|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: eserihija koli kod bebe
29.2.2016 13:58:58   
muaaa
Da li se epruvete za urinokulture mogu uzeti negdje u apoteci?

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: eserihija koli kod bebe
29.2.2016 14:03:03   
Blue rose RR
Mi smo uvijek uzimali u apotekama one sterilne bočice, međutim kada je muž početkom godine nosio urinokulturu, teta mu je vratila bočice i rekla da se moraju uzimati njihove epruvete.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: eserihija koli kod bebe
29.2.2016 14:10:36   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Mi smo uvijek uzimali u apotekama one sterilne bočice, međutim kada je muž početkom godine nosio urinokulturu, teta mu je vratila bočice i rekla da se moraju uzimati njihove epruvete.

ma znam,zato i pitam,mozda i apoteke sad imaju...kuburili smo dugo s tim i nikda nisu dali nista sem tih epruveta...

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: eserihija koli kod bebe
29.2.2016 14:13:42   
Blue rose RR
Mi smo godinama uzimalu u apotelama, bezze mi bilo odlaziti do S.grada po epruvete. Međutim neka nova politika je u Starom gradu, kada je riječ o urinu koji donosimo. Za Ilidžu ne znam.
Ali možda je do tete koja je uzimala uzorke, možda da nazoveš i pitaš?!

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: eserihija koli kod bebe
29.2.2016 14:17:55   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Mi smo godinama uzimalu u apotelama, bezze mi bilo odlaziti do S.grada po epruvete. Međutim neka nova politika je u Starom gradu, kada je riječ o urinu koji donosimo. Za Ilidžu ne znam.
Ali možda je do tete koja je uzimala uzorke, možda da nazoveš i pitaš?!

na ilidzi se nikada nije moglo sem epruveta....ali kontam da ih nisu apoteke nabavile da ne klapam po njih

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 155
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *