|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 12:22:50   
jasmin
Evo dadadooo,pisi...user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 12:24:49   
Anoniman
hvalauser posted image user posted image ...malo ce potrajati...da iskopam opet sve...al'svanuce post danas...obecavamuser posted image

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 12:27:09   
Mona Mohamed
Iskreno, jedva cekam. Jedva cekam da procitam. Sva misljenja i stavove uzimam u obzir.
P.S. sinoc sam gledala na youtube Mekkija..Sanjala sam ga i muza sam probudila koliko sam zagalamila u snu: Ni za 2 mjeseca me nemoj dotaknuti.user posted image

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 12:30:37   
M kao Mama
Samo da znate Veliki brat Vas prati, hahahaha.

Znači Alternativna medicina, a ne snovi, Meki ili nešto treće, olllllllllaaaaaaaaaaaaaa, odoh doručkovati i kada se vratim hoću tu doktorsku disertaciju na miru da iščitam.

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 12:33:36   
Mona Mohamed
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Samo da znate Veliki brat Vas prati, hahahaha.

Znači Alternativna medicina, a ne snovi, Meki ili nešto treće, olllllllllaaaaaaaaaaaaaa, odoh doručkovati i kada se vratim hoću tu doktorsku disertaciju na miru da iščitam.


user posted image  snove sam stavila pod p.s. Nemoj odmah galamiti.

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 13:34:18   
M kao Mama
A, Mona, Mona, pa gdje si vidjela velika slova, ja galamila, svašta, hahahaha.

Ja sam danas dežutna higijeničarka, pa moram. No ljutnja, No stres, no frks, user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 14:44:27   
Anoniman
Evo meuser posted image ...

Ja licno nisam isla kod Mekija ali i dalje stojim iza onog sto sam napisala u prvom postu na temi X...da je autosugestija kljucna kod ovakvog lijecenja i da takvu vrstu lijecenja ne treba odbacivati kao nesto sto je nemoguce ili nesto sto nanosi zlo...bitno je da covjek ozdravi tj. da mu se "da" snaga da se bori...

svako od nas u sebi ima kako pozitivnu tako i negativnu energiju...kod zdravog covjeka ona je u ravnotezi a kod bolesnog ne...Kako neko ozdravi a drugi ne...pa isto kao i u klasicnoj medicini...nekome neki lijek pomogne, nekog ubije.

Moje licno misljenje je da covjek treba biti otvoren prema svemu...naravno da ce za sebe odluciti sta je najbolje ali isto tako ne treba odbacivati mogucnost da je nekome nesto pomoglo samo iz razloga sto on u to ne vjeruje.

Ja licno u bioenergiju vjerujem...vjerujem da je mozemo primiti od drugih a i dati...vjerujem da je mnogim ljudima Meki pomogao za ovo vremena sto je bio ovdje...vjerujem da nekima nije

Zasto sam te jasmin pitala sta se desava sa nasom energijom nakon smrti...zato sto sam tu neodlucna...ja opet sebi to objasnjavam tako...moglo bi se reci kao neku vrstu reinkarnacije...tijelo i kosti trunu...energiju iskoristava novi zivot...jel to biljka, ili zivotinje...nebitno...bitno je da ona postoji

E sad malo sta sam nasla o bioenergiji:


BIOENERGIJA-kao što sama riječ kaže, bioenergija je životna snaga, energija koju mi ljudi primamo u svoje materijalno tijelo da bismo bili živi. Bioenergija je univerzalna energija - vrlo je nježna, tanana, golim okom nevidljiva, koja ima snagu i moć da pokrene cijeli organizam tj. naše tijelo.

Naš je život vrlo često pod stalnim negativnim vanjskim utjecajima npr. stres, nepravilna i nezdrava prehrana, promjena klime,... Taj vanjski utjecaj ako duže vrijeme djeluje, nadasve, može ostaviti  značajne promjene na našem energetskom polju ( aura ), a koji se kasnije odražava i na materijalnoj razini našeg bića, te dovodi do bolesti. 

Energetska medicina - prirodna terapija ili bioterapija je najprirodniji način pomaganja, liječenja, iscjeljivanja bolesne energije, a koji se ostvaruje uz pomoć osobne životne energije ( prana, bioplazma ) jednog pojedinca koji ima bio energetski potencijal veći od druge osobe. Sa genetskim bio potencijalom se osoba rađa. U tijeku života jednog pojedinca, bio snaga se može povećati i ojačati, samo do genetskog potencijala. Ne mogu svi ljudi biti veliki i savršeni bioenergetičari, ali mogu doći do razine da mogu sebi pomoći. Kod ove vrste terapije, u principu, niti jedna bolest nije neizlječiva.

U tijeku cijelog našeg postojanja, naš organizam konstantno emitira bio zračenje, određene frekvencije, vibracije. Na osnovu intenziteta i jačine tih vibracija se može sa velikom preciznošću odrediti koji je dio tijela bolestan.

To bi značilo, Yin i Yang energija ili jednostavno plus  ( + ) i minus ( - ).
Bioenergetičar ima sposobnost i moć da mijenja bio energiju kod drugih ljudi, da je odvlači iz tijela, da je unosi u tijelo ili, da je pravilno raspoređuje po cijelom organizmu tretirane osobe.

Na žalost, bioenergetičari se potraže kada klasična medicina ne može previše pomoći. U tim slučajevima bolesni ljudi u bioenergetičarima vide jednu slamku spasa, izvor svjetlosti za život, a do tada su, možda, i negirali ovaj alternativni pravac liječenja.

Bioenergija nema nikakve veze sa religijom.

Sve religije svijeta koriste snagu onozemaljske energije, univerzalne energije, kozmičke energije, ili naprosto, samo Božje energije. Svi ljudi koji vjeruju u Božje postojanje, trebali bi vjerovati i u bioenergiju. Sjetimo se, Padre Pio, kao svećenik je bio osuđivan, progonjen, jer je sa snagom svojih ruku liječio ljude, a tek poslije njegove smrti crkva ga je uzdignula i proglasila svecem. Bioenergiju ili duhovno liječenje ne mora raditi samo svećenik, duhovni radnik,  nju može sprovoditi i osoba koja je psiho - tjelesno spremna pomagati drugim ljudima tj. mora biti na višoj duhovnom razini. Tretiranje i liječenje ljudi sa pranom, bioenergijom, trebala bi sprovoditi osoba koja je rođena sa tim darom, talentom ili predispozicijom. Kao što se ljudi rađaju sa talentom za pjevanje, za slikanje, za politiku,... tako se rađaju  i dobri  bioenergetičari.

Sva živa bića posjeduju istu živuću, prirodnu energiju tj. BIOENERGIJU. Razlika je jedino u tome što vrlo mali broj ljudi može svjesno kontrolirati svoju osobnu energiju.

U slučaju da pijemo konstantno alkohol, konzumiramo drogu, cigarete, određene medicinske lijekove, da smo pod stresom, da smo agresivni ili u depresiji ili pak bolujemo od nekih tjelesnih ili duševnih bolesti, tada ne bismo trebali tretirati ljude, jer nemamo čistu energiju i možemo drugim ljudima napraviti loše. Bioenergetičar treba biti opušten i smiren. Dok radi tretmane, on se energetski duboko povezuje sa energijom tretirane osobe. Pravi bioenergetičar osjeća sve vibracije. Njemu ne morate reći od čega bolujete. Dovoljno je da stane ispred Vas i on osjeća energetsko polje i materijalno tijelo.

Bioterapija je jedna vrlo stara terapeutska tehnika. Pojavljuje se sa početkom ljudske civilizacije. Ona se radi da bi došlo do poboljšanja ili izlječenja neke bolesti ili poremećaja. Kod bioterapije koriste se isključivo ruke koje se stavljaju pored tretirane osobe ili na zonu tijela koji nas zanima.

Bioenergija i bolesti
Bolesti i smetnje koje se uspješno tretiraju i iscjeljuju sa bioenergijom su: loša cirkulacija, problemi sa kralježnicom, vratna kralježnica ( cervikala ), leđna kralježnica, hernija diska, otečeni bolesni zglobovi, reuma, reumatoidni artritis, migrena, glavobolje, epilepsija, psihičke smetnje, autizam, problemi sa kožom ( psorijaza ), dioptrija, ciste, tumori, najrazličitije upale i bolesti ( jetra, želudac, gušterača, crijeva, pluća, .... ), općenito -  upalni procesi svih vrsta,.....                                    

Bioenergija, prirodno liječenje bez kontaindikacija.
Bioenergija kao prirodno liječenje, nema svrhu i cilj zauzeti mjesto klasične medicine, nego dati svoj doprinos da se oplemeni i nadopuni službena medicina, jer pravilna kombinacija klasične i alternativne medicine može biti od velike pomoći za mnoge ljude.

Ponekad se pojedine dijagnoze čine nemogućim za izliječiti, ali, ipak se dešavaju čuda. U životu treba uvijek vjerovati u uspjeh započete terapije, jer time automatski recipročno pojačavate terapijski uspjeh.

Uprincipu nisam nista rekla sto vec nije recenouser posted image ...a vi se nacekaleuser posted image

(odgovor članu Mona Mohamed)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 14:49:17   
jasmin
Ovo je bilo prvo sto sam citala o bioenergiji.Doktor alt_ernativne medicine Damir Cvencek Sipan jelda?

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 14:52:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin

Ovo je bilo prvo sto sam citala o bioenergiji.Doktor alt_ernativne medicine Damir Cvencek Sipan jelda?
jeste

mislim da je sve fino objasnio

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 14:58:26   
jasmin
Pa sa strane onoga sto je on doktorirao objasnio je kako je i naucio i sto naravno,svaki bioenergicar objasnjava.Citala sam dosta o tome i gledala.Ja to ne dozivljavam tako i ne podrzavam.Ne mislim da neko moze dati ili primiti energiju od stvorenja.Doduse,sve je to stvar onoga u sto vjerujes.Vjerujem da ima pozitivna i negativna energija,ali vec sam ti prije pisala sta mislim odakle dolazi pozitivna,a odakle negativna,i sta biva s njom nakon smrti.Ne mislim da ide nekome drugom,vec prelazi u jedan novi oblik koji mi ne mozemo vidjeti,osjetiti...ali stanovnici grobova zive taj oblik.No,da opet ne idem bla bla i sl,citala si,i neko uopce nema takvo uvjerenje pa et :).user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 15:06:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin

Pa sa strane onoga sto je on doktorirao objasnio je kako je i naucio i sto naravno,svaki bioenergicar objasnjava.Citala sam dosta o tome i gledala.Ja to ne dozivljavam tako i ne podrzavam.Ne mislim da neko moze dati ili primiti energiju od stvorenja.Doduse,sve je to stvar onoga u sto vjerujes.Vjerujem da ima pozitivna i negativna energija,ali vec sam ti prije pisala sta mislim odakle dolazi pozitivna,a odakle negativna,i sta biva s njom nakon smrti.Ne mislim da ide nekome drugom,vec prelazi u jedan novi oblik koji mi ne mozemo vidjeti,osjetiti...ali stanovnici grobova zive taj oblik.No,da opet ne idem bla bla i sl,citala si,i neko uopce nema takvo uvjerenje pa et :).user posted image


cudi me sto ovako razmisljas, a majka si...mislim, sama cinjenica da kad drzis  dijete da se osjecas smireno i lijepo...a ne moras cak biti ni majka da bi to osjecala kada drzis dijete...

ili recimo...eto ne mora biti dijete...moze biti cuko...maca...sta mislis sta je pet terapija... ili ne vjerujes ni u to

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 15:10:52   
jasmin

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: jasmin

Pa sa strane onoga sto je on doktorirao objasnio je kako je i naucio i sto naravno,svaki bioenergicar objasnjava.Citala sam dosta o tome i gledala.Ja to ne dozivljavam tako i ne podrzavam.Ne mislim da neko moze dati ili primiti energiju od stvorenja.Doduse,sve je to stvar onoga u sto vjerujes.Vjerujem da ima pozitivna i negativna energija,ali vec sam ti prije pisala sta mislim odakle dolazi pozitivna,a odakle negativna,i sta biva s njom nakon smrti.Ne mislim da ide nekome drugom,vec prelazi u jedan novi oblik koji mi ne mozemo vidjeti,osjetiti...ali stanovnici grobova zive taj oblik.No,da opet ne idem bla bla i sl,citala si,i neko uopce nema takvo uvjerenje pa et :).user posted image


cudi me sto ovako razmisljas, a majka si...mislim, sama cinjenica da kad drzis  dijete da se osjecas smireno i lijepo...a ne moras cak biti ni majka da bi to osjecala kada drzis dijete...

ili recimo...eto ne mora biti dijete...moze biti cuko...maca...sta mislis sta je pet terapija... ili ne vjerujes ni u to




Po meni osjecaj topline i njeznosti koji me preplavi dok drzim bebicu ili ne znam macu,dok mazim ovcicu,tele nema apsolutno nikakve veze s primanjem ili davanjem energije.Po meni...

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 15:13:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: jasmin

Pa sa strane onoga sto je on doktorirao objasnio je kako je i naucio i sto naravno,svaki bioenergicar objasnjava.Citala sam dosta o tome i gledala.Ja to ne dozivljavam tako i ne podrzavam.Ne mislim da neko moze dati ili primiti energiju od stvorenja.Doduse,sve je to stvar onoga u sto vjerujes.Vjerujem da ima pozitivna i negativna energija,ali vec sam ti prije pisala sta mislim odakle dolazi pozitivna,a odakle negativna,i sta biva s njom nakon smrti.Ne mislim da ide nekome drugom,vec prelazi u jedan novi oblik koji mi ne mozemo vidjeti,osjetiti...ali stanovnici grobova zive taj oblik.No,da opet ne idem bla bla i sl,citala si,i neko uopce nema takvo uvjerenje pa et :).user posted image


cudi me sto ovako razmisljas, a majka si...mislim, sama cinjenica da kad drzis  dijete da se osjecas smireno i lijepo...a ne moras cak biti ni majka da bi to osjecala kada drzis dijete...

ili recimo...eto ne mora biti dijete...moze biti cuko...maca...sta mislis sta je pet terapija... ili ne vjerujes ni u to



Vidim polemisete o energiji, ja sam vec  postavila nesto slicno na M.T. temi ....Ne znam mozda se nekom nije desilo ali ja sam osjetila npr neki ljudi poslije  razgovora  sa njima ili njihovog prisustva dobijem glavobolju ili obrnuto bude mi bas lijepo, dobijem osjecaj radosti...Ja mislim da je i to dio prenoza poz ili neg energije....Isto kao i kad dijete osjeti majcinu nervozu, ili radost...Mozes ti  bebi reci bas sam danas radosna nece razumjeti ali osjetice na drugi nacin

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 15:13:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: jasmin

Pa sa strane onoga sto je on doktorirao objasnio je kako je i naucio i sto naravno,svaki bioenergicar objasnjava.Citala sam dosta o tome i gledala.Ja to ne dozivljavam tako i ne podrzavam.Ne mislim da neko moze dati ili primiti energiju od stvorenja.Doduse,sve je to stvar onoga u sto vjerujes.Vjerujem da ima pozitivna i negativna energija,ali vec sam ti prije pisala sta mislim odakle dolazi pozitivna,a odakle negativna,i sta biva s njom nakon smrti.Ne mislim da ide nekome drugom,vec prelazi u jedan novi oblik koji mi ne mozemo vidjeti,osjetiti...ali stanovnici grobova zive taj oblik.No,da opet ne idem bla bla i sl,citala si,i neko uopce nema takvo uvjerenje pa et :).user posted image


cudi me sto ovako razmisljas, a majka si...mislim, sama cinjenica da kad drzis  dijete da se osjecas smireno i lijepo...a ne moras cak biti ni majka da bi to osjecala kada drzis dijete...

ili recimo...eto ne mora biti dijete...moze biti cuko...maca...sta mislis sta je pet terapija... ili ne vjerujes ni u to




Po meni osjecaj topline i njeznosti koji me preplavi dok drzim bebicu ili ne znam macu,dok mazim ovcicu,tele nema apsolutno nikakve veze s primanjem ili davanjem energije.Po meni...
pa upravo zbog te energije osjecas toplinu i njeznost...a one se cak moze i izmjeriti...disanje...otkucaji srca...rad mozga

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 15:16:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: jasmin

Pa sa strane onoga sto je on doktorirao objasnio je kako je i naucio i sto naravno,svaki bioenergicar objasnjava.Citala sam dosta o tome i gledala.Ja to ne dozivljavam tako i ne podrzavam.Ne mislim da neko moze dati ili primiti energiju od stvorenja.Doduse,sve je to stvar onoga u sto vjerujes.Vjerujem da ima pozitivna i negativna energija,ali vec sam ti prije pisala sta mislim odakle dolazi pozitivna,a odakle negativna,i sta biva s njom nakon smrti.Ne mislim da ide nekome drugom,vec prelazi u jedan novi oblik koji mi ne mozemo vidjeti,osjetiti...ali stanovnici grobova zive taj oblik.No,da opet ne idem bla bla i sl,citala si,i neko uopce nema takvo uvjerenje pa et :).user posted image


cudi me sto ovako razmisljas, a majka si...mislim, sama cinjenica da kad drzis  dijete da se osjecas smireno i lijepo...a ne moras cak biti ni majka da bi to osjecala kada drzis dijete...

ili recimo...eto ne mora biti dijete...moze biti cuko...maca...sta mislis sta je pet terapija... ili ne vjerujes ni u to



Vidim polemisete o energiji, ja sam vec  postavila nesto slicno na M.T. temi ....Ne znam mozda se nekom nije desilo ali ja sam osjetila npr neki ljudi poslije  razgovora  sa njima ili njihovog prisustva dobijem glavobolju ili obrnuto bude mi bas lijepo, dobijem osjecaj radosti...Ja mislim da je i to dio prenoza poz ili neg energije....Isto kao i kad dijete osjeti majcinu nervozu, ili radost...Mozes ti  bebi reci bas sam danas radosna nece razumjeti ali osjetice na drugi nacin
upravo

jedan od razloga zasto zivotinja nece svugdje da legne...ili nece kod svakog...zasto djeca najcesce bjeze od starih i bolesnih

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 15:17:37   
sheri
jel i intuicija neka bioenergija? jer ja imam bas jaku intuiciju, a nekad se i preplasim. bilo bas nekih dogadjaja koje sam predosjetila da ce se desiti, i fakat su se desiliuser posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 15:18:12   
jasmin
Slazem se Marinchek,i ja to osjecam,ali ono u cemu se razlikujemo jeste odakle dolazi ta pozitivna ili negativna energija kojom neko zraci.To se mora osjetiti,to je osjecaj koji nas obuzme(dakle,neko je cool i nama je s njim lijepo,ali zato sto je pozitivna licnost.-Nije dzaba s kim si takav si!)...a ne nekakav prenos energije u tebe u smislu da znas da te neko napunio svojom energijom.Dobro,to je moje misljenje.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 15:19:36   
dinaa
IZVORNA PORUKA: dinaa

Zna li mozda neko broj tel.od travara Sadikovica iz Ljubuskog,ja imam dva broja ali ni na jedan se niko ne javlja.

user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 15:21:11   
sheri
IZVORNA PORUKA: dinaa

IZVORNA PORUKA: dinaa

Zna li mozda neko broj tel.od travara Sadikovica iz Ljubuskog,ja imam dva broja ali ni na jedan se niko ne javlja.

user posted image

cek samo sekunda da dobije sestru, ap ti javim na ppuser posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 15:31:29   
dinaa
user posted image user posted image  Hvala!

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 15:31:35   
Anoniman
Ja bih da podijelim jedan dozivljaj, ne zelim nikoga da povrijedim, u slucaju da se neko nadje uvrijedjen...2008 mi je umro zet iznenadnom smrcu, nikad nismo saznali razlog srcanog udara....Mjesec dana poslije toga sam ja preselila kod seke da ne bude sama...Jedno vece smo sjedile ja sam sjedila pored fotelje gdje je moj pok, zet najvise volio da sjedi i osjetila sam blagi ne mogu reci da je vjetar bio jer nije mi kosa leprsala ali veoma topao vazduh...Stvarno sam se uplasila to je trajalo nekih sta znam 30 sek i nestalo...Seki nisam nista govorila da je ne bih traumirala ali poslije nekog vremena  i ona je takodje isto osjetila na istom mjestu ....Ne znam sta je osjetila sam ja to i poslije mnogo puta ali se nisam toga bojala i mogu reci da sam imala lijep osjecaj....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 15:37:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin

Slazem se Marinchek,i ja to osjecam,ali ono u cemu se razlikujemo jeste odakle dolazi ta pozitivna ili negativna energija kojom neko zraci.To se mora osjetiti,to je osjecaj koji nas obuzme(dakle,neko je cool i nama je s njim lijepo,ali zato sto je pozitivna licnost.-Nije dzaba s kim si takav si!)...a ne nekakav prenos energije u tebe u smislu da znas da te neko napunio svojom energijom.Dobro,to je moje misljenje.


Ne mora to biti neko koga poznajemo uopste , meni se to desavalo na ulici prvi put sretnem osobu, stoji pored tebe...Ali tako osjetim, mislim ne kazem uh jes ovoj curi lijepa majica, suknja ili bilo sta drugo ili pak ruzno jednostavno neki imaju takvu auru ....Djeca su ipak nesto drugo pogotovo vlastita...

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 15:40:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Ja bih da podijelim jedan dozivljaj, ne zelim nikoga da povrijedim, u slucaju da se neko nadje uvrijedjen...2008 mi je umro zet iznenadnom smrcu, nikad nismo saznali razlog srcanog udara....Mjesec dana poslije toga sam ja preselila kod seke da ne bude sama...Jedno vece smo sjedile ja sam sjedila pored fotelje gdje je moj pok, zet najvise volio da sjedi i osjetila sam blagi ne mogu reci da je vjetar bio jer nije mi kosa leprsala ali veoma topao vazduh...Stvarno sam se uplasila to je trajalo nekih sta znam 30 sek i nestalo...Seki nisam nista govorila da je ne bih traumirala ali poslije nekog vremena  i ona je takodje isto osjetila na istom mjestu ....Ne znam sta je osjetila sam ja to i poslije mnogo puta ali se nisam toga bojala i mogu reci da sam imala lijep osjecaj....
evo ti ovdje jedan tekst...ne smijem reci na kojem jeziku da me breskva ne bi zahebavalauser posted image ...govori o tom...inace nije bilo kakva novina u pitanju tipa zute stampe nego ozbiljnije novine tj. stranica
http://www.welt.de/wissenschaft/article1938328/Die_Seele_existiert_auch_nach_dem_Tod.html

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 15:43:28   
veeseelaa
ja kad čujem ovo "aletrnativna medicima" odmah se sjetim Đure i njegovog "liječenja" u nadrealistima

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Alternativna medicina
22.10.2010 15:54:55   
Anoniman
Hvala dadada, presla sam povrsno, cekam da mali zahrce pa da izvadim rijecnik , davno sam ucila njemackiuser posted image  pa si pomognem malo....
Onaj dozivljaj gore ima i nastavak, samo nekako mi ne pase uz ovu temu ...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *