|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
5.4.2010 23:58:55   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: dinciii

Hanady ne tjeraj zene odmah pobjegle user posted image user posted image user posted image user posted image

meni je najvažnije da mene moja noaa prati po temama o kilama...ona broj farmerki 28 nosi...kako me nagazila prije dva mjeseca ...ona mi je najbolja dijeta...idem u Mostar po farmerke 28.


Druze dat cu ti ja moje sad su mi velikeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
neka vam ja budem primjer 20 kg viska poslije poroda


evo meni moje najbolje dijete noaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image
DZANINI dođi dušo na RR da te upoznam sa najefikasnijom dijetom...tjera me ima već tri mjeseca 9 sam skinula imam još toliko....
idemo u mostar idemo u mostar user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 0:01:20   
noaa
Hanady bit ces na zgodnija na plaziuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 0:10:04   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa

Hanady bit ces na zgodnija na plaziuser posted image

oćem oćem user posted image user posted image najzgodnija i malokrvna 100%user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 0:42:27   
Lalana
Voljela bih sada leci i zaspati i ujutro se probuditi kao sto sam nekada bila, prije trudnocaaa i dojenjaaa i svega.user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 0:47:17   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Lalana

Voljela bih sada leci i zaspati i ujutro se probuditi kao sto sam nekada bila, prije trudnocaaa i dojenjaaa i svega.user posted image

a štoooooooooooooooooooooooo
ti nebi voljela da sve ovo porđeš kao i sve durge mame koje imaju karsne bebe....
grozna siuser posted image

ja nebi ovo stanje mjenjala ni za šta na svijetu...pa kako bih se onda ovako zezala...baš mi je superuser posted image a i tebi...pusti ...sve će to na svoje doćiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 0:50:46   
Lalana

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: Lalana

Voljela bih sada leci i zaspati i ujutro se probuditi kao sto sam nekada bila, prije trudnocaaa i dojenjaaa i svega.user posted image

a štoooooooooooooooooooooooo
ti nebi voljela da sve ovo porđeš kao i sve durge mame koje imaju karsne bebe....
grozna siuser posted image

ja nebi ovo stanje mjenjala ni za šta na svijetu...pa kako bih se onda ovako zezala...baš mi je superuser posted image a i tebi...pusti ...sve će to na svoje doćiuser posted image



Izgleda sam se pogresno izrazila, mislila sam na fizicki izgled iliti debljineuser posted image
A sto se tice mojih sreca, svaki dan bi ponovila istouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 0:54:08   
leona81
u trudnoci dobila izmedju 15 i 18 kg...nakon poroda ostalo malo viska i stomak mali, nakon 3 mjeseca stomak se smanjio, ja se skoro vratila u normalu, grudi se ustabilile nakon pocetnih problema ali posto moja beba doji 11 12 puta dnevno ja imam uzasnu potrebu za jelom, picem i slatkim...sad imam visak od 10 kg ako ne i vise, jedva cekam da prodje 6 mj i pocnem trenirati jer se osjecam ko trut...eh da i imam jako puno celulita sad i bolan je...uzas

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 0:59:35   
elkina_mala
user posted image ...ostala trudna sa 79 kg...sta vise da avm pricam,otvori se zemljooooooooooouser posted image user posted image

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 1:03:55   
Medić*
IZVORNA PORUKA: elkina_mala

user posted image ...ostala trudna sa 79 kg...sta vise da avm pricam,otvori se zemljooooooooooouser posted image user posted image


Jaoj isto tako, ma uzas zivi nikako da oslabim, sto manje jedem sve vise mi se prima, dijete ne pale, manja kolicina hrane, cijeli dan na nogama ali opet visak nikako da ode, prestala se opterecivati u zadnje vrijeme kg i odmah pomak na bolje user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 1:06:10   
elkina_mala
ehhh i Bog te pit'o koliko cu dobiti do poroda:( :( uhh

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 1:32:30   
MinaMM
zatrudnila sa 70, prva tri mjeseca smrsala 3 kile, pa me kritikovali, a ja povracala ko luda. dobila 16 kg u trudnoci. porodila se i onda udarila po slatkisima, kljukali me domacim tortama punih oraha, ko da su htjeli odmah da se bacim na drugouser posted image user posted image user posted image . sad mi nista ne moze od stare odjece. pocinjem da radim za koju sedmicu i bice veselo. dojim pa nema dijeta. ali kako sam slatkise zamijenila vocem, polako kile spadaju. i sto rece hanady merak mi je pojesti kolac al cvrc milojkauser posted image ...hocu ja u staru odjecu...uhvati me zuta minuta pa bi sve pobacala iz ormara al onda pogledam moje pile i skontam da sam najsretnija bas ovako...kome se ne svidja nek ne gleda (i ja sam udebljala MM za svaki slucajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 1:36:51   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sarayka

user posted image user posted image

Moja Hanady ti bar imas cemu i da se pridržavas 2,5 kg dole nije malouser posted image
Ja se još nisam vagala.
Koliko planiras jos ?
Ja imala 7 kg manje nego sad kad sam ostala trudna a od toga haman 4 god, nikad nisam spala na te graneuser posted image
Doduše nisam se do sada ni uhvatila smrsanja ozbiljno..Sta bi od celera??


celer skuha još danas ujutro ga uvodimo...beba ima samo još večernji podpoj pomalo a i to će izgleda sama sebi ukinut...elem imam ja još da jedno 5 skinem zasad...a kasnije vidjtet ćemo...nesmijem ba naglo hoće mi žučka puć pa i taj belaj.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 1:38:17   
milenium
zar ovo nije za temu ''koliko ste se udebljali u trudnoći/poslije poroda''?!

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 1:39:27   
Hanady RR
nije...ovdje je DZANINI tražila moralnu podršku i dobila je još dan dva i nek je zaključaju jer dok ona ovo sutra išćita vidjet će da nije imala potrebe za depresijom.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 1:42:04   
Lalana

IZVORNA PORUKA: milenium

zar ovo nije za temu ''koliko ste se udebljali u trudnoći/poslije poroda''?!

ma ode milenium u moderatore, pazite sta vam kazemuser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 1:53:41   
milenium
kakve moderatore,ne daj Bože!user posted image pa da me se forumašice bojeuser posted image

hanadi tek sam sad vidjela i pročitala prvu str.nije mi se bilo dalo sve iščitavatuser posted image

DŽANINI ništa se ti ne sikiraj,da vidiš u mene špeka.kad se samo sjetim da sam nekad imala 48 srce mi staneuser posted image a i sad ne izgledam loše.
znaš kako ćeš,tako ja radim...imam jedne gaće koje volim i nosam  i po njima se ravnam.ako se udebljam nema kupovat nove nego smršavat da uđem u te.a ako smršam pa spadaju moram ih popunit.i te sam kupila posle poroda.nisam prije jer ipak ne smjem pretjerivat.nikad ja neću više bit košto sam bila al mogu bar sad ostat ovakva.
dotjeraj fino fasadu,nabaci malo šminke,haljinicu štiklice i vidit ćeš kako ćeš se bolje osjećat.
a za wc:jedi malo više voća i vlakana,povrćauser posted image
najgore ti je ako samo suhu hranu jedeš.
sretnouser posted image

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 2:04:46   
nasa princezica
Meni je stvarno malo lakse kad vidim da nisam jedina "malo vise popunjena"user posted image user posted image user posted image .Ostala trudna s 62kg...udebljala se u trudnoci 10kg i sve ok.Vratila se na  kilazu posle porodjaja al zato posle 7 mjeseci otisla sam na 90kg.Neko kaze kao zbog dojenja cim prestanes vratices se u normalu...nevjerujem bas!Sto je najgore sve sto se vise opterecujem svojom debljinom,pazim na hranu,setam,krecem se imam osjecaj da se nista nedesava i da sam sve veca.Sve isto radim kao prije trudnoce a i poslije osim sto jedem malo vise slatkisa.Mislim da su me oni i udebljali kao i gusti sokovi koje sam pila kao luda jer sam stalno bila zedna dok dojim a oni mi uvijek bili pri ruciuser posted image Vec davno sam ih prestala piti i smanjila slatko al opet isto.Sad sam i slatko izbacila (jedva) pa vidjecemo hocel biti kakvog pomakauser posted image pozz za sve "trenutne"debeljuce

_____________________________

LANA DUSA MAMINA 29.08.2008 :-)

SRCE MAMINO CEKANO SEDAM DUUUUUGGGGIIIIIIIHHHH GODINA

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 2:07:21   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: milenium

kakve moderatore,ne daj Bože!user posted image pa da me se forumašice bojeuser posted image

hanadi tek sam sad vidjela i pročitala prvu str.nije mi se bilo dalo sve iščitavatuser posted image

DŽANINI ništa se ti ne sikiraj,da vidiš u mene špeka.kad se samo sjetim da sam nekad imala 48 srce mi staneuser posted image a i sad ne izgledam loše.
znaš kako ćeš,tako ja radim...imam jedne gaće koje volim i nosam  i po njima se ravnam.ako se udebljam nema kupovat nove nego smršavat da uđem u te.a ako smršam pa spadaju moram ih popunit.i te sam kupila posle poroda.nisam prije jer ipak ne smjem pretjerivat.nikad ja neću više bit košto sam bila al mogu bar sad ostat ovakva.
dotjeraj fino fasadu,nabaci malo šminke,haljinicu štiklice i vidit ćeš kako ćeš se bolje osjećat.
a za wc:jedi malo više voća i vlakana,povrćauser posted image
najgore ti je ako samo suhu hranu jedeš.
sretnouser posted image


problem je što se ove moje razvlačeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 2:08:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lalana


IZVORNA PORUKA: milenium

zar ovo nije za temu ''koliko ste se udebljali u trudnoći/poslije poroda''?!

ma ode milenium u moderatore, pazite sta vam kazemuser posted image


ima još kandidata, nije jedinauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 2:19:50   
veeseelaa
pa ja sam i mislila na sebe user posted image user posted image user posted image  a vezano za gaće, pa pune su elastinauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 9:34:48   
DZANINI
hahah kako sam s nasmijala a ujedno vam i hvala pomaze covjeku mogu vam recc rijeci majki i te kako ja kaze hanady pobjegla ahahha nisam nego imam nemirnog bebaca koji evo u 13 mjeseci nikad nije zaspala navece ni vise od sat vremena a da ne kazem cijelu noc to je meni bas nepoznatooo ahahhaa....zeljna sam sna...pa me i to dodatno cini neroznom...takoo ste sve pozitivne i super svaka vam cast na tako pozitivnim misljenjima i ohrabrujucim rijecima...jedina stvar sto me malo bocnu da tako kazem neko je reko da izgled nije bitan ihh mislim da i te kako jest ...ja vidim da moj muz nije vise oko mene kao prije...i ja se osjecam losije pomalo ne kazem da dijete nije najveca sreca ali i izgled treba da bude jako bitan vazda su moja pra nana govorila sine kad si nagora i najlosija muzui trebas bit najbolja i najljepsa..inacee odee on ahahah

LJUBIMM VAS SVIJUUU I BAS BI SE VOLILA SA VAMA DRUZITT NA TIM KAFICAMAAA LJUBIMM VAS PUNOOOO

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 9:37:13   
Hanady RR
za muža ne brini puno...nije mu ni bitno jel žulja ili ljulja kad je kvalitetno odrađeno user posted image
a to se može i sa kojim viškom kg...pa vidiš ja uspjela dva puta zatrudniti znači može se može user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 9:39:12   
Skvo RR
Draga Dzanini, kilice se splasnuti, cim ti smetaju ti ces ih se akoBogda rijesiti...I ja sam se tone (user posted image ) rijesila, u totalu 36 kg.
Tako da se moze....
Slazem se sa tobom izgled je zaista vazan, a za MM-a i njegov odnos prema tvojim kilama, hm...gledaj to kao motivaciju pri gubljenju nezeljenih kilica...

Sta hocu reci, kako si ih dobila, tako ces ih izgubiti...samo treba malo pozitivne volje.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 9:45:10   
DZANINI
HVALA drage moje jest da neko vec rece nisam karakter kod dijeta i toga krenem ali ono sve sto je covjeku zabranjenooo uhh znate vecc...Hanady odakle si ti evo otkad sam na forumu a ima pofinoo svugdje te ima i koliko god imas nemoj nista pogresno protumacit ali cinis mi se skroz opicenoo ahaah i zena sa punoo iskustvaa...ahaha
p.s kako ide sa tim okupljanjem tj te kaficeee kako se organizujete da se vidite i kojii uzrast ljudi tj mama pije kaficuuu pusaa

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: JA SAM SVE DEBLJA I DEBLJA
6.4.2010 9:51:55   
Ilhana RR
nisam stigla juce da se javim jer me zezo forum nesto...

Ja sam isto debeljuca, udebljala sam se naglo kad sam pocela da radim u restoranu, skontala sam da nije radi toga sto vise jedem nego radi toga sto sam prestala sa mojim aktivnostima al sam nastavila da jedem na isti nacin ko ranije, kasno slatko slano i fast food... za prvu godinu dana udebljala sam se 15 kg, onda sam polahko kilica po kilica... 101 kilica :P

Kad sam zatrudnila bila sam ogromna, a jos na to dobila 25 kila, jedva sam hodala. Par dana nakon porodjaja smrsala sam 17 kg, znaci bila sam puna tecnosti a to mi kaze doktor da je i sad u pitanju. Borim se iz dana u dan sa tim kako da smrsam, pronadjem nacin i uspijem da smrsam ali tesko je neku dijetu izdrzavati kad imas covijeka u kuci koji nejede pola od hrane sto ti jedes... a pravljenje dvije vrste hrane svaki dan fakat nemogu...

Bio je mm se udebljo tokom zime, i naumpadne mu da idemo na dijetu skupa... bili smo na dijeti, smrsala sam 11 kg i super... od tih 11 kg sam vratila evo 4 al dobro se drzim, samo sad me ubi ovo kako mi je zaova ovde pa hoce sve da proba a ja uz nju ko debil... trebam da idem za Pariz i moram da smrsam da bar nesto mogu sebi uzeti tamo...

Svaka dijeta mi dobro ide, za koju god da se odlucim al uvijek me zezno do kuhanje dvije vrste hrane.

Ako Bog da ja ponovo idem na dijetu ovih dana, pa uhar jos 10ak kila da spadne al trudit cu se sto vise moguce jer cu da prestanem da jedem ove gluposti sa zaovom a evo idu lijepi dani moze se setati vise...

Al nesikiraj se previse, ja i ako sam debela dignem glavu gore i zivim zivot ko da sam mrsava ;)


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *