|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste u Zenici
30.5.2009 14:31:33   
zeni
e jesi vidjela,ko pojava je strasan atek kad cujem ove sve price  uh mogla bi ga tresnuti,ja sam hB zavrsila snjima gore,imam dvoje djecice i nemam namjeru njima opet,a te spavacice su mi bile najmanji problem to je samo kad si na porodj. na trudnicki odjel nosis svoje

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Porodiliste u Zenici
30.5.2009 22:49:51   
Ivona

IZVORNA PORUKA: cija

danas sam vidjela prvi put u životu Ziju i poderane spavačice user posted image grozno! dok sam radila ctg..


Pa jesi li CTG radila na trudnickom?Na trudnickom zene nose svoje spavacice.
Ja na porodjajnom nisam vidjela ni jednu poderanu.Sve su bile citave,ciste i mirisne,a meni su ih mijenjali i po 4 puta dnevno,jer sam uzasno puno krvarila.
Ako mislis na onaj prednji dio,mozda ti se ucinilo...,jer je taj dio kod nekih na kopce,a kod nekih na vezice,da bi se lakse moglo dojiti.

Negdje procitah da ti dr.Bojan vodi trudnocu.user posted image za izbor i nadam se da ce ti bas on biti.Ja sam bila te srece user posted image


_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Porodiliste u Zenici
30.5.2009 23:01:11   
dinaa
Ma hajde ne razmisljaj o spavacicama i tako ces ih se aBd brzo rijesiti,meni to nimalo nije smetalo pa nije samo kod mene poderana kod sviju jeuser posted image .
Slazem se dr.Bojan je super doktor meni se zadesio na porodu u dezuri sa Karahasanom,a Karahasan me porodio.
Trudnocu mi je vodio Šestić i on mi je isto super doktor.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Porodiliste u Zenici
31.5.2009 18:35:51   
cija

IZVORNA PORUKA: Ivona


IZVORNA PORUKA: cija

danas sam vidjela prvi put u životu Ziju i poderane spavačice user posted image grozno! dok sam radila ctg..


Pa jesi li CTG radila na trudnickom?Na trudnickom zene nose svoje spavacice.
Ja na porodjajnom nisam vidjela ni jednu poderanu.Sve su bile citave,ciste i mirisne,a meni su ih mijenjali i po 4 puta dnevno,jer sam uzasno puno krvarila.
Ako mislis na onaj prednji dio,mozda ti se ucinilo...,jer je taj dio kod nekih na kopce,a kod nekih na vezice,da bi se lakse moglo dojiti.

Negdje procitah da ti dr.Bojan vodi trudnocu.user posted image za izbor i nadam se da ce ti bas on biti.Ja sam bila te srece user posted image



da...na trudničkom,ali su došle neke dvije u tim spavačicam na ctg ... jednoj valjda krenuli pomalo trudovi prije vremena i smjestili je u tu....ma ozda rupe i na šavu na ramenu poderana i ona mi sama pokazivala....Al to je najmanje važno....

Da ... znam da si ti Bojana hvalila...juče je bio super...3x sam mu išla...sav je dobrica....kući bih ga povela user posted image

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Porodiliste u Zenici
31.5.2009 18:37:14   
cija

IZVORNA PORUKA: zeni

e jesi vidjela,ko pojava je strasan atek kad cujem ove sve price  uh mogla bi ga tresnuti,ja sam hB zavrsila snjima gore,imam dvoje djecice i nemam namjeru njima opet,a te spavacice su mi bile najmanji problem to je samo kad si na porodj. na trudnicki odjel nosis svoje


ma da vidjela sam ga ,alo,al zahvaljujući Ziji sam sinoć u 20 h ušla na ctg konačno nakon dužeg čekanja...zvao je sestre....user posted image

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Porodiliste u Zenici
31.5.2009 18:48:40   
Golubica
Ja sam od Zije bjezala kao djavo od krsta i sudbina hjela da me on porodi na CR. Ma covjek i nije bas los. 

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Porodiliste u Zenici
31.5.2009 18:51:04   
cija

IZVORNA PORUKA: Golubica

Ja sam od Zije bjezala kao djavo od krsta i sudbina hjela da me on porodi na CR. Ma covjek i nije bas los. 

pa i ja sam mrvicu promijenila mišljenje sinoć user posted image

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Porodiliste u Zenici
6.6.2009 15:31:11   
amarilis
Evo čitam sve postove od početka, ne znam gdje ću se poroditi aBd, u oktobru mi je termin, pa da li u Zenici ili u Sarajevu, daju nam odobrenje i za SA. Što se tiče dr. Alice, iznenadila sam se, jako. U bolnici u Zenici sam provela 21 dan zbog EU i tretirana methotrexatom, za mene je dr.Alica žena zmaj, jeste gruba malo, ali jako direktna i kako ti je-tako ti je. Borila se baš da ne idem na operaciju, dr. Gvozdenović me primio i on je super, posvađao se sa sestrom koja nije htjela da mi vadi krv, govorila mu da me vrati kući 'jer mi nije ništa'. Dr. Šestić mi je rekao da moram na operaciju, da ne mogu proći bez nje a dr. Alica i dr. Bojan su rekli mogu injekcije, i mogle su. Arapa ima dvojica... Jedan je fin a drugog zovu 'kasapin', jer u njegovu smjenu dolazi mnogo žena na čišćenje... Moja 'cimerka' je imala problema sa dr. Karahasanom, ne znam da li je i koliko mu platila... Ja nisam nikome dala niti jedne KM... Sestre ostale su sve bile super... Znam da ovo nije priča iz porodilišta, ali pošto su doktori isti mislim da je to slično ako ne i isto... Ja sam bila na spratu iznad porođajnog...

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Porodiliste u Zenici
6.6.2009 15:40:17   
trudnjaca
jel ima neko iskustva s mehicem mlađim....otac mu je fuj,prosle god. u maju on me primio kad sam imala spontani i bio jeuser posted image ,neki dan sam dosla na kontrolu kod njegovog sina koji mi je sad za sad ok,al me on htio primit,ja sam ga odbila....

_____________________________

jedva cekam mog malog NEDIMA
TERMIN JE 22.6

(odgovor članu amarilis)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Porodiliste u Zenici
7.6.2009 1:14:03   
Ivona
Mladji jos gori user posted image Meni je doduse samo vadio konce poslije sekcije i grooozan je bio,ali dok sam lezala gore (5 dana u sobi pored porodjajne sale) imala sam priliku slusati ga dok poradja zene-FUUUJ!Tako je drzak,vulgaran,grub!Uzas!

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu trudnjaca)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Porodiliste u Zenici
7.6.2009 10:06:21   
dinaa
Bas ovako kao sto je Ivona napisala,grozan.user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Porodiliste u Zenici
7.6.2009 12:30:50   
cija
ma samo da meni bude moj dr. Gvozdenović user posted image  

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Porodiliste u Zenici
7.6.2009 19:05:00   
Ivona
A ti stisni do njegove smjene user posted image Salim se!Nadam se i ja da ce ti on biti!Sretno!

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Porodiliste u Zenici
15.6.2009 13:28:01   
fartar
Meni je bio "krasni" dr. Gvozdenovic i njegova gospodja u smjeni. Bio je toliko dobar da je beba ostala bez kisika prilikom poroda jer ga je 5 sati cupao iz mene a malenom je pupcanica bila omotana oko vrata i izlazio je na potiljak. Onda ga je pokusao iscupati na vakum koji je, srecom, otkazao pa smo zavrsili na hitnom carskom, i ja jedva ziva ostala. Izgubila sam svu krvi i sio me je 3 sata, nakon sto je izvadio bebu, jer je doslo do kompletne rupture svega.Htio mi je vaditi maternicu i jajnike, ali eto dragi Bog htio da krvarenje stane, pa su mi ostavili reproduktivne organe. Kazem, dragi Bog, jer me samo on spasio, toliko je  Bojan bio strucan. Moj sin ima 11 mjeseci i jos uvijek se nije sam posjeo, motoricki kasni u razvoju i vjezbam sa njim 2-3 sata svaki dan.
Da ga sretnem na ulici udavila bih ga, a porod bio dogovren i naravno sve sto slijedi takvu proceduru obavljeno. Ovo je obavio moj muz jer se uplasio da cemo umrijeti i beba i ja, ja im ne bih dala ni dinara, ni poklon, nista. Placeni su da rade svoj posao i stid me je reci da sam dala mito, ali jesam i eto jedva ziva ostala.  Ovaj porod, strah za djetetov zivot i sve sto je slijedilo nakon poroda, i jos uvijek traje, ne bih pozeljela ni dusmanu. Odgovorno tvrdim da je Gvozdenovic lakrdijas i mesar, a ne doktor, da je nestrucan i da bi me veterinar bolje i strucnije porodio i bio bi, sigurna sam, humaniji od ovog idiota.  Dugo sam se bavila mislju da ih tuzim, i njega i zenu mu, ali onda sam odustala jer bih se upustila u bitku sa vjetrenjacama koja je i jako skupa,a novac mi je trebao za placanje drugih neuropedijatara, fizijatara i terapeuta.

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Porodiliste u Zenici
15.6.2009 13:36:30   
nita
Draga Fartar, šokirana sam tvojim postom! Bilo šta da kažem, tebi nije utjeha. Molim dragog Boga da ti olakša sada u tvojoj borbi da pomogneš svojoj bebici. Uh ... Pa što te odmah nisu na carski?! Jesi li tražila? Ipak, beba je bila okrenuta na zadak.

(odgovor članu fartar)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Porodiliste u Zenici
15.6.2009 14:24:31   
zeni
dragi Boze,kad cujem ovo sva se najezim,citam ovdje meni je ovaj dobar ovoj onaj,ma dobri su zato sto im je placeno unaprijed,zato sto dan poroda,citaj sekcije,je dogovoren na dan kad su dezurni i onda pokusavaju zenu poroditi u svojoj dezuri jer su pare vec uzeli,ukljuce joj infuziju pa vi drage moje napinjite na silu i onda se desi ovo sto se desilo Fartar.dosta vise i Bojana i Granica i Sestica,pa ispade da tri doktora citavu zenicu porodiseuser posted image

_____________________________

KADA PROMJENIS NACIN KOJIM GLEDAS NA STVARI,STVARI KOJE GLEDAS SE MJENJAJU

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Porodiliste u Zenici
15.6.2009 15:04:20   
fartar
Moj porod je krenuo sam, desilo se to sto sam napisala jer ljekar nije uradio ultrazvuk i jer nije vidio u kakvom se polozaju nalazi beba. Zadnji UZV je radjen 4 sedmice prije poroda, tada je polozaj bebe bio dobar, ali se to, na moju zalost, promijenilo i bio je belaj. A to niko nije provjerio!
nita ja nista nisam trazila. Prvu bebu sam rodila vaginalno i bilo je u redu. Ja sam se plasila carskog jer imam srcanu manu pa je bilo diskutabilno kako cu podnijeti anesteziju. Inace se nisam plasila poroda jer znam svoje tijelo, imam visok prag boli i puno toga mogu podnijeti. Da je on mogao izaci prirodno, izasao bi, a ja nikada ne bih trazila carski ako nema medicinskih indikacija. Da je kreten uradio UZV, odmah bi me i poslao na carski, ali eto Boze moj, tako je kako je i covjek ide dalje. Bit ce on meni, ako Bog da, dobro i vec je puuuno bolje  i samo to je bitno.

(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Porodiliste u Zenici
15.6.2009 19:17:46   
nita
Ja sam shvatila da je beba bila okrenuta na zadak, a sada vidim da je ustvari riječ o potiljku. Sorry! Inače sam protiv carskog reza, ali ako ne može normalno porod teći prirodnim putem ja bih ga tražila, upravo zbog takvih komplikacija. Ali kako kažeš, nisu to oni ni provjerili. U ovom porodilištu meni su odmah uradili UZ, nakon ulaska u predrađaonu. Doktorica koja je tu noć bila na smjeni radila je UZ svim ženama koje su se trebale poroditi. Ali ako se kasno dođe i porod već bude počeo ne mogu ni stići uraditi UZ.

(odgovor članu fartar)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Porodiliste u Zenici
30.6.2009 16:46:43   
cija
Samo kratko....porodilište je katastrofa!!!Uslovi i većina sestara je grozna!!!Al ih naravno ima i super koje imaju osjećaja!

Nekom drugom prilikom opširnije!

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Porodiliste u Zenici
30.6.2009 16:56:28   
Ivona
Fartar,neopisivo mi je zao sto ste ti i tvoja bebica morali proci kroz to i sada je najbitnije da bebach bude dobro.Iako si u pravu kada kazes da bi tuzba vjerovatno bila uzaludna,da je mom djetetu zafalila dlaka s glave,ja bi ih "ganjala" do smrti.
Meni i mojoj bebi je dr.Bojan zivot spasio.


_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu fartar)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Porodiliste u Zenici
30.6.2009 17:15:43   
Lulu_
ivona imas pp

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Porodiliste u Zenici
3.7.2009 17:29:46   
cija
IZVORNA PORUKA: Ivona

Fartar,neopisivo mi je zao sto ste ti i tvoja bebica morali proci kroz to i sada je najbitnije da bebach bude dobro.Iako si u pravu kada kazes da bi tuzba vjerovatno bila uzaludna,da je mom djetetu zafalila dlaka s glave,ja bi ih "ganjala" do smrti.
Meni i mojoj bebi je dr.Bojan zivot spasio.


potpisujem...i mojoj bebi je dr.bojan spasio život ,jer je baš pazio i niko nije više ctg-ova uradio od mene,a u isto vrijeme je želio da ispuni moju želju da se prirodno porodim,međutim bebin život je bio bitniji od mojih želja,tako da je CR moju bebicu spasio i ja sam mu neizmjerno zahvalna.

Kažem ,potpisujem Ivonu ... i žao mi je što ti se to desilo fartar

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Porodiliste u Zenici
3.7.2009 17:41:08   
baby
IZVORNA PORUKA: fartar

Meni je bio "krasni" dr. Gvozdenovic i njegova gospodja u smjeni. Bio je toliko dobar da je beba ostala bez kisika prilikom poroda jer ga je 5 sati cupao iz mene a malenom je pupcanica bila omotana oko vrata i izlazio je na potiljak. Onda ga je pokusao iscupati na vakum koji je, srecom, otkazao pa smo zavrsili na hitnom carskom, i ja jedva ziva ostala. Izgubila sam svu krvi i sio me je 3 sata, nakon sto je izvadio bebu, jer je doslo do kompletne rupture svega.Htio mi je vaditi maternicu i jajnike, ali eto dragi Bog htio da krvarenje stane, pa su mi ostavili reproduktivne organe. Kazem, dragi Bog, jer me samo on spasio, toliko je  Bojan bio strucan. Moj sin ima 11 mjeseci i jos uvijek se nije sam posjeo, motoricki kasni u razvoju i vjezbam sa njim 2-3 sata svaki dan.
Da ga sretnem na ulici udavila bih ga, a porod bio dogovren i naravno sve sto slijedi takvu proceduru obavljeno. Ovo je obavio moj muz jer se uplasio da cemo umrijeti i beba i ja, ja im ne bih dala ni dinara, ni poklon, nista. Placeni su da rade svoj posao i stid me je reci da sam dala mito, ali jesam i eto jedva ziva ostala.  Ovaj porod, strah za djetetov zivot i sve sto je slijedilo nakon poroda, i jos uvijek traje, ne bih pozeljela ni dusmanu. Odgovorno tvrdim da je Gvozdenovic lakrdijas i mesar, a ne doktor, da je nestrucan i da bi me veterinar bolje i strucnije porodio i bio bi, sigurna sam, humaniji od ovog idiota.  Dugo sam se bavila mislju da ih tuzim, i njega i zenu mu, ali onda sam odustala jer bih se upustila u bitku sa vjetrenjacama koja je i jako skupa,a novac mi je trebao za placanje drugih neuropedijatara, fizijatara i terapeuta.

Draga Feartar da te pitam jesil ti Meli pravnica , prica me ova podsjeca na djevojku koja samnom lezala u sobi i ja sam bila svega svjedok covjek je jednostavno u oci nije mogao pogledati

_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu fartar)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Porodiliste u Zenici
3.7.2009 17:46:16   
Lulu_
strasno


zovi me ja cu ga sa tovbom udaviti.licno ga ne volim.odvratan mi je

nego mame dali i mislite da je vrijeme da se i mi malo druzimo kao sarajke

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Porodiliste u Zenici
3.7.2009 17:47:29   
baby
IZVORNA PORUKA: Ivona

Mladji jos gori user posted image Meni je doduse samo vadio konce poslije sekcije i grooozan je bio,ali dok sam lezala gore (5 dana u sobi pored porodjajne sale) imala sam priliku slusati ga dok poradja zene-FUUUJ!Tako je drzak,vulgaran,grub!Uzas!

Moram se ovdje nadovezat , taj mladi kreten je meni cesto dolazio poslije poroda toliko mi je jako pritiskao stomak jos mi kaze jelde jesam njezan , sestra koja je kraj njega stajala njoj sam vidjela suze u ocima a ja da negovorim zamislite samo maternicu i sta se desava poslije poroda s blizancima a on toliko pritisne kao da mi sve dole vadi bez anestezije Eh i njega bih rado pljunula kad ga sretnem



_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *