|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  149 150 [151] 152 153   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 15:42:22   
EEDITH
a šta misliš da zamijeniš teretanu nosanjem bebe,uspavljivanjem,pomogneš ženi ,umjesto da razmišljaš o nekim udarcima

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 3751
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 15:45:06   
hanabanana
Hajde ne palite se na ove postove ko sitno šiblje.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3752
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 15:46:29   
ziki

IZVORNA PORUKA: EEDITH

a šta misliš da zamijeniš teretanu nosanjem bebe,uspavljivanjem,pomogneš ženi ,umjesto da razmišljaš o nekim udarcima

potpis

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 3753
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 15:50:32   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Hajde ne palite se na ove postove ko sitno šiblje.



user posted image user posted image
ne palimo se samo nam nik interesantan user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 3754
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 16:59:28   
madam x

IZVORNA PORUKA: Strojar

Pozdrav.
Moja supruga i ja smo mladi mama (20god.) i tata(22god), ona često na mene galami (skoro jednom tjedno) ja se ne želim svađati i ne želim da se to ponovi, šta da radim? I to zagalami zbog neke sitnice npr kad beba neće spavati ili nešto zaboravim kupiti ili što se hranim sportski ili što nemogu pričati s njom kad sam u teretani. Što trebam uraditi da se to više ne ponavlja. Ako se samo nastavim odmicati i prelaziti preko toga ponovit će se ko i do sad, a da ju udarim ne želim (imam 85kg mišića, a ona 55) i nebi to dobro prošlo za nju.user posted image


Dobro ti prolaziš, to nije ništa user posted image

(odgovor članu Strojar)
Neposredna veza do poruke: 3755
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 17:03:32   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: madam x


IZVORNA PORUKA: Strojar

Pozdrav.
Moja supruga i ja smo mladi mama (20god.) i tata(22god), ona često na mene galami (skoro jednom tjedno) ja se ne želim svađati i ne želim da se to ponovi, šta da radim? I to zagalami zbog neke sitnice npr kad beba neće spavati ili nešto zaboravim kupiti ili što se hranim sportski ili što nemogu pričati s njom kad sam u teretani. Što trebam uraditi da se to više ne ponavlja. Ako se samo nastavim odmicati i prelaziti preko toga ponovit će se ko i do sad, a da ju udarim ne želim (imam 85kg mišića, a ona 55) i nebi to dobro prošlo za nju.user posted image


Dobro ti prolaziš, to nije ništa user posted image


user posted image

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 3756
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 17:55:50   
jasmin
Udri je.
Malo je 85 miški da bi joj nešto opasno bilo.
A kako je ona tek porođena,mislim da ti je sahrana blizu.
Udri.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 3757
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 17:56:30   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: Strojar

Pozdrav.
Moja supruga i ja smo mladi mama (20god.) i tata(22god), ona često na mene galami (skoro jednom tjedno) ja se ne želim svađati i ne želim da se to ponovi, šta da radim? I to zagalami zbog neke sitnice npr kad beba neće spavati ili nešto zaboravim kupiti ili što se hranim sportski ili što nemogu pričati s njom kad sam u teretani. Što trebam uraditi da se to više ne ponavlja. Ako se samo nastavim odmicati i prelaziti preko toga ponovit će se ko i do sad, a da ju udarim ne želim (imam 85kg mišića, a ona 55) i nebi to dobro prošlo za nju.user posted image


Ja imam vise tjlesne mase od tebe,a opet moj muz vise od mene...pa zamisli kako bi proslo po tebe ako bi te jedno od nas dvoje udarili user posted image

No,ja ipak mislim da ti imas premalo godina user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Strojar)
Neposredna veza do poruke: 3758
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 17:59:22   
reallove

IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: Strojar

Pozdrav.
Moja supruga i ja smo mladi mama (20god.) i tata(22god), ona često na mene galami (skoro jednom tjedno) ja se ne želim svađati i ne želim da se to ponovi, šta da radim? I to zagalami zbog neke sitnice npr kad beba neće spavati ili nešto zaboravim kupiti ili što se hranim sportski ili što nemogu pričati s njom kad sam u teretani. Što trebam uraditi da se to više ne ponavlja. Ako se samo nastavim odmicati i prelaziti preko toga ponovit će se ko i do sad, a da ju udarim ne želim (imam 85kg mišića, a ona 55) i nebi to dobro prošlo za nju.user posted image


Ja imam vise tjlesne mase od tebe,a opet moj muz vise od mene...pa zamisli kako bi proslo po tebe ako bi te jedno od nas dvoje udarili user posted image

No,ja ipak mislim da ti imas premalo godina user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


Zene,savjeti su vam predobri,oplakahuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 3759
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 18:54:00   
Merylin
Hahahahahaha, ubjedljivo najzanimljiviji bračni problem do sad, udariti ili ne udariti. Čovjek makar ima srce, ipak nas pita kako da izbjegne to da iskoristi teško zarađene mišićeuser posted image

_____________________________

18.02.2014. Mali Princ

I dva-tri osmijeha tiha i prosta... Sve je to ponekad tako malo, sve je to, vidjet ćeš, sasvim dosta :)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 3760
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 20:12:19   
Medić*

IZVORNA PORUKA: madam x


IZVORNA PORUKA: Strojar

Pozdrav.
Moja supruga i ja smo mladi mama (20god.) i tata(22god), ona često na mene galami (skoro jednom tjedno) ja se ne želim svađati i ne želim da se to ponovi, šta da radim? I to zagalami zbog neke sitnice npr kad beba neće spavati ili nešto zaboravim kupiti ili što se hranim sportski ili što nemogu pričati s njom kad sam u teretani. Što trebam uraditi da se to više ne ponavlja. Ako se samo nastavim odmicati i prelaziti preko toga ponovit će se ko i do sad, a da ju udarim ne želim (imam 85kg mišića, a ona 55) i nebi to dobro prošlo za nju.user posted image


Dobro ti prolaziš, to nije ništa user posted image



Pala ti kasika u med dragi prijatelju, nego dohavizaj se malo i sa zenom lijepo, a zaboravi na misice u tom smislu koji navodis, iskoristi te misice za nesto konkretno i poztivno, konstruktivno :)

Mlad ste vi bracni par, svaka zena Boga mi ronda, vjeruj mi na rijec user posted image
Nego ti fino svojoj hanumi pritekni u pomoc, pomozi, malo pricuvaj bebce neka ona gdje izadje, izadjite zajedno, prosetajte, uzivajte u zivotu :)

Hato oplakah user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 3761
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 21:03:19   
ladyblue RR
dečko dragi, ja imam malo manje kila od tebe ali bih te uzela na iskustvo pošto sam te roditi mogla. modar bi ti meni bio danima.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3762
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 21:52:38   
muaaa
Mišićavi strojar.....pa ne zvuci lose.
samo si se zaHebo...zena nije stroj pa da na njoj treniras mišiće

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 3763
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 21:55:53   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ladyblue

dečko dragi, ja imam malo manje kila od tebe ali bih te uzela na iskustvo pošto sam te roditi mogla. modar bi ti meni bio danima.


user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 3764
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 21:57:37   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

dečko dragi, ja imam malo manje kila od tebe ali bih te uzela na iskustvo pošto sam te roditi mogla. modar bi ti meni bio danima.

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 3765
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 22:13:30   
veeseelaa
e čuj 85 kg, prelagan si
radi na masi, pitaj u teretani iskusnije kako

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3766
   RE: Problemi u braku
20.1.2014 22:42:02   
Galicia
Seve je to najbolje otpivala.

A on uporan
je l' da bi mogli na kavu ili caj
da ti pokazem sto je muski zagrljaj

(Je pa da mi modrice ostanu)
user posted image


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3767
   RE: Problemi u braku
21.1.2014 10:54:28   
Teddy Bear
Ih, da se kojim slucajem mm registruje imao bi i on svasta napisati, pogotovo kad sam u PMS-u, tad ja razmisljam udariti ili ne,,, elem mi zene uvijek nesto galamimo user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3768
   RE: Problemi u braku
21.1.2014 11:06:22   
maja78 RR
e pa oplakala sam vam user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 3769
   RE: Problemi u braku
21.1.2014 12:36:50   
Nedi
hahahaha popravi mi dan

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 3770
   RE: Problemi u braku
21.1.2014 13:01:10   
ziki

IZVORNA PORUKA: ladyblue

dečko dragi, ja imam malo manje kila od tebe ali bih te uzela na iskustvo pošto sam te roditi mogla. modar bi ti meni bio danima.

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 3771
   RE: Problemi u braku
21.1.2014 23:33:16   
babybaby
Strojar, dobro si nas nasmijao... opravdano mislim da si sve ovo izmislio da zatalasas po zenskom forumu...

Nego, ako nisi... bogu se zahvali i idi negdje sadake daj sto te zena rezili samo jednom sedmicno... user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 3772
   RE: Problemi u braku
24.1.2014 13:00:26   
Lalali
E moj strojaru, ti si balav preuzeo vazne obaveze na sebe.
Puno si ti razmazen, ne da bih galamila na tebe nego bih ja tebe tukla.
Dok ti razmisljas o masi (pazi izraza), definiciji i misicima tvoja zena razmislja kako sve obaveze posloziti, da djetetu bude sve potaman, da je sito, suho, zaigrano, zdravo itd. i jos pri tom kako pospremiti kucu, napraviti rucak itd. A ti se ne mozes javiti iz teretane jer ti je bitniji misic od njenih i djetetovih potreba.
Nosao i premijestao bi ti meni ormare po kuci i kad treba i kad ne treba, pa bi onda imao definiciju misica za pozeljeti, a sve bi pitao treba li jos.
I dok ti naprdjujes sta da jedes, a da to bude "sportski" ona vjerujem jede sta stigne i kad stigne, a ne razmisljas o tome da je potrebno da kvalitetno jede da bi imala snage brinuti se o djetetu, jos ako doji, posebna prica.
I umjesto sto uprazno nosas tegove po teretani, uzmi i nosaj dijete, malo je rastereti, neka ona za promjenu ode na kafu, da ne kazem u teretanu a ti samo jedan cijeli dan provedi s djeteom, odmah ces drugacije razmisljati.
I da ne zaboravim, na svakom koraku zahvaljuj Bogu na takvoj zeni, jer ovdje, kao sto vidis, vecina, ukljucujuci i mene bi tebe tukla, a galamu bih ti ostavila za dezert

(odgovor članu babybaby)
Neposredna veza do poruke: 3773
   RE: Problemi u braku
24.1.2014 13:18:42   
aazra
Vi se ovdje napalile da ga bijete a ko vam garantuje da se neka forumašica nije registrovala pod laznim nickom...bas bi muskarac trazio bracni savjet ovdje ili na zenskom forumu pisao da bi "tukao zenu" user posted image



_____________________________








(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 3774
   RE: Problemi u braku
28.1.2014 10:17:42   
selmoni
Nadam se da nam je Kikiriba dobro

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 3775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  149 150 [151] 152 153   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  149 150 [151] 152 153   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *