|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  150 151 [152] 153 154   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi u braku
29.1.2014 13:34:43   
KIKIRIBA
Ne dam se ja tako lako, ja sam user posted image user posted image . ma dobro sam, ako se tako moze reci u ovakvoj situaciji. jos se nisam vratila svom dragom, al pricamo i neke probleme rjesavamo. velike su sanse da cemo pokusati jos jednom, al javim vam se opet. jos se nista definitivno ne zna user posted image .....

pozzzzz

_____________________________

E i A -moje su najljepše jutro, moj dan u sedmici, cijeli moj život ... ljubi ih mamica

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 3776
   RE: Problemi u braku
13.2.2014 23:15:07   
azra666
vjecita dilema kako pronaci gospodina pravog, ali evo jedan zaista dobar video koji je napravo strucnjak za musko zenske odnose, pa vrijedi pogledati :) http://www.backstage.ba/zivot-u-trendu/zanimljivo/video-kako-pronaci-gospodina-pravog/

(odgovor članu KIKIRIBA)
Neposredna veza do poruke: 3777
   RE: Problemi u braku
14.2.2014 7:34:22   
jasmin
azra bre,što će ti ovaj đavolji broj u nick imenu? user posted image
Azra znači djevica,uz ovaj broj....pa ti prevedi.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu azra666)
Neposredna veza do poruke: 3778
   RE: Problemi u braku
14.2.2014 11:55:31   
azra666
PREDOBAR clanak pogledajte govor tijela kod svjetskih zvijezda - ko koga vise voli, angelina, brad pitt, beckham, beyonce - http://www.backstage.ba/zivot-u-trendu/zanimljivo/sta-nam-govore-njihova-tijela-ko-koga-voli-vise/

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 3779
   RE: Problemi u braku
15.3.2016 21:59:30   
Anoniman
Pozdrav svima,

Nadam se da je ovo tema za moj problem, zapravo imam vise problema pa da pocnem.
Zivim sa muzem u njegovoj porodicnoj kuci, mi na jednom, svekar i svekrva na drugom spratu. Oni i dalje zive kao sto su zivjeli. On je uvijek tu za sve sto treba. Majka cesto njega zove autom da je vozi a otac ostane kuci, ja njemu ne smijem na to nista da kazem. Kada im neko dolazi i mi treba da smo tu a on tada isto pomaze na sve nacine, finansijski, oko rucka, itd. Kao da smo zajednicko domacinstvo. Uvijek ga pitaju gdje ide. Vikendom ga planiraju da im pomaze oko kuce. Ako planiraju obici neke goste zajedno i to treba odraditi. Da li vi koje ste u zajednici ovako zivite?s muzem se ne svadjam oko vecih problema pa ni za njegove se ne zalim ali se on uvijek zbog sitnice i gluposti ljuti, ako sam zakasnila, ako sam mu nesto kontrirala dere se na mene i mase rukama ili ljutite face slaze sto se desava i u javnosti. Prije je i razbijao a onda bi mu majka dolazila da vidi sta se desava. Naljuti se ako sam rekla donesi sam jer me povrijedio rijecima pa razbije nesto i dere se a onda majci prica kako on mene dura.
Vec neko vrijeme se primirio ali krene i u voznji da se dere na mene samo ako sam progovorila kako se njemu ne svidja. Uvijek sam mu ja kriva.
Oni ga u drustvu tapsaju po ramenima i govore da im je dobro sto je on tu. Svasta sam napisala. Imate li neki savjet?

(odgovor članu azra666)
  Neposredna veza do poruke: 3780
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 1:13:11   
Galicia
Savjet broj jedan.

Bjezi od takvog covjeka sto prije to bolje. Jos ce te stvarno ubijediti da ne valjas.


Savjet broj dva.

Vracaj mu istom mjerom, deri se na njega zbog svake sitnice, bacaj i razbijaj stvari.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3781
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 10:53:08   
lulaloo
Ono sto sa sigurnoscu mogu reci jest da je tvoj muz nekulturan i neodgojen.
A ono sto pretpostavljam jest da je nasilan.
Bjezi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3782
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 11:40:24   
Anoniman
On je jedini koji se dere, ja cak i ne pricam glasno nit bi on to dozvolio. Onda se njegovi mijesaju da vide zbog cega je galama pa im isprica kako ja ne valjam, on je nesto rekao, ja to nisam ispostovala, ima da bude onako kako je rekao,itd. S njim se ne moze ni argumentovano raspravljati,samo zavrsi jos vecom njegovom dernjavom i uvijek je on u pravu.Pri tome su u pitanju svakodnevne sitnice. Kacit ce se za jednu rijec koju sam izgovorila i tumacit kako on hoce. Ako ne zelim dalje da raspravljam i kazem mu 'nebitno' onda sam kriva sto sam rekla 'nebitno'. Uglavnom i ne raspravljam s njim uopste, samo sjedim i sutim dok on drzi lekciju i urla. Kada mu spomenem kasnije sta radi, on ili ignorise ili se opravdava, uvijek sam ja kriva i losa. Vec tri godine je ovako. Kakvo je vase misljenje? Nije ovakav bio dok se nismo uzeli.

(odgovor članu lulaloo)
  Neposredna veza do poruke: 3783
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 11:41:28   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Galicia

Savjet broj jedan.

Bjezi od takvog covjeka sto prije to bolje. Jos ce te stvarno ubijediti da ne valjas.


Savjet broj dva.

Vracaj mu istom mjerom, deri se na njega zbog svake sitnice, bacaj i razbijaj stvari.

potpis

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3784
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 11:53:29   
Anoniman
On ne dozvoljava ni da mu se odgovara. Jednom mi je na pocetku zbog toga rekao da se pakujem i da idem.

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 3785
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 11:57:31   
Daliyah92
On tebi nebi dozvolio da se deres, a ti njemu kao dozvoljavas? Ko tebe pita sta ti velis na njegovo deranje?
Da se makar ne opravdava kasnije kad je hladne glave, pa mozda bi ti neko ovdje i savjetovao da pokusate nesto razgovorom.
Ovako mi se cini da ce svi reci sto i Galicia, pa i ja ti to kazem. Jos je bolji ovaj prvi savjet, pogotovo ako nemas djece.



_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3786
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 12:46:43   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Anoniman

On ne dozvoljava ni da mu se odgovara. Jednom mi je na pocetku zbog toga rekao da se pakujem i da idem.

pakuj se i idi. ili cekas da digne ruku na tebe? user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3787
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 15:38:29   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Anoniman

On je jedini koji se dere, ja cak i ne pricam glasno nit bi on to dozvolio. Onda se njegovi mijesaju da vide zbog cega je galama pa im isprica kako ja ne valjam, on je nesto rekao, ja to nisam ispostovala, ima da bude onako kako je rekao,itd. S njim se ne moze ni argumentovano raspravljati,samo zavrsi jos vecom njegovom dernjavom i uvijek je on u pravu.Pri tome su u pitanju svakodnevne sitnice. Kacit ce se za jednu rijec koju sam izgovorila i tumacit kako on hoce. Ako ne zelim dalje da raspravljam i kazem mu 'nebitno' onda sam kriva sto sam rekla 'nebitno'. Uglavnom i ne raspravljam s njim uopste, samo sjedim i sutim dok on drzi lekciju i urla. Kada mu spomenem kasnije sta radi, on ili ignorise ili se opravdava, uvijek sam ja kriva i losa. Vec tri godine je ovako. Kakvo je vase misljenje? Nije ovakav bio dok se nismo uzeli.



Psihicko i emocionalno maltretiranje, eto sta je.
Jako mi je zao.
Njemu treba strucna pomoc, a i tebi zbog njega.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3788
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 15:50:38   
Anoniman
Uvijek sam zbog necega kriva i ja nista ne znam. Imam osjecaj da nikad ne valjam. Majka njegova govori da ne zeli da neko zivcira njeno dijete a moj se glas nikad nije cuo.

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 3789
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 16:05:20   
Galicia
Sta ti mislis sta trebas raditi?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3790
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 16:33:58   
Anoniman
To sam se dugo pitala. Bude on ok pa opet neki ispad. On misli da je sve ok samo da mene treba malo dovest u red.

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 3791
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 16:42:30   
Galicia
On misli da je sve ok samo da mene treba malo dovest u red.


Tipicni muski sovinista.
Nije te dovodio u red dok ste se zabavljali? Tad si mu bila dobra?

Bjezi ti....Obolices ti na kraju, a on kao ni njegovi te nece ni pogledati.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3792
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 16:57:06   
Anoniman
Nije. U braku se promijenio.

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 3793
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 19:09:21   
Anoniman
Pitam se moze li se promijeniti ili ce uvijek tako reagovati kad se naljuti ili mu nesto ne pase

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 3794
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 19:12:01   
Anoniman
Ne znam sta da radim, pretvorila sam se u zenu koja ne smije da progovori a i njegovi nas i mene samo posmatraju kao pod lupom.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 3795
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 19:42:27   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pitam se moze li se promijeniti ili ce uvijek tako reagovati kad se naljuti ili mu nesto ne pase



A sto da se on mijenja kad je njemu fino ocigledno.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3796
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 19:43:40   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pitam se moze li se promijeniti ili ce uvijek tako reagovati kad se naljuti ili mu nesto ne pase


Uvijek ce takav biti. A ti il se druzi il produzi.

Nisi se ti udala za muskarca nego za dijete i to razmazeno deriste. Kao da gledam dijete od godinu i po kad ima one tantrume. Tu je negdje zapeo.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3797
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 20:22:56   
Anoniman
Vise se ponasa kao da sam ja dijete. Uvijek nesto tipa -koliko sam ti puta rekao za ona vrata, iskoristavas moju dobrotu, nemoj da se vise ponavljam. Ja mogu samo da sutim, ako mu krenem nesto reci on uvijek "pobijedi" u raspravi a ja ne valjam. Nemam vise ideje.

(odgovor članu Alma_27)
  Neposredna veza do poruke: 3798
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 20:28:19   
Galicia
Jel ti moras biti s njim?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3799
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 20:37:51   
mala_sa
Anonimna imate li djece, pa da te to zadrzalo 3god uz njega??
J

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  150 151 [152] 153 154   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  150 151 [152] 153 154   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *