|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste u Zenici
1.11.2010 0:54:31   
nina25
imam jos jeno pitanje, zna li iko neku dokotricu Kavaz? ona dolazi kod nas u Maglaj u dom zdravllja ponedjeljkom a srijedom Granic. Ja sutra imam pprvi pregled, zakazala sam kod nje, jer bolje ponedjeljkom odgovara radi posla. Neznam ko je ta zena ni kakva je kao dokotorica.  Da li bi trebala ostati da mi ona vodi trudnocu ili da se prebacim kod granica. Ali za njega sam cula da "voli" pare i da insistira da mu se dolazi privatno.

(odgovor članu nina25)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Porodiliste u Zenici
1.11.2010 9:56:12   
lotos
Tu doktoricu ne poznajem..a koji doktor ne voli pare??..Moje iskustvo sa dr Granicem je samo za pohvalu..i sad je moj doktor a cesto idem, ja sam prezadovoljna

(odgovor članu nina25)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Porodiliste u Zenici
7.11.2010 19:49:45   
maja hodzic
sve je to individualno..a jel ti to reklamiraš dr. bojanauser posted image  to što je prema tebi bio dobar ne znači da je prema svima..tog istog dr kad vidim..zaboli me stomak...napravio je najveću traumu u mom životu...kiretažu bez ikakve anestezije..ne želim nikom to da doživi...mislio da neće biti koverte..al to nije tema..
što se tiče našeg krasnog porodilišta..već sam jednom rekla..ostali smo negdje u 1941. godini..počev od uvjeta, toaleta, kreveta hrane...i na kraju imaš jako ljubaznog osoblja...

niko njega ne reklamira ali moje iskustvo a gore sam lezala 20 dana i nisam mu marke dala na porodu je bio extra i svakoj zeni bi pozelila da je oon porodi jer meni nejga da nije bilo mislim da bi crkla cjelo vrjeme mi je bio posrska!i kad sam se porodila dala sam 50 km cisto da se obiljezi jer je bdjeo nadamnom ..i kad sam poslje sa bebom bila na pedijatriji dosao je da me obidje ....... on mi je vodio trudnocu ali nije bio duzan da me obidje...... i sto se tice osoblja uglavnom su ok samo tko ode na carski zafrkano je to sto donesu bebu  a moja beba nikad nije bila mokra redovno su je presvlacili svaka 3 sata ja i druge majke smo samo morale kupiti pempas! a samo je tesko sto je kod tebe beba odma po vazdan i to sam rjesila nazvala muza i rekla mu da nemogu jest pit ...jer mi je beba po vazdan na sisi samo je odnesu presvuc i  et jeb ga bilo je bolje a nismo dali nikom para i tu me bojan isto posjecivao svakidan poslje vizite i meene i one kojima je vodio trudnocu!!!

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Porodiliste u Zenici
7.11.2010 19:58:46   
maja hodzic
e vala ste pretjerale,narocito to sta se radi s djecom,p a ne rade gore idioti,ko bi to mogao bebi staroj 1dan 1 sat nebitno nesto uciniti,to sto se tice dr kiretaza se i radi bez anestezije.jedino nako zena,kao ja ,to izricito zahtjeva,e onda platis i uspavaju te.svi dr.su tu negdje,male nijanse,jas sam ih ,,isprobala,,user posted image nekoliko.nase drage trudnice,ne bojte se,gore se kratko lezi i moze se izdrzati ako ne trazis nemoguce

_____________________________

e svaka cast slazem se!!! i ja sam bila na carski 5 dana lezala teko jest ali nisu mi djete patili a sto se tice presvlacenja zasto ga hana nije mogla presvuci pa ima u sobi uvjek ciste postaljine da sebi promjenis a i dadnu 2-3 pelene kod bebinog krevetica mogla je da prostre ili da zovne covjeka ili nekoga da prica sa njima!moj kad je dosao da im kaze da nemogu vise bebu da cuvam na sisi sve je ok bilo ! nisu sjajene sestre ali moze se izdrzati pomognu ti ako trazis pomoc !

(odgovor članu nina25)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Porodiliste u Zenici
13.11.2010 22:15:49   
mala86
Cure upravo procita da je zenicko porodiliste dobilo najvise glasova u nagradnoj igri domestosa-vas grad za ljepse porodiliste i da ce dobit 80 hiljada maraka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu maja hodzic)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Porodiliste u Zenici
17.11.2010 12:09:31   
mery s.
Nova sam,lijep pozdrav svim clanicamuser posted image  Usla sam u 9 mjesec trudnoce,termin mi je 12.12.pa me pomalo hvata nervoza,prva trudnoca,inace sam iz Zepca, a trebala bih se poroditi u Zenici,pa citam vasa iskustva,da bih znala sta me ocekuje!

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Porodiliste u Zenici
17.11.2010 18:50:34   
arnella
meni je termin bio 12 novembra..jos se nisam porodila..ako sta ne bude do sutrauser posted image vodim trudnocu u zepcu a porodit cu se u zenici akobogda....ni ja nemam pojma sta me ceka..cula sam razne price..ali vidjecemo..sta je tu jeuser posted image user posted image user posted image nadam se da ce sve proci ok..javim ti kako je meni bilo cim budem mogla..pozzuser posted image

(odgovor članu mery s.)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Porodiliste u Zenici
17.11.2010 18:55:02   
sheri
ceka vas vasa ziva i zdrava beba aBd, i nista vise nije bitno!ja vam zelim vam mnogo srece, i da vam porod bude sto laksiuser posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu arnella)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Porodiliste u Zenici
17.11.2010 19:14:04   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: arnella

meni je termin bio 12 novembra..jos se nisam porodila..ako sta ne bude do sutrauser posted image vodim trudnocu u zepcu a porodit cu se u zenici akobogda....ni ja nemam pojma sta me ceka..cula sam razne price..ali vidjecemo..sta je tu jeuser posted image user posted image user posted image nadam se da ce sve proci ok..javim ti kako je meni bilo cim budem mogla..pozzuser posted image


Sretno i javi nam se sa svojim iskustvom.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu arnella)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Porodiliste u Zenici
17.11.2010 19:15:28   
arnella
hvala ti puno..al znas kad se naslusas bas svakakvih prici i nije bas lakouser posted image user posted image jos prvi porod..uffuser posted image ali ipak jedva cekam da vidim svoju user posted image user posted image

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Porodiliste u Zenici
17.11.2010 19:20:20   
Anoniman
arnella sretno,i nemas se sta brinuti meni je licno u ZE bilo dobrouser posted image kad bi,opet radjala voljela bi opet gore roditiuser posted image ....
Javi nam se sa pricom!!!

(odgovor članu arnella)
  Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Porodiliste u Zenici
17.11.2010 19:21:55   
sheri
arnella, ako ce ti nesto znaciti ja sam imala dobro iskustvouser posted image , a i meni je bio prvi poroduser posted image

(odgovor članu arnella)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Porodiliste u Zenici
17.11.2010 20:11:09   
arnella
felix i sheri HVALA vamuser posted image JAVIM CIM BUDEM MOGLAuser posted image DRZITE FIGEuser posted image MA SAMO DA SVE OVO PRODJEuser posted image user posted image user posted image POZZuser posted image ZA SVE user posted image

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Porodiliste u Zenici
18.11.2010 18:46:23   
maja hodzic
sve ce bit ok! super je gore heheh (sala )bice sve ok samo nemojte puno ocekivati od udobnosti kreveta heheheh user posted image  a kad ljepo sve prodje kad budete uzeli svoju bebu u narucje ma niceg se necete  sjecati !!! i brzo sve prodje ;)user posted image user posted image user posted image  javite kako je bilo!!! puno srece

(odgovor članu nina25)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Porodiliste u Zenici
20.11.2010 13:07:19   
zeni
ja sam oboje djece rodila u nasoj bolnici i nemam nikakvih trauma,bitno je da porod prodje dobro i da bjezite svojoj kuci.sretno i ne brini

_____________________________

KADA PROMJENIS NACIN KOJIM GLEDAS NA STVARI,STVARI KOJE GLEDAS SE MJENJAJU

(odgovor članu maja hodzic)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Porodiliste u Zenici
21.11.2010 15:25:02   
palachinken
Prje dva dana sam bila u bolnici i vidim/čujem da se porodilište renovira, kažu već mjesec-dva da traju radovi. A s ovim domestos parama rekoše da će promijeniti te ozloglašene madrace, promijeniti stolariju, okrečiti. Da Bog da završili u slijedećih 8 mjeseci user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Porodiliste u Zenici
22.11.2010 10:15:59   
maja hodzic
user posted image user posted image user posted image user posted image  ma hoce zavrsit ce za 8 mjeseci heheh o sikiriki blago tebi ti ces guzicu na nov krevet stavit ehhehe ja bi sad ponovo hhehe :** sreetno! i no sikiriki :D

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Porodiliste u Zenici
22.11.2010 15:12:32   
cimy
hello, evo mene opet na ovoj temi! Ovaj put da i ja nekome pomognem! Čitala sam ovoj post kad sam htjela na porod i umirala od straha šte to mene čeka, pa drage moje  nema te šta da brinete! I sama sam bila jako skeptična na ovakve poruke, al vidjet ćete! Osoblje za 5+, posebno sestra Tidža! Smještaj i nije tako loš, kad se uzme sve u obzir ( velik broj pacijentkinja, financijska sredstva vjerojatno nikakva... ), bilo je dovoljno i plahti i deka za pokriti se, ( što je meni trebalo ), topla voda stalno a samim tim i tuširanje kad god hoćeš, sve u svemu super! Jedina moja zamjerka je brzo otpuštanje kuće, nakon 24 sata!

(odgovor članu maja hodzic)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Porodiliste u Zenici
23.11.2010 8:10:39   
tap3ah
IZVORNA PORUKA: cimy

Jedina moja zamjerka je brzo otpuštanje kuće, nakon 24 sata!



Jeste vala .... ne stignu muževi ni proslaviti i proteferićiti. user posted image user posted image user posted image





_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu cimy)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Porodiliste u Zenici
23.11.2010 13:10:31   
mery s.
Arnella,nije me bilo na temi,nedostatak vremena, vidim da ti je termin bio 12.11.pa vjerujem da si se dosad porodila,nadam se da je sve proslo u redu,i da ste ti i bebica dobro?? Javi nam seuser posted image
procitala sam vase utiske i iskustva vezana za porodiliste u zenici,vjerujte da ne ocekujem luksuz,ni u kom smislu,ono sto mi je najbitnije da je osoblje strucno,a to kako su raspolozeni,pretrpicu,samo da sve bude u redu s porodom,il ne daj boze ako krene sta lose,da su strucnjaci oko mene,i da mi pruze adekvatnu pomoc! neudobni kreveti,ruzno kupatilo,namrgodjene sestre...nebitno...

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Porodiliste u Zenici
23.11.2010 13:12:52   
Dalil@
Zenicko porodiliste...pih kaka! user posted image
Nemam lijepo iskustvo...nimalo. Puno srece onima koju su prinudjene poroditi se tamo..


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu mery s.)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Porodiliste u Zenici
24.11.2010 14:49:05   
mery s.
Da li muz moze biti prisutan na porodu u porodilistu u Zenici?

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Porodiliste u Zenici
25.11.2010 15:14:18   
maja hodzic
moze moze ery samo prije toga trebas im reci user posted image  i to je super da prisustvuje meni na zalost nije :( ali sljedeci ako bude prirodan hoce 100%:D

(odgovor članu mery s.)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Porodiliste u Zenici
25.11.2010 15:22:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dalil@

Zenicko porodiliste...pih kaka! user posted image
Nemam lijepo iskustvo...nimalo. Puno srece onima koju su prinudjene poroditi se tamo..

user posted image user posted image user posted image nemoj tako.......

(odgovor članu Dalil@)
  Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Porodiliste u Zenici
27.11.2010 10:19:52   
mery s.
IZVORNA PORUKA: maja hodzic

moze moze ery samo prije toga trebas im reci user posted image  i to je super da prisustvuje meni na zalost nije :( ali sljedeci ako bude prirodan hoce 100%:D


Stvarno? user posted image user posted image user posted image mene prijateljica uvjerava da ne moze,jer se valjda vise zena poradja u jednoj sali,pa kaze kako ce tvoj muz biti uz tebe,a druge zene se tamo poradjaju u isto vrijeme?user posted image
A kad bi im trebala reci,jel moze kad se dodjem poroditi,dok mi budu uzimali podatke? Ili i to treba nekome u dzep staviti,da bi prisustvovao muz?

(odgovor članu maja hodzic)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *