|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  148 149 [150] 151 152   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi u braku
17.1.2014 20:22:57   
Hanady RR
Pa šta više pišete...ovdje nema porblema...rješila ženauser posted image
kikiribauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 3726
   RE: Problemi u braku
17.1.2014 20:25:29   
Galicia
Hajde bogati, i varanje je za ljude. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3727
   RE: Problemi u braku
17.1.2014 20:30:14   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Pa šta više pišete...ovdje nema porblema...rješila ženauser posted image
kikiribauser posted image


hajd ti ne razbijaj sjelo :)))) hahhahaha

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3728
   RE: Problemi u braku
17.1.2014 20:32:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Pa šta više pišete...ovdje nema porblema...rješila ženauser posted image
kikiribauser posted image


hajd ti ne razbijaj sjelo :)))) hahhahaha

posmatram Vas...I'm RR, moderator RR user posted image
user posted image user posted image ( samo za neupućene ljepša sam do ovog smajlija, bar od njega)user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 3729
   RE: Problemi u braku
18.1.2014 14:57:27   
KIKIRIBA
evo i mene.
vidjela sam mnoge se prave hrabre, ja ne bih ovo ja ne bih ono, al lako je pisati, al da mi je vidjeti sta bi uradile da su na mom mjestu.ja sve sto sam govorila ne bih i necu, a sve me to snaslo.zato od sada za sve govorim hocu user posted image .nego, jucer sam sa "svojim hairlijom" bila na razgovoru.sve smo karte stavili na sto, ispricali se i sve rekli jedno drugom.na sve pristaje, sto god sam rekla, kaje se, zna da je pogrijesio, i kune se svim na svijetu da nikad prije nije me varao i da nezna zasto je i ovo uradio.cak je otisao danas i stan da nam trazi, ma manji je od makova zrna.postavila sam mu 1000 uslova, pa neka dobro razmisli i kada vidim da se promijenio onda cemo razgovarati da li cu se vratiti ili ne.al rekla sam mu i da sam smjesti stan, sve sto treba da kupi, uradi, i na to je pristao.kaze ako se i ne vratim nece se vise vracati ni u kucu gdje smo prije bili, makar sam zivio.sad idemo po mojim pravilima ili nikako, dosta je bilo po njegovom.


_____________________________

E i A -moje su najljepše jutro, moj dan u sedmici, cijeli moj život ... ljubi ih mamica

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3730
   RE: Problemi u braku
18.1.2014 16:28:50   
jasmin

IZVORNA PORUKA: KIKIRIBA

evo i mene.
vidjela sam mnoge se prave hrabre, ja ne bih ovo ja ne bih ono, al lako je pisati, al da mi je vidjeti sta bi uradile da su na mom mjestu.ja sve sto sam govorila ne bih i necu, a sve me to snaslo.zato od sada za sve govorim hocu user posted image .nego, jucer sam sa "svojim hairlijom" bila na razgovoru.sve smo karte stavili na sto, ispricali se i sve rekli jedno drugom.na sve pristaje, sto god sam rekla, kaje se, zna da je pogrijesio, i kune se svim na svijetu da nikad prije nije me varao i da nezna zasto je i ovo uradio.cak je otisao danas i stan da nam trazi, ma manji je od makova zrna.postavila sam mu 1000 uslova, pa neka dobro razmisli i kada vidim da se promijenio onda cemo razgovarati da li cu se vratiti ili ne.al rekla sam mu i da sam smjesti stan, sve sto treba da kupi, uradi, i na to je pristao.kaze ako se i ne vratim nece se vise vracati ni u kucu gdje smo prije bili, makar sam zivio.sad idemo po mojim pravilima ili nikako, dosta je bilo po njegovom.


Dakle,prevario te ?
I pristao je na uvjete ?
Ajde sretno.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu KIKIRIBA)
Neposredna veza do poruke: 3731
   RE: Problemi u braku
18.1.2014 18:31:09   
KIKIRIBA
on jeste pristao, al ja jos nisam na cisto sam sa sobom.nisam mu rekla da cu se ni vratiti ni oprostiti, jos je sve svjeze, a neka malo i on sada pati

_____________________________

E i A -moje su najljepše jutro, moj dan u sedmici, cijeli moj život ... ljubi ih mamica

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 3732
   RE: Problemi u braku
18.1.2014 18:32:53   
KIKIRIBA
ma jos je sve svjeze, neka malo i on pati i ceka sta cu mu definitivno reci.

_____________________________

E i A -moje su najljepše jutro, moj dan u sedmici, cijeli moj život ... ljubi ih mamica

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 3733
   RE: Problemi u braku
18.1.2014 18:34:47   
Galicia
Kiki, pa zar vam je jedna picoka morala otvoriti oci? Mislim zaista?
Zar se tako rijesavaju bracni problemi?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 3734
   RE: Problemi u braku
18.1.2014 18:55:59   
veeseelaa
vidjela sam mnoge se prave hrabre, ja ne bih ovo ja ne bih ono, al lako je pisati, al da mi je vidjeti sta bi uradile da su na mom mjestu


ma nije ta prevara nešto najgore što partner može da uradi
ima i gorih stvari
nego ja ne znam šta bi ovisi od mojih tadašnjih interesa na koje bi isključivo mislila u tom času
jel ok da odem? šta dobivam/gubim? gdje će mi djeca u školu, jel mi mrsko pakovati stvarii i sl ...

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 3735
   RE: Problemi u braku
18.1.2014 19:44:00   
KIKIRIBA
draga galicia vjeruj da sam ga i ja to isto pitala.....

vesela kad se dodje do ovakve situacije nema puno razmisljanja ili se ide ili ne....al i to mora da prepukne u nama....ja sam nekoliko mjeseci vagala i vagala, al kad je doslo pet do dvanest pokupila djecu i bez ikakvog vise vaganja i razmisljanja otisla...i nisam se pokaja pa kako bude da bude

_____________________________

E i A -moje su najljepše jutro, moj dan u sedmici, cijeli moj život ... ljubi ih mamica

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3736
   RE: Problemi u braku
19.1.2014 12:26:20   
rerica
pogresno mjesto za rijesavanja problema....


uz duzno postovanje ostalima..


< Poruku je uredio rerica -- 19.1.2014 12:36:45 >


_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu KIKIRIBA)
Neposredna veza do poruke: 3737
   RE: Problemi u braku
19.1.2014 16:34:38   
Galicia
Ne rijesava svoje probleme ovdje, nego je zena dosla da se izjada.
A ako ti smeta, produzi dalje. Adios.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 3738
   RE: Problemi u braku
19.1.2014 16:54:54   
rerica
sto ova jugovina smara user posted image user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3739
   RE: Problemi u braku
19.1.2014 17:00:53   
Galicia
Vjerujem rerice da imas pametnijeg posla nego da raju ismijavas? Zar ne?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 3740
   RE: Problemi u braku
19.1.2014 17:04:07   
rerica
molim administratora da reaguje doticnu nisam uzela usta nek me ne uzima....

sloboda govora,misljenja razlicita....

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3741
   RE: Problemi u braku
19.1.2014 18:14:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: KIKIRIBA

on jeste pristao, al ja jos nisam na cisto sam sa sobom.nisam mu rekla da cu se ni vratiti ni oprostiti, jos je sve svjeze, a neka malo i on sada pati


Sama ćeš donijeti najbolju odluku.
Čovjeka ne poznajem niti tebe...
MOžda je zajednički život uzurpio vaš brak i došlo je do onoga što niko nebi poželio da mu durgi parzner uradi.
Koliko ćeš ti moću preko toga preći a i on sam...dokle ćete stići...to smao ti sojetiti možeš ...znati 100% nikako, al osjetiti u donosu na ono što ste imali i imate možeš.
Sretno što god odlučiš.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu KIKIRIBA)
Neposredna veza do poruke: 3742
   RE: Problemi u braku
19.1.2014 18:49:43   
Mya_81 RR
Kiki, sretno!

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3743
   RE: Problemi u braku
19.1.2014 19:00:05   
Galicia
Kiki ti si jaka zena, i ja vam zelim srecu u svemu. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 3744
   RE: Problemi u braku
19.1.2014 19:17:38   
KIKIRIBA
hvala svima na podrsci, ma kakva ona bila....zahvaljujem se svim curama na savjetima i rjecima utjehe....to mi je bilo potrebno, a ne da neko rjesava moje probleme....slusam savjete svih al ipak slijedim svoju pamet....
mozda opet pokusamo mozda ne, treba vremena, ....al kako god...vise nece biti kao sto je bilo


_____________________________

E i A -moje su najljepše jutro, moj dan u sedmici, cijeli moj život ... ljubi ih mamica

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3745
   RE: Problemi u braku
19.1.2014 19:39:14   
babybaby
Da, da, odmori malo. Ne moras preko noci nista odluciti.

I sretno!!!user posted image

(odgovor članu KIKIRIBA)
Neposredna veza do poruke: 3746
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 15:27:32   
Strojar
Pozdrav.
Moja supruga i ja smo mladi mama (20god.) i tata(22god), ona često na mene galami (skoro jednom tjedno) ja se ne želim svađati i ne želim da se to ponovi, šta da radim? I to zagalami zbog neke sitnice npr kad beba neće spavati ili nešto zaboravim kupiti ili što se hranim sportski ili što nemogu pričati s njom kad sam u teretani. Što trebam uraditi da se to više ne ponavlja. Ako se samo nastavim odmicati i prelaziti preko toga ponovit će se ko i do sad, a da ju udarim ne želim (imam 85kg mišića, a ona 55) i nebi to dobro prošlo za nju.user posted image

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 3747
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 15:34:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Strojar

Pozdrav.
Moja supruga i ja smo mladi mama (20god.) i tata(22god), ona često na mene galami (skoro jednom tjedno) ja se ne želim svađati i ne želim da se to ponovi, šta da radim? I to zagalami zbog neke sitnice npr kad beba neće spavati ili nešto zaboravim kupiti ili što se hranim sportski ili što nemogu pričati s njom kad sam u teretani. Što trebam uraditi da se to više ne ponavlja. Ako se samo nastavim odmicati i prelaziti preko toga ponovit će se ko i do sad, a da ju udarim ne želim (imam 85kg mišića, a ona 55) i nebi to dobro prošlo za nju.user posted image


Možda da pokušaša da je razumiješ.
Mlada je i njen život nije isti...ima bebu o kojoj mora brinuti, no nije ona bebu donjela u džepu...
Šta misliš bil i ona voljela u teretanu sa tobom malo da te stugne u tim mišićima pa poželi da te nalupeta kad zaboraviš da kupiš nešto što njoj koja je sa bebom zatvorena u dom sa 20 godina čeka na to tebe...a tebi očito njene potrebe nisu bitne.
Taj udarac je posljednje što iko poželjeti može...i pomisliti...
zar je žena koja je rodila tebi dijete, koja je tvoja voljena zaslužila takvu vrstu misli od tebe...
zamisli da zna da si na to i pomislio koliko bi je boljelo, a tek nedo Bog da to učiniš...zar zaista želiš ubiti njenu mladu dušu činom koji nije ništa do dokaz tvoga kukavičluka i nesprmensoti da budeš suprug i otac.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Strojar)
Neposredna veza do poruke: 3748
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 15:36:56   
djoisa
kolika je bebica? meni izgleda da je tvoja zena umorna, potrudi se malo vise, kad si kuci preuzmi brigu o djetetu, bolje slusaj kad ti kaze sta joj treba, malo vise pomozi zeni, malo manje teretana user posted image

nije valjda da bi udario vlastitu zenu?

(odgovor članu Strojar)
Neposredna veza do poruke: 3749
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 15:37:14   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Strojar

Pozdrav.
Moja supruga i ja smo mladi mama (20god.) i tata(22god), ona često na mene galami (skoro jednom tjedno) ja se ne želim svađati i ne želim da se to ponovi, šta da radim? I to zagalami zbog neke sitnice npr kad beba neće spavati ili nešto zaboravim kupiti ili što se hranim sportski ili što nemogu pričati s njom kad sam u teretani. Što trebam uraditi da se to više ne ponavlja. Ako se samo nastavim odmicati i prelaziti preko toga ponovit će se ko i do sad, a da ju udarim ne želim (imam 85kg mišića, a ona 55) i nebi to dobro prošlo za nju.user posted image

da pokusate zajedno vjezbati?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Strojar)
Neposredna veza do poruke: 3750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  148 149 [150] 151 152   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  148 149 [150] 151 152   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

beba
medaaaa

Trudna sam 14 nedjelja i osjetim u stomaku kao da me beba skakilja da li vi mislite da je to moguce druga mi je trudnoca jer sam u prvoj imala spontani

beba (94%)

beba (6%)


Broj svih glasova: 71

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *