|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije u trudnoci
17.9.2009 22:47:27   
Anoniman
Hvala Bogu, nemam ih. Bilo je 2-3 na dojkama..ali su skroz izbjelile, pa se vise gotovo i ne vide. 

(odgovor članu _melina_)
  Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Strije u trudnoci
19.10.2009 22:47:59   
Lady26
Pozzzzzzzzzzz i pliz help user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Imam veliki (bar za mene) problem....ispucao mi je stomak, sa obje strane pupka i prije 3-4 dana me pocelo jako svrbiti i poslije tusiranja sam se malo jace obrisala peskirom (uh kako je godilo) i sad mi se to upalilo boze sacuvaj, crveno i svrbi nenormalno i nepodnosljivo hocu da poludim....nisu vise "udubljene" kako so strije izgledaju vec je svaka pomalo natecena - ma bas se upalilo.....ne znam sta da radim, da li da idem dermatologu ili je to normalno . Kad sam pokazala ginekologu, kaze normalno je jer koza puca i svrbi + sto sam ja to cesala i sad se upalilo.....
Heeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllllllpppppppppppppppppppppppp plizzzzzzzzzzzzzzzzzzz

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Strije u trudnoci
19.4.2010 13:16:17   
tinchita
Hej curke moje, ja sam mazala pubu mamalove kremom iz DM-a i nisam dobila strije...ali mi je bilo mrsko mazati i bedra pa sam zato fino popucala..i to tri dana pred porod! Eto izgleda da ova krema funkcionira!!

_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Strije u trudnoci
19.4.2010 13:26:55   
Mila_80
ja sam sad u 29 sedmici i stalno se mažem hipp mama uljem i nemam ni jedne strije a udebljala sam se 18 kg i ogromna sam, ali ih imam po grudima jer njih nikako nisam mazala, bile su mi previše bolne i nisam ih mogla mazati

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Strije u trudnoci
16.6.2010 23:11:24   
petunija
Ja sam u 36 sedmici i do sada sam dobila samo strije po stomaku, s lijeve strane više nego sa desne. Crvene su i ružne, ali nadam se iskreno da će poslije porođaja izblijediti i biti manje primjetne.

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Strije...
27.6.2010 23:16:03   
Neky
Molim vas, jel mi neko moze napisati koliko kosta Striement? user posted image user posted image

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Strije...
27.6.2010 23:26:26   
klemzi
Neky, ne znam koliko košta taj proizvod, ali hoću da ti kažem da sam ja koristila afroditinu kremu protiv strija (noćnu) i nisam imala nijednu kad sam se porodila.Ona košta 14,90KM u CM-u

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Neky)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Strije u trudnoci
27.6.2010 23:47:23   
š t a
IZVORNA PORUKA: Neky

Molim vas, jel mi neko moze napisati koliko kosta Striement? user posted image user posted image
ja ga koristi on je oko8-9 km zavisi u kojoj apoteci. Meni je super ja sam u 39 sedmici trudnoće i nemam nijednu striju nigdje, al mažem svaku veče poslije tuširanja.

< Poruku je uredio Skvo RR -- 27.6.2010 23:52:37 >


_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu Neky)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Strije u trudnoci
28.6.2010 10:02:04   
samedi
Hej curke,ja sam strije dobila tek mjesec nakon poroda po stomaku i bedrima. Ne znam tacno zasto,ali pretpostavljam da je zbog toga sto sam jela i pila sve sto sam cula da je dobro za povecanje produkcije mlijeka. Crvene su i ruzne,duge oko 4 cm. Kako ih se rijesiti?

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu š t a)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Strije u trudnoci
28.6.2010 10:05:05   
Hannica
Ne mozes se rijesit strija.user posted image user posted image   A izblijedit ce malo,nece uvijek biti crvene.Moguce je da si strije dobila u trudnoci ali se nisu vidjele dok nisi izgubila koji kilogram.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Strije...
28.6.2010 11:09:23   
Majčica
IZVORNA PORUKA: klemzi

Neky, ne znam koliko košta taj proizvod, ali hoću da ti kažem da sam ja koristila afroditinu kremu protiv strija (noćnu) i nisam imala nijednu kad sam se porodila.Ona košta 14,90KM u CM-u

I ja sam koristila ovu kremu i nemam strija. Takodje sam se mazala bademovim uljem jednom dnevno. Kazu da su strije genetski uvjetovane, posto je moja mama sva ko borova kora i po bedrima i po stomaku i po dojkama, ja sam mislila da cu i ja sva biti, ali nemam nijednu. Tako da je to sve individualno, ali mazanje pomaze, bar u mom slucaju je tako. Moja mama kaze da se ona kasno pocela mazati, pa etouser posted image


_____________________________

T. 2008.
H. 2012.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Strije...
28.6.2010 13:08:42   
curicaa
Mile moje ja vas javljam da vas pitam prije nekoliko dana citala sam preko neta u jednom casopisu o strijama i tu kaze sto prije to bolje da se pocne da koristiti krema krema protiv njih mislim da se maze stomak,bedra,grudi,.. ali ja sada imam jedan problem u vezi toga ja sada citam sta vi pisete za te kremem koje kupujete u cm-u ili apoteci ovdje gdje sam ja toga nema pa bi vas zamolila da mi kazete moze li neka obicna krema ili nesto slicno tome da sadrzi neki sastojak pa da po tome mogu da trazim kremu ili sta vec..?
Hajde molim vas pomozite mi jer zaista ja se bas ne razumijem u to punoouser posted image user posted image .

(odgovor članu Majčica)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Strije...
28.6.2010 13:16:16   
Hannica
Sto god namazes je bolje nego nista,ali isto tako ni jedna krema ti ne moze u potpunosti pomoci da ne dobijes strije,moze samo ublaziti.Neko ne dobije strije a ni jednom se ne namaze u toku trudnoce,neko se,opet,stalno maze ali ne pomaze,sve je to do koze.
Moja sesrta,kada je prvi put bila trudna,je koristila neku kremu koja je bas namjenjena za strije i nije joj pomogla.Drugi put joj je doktorica preporucila da maze bademovom kremom i nije dobila ni jednu striju.user posted image
Ja sam koristila i jednu i drugu i sve sto mi je doslo do ruke i stomak mi nije ispucao,ali zato sam noge redovno preskakala pa su se malo prosarale,sad izgledam k'o zebra.user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Strije u trudnoci
28.6.2010 13:35:43   
curicaa
Bas je to nezgodno ali eto pokusat cu da pronadjem nesto protiv toga ili bar tu kremu bademovu pa valjda pomogneuser posted image user posted image .
Hvala tebi mila na savjetu punoouser posted image .

< Poruku je uredio Skvo RR -- 28.6.2010 15:18:59 >

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Strije u trudnoci
28.6.2010 15:17:54   
Hannica
Curice ne kontam bas kako to da nemate apoteku???

< Poruku je uredio Skvo RR -- 28.6.2010 15:18:43 >


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Strije u trudnoci
28.6.2010 20:39:26   
curicaa
Mila ima ovdje apoteka gdje sam ja, ali nema tako nekih raznih krema i gelova za strije pa zato sam se ja htjela da raspitam sta bi mi godilo u vezi toga.user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Strije u trudnoci
1.7.2010 23:05:03   
ema_28
Krema kojom se ja mazem a nemam ni jednu striju je na bazi maslinovog ulja ta ko da curicaa pokusaj naci nesto slicno kod tebe.

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Strije u trudnoci
2.7.2010 0:11:45   
veeseelaa
u pitanju je genetika, tako da no sikiriki... mazale se il ne mazale strije će doći ili neće doći... 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Strije u trudnoci
2.7.2010 0:39:07   
Medić*
ja sam se u trudnoci mazala konstantno jednom jako kvalitetnom kremom, ne sjecam se kako se zove iako nije bilo davno, dobila iz Njemacke po preporuci jedne kolegice jer ona nije dobila strije koristeci je, ma kakvi meni nije pomogla, tek sada vidim koliko imam strije , katastrofa user posted image , ali nema veze sto moje tijelo nije kao prije, noseći i dojeći dijete postala sam ponosna majka, svaki ožiljak, svaka linija i svaki djelić kože predstavlja našu dječicu i sve što smo mi učinile za njih user posted image  



_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Strije u trudnoci
2.7.2010 8:57:45   
veeseelaa
ma da naravno...

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Strije u trudnoci
2.7.2010 9:06:52   
zvecka
Ova zena(ja) je na sve strane dobila po koju striju,,sto znaci ja u kupaci kostim nebi se usudila uletjeti ali sva sreca pa postoje ronilacka odijela i ipak cu da idem na more.user posted image

Ej ja s prvom trudnocom bila poslije poroda jako zgodna mater,,bez feta,bez strija a sada nakon drugog poroda imam strija na nogama do koljena,,vise guze,po trbuhu,po memama,i dete vi meni kazite jel pametno otici na more i plasiti raju na plaziuser posted image

< Poruku je uredio zvecka -- 2.7.2010 9:10:37 >


_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Strije u trudnoci
2.7.2010 9:27:19   
Anoniman
Ljudi,ja sam vam poput zebre...user posted image
U prvoj trudnoći sam koristila neku babylove kremu i do 6.mj sve super bilo,nigdje ni jedne strije,ali onda kada je krenulo,uhh,popucala sa sviju strana,grudi,stomak,bedra,guza i početak leđa,strašna sam bila.
U drugoj trudnoći se nisam redovno mazala,jer mi je bilo svejedno,i dobila sam poneku striju na stomaku,valjda što je koža već bila dovoljno rastegnuta user posted image

Sad su već izbljedjele,mada i dalje vidljive,ali nije mi to problem,meni je gore bilo zbog viška kože,kojeg sam se jedva riješila.

(odgovor članu zvecka)
  Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Strije u trudnoci
2.7.2010 9:39:05   
zvecka
Grcanka,,kako si se rijesila viska koze,,ja imam viska koze,sala,strija,,vala mi nista ne fali u zivotu mome,,mocna zenauser posted image user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Strije u trudnoci
2.7.2010 10:12:57   
Anoniman
user posted image user posted image
Eh što se tiče kože....pa nisam, je se nikad baš riješila user posted image ali sad je već podnošljivo...ma sama se uvukla s vremenom nakon što sam omršavila...sad se da i nekako.

(odgovor članu zvecka)
  Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Strije u trudnoci
2.7.2010 12:58:09   
rose
IZVORNA PORUKA: zvecka

Ova zena(ja) je na sve strane dobila po koju striju,,sto znaci ja u kupaci kostim nebi se usudila uletjeti ali sva sreca pa postoje ronilacka odijela i ipak cu da idem na more.user posted image

Ej ja s prvom trudnocom bila poslije poroda jako zgodna mater,,bez feta,bez strija a sada nakon drugog poroda imam strija na nogama do koljena,,vise guze,po trbuhu,po memama,i dete vi meni kazite jel pametno otici na more i plasiti raju na plaziuser posted image


samo ti idi i uzivaj, kome se ne gleda nek okrene glavu user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *