|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste u Zenici
2.4.2009 15:55:16   
bubuli
Draga Mia_81 s obzirom da ti je trudnoca rizicna kako kazes bolje ti je da nezalazis dublje po ovoj temi jer mozes se dobro nasikirati,da ti skoci tlak i sta ja znam sta joj da te strefi...nedaj Boze..
uzmi casopise i citaj o tome sto te zanima a porod ko porod bice onakav kako ti je sudjeno...
nekom lagan,nekom tezak...bitno je samo da sve bude kako treba da ti i beba budete zdrave..
Licno mislim da je previse prepucavanja ovdje,negativnih vibracija...
I po gradu se svasta prica,to je postao trend,sto vise platis bolja njega,sve zele na carski misle to je bezbolan porod,sto ispricas da si gore prosla to si veca faca...
Bice onako kako je vec odredjeno...
Sretno!!!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Porodiliste u Zenici
12.4.2009 17:59:58   
nita
Poslije poroda trebalo bi da svaka žena provede dva sata u rađaoni. Ja sam iskoristila priliku i tada uslikala tu salu, pa evo da i vi koje niste tamo bile da vidite.
user posted image
user posted image

Krevet lijevo je je novi i opremljen je nekim raznim dodacima.user posted image Izgleda tako moćnouser posted image

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Porodiliste u Zenici
24.4.2009 8:34:50   
cija
Znači ovo je porodilište u Zenici , pa ne izgleda loše.user posted image

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Porodiliste u Zenici
25.4.2009 21:49:35   
zeni
pa draga Nita,kad si se porodila,zar jos cuvas slike radjaone u zenici,da te mogu podsjetiti na brrrrrrrrrrruser posted image

_____________________________

KADA PROMJENIS NACIN KOJIM GLEDAS NA STVARI,STVARI KOJE GLEDAS SE MJENJAJU

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Porodiliste u Zenici
26.4.2009 12:10:11   
cija
@Nita .... reci mi jel ti neko donio mobilni nakon što si se porodila?Predpostavljam da nisi nosila mobilni sa sobom kad si se krenula porađati user posted image user posted image

(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Porodiliste u Zenici
26.4.2009 13:30:22   
bubuli
koliko znam jos su je sredjivali nedavno-mislim radjaonu...nije uopste losa...

op.sala je nova

mobitel nije zabranjen samo iskljuciti ton ili staviti na vibru...nervira ih kad mob zvoni u po vizite ili poroda ili dok pregledaju trudnicu do vas...

a mob se smije koristiti i nositi sa sobom

_____________________________



(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Porodiliste u Zenici
26.4.2009 22:03:30   
cija

IZVORNA PORUKA: bubuli

koliko znam jos su je sredjivali nedavno-mislim radjaonu...nije uopste losa...

op.sala je nova

mobitel nije zabranjen samo iskljuciti ton ili staviti na vibru...nervira ih kad mob zvoni u po vizite ili poroda ili dok pregledaju trudnicu do vas...

a mob se smije koristiti i nositi sa sobom



pa ovo je ohrabrujuće....mislim,lijepo ako je renovirano...vrijeme je bilo...baš ću provjeriti s jednom babicom koju poznajem...hvala na informaciji.

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Porodiliste u Zenici
26.4.2009 22:46:46   
flox
Ne znam čemu tolike rasprave o porodilištu, mislim da je najbitnije da user posted image  bude živa i zdrava. Drage mame ja sam tri puta rađala, prvi puta normalno (i to mi je bilo najljepše iskustvo), drugi i treći put na carski u Zenici, pa sam i to preživjela, ne mislim da je sve OK (ali pobogu šta jest). Ne smatram da je medicinsko osoblje katastrofalno, uglavnom sestre rade svoj posao, znaju se i nasmijati, a imaju stvarno puno posla, šta god neki rekli. I same znate kakvi su službenici koji rade za šalterom, što onda samo kritike na babice. Da je sve u sistemu bolje bilo bi i to, a ovako trudnice drage ne bojte se samo hrabro, svi smo mi rođeni, a mnogi daleko od idealnih uslova, sve je to nekoliko dana i eto vas kući sa user posted image , što je i bit svega.  SRETNO

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Porodiliste u Zenici
27.4.2009 22:55:04   
nita

IZVORNA PORUKA: zeni

pa draga Nita,kad si se porodila,zar jos cuvas slike radjaone u zenici,da te mogu podsjetiti na brrrrrrrrrrruser posted image


Draga Zeni, ove slike čekaju skoro 5 mjeseci u mobitelu da budu ovdje postavljene. Ova sala me podsjeća na olakšanjeuser posted image . Moji problemi i loše iskustvo je bilo prije ove sale. Kad se ovdje dođe brzo bude gotovo i što je najvažnije prvi put vidimo svoje bebiceuser posted image . Kad pogledam ovu prvu sliku podsjeti me kad su u onoj banjici (liči na sudoper) kupali moju Kanitu i kad sam s oduševljenjem gledala u nju i divila se što je sve na svom mjestu, hvala Bogu. Svim trudnicama koje će ovdje rađati želim lahak i brz poroduser posted image .

(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Porodiliste u Zenici
6.5.2009 8:34:07   
cija
imam jedno pitanje za porodilje iz >Zenice....

Da li svima daju anesteziju (lokalnu) prilikom šivanja???Jel to treba štelu imati ili svima daju?Mojoj rodici su dali, a imala je štelu.

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Porodiliste u Zenici
8.5.2009 10:47:34   
bubuli
ja ti se kunem da ti za lokalnu anesteziju netreba stela...izvini malo mi je i smijesno...

kad izadje beba,brzo poslije toga izadje i posteljica...rana se opere,dezinfikuje,i svaka ama bas svaka dobije lokalnu anesteziju...kao kad vadis zub...malo utrne a malo te i boli al nije kraj svijeta...

daje se lindokain lokalni anestetik...

nebrini!!!

p.s.ukoliko je pacijentica imala "upalu" ili je jos ima anestezija nece bas djelovati nazalost...

sekret u trudnoci se mora lijeciti..

_____________________________



(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Porodiliste u Zenici
21.5.2009 15:26:50   
seky
Pozdrav moje trudnice i majke
Duze vremena nisam bila na forumu,razlog moja bebana :)
Evo da se nadovezem na komentare u vezi porodlilista u KBC Zenica.. Ja licno nemam nikakav prigovor na racun med.sestara, naprotiv najveca im hvala....
Porodjena sam 10.01.2009 CR-om... U pitanju je bio treci CR i nije trebalo biti nikakvih problema.. Primljena sam 05.01.09 da lezim do termina tj 13.01.09... Sve je bilo super vadjenje nalaza i ostalo sto ide za pripremu za oerativni zahvat... Naravno kao i svakoj trudnici iscekivanje i price drugih trudnica nabija nervozu..Ali bunile su se samo one koje su inace nezadovolje u svom zivotu i svu krivicu prepisuju drugima(cast izuzecima) bilo je i zena sa kojima sam i ja zajedno plakala njihovim sudbinama za koje nisu krivi ni doktori niti sestre...zamislite lezite do trudnice koja svako jutro se budi ne znajuci dali je beba ziva( da pojasnim zena donese do termina i beba zamre nije to do doktora ,sto ne porode,to je drage moje sudbina) prvo sta uradim je gledam njenu reakciju dali osjeti bebu pa tek ja sebi na pameti... to je trauma ziva.... samo da kazem sve je ok proslo hvala Bogu...
A sto se tice mog slucaja imala sam tretman kao i sve ostale ili smo imate tu srecu mada sumnjam jer niti jedna od nas nema iste osobine samo smo bile korektne prema osoblju kao i one prema nama....Svako jutro sestra dodju ispricaju se sa nama sta kojoj nedosatje da se donese jer ne smije se izlaziti previse dok su svi doktori tu...Posto sam ja dosla u ponedjeljak i dosla je subota.. i posto ja cekam svoj termin i rade mi samo CT i zamolim dezurnog doktora Ziju da me pusti do stana na dva sata i vracam se u bolnicu.... posto nemam ni bolove niti kakve promjene..Da bi doticni meni rekao..ne ne ti moras da se radis danas nema se sta cekat..meni oci stale reko zasto??? kao nek muz dodje da porazgovaramo.... mene tek tad panika uhvatila..nazovem muza naravno i dodje u roku 5 min u bol. i mi kod doktora u sobu.... kao sta se cekalo do sada ona mora da se radi treci je CR to se treba raditi danas i mi naravno pa ako je tako pristajem..Ali,ono ali!! Posto je on dezurni sa doktoricom Alicom(imali ste priliku ih vidjeti na "vrijeme je za bebe" rade uvijek zajedno.Navodno treba traziti odobrenje od starijeg dezurnog u tom slucaju Dr Alice...(sad tek kad skontam ako je bilo htino kako on kaze ,sto ce odobrenje,al eto covjek ne razmislja u tom momentu samo da bude sve ok) Ali trebalo bi dr alici nesto na kafu,znaci ne trazi direktno on nego u ime dr Alice.. Mi se pogledali i ja kazem pa dobro eto 100KM onako reda radi..a on ce ti nama ma kakvi 100KM to je stara doktorica to je malo..nama oci stale..a on ce navodno sve to uradit dzabe hahaha...ufol posten a tespih vrti u ruci..Boze mi oprosti... I mi ti fino utrostrucimo cifru i muz kod doktorice...u roku 5 min mene pripremise za CR...da ne zaboravim dr Ziji sam takodje dala ne rece nece ;)))) apsurd.... Hvala Bogu sve je proslo ok jer imala sam i povisen pritisak...E sad sto se tice sestara na porodjajnom extra samo je bila jedna namrgodjena ali otkako ja znam ona je takva..vjerovatno je to ista sto su je spominjale i ostale forumasice.... da ih ne nabrajam po imenima ali bile su vise nego korektne...cak smo mogle popit kafu u njihovoj trpezariji ali samo navece kad nema doktora.... vjerujte bilo je dogodovstina sa dr Jasminom jedan od boljih (fizicki a i profesionalno) njega smo zezale kad god se pojavi da se covjek zacrveni ;))) a salio i on sa nama....

Eh sad... novac je dat samo doktorima tj..iznuda, ja kazem kad ja dajem od srca i halalim ne osudjujem nikoga niti to je moja volja...
Medjutim jedna od med.sestara je dusa od zene i znam je od prije... i ja se njoj pozalim naravno na taj cin iznude novca i sve joj kazem....Dolazi glavna med sestra i poziva mene na razgovor,ja nemam pojma o cemu se radi....Da bi ona mene pitala jeli to tacno ,reko jeste... Ne znajuci da su njih dvije zajedno studirale i da su extra...mada su gore sve u jako dobrim odnosima... Nista mi nije rekla..To je bilo dan pred moj izlazak iz bolnice...Medjutim Zijo je dosao i kaze ja sam sutra dezurni pa nek muz navrati da mu cestitam(da mu uzmem jos para u prevodu)....Nije mi padalo na pamet da mu vise ista damo...to je cula jedna od sestara...Da bi ujutro pred izlazak..vizita naravno meni pritisak od silne nervoze i toga svega bio 180/120.... dr koja je bila u viziti kaze nema ti kuci zbog pritiska..meni jos vise muka...Da bi njoj ova med.sestra rela onda sve otvoreno zasto je to tako i sta je sve bilo..Jedno veliko im HVALA na tome...Naravno pritisak je spao u momentu olaksanja i do polaska kuci naravno uz potpis je bio ok... Ja sva hepii idem kuci sa svojim bebacem i zezamo se mi porodilje da rucamo jos jednom u bolnici bolnicku hranu,kad na vrata dr.Granic..Ko je Sejla N... meni zalogaj stao u ustima reko sta je sad u PM... Ja sam rekoh...posle ne mozete ni zamislit sta je sve bilo kao u filmu...Saznao je sve od dr.koja je bila u viziti i covjek se izvinjava cak mi kaze za tuzbu...meni oci stale..rekoh ja nemam dokaza za to kako da tuzim... a imam pravo...kao vama nije se smjelu uzeti ni banke to je treci CR tose radi i ne pita se ni kad ni zasto..ni vama niti bilo kome drugom se novac ne smije uzimati bio to prirodan porod bio CR,samo u slucaju zahtjevanog CR...naravno tu se se odmah sazvo sastanak.... bilo i proslo..


A sad moje drage trudnice koje ce se poroditi u zenici..moj vam je savjet..ako je vasa dobra volja da date novac dr za kojeg mislite da zasluzuje,to je vasa stvar i vas izbor nemojte reci dale smo samo u slucaju kada vam je novac trazen i imate puno pravo odmah traziti nacelnika a u jos boljem slucaju direktora bolnice...nebitno koji dan... u mom slucaju je bio vikend i to je iskoristeno kad nema nikoga....imamo svo pravi odmah prijaviti nebitno na kojem odjelu..... a u najboljem slucaju ostati pribran kad vas pozove tako u sobu ako vas pozove da snimite razgovor mob.telefonom da imate i dokaz...meni je tako zao sto to nisam uradila..ali vjerujte doslo je sve tako brzo i na prepad sto bi ja rekla....


To je moje iskustvo...sto se tice dr.Zije...a o osoblju hvala im na svemu....

_____________________________

moja zivotna bogatstva
Ensar 31.03.1999
Ajla 22.03.2002
moje trece bogatstvo stiglo na svijet 10.01.09 Sanjin

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Porodiliste u Zenici
21.5.2009 15:34:53   
majaaaa
Jao Nita,sto me posjeti....suze mi potekose kad ugleda slike...


_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu seky)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Porodiliste u Zenici
21.5.2009 15:39:06   
cija
hvala na podjeljenom iskustvu...čula sam ja za njih dvoje da su grozni...a takođe za Jasmina da je ok ...znam ga lično,bivši komšija.I hvale se s njim.

Ma joj da mene hoće zapasti moj dr. Bojan.

(odgovor članu seky)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Porodiliste u Zenici
21.5.2009 15:40:29   
Nedi
IZVORNA PORUKA: nita

Poslije poroda trebalo bi da svaka žena provede dva sata u rađaoni. Ja sam iskoristila priliku i tada uslikala tu salu, pa evo da i vi koje niste tamo bile da vidite.
user posted image
user posted image

Krevet lijevo je je novi i opremljen je nekim raznim dodacima.user posted image Izgleda tako moćnouser posted image




Ja sam bila na ovom desnom.....uh nita što me podsjeti


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Porodiliste u Zenici
21.5.2009 16:28:02   
dinaa
Uh i ja sam bila na ovom desnom,ali nije bilo toliko strasno.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Porodiliste u Zenici
21.5.2009 18:16:35   
Anushka
seky, svaka cast!!! i meni je zao sto nisi snimila iako bi mozda svjedocenje tebe i muza protiv njih dvoje dovoljno bilo, ali mi je drago sto su ostali reagovali i sto je jasno ko je kakav. jos jednom svaka cast, i sve najbolje tebi i bebici!

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Porodiliste u Zenici
22.5.2009 9:11:04   
bubuli
ooooo seky zao mi je sto je sve tako bilo al eto dobro se zavrsilo...
sto se tice Zije trazio je vise da bi imao sta podjeliti sa njom...mozda je cak sve sebi uzeo....ona nit je to cula niti vidjela...
Alici nikad ni feninga nisam dala i meni je ok sasvim...
Nakraju krajeva ona je stari doktor i njoj bi se dala u ruke i svako doba...hvalite Jasmina a on radi samo godinu dana(znanje,iskustvo???)nije jos specijalista
Granic je poznat po slatkorjecivosti zna sve upakovat i staviti masnu na to...ogovara kolege a radi iste stvari...da te utjesim uzeo bi ti on i vise...
kazem zao mi je sto je tako bilo al dobro si prosla...
nema toga ko nevoli pare to je istina al traziti sam,ucjenjivati,to je fuj fuj...
i sto je najzalosnije sve su gladniji i cifre rastu...od najmladjeg do najstarijeg...


_____________________________



(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Porodiliste u Zenici
23.5.2009 22:32:52   
Ivona

IZVORNA PORUKA: bubuli

ooooo seky zao mi je sto je sve tako bilo al eto dobro se zavrsilo...
sto se tice Zije trazio je vise da bi imao sta podjeliti sa njom...mozda je cak sve sebi uzeo....ona nit je to cula niti vidjela...
Alici nikad ni feninga nisam dala i meni je ok sasvim...
Nakraju krajeva ona je stari doktor i njoj bi se dala u ruke i svako doba...hvalite Jasmina a on radi samo godinu dana(znanje,iskustvo???)nije jos specijalista
Granic je poznat po slatkorjecivosti zna sve upakovat i staviti masnu na to...ogovara kolege a radi iste stvari...da te utjesim uzeo bi ti on i vise...
kazem zao mi je sto je tako bilo al dobro si prosla...
nema toga ko nevoli pare to je istina al traziti sam,ucjenjivati,to je fuj fuj...
i sto je najzalosnije sve su gladniji i cifre rastu...od najmladjeg do najstarijeg...



Bubuli,potpisala bih te...pogotovo ovo za Granica user posted image
A sto se tice dr.Jasmina,mislim da je naglasak bio na onom "jedan od boljih fizicki",jel'de seky user posted image ...???user posted image Ovo "profesionalno" je dodala,jer je ona ipak majka troje djece user posted image
Ja kad sam ga vidjela,prvo sam pomislila sta ovaj mali radi ovdje,ali jeste dooobar,ne treba dusu grijesiti user posted image user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Porodiliste u Zenici
24.5.2009 9:14:05   
lejlaze
razlicita su nam iskustva, ja za Granica imam samo rijeci pohvale. Jesmo ga pocastili ali nikada nije dao do znanja da bi trebala platiti bilo sta.
Bila je cak i situacija u kojoj je mogao da oblati jedno kolegu ali nije nista rekao.
Ako Bog da i drugu trudnocu, opet samo njemu.


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Porodiliste u Zenici
24.5.2009 14:13:28   
Mya_81 RR
Ja nisam za davanje koverte ni u kojem slucaju....mojom voljom ili iznudom...jasno kad te tako otvoreno traze je ODVRATNO!!!!!!!, ali nisam ni za davanje ako sam recimo zadovoljna pa mislim da su zasluzili ili sta vec...

To je njihov posao, a svi bolesnici u toj bolnici i sve trudnice su najmanje krivi sto nam je u cijeloj drzavi jedno veliko srauser posted image e pa su nezadovoljni visinom svoje place i ostalim uvijetima rada....

I ja sam nezadovoljna sa svacim pa ne bih nikad tako cigancila i tako trazila od ljudi koji se meni obracaju ne zato sto zele nego zato sto im TREBA MOJA POMOC!!!!!!!!!

Dati poklon u smislu nekog poklona (nikako novci!) je sasvim druga stvar....ali ni ova opcija mi ne bi dolazila bas uvijek u obzir!


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Porodiliste u Zenici
24.5.2009 17:14:05   
Ivona
Lejla i meni je Granic odlican dr....,ali bude jos bolji kada se malo podmaze user posted image Nisam mu ja nista placala (vodio me samo ,dok je moj dr. bio na godisnjem),ali moja mama jeste kada je isla na operaciju(imala je karcinom na grlicu).

I ja se drzim svog doktora,iako drugi svasta pricaju o njemu...Na kraju krajeva svakakve price (i dobre i lose) sam cula o svima njima.

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Porodiliste u Zenici
24.5.2009 21:42:36   
seky
IZVORNA PORUKA: Ivona

A sto se tice dr.Jasmina,mislim da je naglasak bio na onom "jedan od boljih fizicki",jel'de seky user posted image ...???user posted image Ovo "profesionalno" je dodala,jer je ona ipak majka troje djece user posted image
Ja kad sam ga vidjela,prvo sam pomislila sta ovaj mali radi ovdje,ali jeste dooobar,ne treba dusu grijesiti user posted image user posted image



U pravu si Ivona... vise iz zeze sam napisala... a jeste simpauser posted image user posted image user posted image  jos je on mlad,kazem zacrveni se kad dodje u vizitu hehe

A sto se tice novca...Zale se sto nam je u drzavi manji natalitet od mortaliteta,kako nebi bio kad i onako slaba ekonomija a jos traze novac da te porode,dok u svijetu pojedine drzave daju novac za radjanje djece da bude vise djece i narastaja... a kod nas daj ti nama a tebi kako bude, i zato se sve manje parova odlucije na prosirenje porodice....
Mada ima i onih koji su u mogucnosti da imaju vise djece ali zbog karijere ne zele a djeca su najvece bogatsvo sto covjek moze imati i napraviti.....

_____________________________

moja zivotna bogatstva
Ensar 31.03.1999
Ajla 22.03.2002
moje trece bogatstvo stiglo na svijet 10.01.09 Sanjin

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Porodiliste u Zenici
30.5.2009 14:22:55   
zeni
seky,dodje mi da placem kad ovo citam,cula sam ja jos ovakvih prica u istoj reziji,njih dvoje zajedno dezuraju,on obradjuje zene i onda vjerovatno dijele popola ane pitaju se hoce li ih bog kazniti nekako.taj isti dr .zijo je prica mi drugarica koja gore radi,je doveo zenu na porod,sve bilo uredu,njegova bajna drugarica alica i ostali poradjali kad ono dijeter mrtvo rodjeno.strasno ali kad im se dese takve stvari zapitaju li se zasto ih bog tako kaznjava.

(odgovor članu seky)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Porodiliste u Zenici
30.5.2009 14:27:58   
cija
danas sam vidjela prvi put u životu Ziju i poderane spavačice user posted image grozno! dok sam radila ctg..

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *