|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stres
10.6.2010 0:47:40   
acudesa
al oni žestoki, loše nam se pišeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Stres
10.6.2010 0:48:21   
acudesa
To reče i uze cigaretu i pripali jeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Stres
10.6.2010 0:50:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

To reče i uze cigaretu i pripali jeuser posted image user posted image user posted image


kako znasuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Stres
10.6.2010 0:51:33   
acudesa
osjetim bona, evo ja ću još ovu..neće li malo bodovi sletitiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Stres
10.6.2010 1:01:16   
nikita
16 spasiše me pitanja o cigarama i poslu

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Stres
10.6.2010 1:02:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nikita

1' spasiše me pitanja o cigarama i poslu



ooooooo dje si seljanko iz Rodocauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Stres
10.6.2010 1:07:07   
nikita
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: nikita

1' spasiše me pitanja o cigarama i poslu



ooooooo dje si seljanko iz Rodocauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  o seljanko iz Stoca user posted image
Evo igrala neku igricu na fb , vrijeme za spavanje al sve kontam nesto cu propustiti ne daj Boze, stizem krajem 6.mj u selo na par dana pa cemo se vidjet nadam se...Ljubi mi nevistu a da vidis kako ti je zet narastao , pravi frajer postao

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Stres
10.6.2010 1:38:12   
veeseelaa
ja sam inače uvijek vesela i nasmijana i vrlo optimistična al imam kratak fitilj

Jel to ima veze sa stresom?
u smislu da će me ne rijetki izlivi bijesa
dovesti do stresauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Stres
10.6.2010 6:59:23   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam inače uvijek vesela i nasmijana i vrlo optimistična al imam kratak fitilj

Jel to ima veze sa stresom?
u smislu da će me ne rijetki izlivi bijesa
dovesti do stresauser posted image user posted image user posted image user posted image


to sto covjek izabci iz sebe to je jako dobro za ljudsko zdravlje  to sam bas neki dan citala , tako da slobodno ti sa svojim fitiljom hahahahha ja akda osutim nekome hocu crci pojede me nestzo a kada kazem bas me briga user posted image user posted image user posted image user posted image odma rahat .
Nego stres je stavrno zeznuta stvar znam imala sam ga jedno vrijeme konstantno uffff sad sam rahat nedam sebe ni za sto.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Stres
10.6.2010 7:01:56   
Mirkica
joj acudesa procitah ko je su podledice stresa pa pise sexualni poremecaj hahahah sad mi ej jasno sto smo se ja i mm najvise u periodu stresa sexali ama non stop hahahahah vidis da smo imali poremecaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   hvala ti sto mi razjasni nesto o cemu dugo razmisljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mirkica -- 10.6.2010 7:02:26 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Stres
10.6.2010 7:17:02   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

ti si dobra..meni je skoro sve-DAuser posted image user posted image user posted image

meni skoro sve Ne i 12 bodova :) dobra sam iskreno tako se i osjecam :)))))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Stres
10.6.2010 7:17:38   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

nisu fer..3 pitanja za cigareuser posted image

a meni dobro doslo jer sam trudna hahhahahahhaa


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Stres
10.6.2010 7:48:41   
rose 87
31 i vise user posted image user posted image user posted image -tjesim se bice bolje kad beba bude malo veca

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Stres
10.6.2010 13:01:47   
SailorMoon
Ja imam 43 a nepusim, pa sad viditi pod kojim sam stersom!!!!user posted image user posted image user posted image
Jadna moja beba

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Stres
10.6.2010 13:08:57   
dinaa
Ja 31 jos sam dobro prosla,ima nade za meneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Stres
10.6.2010 13:10:33   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Ja imam 43 a nepusim, pa sad viditi pod kojim sam stersom!!!!user posted image user posted image user posted image
Jadna moja beba

hajd zeno ne zezaj opusti se malko odbaci sbve od sebe sta ce ti tolikis stres ja majke mi mislila ko ce reko imati sve ovo sa da kad iam vas user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Stres
10.6.2010 13:13:08   
SailorMoon
Joj Mirkice sta da ti kazem. Pokusavam, ali nekad neide. Ali polahko, cim dodjem s odmora gledacu da mi Dr. da zabranu za poso (Beschäftigungsverbot) i onda ja ljep na kauc ili u park i bice 0 bodova.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Stres
10.6.2010 13:26:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: aida.

31 bod i više Treba svakako mijenjati stil života. Uputne su redovite liječničke kontrole.

31 bod i više Treba svakako mijenjati stil života. Uputne su redovite liječničke kontrole.


nisam znala da je dotle doslo... mislim da smo mi svi zbog nacina zivota pod stresom, nekad vise, nekad manje... ja jesam, nema sta, nadjoh se u dosta pitanja, al praaavo user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image isto 31 bod i vise........

(odgovor članu aida.)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Stres
10.6.2010 13:29:03   
henna ze
ee žene mile ne valja ova test ništa...u mene 11 bodova...da vam ne govorim kako mi prolactin skoči svako malo...a znate šta još..ovaj stres je skroz bezveze..to je donijelo novo doba...mislite li da su naše nane bile pod stresom..jesu vraga...mi po cijeli dan samo sjedimo za kompom, i "stresamo "se od  svekrvi, muževa oko djece...
svaki dan ja pominjem svojima na poslu sve nas treba na anti stres terapiju..
Idem ja već neko vrijeme u neko selo kupujem kozije mlijeko...i svaki put kad vidim tu ženu stomak me zaboli ..žena i muž rade za nekih 500 KM na toj farmi, imaju troje djece...brine se o 70 koza, krava, 200 koka..djeca..bašta..a joj.kaže ja naveče kad legnem u komu padnem..i ja je pitam jedan dan reko jesi li ti pod stresom..žena blijedo gleda u mene...ee ja ću ti reko dovesti jedan dan svoje drugarice da vide šta je stres..nemaš vremena...ni za stres ni za ljubav

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Stres
10.6.2010 17:40:59   
ivana st
Ispade da sam pod izraženim stresom, a nekako se ne osjećam baš tako user posted image . Ma nije ovaj test dobar user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Stres
12.6.2010 18:34:47   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

41  user posted image user posted image user posted image   ispado  ja  pukotina user posted image user posted image user posted image ...a  moram  na  relaxacijuuser posted image user posted image


jel to pusisuser posted image user posted image user posted image user posted image  sto rece Hanady nakupila i ja bodove na cigaramauser posted image user posted image user posted image user posted image  blizu sam ti sa bodovimauser posted image

zar  si  sumnjala  user posted image user posted image user posted image ..vise  cigara  manje  stresa...vise  cvijeca  manje  smecauser posted image user posted image user posted image
bas  sam  fuj..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Stres
12.6.2010 18:41:36   
acudesa
IZVORNA PORUKA: henna ze

žena i muž rade za nekih 500 KM na toj farmi, imaju troje djece...brine se o 70 koza, krava, 200 koka..djeca..bašta..a joj.kaže ja naveče kad legnem u komu padnem

najslađi je umor od fizičkog posla...a, stres, ja vjerujem, da ne dolazi od fizičkog zamora koliko od psihičkog..meni se rijetko dešavalo da, kad čistim kuću-ne padnem mrtva umorna u krevet i zaspim, a pred psihičkim problemima...zna mi se desiti da na mogu po svu noć zaspati

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Stres
12.6.2010 19:56:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

ti si dobra..meni je skoro sve-DAuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image  i kod mene samo nekoliko katkad.... a još manje ne.....

< Poruku je uredio enisa_sara -- 12.6.2010 19:57:26 >

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Stres
12.6.2010 20:00:32   
acudesa
vidjeh te na temi...i vjeruj mi da sam pretpostavljala da će biti tako...ali, super smo mi....ti, ženo, bar imaš opravdanje (dvoje djece)...a, ja sam smotana i sa jednimuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Stres
12.6.2010 20:08:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

a, ja sam smotana i sa jednimuser posted image



Ma šipak user posted image
Nije to toliko zbog njih (djece), ok možda malo dok im sve uštimamo, spremimo koliko je do ovog blesavog tempa user posted image  Ja stalno negdje žurim, stalno sam knap sa vremenom, u grču pod pritiskom user posted image  sve MORAM uraditi, završiti..... user posted image  al evo danas sam imala dan off, sveki uzela user posted image , S na Kids festivalu user posted image  al opet sam ja usisavala, čistila, brisala..... ma neka sam, baš sam uživala, ono polako, malo RR malo kafica malo čistim user posted image

< Poruku je uredio enisa_sara -- 12.6.2010 20:09:03 >

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *