|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Detalji s UZV pregleda...
13.11.2008 15:31:58   
Emina*
Neki, u kojem si mjesecu trudnoce??
Ako ti dr kaze da prednjaci glavica,
znaci da se beba vec glavicom okrenula "prema izlazu" user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Detalji s UZV pregleda...
13.11.2008 15:50:20   
neki
Usla sam u osmi mj.,uh bas ti hvala,jer su mu dosad nogice bile skroz dole haman kod mojih prepona,pa sam se malo brinula.Hvala ti punouser posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Detalji s UZV pregleda...
13.11.2008 16:13:54   
Emina*
Znaci, super....  Sve ide kako treba, nemoj da se sekiras...
Zelim ti puno srece user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Detalji s UZV pregleda...
14.11.2008 10:46:15   
neki
Hvala ti najljepsa draga Eminiceuser posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Detalji s UZV pregleda...
14.11.2008 14:31:22   
ilduza
drage moje bila sam na ginekoloski pregled,i posle toga krvarim pomalo,odnosno braon sekret mi izlazi,dal je to opasno?usla sam u 5 mesec pa brinem,pregled  je bio jos sinoc i jo evo braon iammauser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Detalji s UZV pregleda...
14.11.2008 15:05:54   
Anoniman
ja bih u svakom slucaju otisla doktoru

(odgovor članu ilduza)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Detalji s UZV pregleda...
14.11.2008 20:11:49   
nensy
DA ODMAH DR.!! Nemoj da odugovlačiš svašta može da se desi taj sekret je jako opasan pogotovo te boje. Javi se šta je bilo !

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Detalji s UZV pregleda...
17.11.2008 15:38:20   
ilduza
bila sam kod dok i hvala BOGU sve je ok,kaze da mi je puko neki kapilar prilikom pregleda ,ali je beba dobro,da moram malo vise da mirujem.sad sam bas mirna,kaze da cu bebu osetiti za nedelju danauser posted image user posted image ako bog dauser posted image

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Detalji s UZV pregleda...
27.11.2008 17:05:21   
Nunichi
I mi smo danas bili na pregledu... Sad nam je 22+6
Sve je u redu sa malom princezom,sve u normali,sad je teska 550 grama...mama joj je jedino malo ojacala user posted image ali se tjesim da se jos uvijek ne vide te kile na meni...ja samo stomak vidim user posted image

(odgovor članu ilduza)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Detalji s UZV pregleda...
17.12.2008 23:35:29   
neki
Ja danas bila na kontroli,37.sedmica,sve super,26.12.moram na CTG,i to je to sad za saduser posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Detalji s UZV pregleda...
17.12.2008 23:45:35   
Ilhana RR
Imam jedno pitanje, mozda vam je offtopic al interesuje me. Koliko puta se u Bosni iden a ultrazvuk tokom trudnoce?

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Detalji s UZV pregleda...
18.12.2008 10:38:23   
sanjarka
nema pravila

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Detalji s UZV pregleda...
18.12.2008 11:18:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Imam jedno pitanje, mozda vam je offtopic al interesuje me. Koliko puta se u Bosni iden a ultrazvuk tokom trudnoce?



ja sam svaki put, svaki pregled je s uzv-om

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Detalji s UZV pregleda...
18.12.2008 12:33:36   
HannaS
E ja prosi put nisam radila uzv.Bila sam 17+5 sedmica i dr mi rekao da dodjem za dvije sedmice na uzv.Kao sed nije potrebno radit uzv,vec ce se tad beba bolje vidjet.A ja se ponadala da ce mi rec kojeg je spola bebac.Jos uvijek ne znam iako sam vec u 19 sedmici i svi kazu da se sad moze vidjeti da li je user posted image ili user posted image

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Detalji s UZV pregleda...
18.12.2008 12:35:53   
Ilhana RR
Ovde imas samo pravo jednom, u 17.oj sedmici i ako je sve uredu vise nema UZV, ako nije nesto uredu onda se ide jos koji put. Oni tvrde da to nije dobro za dijete da se gleda toliko na UZV. Ovde na pregledima samo izmjere stomak i slusaju srce kako kuca, nista vise...

Hvala na odgovorima.

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Detalji s UZV pregleda...
18.12.2008 12:37:53   
Anoniman
ne znam gdje vodis trudnocu, vjerovatno zavisi od toga...moj doktor svaki put radi ultrazvuk pored vaganja, pritiska, pipanja, mjerenja....

(odgovor članu HannaS)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Detalji s UZV pregleda...
18.12.2008 12:39:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Ovde imas samo pravo jednom, u 17.oj sedmici i ako je sve uredu vise nema UZV, ako nije nesto uredu onda se ide jos koji put. Oni tvrde da to nije dobro za dijete da se gleda toliko na UZV. Ovde na pregledima samo izmjere stomak i slusaju srce kako kuca, nista vise...

Hvala na odgovorima.



a gdje je to ovdje???

koliko ja znam uzv nije opasan nimalo!

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Detalji s UZV pregleda...
18.12.2008 12:39:19   
Ilhana RR
Ja sam u svedskoj, ovde cak doktor ni nevodi trudnocu vec to radi babica. I na kraju se porodis skroz negdje drugo nego tu gdje si isao svu trudnocu na kontrolu. Katastrofa majke mi.

Eh da vam nekradem vise temu ;)


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Detalji s UZV pregleda...
18.12.2008 12:42:09   
Nunichi
I meni moja dr svaki put radi UZ... Ali rekla mi je da sto je beba veca onda joj malo to smeta,ali nije nista sto ne bi trebalo da se radi. Uglavnom sad je sve krace gledamo na UZ,ma joj meni je to najdrazi dio pregleda...samo malo da vidim kako mlati rukicama i nogicama i ja sretna.user posted image  user posted image Mi idemo na kontrolu u naredni cetvrtak,jedva cekam,bas mi se oduzi ovo vrijeme od pregleda do pregleda. user posted image

HannaS meni je dr. spol rekla u 14. sedmici... user posted image


< Poruku je uredio Nunichi -- 18.12.2008 12:45:21 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Detalji s UZV pregleda...
18.12.2008 12:50:32   
Anoniman
sto se tice poroda, tako ti je i ovdje...poradjas se u bolnici...a  i doktora sto se tice osim ako odmah ne vodis trudnocu kod doktora koji ce te poroditi...moj doktor mene ne moze nazalost poroditi...to mi je pravo bezveze al' sta cuuser posted image
A za ultrazvuk, mislim da jedino to bebu moze malo nervirati...sam pritisak...al' ne vidim nikakvu opasnost...ne znam...mozda i grjesimuser posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Detalji s UZV pregleda...
18.12.2008 12:57:31   
Nunichi
Ne znam ni ja tacno sta smeta bebari UZ,bas cu pitati dr. Vjerovatno ili je svjetlost od UZ ili bas taj pritisak.  user posted image
Znam da ni jednom nismo preskocili UZ,svaki mjesec mi ga uradi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Detalji s UZV pregleda...
18.12.2008 13:00:02   
aammina
ja sam se porodila prije 8 mj.ovdje u sarajevu.ni meni doktor nije cesto radio uz.ako je sve uredu labaratorija ok.vaganje ct.ja sam samo par puta radila uz.moj doktor mi je rekao da nije bas u praksi previse raditi bez potrebe.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Detalji s UZV pregleda...
18.12.2008 13:00:25   
HannaS
Joj Nunichi blago tebi..ja vazda bila kod dr od pocetka trudnoce i jos mi nikad nije rekao spol..a i ja trebam u sljedecu srijedu ponovo otic,pa eto nadam se..

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Detalji s UZV pregleda...
18.12.2008 13:05:20   
aammina
da znas ako bog da imas naj bolji termin.ja sam rodila 23.4.08.ako budemo planirali opet samo proljece.i zbog voca povrca setne svega.....od srca sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Detalji s UZV pregleda...
18.12.2008 13:07:35   
Nunichi
To je to HannaS,sad se sigurno vidi...jedino ako nije puno stidna/stidan bebach,pa da sakrije. user posted image user posted image

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *