|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:14:16   
teacher75

IZVORNA PORUKA: taurus

Ma drage moje zenice zar je važno koliko kg imamo?
Mislim da je najvažnije da smo zdrave i da su nasa djeca ok. Samo pomislite da se moramo ne daj Bože tješiti na nekoj temi o bolestima, e to je problem a koja kilica viska i nije tragedija. Nismo profesionalne manekenke pa da moramo savršeno izgledati.
Neka nama nasih kila i nasih beba, neki bi sve dali da imaju ono što mi imamo.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:15:44   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

ja imam odjela broj 36 nebi ja njih nikome ni dala ni bacila ja svaki mjesec probam po dva puta da se u njih uguram a ono neće al primjetim pantalone se sve više i više na bedra navuć mogu...ima ja u njih da uletim pa makar

user posted image Ja imam obrnutu strategiju, oblačim jedne pantole koje sam sašila nakon prvog poroda i uživam kako mi se sve više kese, a ja neću da ih suzim user posted image
No dobro, imam i ja ciljnih odjevnih predmeta, jedne uske Heppning trofrtaljke 40, i jedna Mexx haljinica iste veličine user posted image


izgleda da svi imamo tako nesto. kod mene su u pitanju diesel uske farmerke i skoro sve majice koje su se nakon poroda "pokupile" user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:17:50   
Hanady RR
ih teacher lako je tebi...ti bona nas ovdje porvociraš...izgledaš ko kate Mos u najboljim godinama.

al nema veze kad smršaš ko salmy molit ćeš ti mene da to koju kilu pozajmim a ja tada neću imat za pozajmljivanje.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:21:26   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady

ih teacher lako je tebi...ti bona nas ovdje porvociraš...izgledaš ko kate Mos u najboljim godinama.

al nema veze kad smršaš ko salmy molit ćeš ti mene da to koju kilu pozajmim a ja tada neću imat za pozajmljivanje.user posted image user posted image user posted image user posted image


ma ja to vjesto zakamufliram garderobom pa mi ne vidite stomak ko u 4. mjesecu trudnoce i nedostatak struka user posted image . ma nije to toliko strasno al me strah sto kilaza ide gore umjesto dole pa ako nastavim ovim tempom (po kulu svaki mjesec) za godinu dana cu imati ne 5 nego 15kg viska. zato bolje da sad odmah predjem u akciju user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:26:06   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady

ih teacher lako je tebi...ti bona nas ovdje porvociraš...izgledaš ko kate Mos u najboljim godinama.

al nema veze kad smršaš ko salmy molit ćeš ti mene da to koju kilu pozajmim a ja tada neću imat za pozajmljivanje.user posted image user posted image user posted image user posted image


ma ja to vjesto zakamufliram garderobom pa mi ne vidite stomak ko u 4. mjesecu trudnoce i nedostatak struka user posted image . ma nije to toliko strasno al me strah sto kilaza ide gore umjesto dole pa ako nastavim ovim tempom (po kulu svaki mjesec) za godinu dana cu imati ne 5 nego 15kg viska. zato bolje da sad odmah predjem u akciju user posted image

haj ba ticherko dok drugo rosdiš onda ganjaj liniju...al garant izgledaš za 10.
ma šta ja ima ovdje da pričam...DANINI srce idi na temu kafica u sarajevu pa pogledaj slike...sve će ti biti jasno...ova teacher zabušava ja i maja smo u porblemu... stim napominjem maja je toliko mila i draga da ja nisma ni skontala njenu kilažu do i sma nisma slike pogledala večeras.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:28:45   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady

ih teacher lako je tebi...ti bona nas ovdje porvociraš...izgledaš ko kate Mos u najboljim godinama.

al nema veze kad smršaš ko salmy molit ćeš ti mene da to koju kilu pozajmim a ja tada neću imat za pozajmljivanje.user posted image user posted image user posted image user posted image


ma ja to vjesto zakamufliram garderobom pa mi ne vidite stomak ko u 4. mjesecu trudnoce i nedostatak struka user posted image . ma nije to toliko strasno al me strah sto kilaza ide gore umjesto dole pa ako nastavim ovim tempom (po kulu svaki mjesec) za godinu dana cu imati ne 5 nego 15kg viska. zato bolje da sad odmah predjem u akciju user posted image

haj ba ticherko dok drugo rosdiš onda ganjaj liniju...al garant izgledaš za 10.
ma šta ja ima ovdje da pričam...DANINI srce idi na temu kafica u sarajevu pa pogledaj slike...sve će ti biti jasno...ova teacher zabušava ja i maja smo u porblemu... stim napominjem maja je toliko mila i draga da ja nisma ni skontala njenu kilažu do i sma nisma slike pogledala večeras.


hvala draga, a ko zna, mozda vas ja sve presisam poslije 2. djeteta, vi fino smrsate a onda cu ja da kukam na ovoj temi user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:29:10   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady

ih teacher lako je tebi...ti bona nas ovdje porvociraš...izgledaš ko kate Mos u najboljim godinama.

al nema veze kad smršaš ko salmy molit ćeš ti mene da to koju kilu pozajmim a ja tada neću imat za pozajmljivanje.user posted image user posted image user posted image user posted image


ma ja to vjesto zakamufliram garderobom pa mi ne vidite stomak ko u 4. mjesecu trudnoce i nedostatak struka user posted image . ma nije to toliko strasno al me strah sto kilaza ide gore umjesto dole pa ako nastavim ovim tempom (po kulu svaki mjesec) za godinu dana cu imati ne 5 nego 15kg viska. zato bolje da sad odmah predjem u akciju user posted image

haj ba ticherko dok drugo rosdiš onda ganjaj liniju...al garant izgledaš za 10.
ma šta ja ima ovdje da pričam...DANINI srce idi na temu kafica u sarajevu pa pogledaj slike...sve će ti biti jasno...ova teacher zabušava ja i maja smo u porblemu... stim napominjem maja je toliko mila i draga da ja nisma ni skontala njenu kilažu do i sma nisma slike pogledala večeras.



mala ispravka to tvoje nije nikakav problem (ja nisam ni skontala da imas ista viska), vjeruj mi, a ova techerka neka se ne javlja na ovoj temi :))))))

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:29:33   
Hanady RR
ja sma plaho nervozna večeras pa me za slatkišima luda spucala...ima šta da se pojede...al jok ja sam dosljedna...samo sam liznula malo bestiljauser posted image
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:30:41   
dinciii

IZVORNA PORUKA: Hanady

ja sma plaho nervozna večeras pa me za slatkišima luda spucala...ima šta da se pojede...al jok ja sam dosljedna...samo sam liznula malo bestiljauser posted image
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:32:08   
Hanady RR
sve ja vako moja dinci po vas cjeli dan...em kuham kolače em ih svi jedu...samo ja jadna lizkam bestilj da me želja za slatkišima mine.
al zato ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image u odjelo 36.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:35:28   
dinciii
AKo bog da user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja nisam tako disciplinovana!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:37:03   
Hanady RR
Hanady, maja78, dinciii, aamra, amela2208, Nejrica, Neky, bebbe, taurus, salmy

gledaj gore gužve ispred gola...bome DZANINI temu si nam zadala nema šta i pobjegla user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:41:32   
Saraya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Joj, dobre ste skroz... user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:42:24   
dinciii
Hanady ne tjeraj zene odmah pobjegle user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:44:51   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Saraya

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Joj, dobre ste skroz... user posted image

imaš li ti ovih problema...il ih nemaš nikako sve ti super...kako si rodila ja te nesrećem nikako na RR. user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:46:03   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dinciii

Hanady ne tjeraj zene odmah pobjegle user posted image user posted image user posted image user posted image

meni je najvažnije da mene moja noaa prati po temama o kilama...ona broj farmerki 28 nosi...kako me nagazila prije dva mjeseca ...ona mi je najbolja dijeta...idem u Mostar po farmerke 28.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:47:46   
sarayka
Ja u naletu krize od slatkiše pojedoh trecinu banane user posted image
Za promjenu user posted image
Bolje to nego jadro od kososa koji mm "oleši" user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:48:56   
Saraya
IZVORNA PORUKA: Hanady


imaš li ti ovih problema...il ih nemaš nikako sve ti super...kako si rodila ja te nesrećem nikako na RR. user posted image



Ma imam, al od kukanja nista... valja se disciplinovat, meni je to slabija strana... user posted image

Tu sam ja, samo nemam nista pametno za rec, pa bolje da sutim. user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:49:57   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sarayka

Ja u naletu krize od slatkiše pojedoh trecinu banane user posted image
Za promjenu user posted image
Bolje to nego jadro od kososa koji mm "oleši" user posted image


sram ga bilo...
moj jeo palačinke maloprije preamnom...ja djeci za večeru pravila al slane i njemu ostavila nekoliko...šupak odmah na nutelu navalio...
al neka biće njemu žao...kad ja smršam sve ću da mu palačinke svaku noć pravim neće ni skontat da hoću da ga uništim sa kilama da vidi kako je meni.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:50:53   
Saraya
IZVORNA PORUKA: sarayka

Ja u naletu krize od slatkiše pojedoh trecinu banane user posted image
Za promjenu user posted image
Bolje to nego jadro od kososa koji mm "oleši" user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Sarayka, uzmi jabuku, ostavi bananu za ujutro... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:53:33   
amela2208
hanady: joj dobra si pravo,  pravo sam se ismijalauser posted image user posted image user posted image user posted image İ ja sve hocu da ukinem slatkise i kukam na sve strane kako sam debela, jadna i kako sam zapala i ja u depresiji a da ste me vidjele danasuser posted image user posted image user posted image user posted image citav dan sam jela slatkise, tjestaninu i sve ono sto ne bih smjela nikakouser posted image user posted image user posted image ja imam 5-6 kg viska od porodjaja a ako ovako nastavim sa hranom nedaj Boze imat cu i 10-15 do ljetauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:53:49   
noaa

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: dinciii

Hanady ne tjeraj zene odmah pobjegle user posted image user posted image user posted image user posted image

meni je najvažnije da mene moja noaa prati po temama o kilama...ona broj farmerki 28 nosi...kako me nagazila prije dva mjeseca ...ona mi je najbolja dijeta...idem u Mostar po farmerke 28.


Druze dat cu ti ja moje sad su mi velikeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
neka vam ja budem primjer 20 kg viska poslije poroda

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:54:38   
lely
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: sarayka

Ja u naletu krize od slatkiše pojedoh trecinu banane user posted image
Za promjenu user posted image
Bolje to nego jadro od kososa koji mm "oleši" user posted image


sram ga bilo...
moj jeo palačinke maloprije preamnom...ja djeci za večeru pravila al slane i njemu ostavila nekoliko...šupak odmah na nutelu navalio...
al neka biće njemu žao...kad ja smršam sve ću da mu palačinke svaku noć pravim neće ni skontat da hoću da ga uništim sa kilama da vidi kako je meni.user posted image user posted image user posted image



Ja sam svog unistila,da samo znate kako sam ga udebljala.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:56:16   
sarayka
user posted image user posted image

Moja Hanady ti bar imas cemu i da se pridržavas 2,5 kg dole nije malouser posted image
Ja se još nisam vagala.
Koliko planiras jos ?
Ja imala 7 kg manje nego sad kad sam ostala trudna a od toga haman 4 god, nikad nisam spala na te graneuser posted image
Doduše nisam se do sada ni uhvatila smrsanja ozbiljno..Sta bi od celera??


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:57:09   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: amela2208

hanady: joj dobra si pravo,  pravo sam se ismijalauser posted image user posted image user posted image user posted image İ ja sve hocu da ukinem slatkise i kukam na sve strane kako sam debela, jadna i kako sam zapala i ja u depresiji a da ste me vidjele danasuser posted image user posted image user posted image user posted image citav dan sam jela slatkise, tjestaninu i sve ono sto ne bih smjela nikakouser posted image user posted image user posted image ja imam 5-' kg viska od porodjaja a ako ovako nastavim sa hranom nedaj Boze imat cu i 10-15 do ljetauser posted image user posted image user posted image

oj ženo 5-6 kg viška a rodila prije 2 mjeseca...bjež ba s teme nemoj nas zezat...ti si avion.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *