode,propuha i sl...
Popravnog nema...
Svi dalji komentari su suvisni...

user posted image ....cek bebbo...jesi li ti ovo znalauser posted image
onda op nije korektno odradjena.
ja bih otisla gezi .
meni ovdje nista nije jasnouser posted image

bas mi je zaouser posted image

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 276
7.11.2015 10:03:01   
bebaa
Nismo znali do juce....
Ne znam,ne mogu biti pametna...ako odem napravit cu lom a to nam ne treba...
Sacekat cu 15 dana pa uraditi timpanogram da vidim ima li pomaka...

Može li se očekivati da će majka podučavati časti i drugim dobrim običajima ukoliko i nju ne krase.-

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 277
7.11.2015 14:49:12   
AnLu
Bebo bas mi je zao sad citam. Obavezno otidji kod Geza. Ljubi to pile maleno

Koko vidim i vi drugi krug odradili. Kako maleni sada? Ljubimo :)

A mi se prijavljujemo za drugi krug. Luka isto mora na op, cekamo da angina prodje pa idemo da zakazeno op

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 278
9.11.2015 8:32:13   
tajra26
Evo da se i ja javim povodom ove teme. Mi smo prije dva mjeseca imali gnojnu anginu i od tada znamo da nam operacija ne gine. uglavnom ovo je nama prva angina koja je rezultirala upalom uha i ja sam tada prvi put odvela dijete kod Dr.Geze , tada nam je receno da treci krajnik pritisce neku opnu i da dijete dobro ne cuje ustvari na jedno uho nikako a na drugo manje. Naravno ja sam to vrlo dramaticno prozivljavala ali sreca pa imam mm koji je stalozen. Ja sam bila iskljuciva da radimo operaciju prvatno ali muz je isnistirao da odemo po misljenje i u vojnu bolnicu gdje ujedno radi njegova rodica. Tako da smo paralelno vodili dijete na kontrole i konacno donjeli odluku da operaciju radimo u vojnoj iz jednog prostog razloga jer se kod Geze izlazi isti dan a u bolnici se ostaje jednu noc. i koliko sam shvatila kod Geze imaju jednu dezurnu sestru po noci to me nekako odbilo jer ja ipak volim da u svaka doba znam da mogu otici ako se nesto nedaj Boze iskomplikuje. Danas idemo da zakazemo termin pa se javim sa daljim informacijama.

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 279
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:

Anketa

peškiri/ručnici
salmy

Zanima me gdje kupujete kvalitetne i dobre peskire/ručnike? nikako da naletim na neki dobar,koliko god ga platila kad se otkuha nevalja vragu đavolu:(

Prodavnica (99%)

Pijaca (1%)

Broj svih glasova: 72

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake