|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije u trudnoci
28.3.2012 22:30:14   
Dz3ni
Ma ništa, samo maži nečim...najbolje neka krema na bazi bademovog ulja ili shea maslaca. Ima i puno tih kremica za strije...

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Strije u trudnoci
8.4.2012 19:32:54   
Victoria88
Pozdrav svima,ja sam sredina 8 meseca i bradavice su mi postale tamne i velike,to je valjda normalno-kako citam,ali sam dobila i neke kao crvene bubuljicice ili tako nesto okolo na areolama kao bradavicice pa se pitam jel to normalno? A na samoj bradavici imam stalno svrsnutu skramicu zuckasto belu,druge zene pisu da im curi to mleko i da im je majica mokra,ali meni nikada nije mokar brus niti pidzama vec imam te skramice koje nekad kad se tusiram malo otadnu...lici kao na zgrusano mleko ...jel to neko imao??normalno je ili da idem kod dr-a?

_____________________________

"Pucaj, ne mozes mi nista ja sam k''o svemir velik'' pucaj, iz topova trista ovo je srce celik"''''''''''''''''''''''''''

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Strije u trudnoci
8.4.2012 19:41:00   
nanika
Victoria ne sekiraj se sve je to normalno, to je kolostrum, ne mora ti curiti i biti mokra majicauser posted image .
meni je u prvoj trudnoci curilo u drugoj nije, nego je bilo tako zgrusano kao kod tebe pa sam normalno dojila oboje djece. Prvo je dojilo dvije god i dva mjeseca a drugo jos dojiuser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Victoria88)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Strije u trudnoci
8.4.2012 20:55:07   
Victoria88
Jooj bas ti hvala ,bila sam se zabrinula,reko odkud znam da mi se jos ne bi nesto iskomplikovalo,znam da pricaju da je najgore kad ti se upale te mlecne zlezde...Hvala jos jednom :*

_____________________________

"Pucaj, ne mozes mi nista ja sam k''o svemir velik'' pucaj, iz topova trista ovo je srce celik"''''''''''''''''''''''''''

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Strije u trudnoci
8.4.2012 21:28:24   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Victoria88

Pozdrav svima,ja sam sredina 8 meseca i bradavice su mi postale tamne i velike,to je valjda normalno-kako citam,ali sam dobila i neke kao crvene bubuljicice ili tako nesto okolo na areolama kao bradavicice pa se pitam jel to normalno? A na samoj bradavici imam stalno svrsnutu skramicu zuckasto belu,druge zene pisu da im curi to mleko i da im je majica mokra,ali meni nikada nije mokar brus niti pidzama vec imam te skramice koje nekad kad se tusiram malo otadnu...lici kao na zgrusano mleko ...jel to neko imao??normalno je ili da idem kod dr-a?


Sasvim normalno, imala sam isto u prvoj trudnoci, dojila od prvog dana (iako je bio CR, a kazu kasnije nadolazi mlijeko poslje CR, eh kod mene to nije bio slucaj), a evo i sada u drugoj trudnoci skoro pa od pocetka opet ista prica.


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Victoria88)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Strije u trudnoci
16.4.2012 20:33:13   
Vedrana89
Meni je prva trudnoca.Mazem se maslinovim odkad znam da sam trudna a vec neka 2 mjeseca koristim frei öil i evo sad sam trudna 30 +3 i strije se pojavile,inace mi je koza suha uzasno i vazda sam se trackala i kremama i svime ali evo.Neznam imali to veze sa genetikom ili ne neki govore da,neki ne,mama mi je ispucala,sestre takodjer ali imam osjecaj da cu ja biti najgora.. user posted image .Ne brinem se puno valjda nece biti toliko strasne do kraja trudnoce user posted image ljubicaste su i nimalo fine,nadam se da ce izblijediti.user posted image

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Strije u trudnoci
16.4.2012 21:05:54   
M kao Mama
U prvoj trudnoći udebljala se 33 kg, mazala se maslinovim, uljem strije dobila, male, ali su zaista ne vidljive, ni ne vide se, sad opet trudna na pragu 8. mjeseca, deblja sam trudnica i malo ih ima, ali su one svijetle koje se ne vide, eno tamo na ponosnim stomačićima ima slika mog tibe i vidi se stanje, sada se mažem onom kremom iz DM-a i uljem nakon kupanja, puno manje nego prvi put,

mislim da je genetika presudna i sastav kože

(odgovor članu Vedrana89)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Strije u trudnoci
12.6.2012 15:41:42   
abh
E nisam htjela da otvaram novu temu, ako sam pogrijesila neka moderator izbrise post.

Zanima me da li se neko od vas mazao kremama protiv celulita u trudnoci po nogama?

Ja sam mislila da kupim Enacil kreme, koje sam cesto koristila, a onda sam se sjetila da mozda i ne smijem da se mazem.

Ima li ko kakvo iskustvo?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Strije u trudnoci
12.6.2012 16:18:12   
Alma_27
ja se u trudnoci nisam smjela mazati kremom protiv celulita

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Strije u trudnoci
12.6.2012 16:28:52   
Lulu_08
Ja mislim da se preparati protiv celulita ne smiju koristiti u trudnoci, najbolje je da se posavjetujes sa ginekologom.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Strije u trudnoci
12.6.2012 16:32:46   
abh
Pitacu ga sutra, mada sam sigurna 100% da ce reci nemoj se mazati. :-)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Strije u trudnoci
12.6.2012 16:45:21   
Alma_27
pazi, u tim kremama su aktivni sastojci koji prolaze kroz kožu i djeluju na tkivo. i sad cak i da nisu stetni za plod (cak i da nisu), ne treba ti da se tijelo nosi sa izbacivanjem toksina kroz krv, jetru i bubrege kad si trudna. a ti toksini mogu doci i do ploda cim su u krvi. to je neka moja logika


(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Strije u trudnoci
13.6.2012 11:52:16   
abh
U pravu si. Ma necu kupiti, mazati cu se poslije poroda. Sta mi treba da rizikujem.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Strije u trudnoci
13.6.2012 15:17:29   
AminaZana
ja bih da preporucim najobicniju i najjeftiniju bademovu kremu i nevenovu kremu. mazite se svaku noc po sedam dana sa jednom pa sa drugom. nemam ni jedne strije od prve trudnoce, a dobila sam 20kg sa kcerkom....

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Strije u trudnoci
16.6.2012 14:00:38   
bebaby
I ja mislim da su najbolji prirodni preparati poput ulja, ili kreme kao sto je nevenova

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Strije u trudnoci
3.9.2012 19:20:59   
visnjica1
29 sam sedmica i uzasno me svrbe strije, na butinama sam ispucala crvene linije, po stomaku nisam, mazem se hipovim uljem za strije, i penaten ulje i krema neka iz dm za tudnice, ali bas me uzasno svrbi, probala sam sad i maslinovo ulje pa vidjet cemo ucinkovitos

(odgovor članu bebaby)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Strije u trudnoci
3.9.2012 19:48:42   
Alannah
Samo se mazi kad god stignes,i mene je strasno svrbio stomak,ali srecom jos nijedne nisam dobila.Imam samo pubertetske po guzi.A mazem se svim i svacim,miksam maaslinovo ulje,bademovo,ljesnjakovo i ulje psenicnih klica sa shea puterom ili samo nekim od ovih ulja,a cesto i nevenovom kremom. Sretno i sto manje strijica.

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Strije u trudnoci
3.9.2012 19:56:48   
ajla86
sve je to do elasticnosti koze....
ja sam se mazala svim i svacim i nisam imala niejdnu striju ...donedavno user posted image
prijateljice su mi zavidile na tome zagledale svaki milimetar mog tijela ali nije bilo dok jedno jutro nisam ustala i da se tusiram kako sams e skinula neke ljubicaste-modre linije po pupi....znaci krajem 36 seddmice sam ispucala...to mi je jos gore...
pred kraj sami...a po ovim vrucinama sams va bila masna i ljepljiva od silnih krenea ko fol sve za ljepotu ali dzavola....

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Strije u trudnoci
3.9.2012 21:22:28   
malena sharena
Geni su cudo. Mazala sam se svim i svacim, kremama, uljima i poslije poroda sam bila sva u cizama. Bas kao i moja mama.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 8:50:03   
veeseelaa
a kad se strije pojavljuju, ako se već trebaju pojaviti?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 14:06:32   
malena sharena
Zavisi gdje user posted image Kod mene se se pocele pojavljivati u trecem tromjesecju, a po grudima tek poslije poroda.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 14:13:39   
Apotekarka
Meni su se pojavile u 9 mjesecu trudnoce a redovno se mazala hipp uljem protiv strija....
A iskreno u ovoj se ne sikiram,povrh svih problema drugih koje trudnice imaju one su najmanj problem,nek ostalo bude u redu a strije jednodijelni kostim i sta me briga....Ove su izblijedile valjda i druge ako ih bude izblijede

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 14:18:05   
veeseelaa
Bgm meni su strije problem, mislim bile bi mi
ja i dalje želim imati lijepu kožu
ne znam zašto je grijeh ako to žena želiuser posted image , naravno pored zdravog djeteta, uredne trudnoće.....

i ne želim jednodijelni kupaći user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 14:21:12   
Apotekarka
E vesela tebi su problem strije meni je problem mucnina sto mi se gadi hrana,sto nekad nisam spodobna od te mucnine ni funkcionirati....
U prvoj trudnoci sam krvarila,cuvala trudncu,grozno ne bih nikome pozeljela....
Zato bi ja radije pun stomak strija nego te tegobe....Ti ih hb nisi imala pa su ti strije jedini problem....
Koliko bi nasih trudilica zeljelo bebu pa makar im strije svuda bile

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 14:30:43   
veeseelaa
misliš da treba temu zatvoriti? il da se trebamo složiti da strije kao nisu problem?
ne kontam
za sve probleme ima tema, meni je iskreno žao što neke žene imaju  tegobne trudnoće al ja i dalje  ne mogu odagnati gadost koju imam prema strijama, ne želim ih
i javila sam se na odgovarajuću temu....

svakako ne bi rekla na temi o mučnini da je bolje to nego strije, mada znam neke žene koje su rekle ma nek imam tokom cijele trudnoće mučnine samo da nemam strije, jer strije su vječne
ja nisam imala nijedno ni drugo, pa i ne znam šta bi mi teže palo




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *