|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije...
18.8.2008 9:11:27   
idana_85
Hehe, i ja Rabi imam te bubuljice ispod grudi, po stomaku,valjda kud se znojim. Kljecam se ja maslinovim,evo bas sam sad, da znate samo kako mirisemuser posted image user posted image user posted image Mene stalno svrbi stomak pa se moram mazati, a i nace bih davno odustala.
E shee, i meni je krenulo od butina, pa grudi, pa donji dio stomaka, sad se siri prema gornjem dijelu a od butina je stiglo do koljena,evo primjecujem da su pocele i po listovima. Ih hoce biti veselo kad obucem suknju, a jucer sam jednu kupila.


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Strije...
18.8.2008 14:40:23   
Anoniman
stiglo do koljena,evo primjecujem da su pocele i po listovima. Ih hoce biti veselo kad obucem suknju, a jucer sam jednu kupila.

hajd ba, mislice raja da su dezenirane štrample, hahahahh. ljubim te i sretno

(odgovor članu idana_85)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Strije...
1.9.2008 14:14:23   
idana_85
Samo da vam kazem da su se kod mene neke povukle, skroz, a neke dobro blijedeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Dobro ima jos pokoja nova, ali sredicu ja i njihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Strije...
1.9.2008 14:36:08   
camm
IZVORNA PORUKA: idana_85

Samo da vam kazem da su se kod mene neke povukle, skroz, a neke dobro blijedeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Dobro ima jos pokoja nova, ali sredicu ja i njihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


s cime ces ih sreditiuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Strije...
1.9.2008 14:37:03   
idana_85
kao i ove...striement na vlaznu kozu i maslinovo ulje....:D

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Strije...
1.9.2008 14:40:30   
camm
i znaci povuku se
ej meni je jedan dalmatinac na moro rekao mlada suncaj taj stomak ja ga pitam sto
kaze on za linije posle poiroda.user posted image user posted image
je nema puno 5.6.na dnu stomaka ali to se i nevidi ali eto kad bi se mogle uklonuti
rado bih voljela da ih nema.
i ja strije nisam dobila u trudnoci nego posle jer sam naglo smrsala.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Strije...
1.9.2008 15:11:40   
idana_85
Cula sam i ja za isuncavanje, mada nisam ni od koga cula da je pomoglo. Moje su ljubicaste, nisu bijele tak oda se povlace, neke su nestale, neke totalno izblijedile,al sto je najbitnije primjetila sam da su ove najvece i najtamnije isto izblijedile. Pa neka ih se pola povuce ja cu biti sretna. Da li moze pomoci tim starijim i bijelim ne znam. Na striementu pise da uklanja nastale i sprijecava nastanak strija. Ja ga sad stavljam cesce, doduse evo uzeh sad hipp, i jedno i drugo nanosim na mokru kozu,ne posusujem se vec utrljam i samo upije. I uglavnom se jednom u toku dana mazem malsinovim. Nekad mi bude mrsko ili ne stignem pa se ne namazem nikako,ali to moze biti jedan dan,vec drugi se nakljecam.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Strije...
1.9.2008 15:19:45   
Happy
I meni je stiglo pravo maslinovo.... Mada imam iz DM-a i ulje i kremu... Ali ja sam poprilično polijena što se tiče toga....
Ako koristim maslinovo, treba li i taj stritement? Je li i maslinovo na vlažnu kožu?
p.s. ja sam inače jako sklona strijama user posted image


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Strije...
1.9.2008 15:23:09   
idana_85
Ne znam majkemi i meni su strije bile nepoznanica dok nisam ostala trudna, ja mazem i jednim i drugim, kad osjetim da me svrbi nadjem bilo kakvu kremu. S maslinovim sam malo lijenja,zbog mirisa,teze se upija i odjece, po vrucinama ga skoro nisam ni stavljala, ali striement i hipp stavljam svaki dan. Sta mi pomaze ne znam, ali nesto pomaze,blijede i nisu vise onako duboke....mazite se pa sta bude.  I da, ja sve nanosim na vlaznu kozu

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Strije...
1.9.2008 15:28:13   
camm
da da  treba sve na vlaznu kozu nanositi
jer nema efekta onako na suhu, sa maslinovim se najbolje mazati u trudnoci jer poznajem dosta trudnica
koje su se mazale sa m.uljem i nemaju nijednu striju.
a ima mozda tu malo i genetike.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Strije...
1.9.2008 15:37:21   
Happy
Znači onda se moram svaki dan tuširati user posted image user posted image user posted image Na vlažnu? OK, hvala, probaćemo i to:)

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Strije...
1.9.2008 17:25:05   
Anoniman
Ey Ido, baš me ti obradova na ovoj temi.. samo naprijed i sve će to da se smiri.. a sad će doći i do stagnacije u tom bujanju tvog tijela, a više će bebici ići, pa će se i noge smiriti.. vjeruj mi evo dvanaesti dan od poroda sad su nekako sive i uopće nisu onako jedre i u prvom planu, namazala sam se dva puta, ali dok se još malo uhodam u planu mi je redovan tretman strietom..:),pa bumo vidjeli.. 

(odgovor članu Happy)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Strije...
1.9.2008 17:32:31   
idana_85
Ma znala sam ja da ti neces odoliti da se ne oglasis ovdjeuser posted image Kako je sad malena? Kad cemo dobiti porodjajnu pricu?
Ma samo navali na striement i maslinovo dok jos ima nade,kad pobijele pisi propalo


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Strije...
1.9.2008 17:36:30   
Anoniman
ja sam prosla bez tih strija,a 3 djece sam rodila.mazala sam se 2 puta sedmicno nekad i vise sa uljem iz apoteke,to je ulje posebno za trudnice zove se frei öil.meni je pomoglo,a ja mislim da moze bilo koja krema samo da je masna i da se redovno maze

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Strije...
1.9.2008 17:54:38   
tweety
Ja sam se sa user posted image mazala samo Niveinim mlijekom za tijelo,nisam imala ni jedne strije.Isto tako se sad mažem sa user posted image ,do sad nemam ni jedne.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Strije...
3.9.2008 11:29:16   
gogili
IZVORNA PORUKA: buduca mama

ja koristim Collistar Intensive Anti Stretchmarks Cream - koja je specijalno za trudnice i plus bademovo mlijeko za cijelo tijelo i evo me 12 dana pred porodom, nema nijedneuser posted image . a mozda je i genetika u pitanju, jer ni moja mama nije dobila ni jednu u dvije trudnoce.



i ja koristim ovu kremu, kupila sam je prvog dana kad sam saznala da sam trudna, posto imam strije po butinama oduvijek. jos mi samo fale po stomaku i grudima!!!user posted image  mazem se 2-3 puta dnevno. u toku dana se mazem sa johnosonovim baby uljem a uvece sa collistar. cula sam da je stvarno dobro i bademovo ulje. vidjecemo sta ce biti kasnije. sad u 22 sedmici jos nemam.

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Strije...
5.9.2008 15:23:18   
Anoniman
idana moja.. čekaj da malo dođem sebi.. eh, kad se to malo slegne, onda može biti priča.. Sad moram da rodim ovu drugu bebu što je ostala u stomaku:).. pa da vidimo šta će na kraju ispasti od nas.. ljubim te puno, puno i želim ti svu sreću svijeta.. i emel vam šalje jedan krezavi poljubac:)

(odgovor članu gogili)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Strije...
8.9.2008 1:09:09   
Aquarius
Nego drage moje koliko koštaju te silne kremice protiv strija. Trenutno trošim mjesečno preko 200 KM na injekcije, dabrostone i druge tablete , odlaske ginekologu da i ne spominjem, pa mi i nije svejedno izvaliti neku ogromnu cifru na kremu.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Strije...
8.9.2008 7:03:41   
tweety
Aquarius meni pomaže obično Niveino mlijeko za tijelo jer je masno.Kao što sam napisala i prva trudnoća je prošla bez strija zahvaljujući tom mlijeku a evo i ova teče isto tako hB.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Strije...
8.9.2008 7:36:07   
idana_85
Pa striement i hipp su oko 10KM, zavisi od povrsine,trebaju ti dva mjesecno, a maslinovo ono djevicansko 0.25ml je oko 5KM. Mozes uzeti jedan striement i maslinovo i jedan dan mazati jedno drugi drugo....sve zavisi kako ti odgovara,skontaj.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Strije...
8.9.2008 7:36:45   
mamy Sabina
Striet,koji mnogi preporucuju(sama sa ga koristila)je 10-ak km u apotekama.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Strije...
8.9.2008 7:43:54   
mamy Sabina
U DM-u imas i specijalizovanu liniju za njegu tijela trudnica .Zove se babylove i ulje je 5-6 km tako nesto kosta i krema.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Strije...
8.9.2008 10:30:48   
trudnica
Eucerin ulje za strije: pokazalo se odlicnim. user posted image

(odgovor članu eminas)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Strije...
8.9.2008 14:26:38   
Dinkica
Ja koristim Hipp ulje, ono je na bazi badema i jojobe, super mirise a nije ni skupo, 10 km, samo sto bocica nije velika oko 100 ml. Ja sam lijena pa se mazem svako 2-3 vece i to po grudima najvise, nesto me strah jer su mi pravo porasle a kod jedne prijateljice su poslije poroda u toku dojenja tako splahnule i sve joj ostale strije i skupila se koza kao da su ostarile pa me nesto strah. Po guzi sam imala i prije i trudnoce ali te me ne tangiraju samo da se vise ne pojavljuju, mada pravi rezultat tek slijedi nakon poroda i mrsanja.

(odgovor članu trudnica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Strije...
8.9.2008 14:39:18   
Happy
UH.... Mrzimm strije... Ma ja sam u DM kupila ovu nji9hovu kolekciju, imam i ulje i kremu, ali sam baš polijena.... Doduše sada nemam ni bojlera user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *