|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
21.6.2010 23:33:09   
Anoniman
http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/100621087

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
21.6.2010 23:53:09   
zirafica
Maida*,sta god sad da ti kazem,ne do Bog sutra da se nesto ruzno desi nikad covjek sebi ne bi oprostio,u slucaju da ti mene npr.poslusas.ali istina jeste da su u vojnoj daleko bolji higijenski uslovi(automats.i manje moze biti zaraze)i da jeste bilo afera i gore ,ali puno manje nego na kosevu....al hajd ti znaj sad.nekog kad hoce peh,hoce ga....njihovih propusta je bilo na obje strane i bice ih....na tebi je da odlucis hoces li nastaviti odlaziti na K.nekako bi covjek i prezalio to kad bi nas zarazili,vec ne mozes da vjerujes koja je to gamad i koliko su bezobzirni da puste BEBE da se zaraze....nije ih briga...zar moze neko biti toliko bez savjesti 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 0:00:31   
Anoniman
Ja moram na UZV i papa test.
UZV mi je obavezan po preporuci urologa, ne znam ni ja zasto ali eto rekao je da odem.
Ali jedan primjer, kad sam izgubila blizance, na Kosvu su jasno vidjeli sve, cak sam i ja vidjela i ustanovili da bebama ne kuca srce. Ali ono kako se davljenik i za slamku hvata, odem ja i u vojnu, hajde reko mozda nije to to. Dole cak nisu ni vidjeli da su to blizanci, i dr mi je rekla eto da dodjem ujutro ponovo da me jos neko pogleda. Nemam pojma. Opet moja dr je na Kosevu, ja cu je nazvati i otvoreno pitat je li ok da dodjem, pa sta bude

(odgovor članu zirafica)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 10:30:31   
selmoni
Evo sam sada pročitala na vjestima da su 2 ljekara zaražena bakterijiom MRSA na GAK Koševo užas ja gore vodime trudnoću ne znam šta da radim.

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 10:39:27   
vjestica
zna li iko koja 2 ljekara ?
i gdje si to pročitala,imaš li link?


< Poruku je uredio vjestica -- 22.6.2010 10:40:15 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 10:45:03   
selmoni
Ja sam pročitala na 24 satainfo.ba i na web stranici Federalne TV

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 10:46:27   
Hanady RR
ja kažem sinoć muzu medicinaskom radniku da su nasli one koji su zaraženi mrskom i poslali ih kući i sada je sve ok...a on meni kaze...kako sam samo bleava...pa mrsa se nemože tako iskorijeniti...pa i oni su je pokupili gore...
pa ti sad budi pametan sta i kako.user posted image

bas mi je zao sto ste sad vi sa potrebnim odlaskom na GAK u ovakvoj poziciji nis ama m ne znam sta bi...al muz mi reče..kad bi se o meni radilo nebi me sigurno pustio gore ni na pregled ni na porod.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 10:46:56   
merjem
samo sam 2 puta u zivotu usla na GAK i nikad vise.oba poroda sam imala u Vojnoj i kad bi opet trebala roditi opet bi isla dole.nikada nisam razmisljala sta ako nesto krene po zlu jer ako krene moze krenuti bilo gdje.u prvoj trudnoci sam imala probleme od pocetka a na kraju kad sam usla u 9.mj beba je prestala da napreduje,rodila se 3 sedmice ranije sa manjom kilazom ali sve je proslo kako treba zahvaljujuci dr.Masicu i dr.Gutic koja me bukvalno na silu smjestila da lezim jer je vidjela da trebamo biti obje pod nadzorom.u svakom slucaju drage moje sretno za koju god opciju da se odlucite.

_____________________________

19.12.2006 Merjem
22.10.2009 Ajse

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 10:48:23   
veeseelaa
ja sam sinoć bila na GAK-u, sretoh prijatelja koji gore radi, reče mi da su našli dva medicinska djelatnika s tom bakterijom... ne reče mi da se radi o dr nego o sestrama user posted image user posted image
i da sinoć se jako puno bebica rodilo! ja dok sam bila bar 3 bebe su sestre odnijele iz saleuser posted image
i da prijatno sam bila iznenadjena kako je sve bilo čisto, ulazila sam i u toalete ma sve super, ja ostala paf

< Poruku je uredio veeseelaa -- 22.6.2010 10:50:55 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu merjem)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 10:49:35   
Anoniman
Ne znam stvarno sta da radim.
U dva idem po uputnicu i pitacu dr iz porodicne, da vidim kakvih cu informacija dobit, pa cu vam javit

(odgovor članu merjem)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 10:52:15   
vjestica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam sinoć bila na GAK-u, sretoh prijatelja koji gore radi, reče mi da su našli dva medicinska djelatnika s tom bakterijom... ne reče mi da se radi o dr nego o sestrama user posted image user posted image
i da sinoć se jako puno bebica rodilo! ja dok sam bila bar 3 bebe su sestre odnijele iz saleuser posted image
i da prijatno sam bila iznenadjena kako je sve bilo čisto, ulazila sam i u toalete ma sve super, ja ostala paf

jeli ti šta rekao koliko je stanje kritično, osim sestara ima li zaraženih beba?


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 10:54:10   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Maida*

Ne znam stvarno sta da radim.
U dva idem po uputnicu i pitacu dr iz porodicne, da vidim kakvih cu informacija dobit, pa cu vam javit

najbolje bi mozda bilo da malo odgodis taj pregled ako mozes...

ma ne znam ja bas nisma puno upućena al eto stavrno muz je medicinski radnik na jednom odjelu koseva...njegova stav o istom tek me prepao.user posted image

zovite svoje doktore i pitajte...
vjestice tmila ebe vodi vrlo fin i iskren doktor pitaj njega sta da radis ako se primaklo da moras gore.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 10:55:11   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam sinoć bila na GAK-u, sretoh prijatelja koji gore radi, reče mi da su našli dva medicinska djelatnika s tom bakterijom... ne reče mi da se radi o dr nego o sestrama user posted image user posted image
i da sinoć se jako puno bebica rodilo! ja dok sam bila bar 3 bebe su sestre odnijele iz saleuser posted image
i da prijatno sam bila iznenadjena kako je sve bilo čisto, ulazila sam i u toalete ma sve super, ja ostala paf

jeli ti šta rekao koliko je stanje kritično, osim sestara ima li zaraženih beba?



rekao je da je jedna beba bila zaražena al da je sada sve pod kontrolom, mislim da mi ne bi lagao jer mi smo raja prava, osim toga ja sam došla nešto da obavim a ne da ostanem gore pa da mi treba utješna!
ja bi se vjeruj mi bez problema otišla gore poroditi, mislim da je sve prenapuhano!
dok sam bila gore bezbroj žena je došlo na preglede itd
I moram reći da je ispred bilo puno veselih taticauser posted image  kako ih je samo bilo divno vidjeti onako sretne i ushićeneuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 22.6.2010 10:57:41 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 10:58:58   
vjestica
primaklo se itekako, prekosutra idem na komisiju da vidim hoću li na carski, ako ne krene porod ranije
a što je najgore moj dr je na godišnjem user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 11:03:21   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

primaklo se itekako, prekosutra idem na komisiju da vidim hoću li na carski, ako ne krene porod ranije
a što je najgore moj dr je na godišnjem user posted image user posted image


ma mila nemoj da brineš, kao što rekoh sinoć sam vidjela da su se tri žene porodile pa nisu one ludače da dodju gore a mislim da je takva situacija alarmantna da se porodi i ne bi tu izvodili
Pa neće niko probleme da ima

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 11:03:44   
vjestica
veeseelaa utješila si me user posted image
ja sam povremeno dolazila na ortopediju dok im je mrsa bila domaća životinja (ne znam kako je sad stanje gore, da su je iskorjenili, to sumnjam) ali se ne sjećam da je bilo nešto alarmantno stanje i da su imali infekcija (na pacijente mislim, osim onih koji su već dolazili sa infekcijama na 5 septično odjeljenje)


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 11:05:09   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: vjestica

primaklo se itekako, prekosutra idem na komisiju da vidim hoću li na carski, ako ne krene porod ranije
a što je najgore moj dr je na godišnjem user posted image user posted image

joj jeste na godisnjem je...
zaboravila sam...
otisao je nakon sto je moju seku 1-og porodio....

pa imas li njegov mobitel...probaj ga nazvati...on je super čovjek shvatit će te...nakon svega shavtit će te...

a jesi kontaktirala gore sa nekim...
mozda i mi dizemo paniku bezveze...ma ne znam nisma pametna...
al eto kontam da nazoves i pitas gore...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 11:05:51   
vjestica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: vjestica

primaklo se itekako, prekosutra idem na komisiju da vidim hoću li na carski, ako ne krene porod ranije
a što je najgore moj dr je na godišnjem user posted image user posted image


ma mila nemoj da brineš, kao što rekoh sinoć sam vidjela da su se tri žene porodile pa nisu one ludače da dodju gore a mislim da je takva situacija alarmantna da se porodi i ne bi tu izvodili
Pa neće niko probleme da ima

pa to i ja kontam slali bi porodilje u vojnu



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 11:07:32   
vjestica
zvaću gore sestru sa steriliteta da je pitam, ali kasnije (iza 12 su tel. konsultacije)

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 11:19:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

primaklo se itekako, prekosutra idem na komisiju da vidim hoću li na carski, ako ne krene porod ranije
a što je najgore moj dr je na godišnjem user posted image user posted image
bit ce dobro sve draga nebrini i sretnouser posted image

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 11:22:45   
ena0002
Vjestice ja znam da bi sve to nekako lakse podnijela da dr. nije na godisnjem user posted image ......ne znam stvarno sta bih ti savjetovala user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 11:25:10   
vjestica
IZVORNA PORUKA: ena0002

Vjestice ja znam da bi sve to nekako lakse podnijela da dr. nije na godisnjem user posted image ......ne znam stvarno sta bih ti savjetovala user posted image

pa vjeruj da bih, puno bih se sigurnije osjećala da je tu Godinjak user posted image
cure hvala vam puno user posted image
čekam 12 da zovem Izetu da nju pitam


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 12:24:57   
vjestica
Godinjak se vraća 01. 07 sa godišnjeg, a sestra kad sam je pitala koliko je alarmantno stanje sa bakterijom je rekla da zna koliko i ja user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 12:32:18   
Hanady RR
 e ovako
vjestice nemoj da brines...stanje gore nije alarmantno...

naime sada sam pričala sa babicom koja gore radi a raspitala sam s ei kod muzta i kod zaove koja radi u vojnoj...

naime da je stanje alarmantno nebi primali pacijente vise...

na bolovanju su oni kod kojih je mrsa nađena...nađena je na koži sto je blaže nego da je bila u nosu ili ustima...
novi nalaz od jutro nigdje je nije pokazao...
donesena je u jednu od dsoba ta soba je kontaminirana i sve je pod kontrolom...

niti jedna beba nije zaražena mrsom kao ni porodilja...

kažu da je alarmantno bili bi u klarantinu sto je obaveza sanitarne inspekcije ali je utvrđeno da za tim potrebe nema...

higijena je na nivou...koklliko je moguće u onakvom porstoru...u kakvom prostoru rade uaista dobro je....
oni nisu krivi za prostor u kome su...
a jedna od informacija kaže da je ovo moguće marketinska bomba za sto brži prelazak na jezero jer kazu da im nisu mogli sada pustiti mnovce iz kantona za prelazak gore na novu klinilku a dozlogrdilo im ovov paćenje na GAK-u...

elem nemoj da brines...
idi nam rodi tu bebicu...
jedva čekao da nam javisuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
22.6.2010 12:34:48   
selmoni
jeli to znači da bi uskoro trebali preći na Jezero

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *