|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nezadovoljstvo koje osjecate zbog viska kg?
5.4.2010 20:05:28   
DZANINI
Naime nit znam vise gdje temu da stavim nit ista..Naime proslo je 13 mjeseci i ja sam i dalje ogromna sama sebi promjenila sam se skroz depresivna sam i nenormalno jedem otkad sam se porodila neznam vise sama sta radim krijem se ne zelim da izlazim jel me stid neznam uopste sta se samnom desava...treba mi podrske...drage moje un dijeta mi pomaze ali ne idem u wc .user posted image user posted image nikakoo i nervozna sam ne mogu tek tako bez hrane ne mogu prije svega da vjerujem sta pisem ko da ja nisam jest da i imam problema strasno pa i hranom covjek se lijeci ali to je groznooo osijecam da nista vise nije istooo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ilhana RR -- 25.5.2010 12:13:01 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 20:14:32   
Hanady RR
tek je 13 mjeseci prošlo i toliku halabuku digla...

draga moja ja sam se udala prije 4 i pol godine a već dvoje djece imam...
u prvoj trudnoći na porod sam otišla ko slonica od debljine jedva se na sto za porod popela koma...
nakon poroda grozota još više se udebljala...al kad mi je malenoj bilo pred drugi rođendan htjeli mi udjelit i vitamine kupit tad sam bila mršavija nego kad sam u vjenčanicu br. 36 ušla. elem tad sam već trudna sa drugom bebom bila...pa zamisli...opet slonica...i evo mojoj malenoj je 14 mjeseci a ja sam slonica samo malo manja nego sam u bolnicu na porod otišla al još uvijek slonica...
poučena iskustvom znam da mi je sa prvim djetetom trebala puna godina da se samo kosti na mjesto vrate a proces mršanja krene tek nakon bebinog 15-16 mjeseca.
ja sad provodim banana dijetu i evo napravit ću ovaj čaj sa celerom i limunom da skinem koju kilu prije mora i to samo zato jer sam ovako debela spora a ne za to što se osjećam ružnom ili sam depresivna. kakv crna depresija draga moja pa kad bebu pokledaš kraj sebe toliko sretna budeš da mjesta depresiji nema.
i da idući put kad bude RR kafica fino se spremi i dođi (ako si iz sarajeva) jer kad vidiš mene svu veselu i sretnu sa svim mojim kilama bez trunke komleksa sve će ti biti lakše user posted image user posted image user posted image

i imaš temu koliko smo se udebljale ...tamo ima priča i priča...rjetke su mame nakon poroda šlang...samo sretnice sa brzim metabolizmom a takvih je baš baš malo user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 20:21:26   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: Hanady

tek je 13 mjeseci prošlo i toliku halabuku digla...

draga moja ja sam se udala prije 4 i pol godine a već dvoje djece imam...
u prvoj trudnoći na porod sam otišla ko slonica od debljine jedva se na sto za porod popela koma...
nakon poroda grozota još više se udebljala...al kad mi je malenoj bilo pred drugi rođendan htjeli mi udjelit i vitamine kupit tad sam bila mršavija nego kad sam u vjenčanicu br. 36 ušla. elem tad sam već trudna sa drugom bebom bila...pa zamisli...opet slonica...i evo mojoj malenoj je 14 mjeseci a ja sam slonica samo malo manja nego sam u bolnicu na porod otišla al još uvijek slonica...
poučena iskustvom znam da mi je sa prvim djetetom trebala puna godina da se samo kosti na mjesto vrate a proces mršanja krene tek nakon bebinog 15-16 mjeseca.
ja sad provodim banana dijetu i evo napravit ću ovaj čaj sa celerom i limunom da skinem koju kilu prije mora i to samo zato jer sam ovako debela spora a ne za to što se osjećam ružnom ili sam depresivna. kakv crna depresija draga moja pa kad bebu pokledaš kraj sebe toliko sretna budeš da mjesta depresiji nema.
i da idući put kad bude RR kafica fino se spremi i dođi (ako si iz sarajeva) jer kad vidiš mene svu veselu i sretnu sa svim mojim kilama bez trunke komleksa sve će ti biti lakše user posted image user posted image user posted image

i imaš temu koliko smo se udebljale ...tamo ima priča i priča...rjetke su mame nakon poroda šlang...samo sretnice sa brzim metabolizmom a takvih je baš baš malo user posted image





joj draga moja mislim naravno da je sreca vidjet svoje dijete pored sebe..ali dzaba dodze vjerovatno period kad je covjek bas da se izrazim fuj..user posted image i najgora stvar mi je taj visak kilograma...nemam bukvalno sta obuc..i zabrinjava me jaka zelja za jelom...ali ok hvala ti na zagrljajimaaa pomazuu...i nadam se da se nekad vidimo da se ujesimuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 20:24:03   
reallove
draga dzanini,nemoj da se toliko brines ma sve smo ti takve,i ja sam bila kao ti,samo bih nesto jela,ali vidjela da nece moci tako,udebjala se i sada evo "ganjam" dijete,moja beba je stara 8 mjeseci,a ja uzas,stomak od poroda ostao..nego se ti pridruzi nama na banana dijetu pa ces vidjeti kako se mrsa,a jos i zabavno jer nisi sama..pozz

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 20:26:28   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: reallove

draga dzanini,nemoj da se toliko brines ma sve smo ti takve,i ja sam bila kao ti,samo bih nesto jela,ali vidjela da nece moci tako,udebjala se i sada evo "ganjam" dijete,moja beba je stara 8 mjeseci,a ja uzas,stomak od poroda ostao..nego se ti pridruzi nama na banana dijetu pa ces vidjeti kako se mrsa,a jos i zabavno jer nisi sama..pozz



hvala ti draga..evo nesto razmisljam kako ljudi koje neznas te mogu oraspolozit i pomoci ti bar sa kojom rijeci vise nego tvoji najblizi..user posted image ..iskreno neznam ni kako da dijeta tj banana dijeta ide...jel moze maloo pojasnjenje..ja ko nesto citala ali nista nisam razumila user posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 20:40:16   
dinciii
Draga moja Dzanini znaj da nisi jedina i da nas ima ovde koje se isto bore sa visak kilograma...AL nemoj biti despresivna....Ako bog da sve ce to doci na svoje,samo se covjek treba potruditi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 20:44:51   
Hanady RR
hajde ti moja draga na temu jutarnja banana dijeta pa da ti tamo pojašnjenja dajemo...

a što se tiče gardarobe...savjetujem ti nemoj slučajno da kupuješ u velikom broju puno stvari samo 2 crne majice 1 pantple i 1 suknju...sve ostalo drži svoje staro u ormaru i nek ti to bude najbolja dijeta tešeš se dok ne uđeš ponovo u taj broj. ja imam odjela broj 36 nebi ja njih nikome ni dala ni bacila ja svaki mjesec probam po dva puta da se u njih uguram a ono neće al primjetim pantalone se sve više i više na bedra navuć mogu...ima ja u njih da uletim pa makar.

ja sam nov mantilić kupila ...jedva ga naguram na sebe...al još samo 7 dana ima da mi stoji ko saliven a taman toliko mi treba da sebi kupim sive cepele uz njega...e to će biti hit hitova.

a kad mi ko kaže da sam debela ja ga značajno pogledam i kažem pa ja sam se na ''inteligenciju udala a debljina je porlazna inteligencija nije baš nasljedna i neće lako otići...tebi jarane nema spasa a meni ima''user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 20:47:49   
dinciii

IZVORNA PORUKA: Hanady

hajde ti moja draga na temu jutarnja banana dijeta pa da ti tamo pojašnjenja dajemo...

a što se tiče gardarobe...savjetujem ti nemoj slučajno da kupuješ u velikom broju puno stvari samo 2 crne majice 1 pantple i 1 suknju...sve ostalo drži svoje staro u ormaru i nek ti to bude najbolja dijeta tešeš se dok ne uđeš ponovo u taj broj. ja imam odjela broj 36 nebi ja njih nikome ni dala ni bacila ja svaki mjesec probam po dva puta da se u njih uguram a ono neće al primjetim pantalone se sve više i više na bedra navuć mogu...ima ja u njih da uletim pa makar.

ja sam nov mantilić kupila ...jedva ga naguram na sebe...al još samo 7 dana ima da mi stoji ko saliven a taman toliko mi treba da sebi kupim sive cepele uz njega...e to će biti hit hitova.

a kad mi ko kaže da sam debela ja ga značajno pogledam i kažem pa ja sam se na ''inteligenciju udala a debljina je porlazna inteligencija nije baš nasljedna i neće lako otići...tebi jarane nema spasa a meni ima''user posted image


carica si majke mi!!!
user posted image user posted image user posted image



_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 20:50:48   
škorpija
eh džanini da nije to možda bi bilo nešto drugo, čovjek se nekad jednostavno loše osjeća u svojoj koži, ne mora ni postojati razlog. ma kile će same da slete sigurna sam, a dotad trudi se uvijek da budeš tip-top i da si sam sebi lijepauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 20:51:51   
Hanady RR
i ovaj narod brate oko nas...koda smo mi htjele tolike bit...umjesto da budu sretni što im podarimo vako lijepu djecu oni bi o mojim kilama da pričaju. I još da se stidim i da ne izlazim...ma ja bolan sve podignute glave hodam...napucam se koda nosim broj 32 i ko manekenka zaguzeljam do kancelarije. ma nesmije niko da mi kaže da sam se udebljala...a ja se furam ne primjećujem.user posted image user posted image user posted image user posted image

depresija kakva crna depresija pa kod mene na poslu postale radi mene depresivne one mršave pa jadne ne znaju šta će sa sobom...a ja im savjetujem ''samo jedite po 1kg hljeba dnevno sve će biti OK''user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 20:52:21   
lilith
kao sto ti vec rekose,rijetke su one koje skinu kile odmah...ja jesam,nakon 2 mjeseca vratila kilazu prije poroda,ali,pazi sad...evo,bebi je 10 mjeseci ja sada imam samo dvije kile manje nego na porodu...nakon ta dva mjeseca brzog slijetanja sve se vratilo...zbog dojenja nisam za neku dijetu,ali idem  puta sedmicno na aerobik...trudim se,ponekad prekrsim pa pojedem vise od planiranog,ali ipak ide...i osjecam se mnogo bolje,pokretnije...jos ne mogu stati u svoje farmerke,ali jednom hocu...
dposlo proljece,pocni se baviti nekim sportom,setaj i  i sl. vjeruj ces se osjecati bolje,a kada se preznojis i umoris od vjezbanja nece ti ni pasti na pamet hrana...


_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 20:55:54   
maja78 RR
draga dzanini
hajd prvo na temu poziv na druzenje forumasicama iz sarajeva pa vidi mene
ja sam ti sad skoro 15 kila deblja nego kad sam otisla na porod, nemam pojma sta mi se desava, jedem ja slatko ali sam i u pokretu, ali eto nakvasala sam pravo, i znam kako se osjecas, ne mili mi se nekad izaci od stida, a onda opet skontam sta ja hocu, imam zdravo i zivo dijete, i sve u zivotu sto mi treba, pa dobro i ta kilaza ce doci na svoje, sad sam malo korigovala ishranu, eto lijepog vremena kuca me nece vidjeti
zato glavu dole i fakat mene pogledaj i odmah ce ti biti lakse

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 21:03:05   
teacher75
i meni je muka od mog stomaka, dobila 5 kg za ovih 6 mj. kako sam rodila, a imala super kilazu. fali mi fizicke aktivnosti, jedva cekam da krenem na fitness, ja bih odmah al mi lana ne da user posted image tjesim se da ce sad lijepo vrijeme pa cemo stalno hodati, valjda spadne tih 5 kg i vratim se u predtrudnicku odjecu. nisam nikad bila karakter za dijete pa ni ne pokusavam, previse volim jesti slatkise i sve sto je zabranjeno u dijetama, tako da to nije moj nacin skidanja kila. samo fizicka aktivnost, nista vise...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 21:37:42   
reallove
IZVORNA PORUKA: Hanady

i ovaj narod brate oko nas...koda smo mi htjele tolike bit...umjesto da budu sretni što im podarimo vako lijepu djecu oni bi o mojim kilama da pričaju. I još da se stidim i da ne izlazim...ma ja bolan sve podignute glave hodam...napucam se koda nosim broj 32 i ko manekenka zaguzeljam do kancelarije. ma nesmije niko da mi kaže da sam se udebljala...a ja se furam ne primjećujem.user posted image user posted image user posted image user posted image

depresija kakva crna depresija pa kod mene na poslu postale radi mene depresivne one mršave pa jadne ne znaju šta će sa sobom...a ja im savjetujem ''samo jedite po 1kg hljeba dnevno sve će biti OK''user posted image user posted image user posted image user posted image


joj ti si mi glavna na ovom forumuuser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 21:52:49   
bebbe RR
Prije nego što kažem Dzanini sta mislim, moram reci da me je Hanady odusevila svojom nevjerovatnom srdacnoscu i potrebom da utjesi Dzanini. Divno. Ali, fakat, te prave zivotne price i jesu prava utjeha. Mislim, nemojte me pogresno razumjeti, svi koji djele svoje probleme i tjese su super, ali, Hanady i njena prica su me posebno osvojili.
Dzanini, kao prvo, samo Heidi Klum moze roditi a slijedece sedmice nositi reviju donjeg vesa. I ostale zvijezde koje pored porodnog stola ceka tim za liposukciju. Dakle, rodila si bebu, ostvarila si sustinu zivota, i zato daj sebi vremena da se vratis u formu. Drugo, vjerujem toi da sve vise i vise jedes, jer sve to idde jedno s drugim - vrtis se u zacaranom krugu i nisi na dobrom putu istina. Trece, na kojoj  god da si dijeti (ni ja ne znam nista o ovoj banana dijeti, sada cu potraziti temu), najvaznije na svijetu je da pijes puno VODE! Popij dva litra vode dnevno i vidjeces da ces regulisati problem sa stolicom.
Naravno, svi imaju lose i dobre dane, i naravno ako se osjecas depresivno da je bolje da to kazes, nego da drzis u sebi, ali, vjeruj, nijedna situacija u zivotu nije bez rijesenja.
Pusa i pozdrav!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 22:18:57   
salmy
Ne bih se slozila sa Bebbe da Heidi Klum ide poslije operacijskog na liposukciju.Ja sam u trudnoci dobila ukupno 16 kg i nisam isla na liposukciju kad sam izasla iz bolnice sav moj donji ves(prije trudnoce)  mi je mogao! sto hocu reci da  je sve genetika.Cini mi se poslije poroda sam isti taj dan dobila staru kilazu( 50kg)
Iako sam se nadala da ce mi ostati barem 5 kguser posted image user posted image user posted image ali nista ista sam kao prije
Sad cete reci SUPER sta hoces blago tebi,vjerujte da bih bila sretna da sam  uspjela ostaviti bar tih ebenih 5kguser posted image user posted image
A tako sam se osjecala lijepo sa tih 16 user posted image user posted image user posted image user posted image
Drage zenice ne brigajte za kilazu Hanadi super ti stoje tvoje kile,Anidla takodje kuka da treba da spadne jos koji kg,meni super izgledate i malkice Vam zavidim.Nisam luda normalna sam zena koja zeli biti malo deblja!!!

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 22:22:05   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: salmy

Ne bih se slozila sa Bebbe da Heidi Klum ide poslije operacijskog na liposukciju.Ja sam u trudnoci dobila ukupno 1' kg i nisam isla na liposukciju kad sam izasla iz bolnice sav moj donji ves(prije trudnoce)  mi je mogao! sto hocu reci da  je sve genetika.Cini mi se poslije poroda sam isti taj dan dobila staru kilazu( 50kg)
Iako sam se nadala da ce mi ostati barem 5 kguser posted image user posted image user posted image ali nista ista sam kao prije
Sad cete reci SUPER sta hoces blago tebi,vjerujte da bih bila sretna da sam  uspjela ostaviti bar tih ebenih 5kguser posted image user posted image
A tako sam se osjecala lijepo sa tih 1' user posted image user posted image user posted image user posted image
Drage zenice ne brigajte za kilazu Hanadi super ti stoje tvoje kile,Anidla takodje kuka da treba da spadne jos koji kg,meni super izgledate i malkice Vam zavidim.Nisam luda normalna sam zena koja zeli biti malo deblja!!!

samo jedi 1kg dnevno sve će biti OK user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 22:22:52   
salmy
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: salmy

Ne bih se slozila sa Bebbe da Heidi Klum ide poslije operacijskog na liposukciju.Ja sam u trudnoci dobila ukupno 1' kg i nisam isla na liposukciju kad sam izasla iz bolnice sav moj donji ves(prije trudnoce)  mi je mogao! sto hocu reci da  je sve genetika.Cini mi se poslije poroda sam isti taj dan dobila staru kilazu( 50kg)
Iako sam se nadala da ce mi ostati barem 5 kguser posted image user posted image user posted image ali nista ista sam kao prije
Sad cete reci SUPER sta hoces blago tebi,vjerujte da bih bila sretna da sam  uspjela ostaviti bar tih ebenih 5kguser posted image user posted image
A tako sam se osjecala lijepo sa tih 1' user posted image user posted image user posted image user posted image
Drage zenice ne brigajte za kilazu Hanadi super ti stoje tvoje kile,Anidla takodje kuka da treba da spadne jos koji kg,meni super izgledate i malkice Vam zavidim.Nisam luda normalna sam zena koja zeli biti malo deblja!!!

samo jedi 1kg dnevno sve će biti OK user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne bi vjerovala koliko zena moze pojestuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 22:45:08   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: bebbe

Prije nego što kažem Dzanini sta mislim, moram reci da me je Hanady odusevila svojom nevjerovatnom srdacnoscu i potrebom da utjesi Dzanini. Divno. Ali, fakat, te prave zivotne price i jesu prava utjeha. Mislim, nemojte me pogresno razumjeti, svi koji djele svoje probleme i tjese su super, ali, Hanady i njena prica su me posebno osvojili.
Dzanini, kao prvo, samo Heidi Klum moze roditi a slijedece sedmice nositi reviju donjeg vesa. I ostale zvijezde koje pored porodnog stola ceka tim za liposukciju. Dakle, rodila si bebu, ostvarila si sustinu zivota, i zato daj sebi vremena da se vratis u formu. Drugo, vjerujem toi da sve vise i vise jedes, jer sve to idde jedno s drugim - vrtis se u zacaranom krugu i nisi na dobrom putu istina. Trece, na kojoj  god da si dijeti (ni ja ne znam nista o ovoj banana dijeti, sada cu potraziti temu), najvaznije na svijetu je da pijes puno VODE! Popij dva litra vode dnevno i vidjeces da ces regulisati problem sa stolicom.
Naravno, svi imaju lose i dobre dane, i naravno ako se osjecas depresivno da je bolje da to kazes, nego da drzis u sebi, ali, vjeruj, nijedna situacija u zivotu nije bez rijesenja.
Pusa i pozdrav!


user posted image user posted image
user posted image
user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 22:59:58   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: salmy

Ne bih se slozila sa Bebbe da Heidi Klum ide poslije operacijskog na liposukciju.Ja sam u trudnoci dobila ukupno 1' kg i nisam isla na liposukciju kad sam izasla iz bolnice sav moj donji ves(prije trudnoce)  mi je mogao! sto hocu reci da  je sve genetika.Cini mi se poslije poroda sam isti taj dan dobila staru kilazu( 50kg)
Iako sam se nadala da ce mi ostati barem 5 kguser posted image user posted image user posted image ali nista ista sam kao prije
Sad cete reci SUPER sta hoces blago tebi,vjerujte da bih bila sretna da sam  uspjela ostaviti bar tih ebenih 5kguser posted image user posted image
A tako sam se osjecala lijepo sa tih 1' user posted image user posted image user posted image user posted image
Drage zenice ne brigajte za kilazu Hanadi super ti stoje tvoje kile,Anidla takodje kuka da treba da spadne jos koji kg,meni super izgledate i malkice Vam zavidim.Nisam luda normalna sam zena koja zeli biti malo deblja!!!


Draga Salmy, nije važno da li bi se ti složila samnom ili ne bi. Kao što na ovoj temi nije važno što ti imaš 50kg. Ni sama nemam i nisam imala problema s težinom, ali, na ovoj temi nije ni to važno. Važna je Dzanini kojoj je potrebna pomoc:)))) A ti otvori temu s patvorenom tugom sto nemas 55, nego 50 kg, pa cemo tamo da te tjesimo! Zivjela!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:02:50   
Lejla Ka
Draga Dzanini sasvim razumijem kako se osjećaš. No važno je da želiš nešto učiniti, i važno je da postaviš realne ciljeve i budeš strpljiva. Jer kile najbolje idu dole ako počneš polako, bez instant dijeta i drastičnog kresanja količine. A pogotovo što nije zdravo. Kad odlučiš zamjeni večeru nekom namirnicom koja ti u manjoj količini daje osječaj sitosti (kod mene je to npr. 2 jabuke, ili čaša jogurta). Ostale obroke smanji količinski tako da izvadiš jednu porciju (za početak ti sebi izvadi i malo više od jedne uobičajene, ali da ne budu baš dvije na jednom tanjuru), a kad kreneš da uzmeš još sjeti se da ćeš za par minuta osjetiti sitost, pa popij čašu vode. Kad ti ovakav režim "legne", dakle prestaneš osjećati potrebu za hranom mimo ovoga, onda izbaciš večeru u potpunosti, a ostale obroke opet smanjiš. Tad ćeš već primijetiti pomake, najprije na odjeći, ako vaga i ne bude pokazivala razliku. Vrlo je važno za tvoj moral da se ne vagaš često, dosta je jednom u 7 dana. I jako je važno da se što više zaokupiš nečim drugim što će ti privlačiti pažnju. Kad kile na ovakav polagan način krenu dole one klize sporo ali konstantno, a ti ne osječaš neki veliki napor ni odricanje kao da trenutno izbaciš puno toga. Ovako nećeš ni skinuti 4kg u mjesec dana, ali zamisli da svakog mjeseca spadne po kila, gdje će ti biti kraj user posted image
Sad ide lijepo vrijeme, isplaniraj sebi svakodnevnu šetnju sa bebom, godit će ti fizička aktivnost, godit će bebi, skrenut će ti misli sa hrane. Idite negdje u prirodu, Wilsonovo je postalo zaista lijepo za šetanje, ili na Koziju ćupriju, zavisi gdje ti je zgodnije. Nemoj šetati ispred radnji, pogubne su za moral i sasvim normalnih žena sa svojim modelima za proporcije 12-godišnjih djevojčica.
Ovo ti ja pišem autobiografski slučaj. I ono što je važno, ako i "zgriješiš" user posted image , pojedeš kolač ili nešto drugo mimo plana, nije smak svijeta, neće odma 2kg+, uživaj u njemu, samo se trudi da se on ne ubaci u dnevni plan.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:05:06   
salmy
IZVORNA PORUKA: bebbe

IZVORNA PORUKA: salmy

Ne bih se slozila sa Bebbe da Heidi Klum ide poslije operacijskog na liposukciju.Ja sam u trudnoci dobila ukupno 1' kg i nisam isla na liposukciju kad sam izasla iz bolnice sav moj donji ves(prije trudnoce)  mi je mogao! sto hocu reci da  je sve genetika.Cini mi se poslije poroda sam isti taj dan dobila staru kilazu( 50kg)
Iako sam se nadala da ce mi ostati barem 5 kguser posted image user posted image user posted image ali nista ista sam kao prije
Sad cete reci SUPER sta hoces blago tebi,vjerujte da bih bila sretna da sam  uspjela ostaviti bar tih ebenih 5kguser posted image user posted image
A tako sam se osjecala lijepo sa tih 1' user posted image user posted image user posted image user posted image
Drage zenice ne brigajte za kilazu Hanadi super ti stoje tvoje kile,Anidla takodje kuka da treba da spadne jos koji kg,meni super izgledate i malkice Vam zavidim.Nisam luda normalna sam zena koja zeli biti malo deblja!!!


Draga Salmy, nije važno da li bi se ti složila samnom ili ne bi. Kao što na ovoj temi nije važno što ti imaš 50kg. Ni sama nemam i nisam imala problema s težinom, ali, na ovoj temi nije ni to važno. Važna je Dzanini kojoj je potrebna pomoc:)))) A ti otvori temu s patvorenom tugom sto nemas 55, nego 50 kg, pa cemo tamo da te tjesimo! Zivjela!

e neka si mi rekla .......vidis ne bih to ni skontala
zivjela i ti jos puno godina...............:))))))))))  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:09:19   
taurus
Ma drage moje zenice zar je važno koliko kg imamo?
Mislim da je najvažnije da smo zdrave i da su nasa djeca ok. Samo pomislite da se moramo ne daj Bože tješiti na nekoj temi o bolestima, e to je problem a koja kilica viska i nije tragedija. Nismo profesionalne manekenke pa da moramo savršeno izgledati.
Neka nama nasih kila i nasih beba, neki bi sve dali da imaju ono što mi imamo.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:12:28   
Dida79

IZVORNA PORUKA: maja78

draga dzanini
hajd prvo na temu poziv na druzenje forumasicama iz sarajeva pa vidi mene
ja sam ti sad skoro 15 kila deblja nego kad sam otisla na porod, nemam pojma sta mi se desava, jedem ja slatko ali sam i u pokretu, ali eto nakvasala sam pravo, i znam kako se osjecas, ne mili mi se nekad izaci od stida, a onda opet skontam sta ja hocu, imam zdravo i zivo dijete, i sve u zivotu sto mi treba, pa dobro i ta kilaza ce doci na svoje, sad sam malo korigovala ishranu, eto lijepog vremena kuca me nece vidjeti
zato glavu dole i fakat mene pogledaj i odmah ce ti biti lakse

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Majo user posted image svaka ti je zlatna, samo pozitvno gledati i sve ce doci na svoje

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:13:12   
Lejla Ka
ja imam odjela broj 36 nebi ja njih nikome ni dala ni bacila ja svaki mjesec probam po dva puta da se u njih uguram a ono neće al primjetim pantalone se sve više i više na bedra navuć mogu...ima ja u njih da uletim pa makar

user posted image Ja imam obrnutu strategiju, oblačim jedne pantole koje sam sašila nakon prvog poroda i uživam kako mi se sve više kese, a ja neću da ih suzim user posted image
No dobro, imam i ja ciljnih odjevnih predmeta, jedne uske Heppning trofrtaljke 40, i jedna Mexx haljinica iste veličine user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *