|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jutarnja banana dijeta
11.4.2010 14:02:50   
reallove
meni je moja sveki rekla da sam skinula visak,sada da se samo cuvamuser posted image ,znaci vidi se da sam smrsalauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Jutarnja banana dijeta
11.4.2010 20:10:07   
adannn
Kada sam prvi put čitala o ovoj dijeti samo sam rekla ''glupost''...Razlog tome je što znam da banane debljaju.ali eto kad vidim kako vama dobro ide pokušat ću i ja...Inače,ja sam od poroda još smršala 6 kg,a nisam bila na dijeti...Jednostavno sam sama sebi rekla ništa slatko,samo npr subotom i tako se pridržavala,ama ni kockice čokolade nisam uzela ako to nije subotauser posted image eh kriza je vrijeme menstruacije,tad ne pomaže ni dobra volja,ni karakteruser posted image ...Sad ću pokušati sa ovom dijetom,jer vidim da je efikasna...Javljam rezultate,mislim da mi neće biti nimalo teško,jer inače ne volim doručak,a ne jedem poslije 18h a vode pijem mnogo.....Želim vam puno kilica u --....Držimo fige jedne drugimauser posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Jutarnja banana dijeta
11.4.2010 21:35:41   
sarayka
Evo mene..bila žena kod mm rodbine preko vikenda bilo je i rostilja i svega finog al sam se max trudila...sutra se vracam na posao nakon godišnjeg i startam po starom sa dijetom..
user posted image user posted image tako mi se sad jede slatko jer sam pred user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Jutarnja banana dijeta
11.4.2010 21:50:43   
mamma mumi
Evo da se i ja prijavim, pratim vas od pocetka, vec sam skoro 10-ak dana na dijeti, moram priznati da se nesto sto se slatka tice ne pridrzavam bas, ali uspjela sam sletiti 2 kg, uz to sam uzela i neke tbl za mrsavljenje i javim vam kako ide dalje

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Jutarnja banana dijeta
11.4.2010 22:08:30   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sarayka

Evo mene..bila žena kod mm rodbine preko vikenda bilo je i rostilja i svega finog al sam se max trudila...sutra se vracam na posao nakon godišnjeg i startam po starom sa dijetom..
user posted image user posted image tako mi se sad jede slatko jer sam pred user posted image


sarayko ja sam sebi rješila krizu za slarkišima bestiljem...kad me spuca frka ja uzmem jednu malu kašiku i pojedem onako i više mi se slatko ne jede.čak sam i kolače pravila i palačinke stalno pravim a l ne jedem.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Jutarnja banana dijeta
12.4.2010 9:43:18   
Nedi
user posted image user posted image user posted image user posted image za minuse

Pridržavam se svog jelovnika i ide nekakko. U petak je bila mala kriza jer sam bila na izletu sa firmom (roštilj, slatko, gazirani sok, zafrkavanje kolega), ali sam uspjela i jela sam samo salatu.
Mm je uskraćen za palačinke jer na taj način mi daje podršku i neće da jede u mojoj blizini,
user posted image za mm-a.
Hanady user posted image za karakter da praviš i ne jedeš, ja radije ne pravim da se ne dovedem u iskušenjeuser posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Jutarnja banana dijeta
12.4.2010 10:44:17   
dinciii
IZVORNA PORUKA: luna77

cure super za uspjehe.mislim da sam negdje čitala da voće ujutro potiče metabolizam poa i u UN dijeti idu ujutro voććke.Pitanje az čaj limun+celer smije li se zasladiti bar natrenom.nesto razmisljam da pokusam i već se mrstim ali dc nije puno..


Luna ne treba se zasladjivati,jer ionako popijes samo 1dl i to eksiras i to je to!!!


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Jutarnja banana dijeta
13.4.2010 1:30:47   
lely
Kod mene isto -2 kg stoji pa stoji.
Doduse moram biti iskrena ne pridrzavam se svega bas 100%,jer u zadnje vrijeme nesto me cesto boli zeludac.
Nadam se da cu uskoro moci pod ovaj rezim i da ce kilice spadati.
Sretno svima,a Bogami vidim vi fino naprdujete-svaka cast user posted image

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Jutarnja banana dijeta
13.4.2010 6:50:48   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

meni je moja sveki rekla da sam skinula visak,sada da se samo cuvamuser posted image ,znaci vidi se da sam smrsalauser posted image

ako je sveki rekla, onda je i više nego dobrouser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Jutarnja banana dijeta
13.4.2010 6:51:23   
acudesa
ja se danas vagamuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Jutarnja banana dijeta
13.4.2010 22:03:15   
frenkoza
sto bi reko Laka:

Kolike potracismo daneee.... lezeci, jeduci bananeeee user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Jutarnja banana dijeta
13.4.2010 22:03:55   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Jutarnja banana dijeta
13.4.2010 22:49:57   
sarayka
IZVORNA PORUKA: frenkoza

sto bi reko Laka:

Kolike potracismo daneee.... lezeci, jeduci bananeeee user posted image user posted image user posted image



Kako ide žene jesul dosadile banane?? user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Jutarnja banana dijeta
13.4.2010 22:50:59   
Hanady RR
ma jok gdje će mi dosadit ....kad mi prigusti ja samo počnem pjevat
more more more duboko more more plavooooooooooouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Jutarnja banana dijeta
14.4.2010 10:58:56   
brzamala
ma jasta su nego dosadile, ali ujedno dobro i dodu. Ja ujutro prvo volim kafu popiti a ne mogu na taste, a nista mi se ne jede...tako da pojedem bananu, ili dvije, ili tri( ali samo ako su male)user posted image user posted image user posted image , i dobro mi.

Acudesa da cujemo sta kaze vaga...jesu li pomogle banane imalo?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Jutarnja banana dijeta
14.4.2010 14:01:35   
mojbebac
ja sam jutros ostala bez banane, anja mi pojela, tako da sam na vodi do rucka ....user posted image user posted image user posted image
a vagam se popodne pa javim ako bude promjena ..... mada sam jutros od kolega dobila pohvala da sam fino smrsala, da li je to istaina ili ne ..... to ne znam .... ali ne odustajem od banana ....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Jutarnja banana dijeta
15.4.2010 0:59:47   
Hanady RR
sarayko i ostale na banan dijeti ...brže na ovaj link
http://www.ringeraja.ba/forum/igre-bez-granica---mrsajmo-uz-izazov/m_578622/mpage_1/tm.htm#578630

do pobjede user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Jutarnja banana dijeta
15.4.2010 12:10:28   
milomoje
Eh moram i ja da se prijavim... nisam htjela prije dok nisam isprobala, od subote sam krenula sa banana dijetom ...pocetna kilaza vec od poroda je 68 a svaki dan se vagam u isto vrijeme i nisam vjerovala ali ide lagano dole i danas pokazuje 66,... ne mogu da vjerujem.... nastavljam i dalje i javim... sasvim normalno jedem cak se i kriska nutele smaze ...ali bum vidjeli...javim se u subotu opet...da li je to bilo sto varirajuce ili zaista djeluje...u svakom slucaju podrska i ostalima..

_____________________________

-Sada nas troje slavi rodjendan u januaru !!! :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Jutarnja banana dijeta
17.4.2010 12:12:28   
ena0002
Ja se i dalje najcesce pridrzavam samo banane user posted image user posted image user posted image
Par dana se svega pridrzavam, pa par dana ne i sve tako, ali sam i sa tim zadovoljna da ne idu kil prema gore, dobro je i kad stagnira user posted image user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Jutarnja banana dijeta
18.4.2010 10:53:20   
reallove
nisam se dugo javila na ovu temuuser posted image ..jutros sam stala i to bas pravo stala u hlace koje sam mogla obuci samo do koljenauser posted image user posted image ..pravila sam pauzu 3 dana ali nisam pretjerala sa hranom...sada bih trebala poceti sa vjezbama...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Jutarnja banana dijeta
18.4.2010 10:59:01   
D_K
IZVORNA PORUKA: reallove

nisam se dugo javila na ovu temuuser posted image ..jutros sam stala i to bas pravo stala u hlace koje sam mogla obuci samo do koljenauser posted image user posted image ..pravila sam pauzu 3 dana ali nisam pretjerala sa hranom...sada bih trebala poceti sa vjezbama...


pa ti si super.. cestitam :))

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Jutarnja banana dijeta
18.4.2010 13:25:26   
reallove
hvala,hvalauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Jutarnja banana dijeta
18.4.2010 13:40:19   
adannn
eto i ja sam se sad vagala,6-ti dan dijete a već -1 kguser posted image user posted image user posted image user posted image
meni je ovo super,jer se ničega ne odričem,naročito slatko,to mi je porok...idem dalje,nadam se da će biti ovako kao i dosad...bravo za sve cure koje su u minusu sa kg...


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Jutarnja banana dijeta
21.4.2010 21:09:13   
mojbebac
sta je ovo??????  tri dana niko se ne javlja ..... ja sam tu, sve ide po ps, banane kao lude ide .....sutra vaganje ....jeeeeeeeeeeee, pa javim results

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Jutarnja banana dijeta
4.5.2010 10:34:57   
Mostarka*
Kako ja ovdje citam vi se ne odricete bas slatka a mrsate, zar je i to moguce???
Evo drugi dan sam na dijeti pa vidjet cemo, ali porok mi je cokolada, pa da ne bih brzo odustala i od ove dijete malo sam je ipak juce pojela jer bi bilo nemoguce s enormnih kolicina odmah preci na nitsta. To je moj izgovor user posted image
Ali stvarno puno jedem cokolade pa mislim da ipak moram pomalo smanjivati je rsam ovisnica


_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Da li ste u trudnoci jele jagode?
Alisa.

joj,ja jedem,bas mnogo,a osjecam griznju savjest,ali ne mogu odoliti.Pa me interesuje sta vi mislite o tome.

Da (86%)

Ne (14%)


Broj svih glasova: 110

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *