|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Mame dojilje- prebrojmo se :-)


DA
  95% (676)
NE
  4% (33)


Ukupno glasova: 709


(Posljednji glas : 16.3.2019 12:07:27)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
10.6.2013 16:05:31   
enči80
I mi smo još uvijek ovdjeuser posted image
21 mjesec u tandemuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 1676
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
17.6.2013 8:24:14   
palachinken
enči, ti si gigant! Svaka čast!


Nego...mi se odjavljujemo, 23 puna mjeseca user posted image . Ne doji, ne traži, već nekoliko dana, a i da zatraži, ne dam user posted image Bilo je lijepo, nismo se napatili, mazili se, tješili, ručali....ali kad je dosta, dosta je. user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 1677
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
17.6.2013 8:42:51   
ziki
user posted image user posted image enči svaka čast
Ja samo da osvježim prijavu, još dojimo u nedelju će bit ako Bog da pune dvije godineuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1678
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
17.6.2013 8:51:41   
mala_beba
i mi jos uvijek dojimo-punih 28mjeseci. nema namjeru jos da prestane pa nekad u sali je pitam je li do skole, a ona klima glavom i kaze dauser posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 1679
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
17.6.2013 8:58:25   
ziki

IZVORNA PORUKA: mala_beba

i mi jos uvijek dojimo-punih 28mjeseci. nema namjeru jos da prestane pa nekad u sali je pitam je li do skole, a ona klima glavom i kaze dauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image izgleda ćemo i mi do škole

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mala_beba)
Neposredna veza do poruke: 1680
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
3.7.2013 13:36:33   
Just smile
Znam da sam negdje pročitala ali da ne tražim :)- Da li znate gdje se mogu nabaviti one marame za dojenje? Hvala :)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 1681
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
3.7.2013 20:48:53   
zagy
Marame imas u bambino mondo u importaneu, na pik u ili preko fb i web-a baby saurus, mislim da je to neka od forumasica.

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 1682
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
5.7.2013 9:40:19   
Dalia_88
Danas nam je 6 mjeseci dojenja i nastavljamo dalje user posted image user posted image

_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 1683
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
5.7.2013 9:52:28   
Aiša

IZVORNA PORUKA: enči80

I mi smo još uvijek ovdjeuser posted image
21 mjesec u tandemuuser posted image user posted image user posted image


Svaka čast user posted image user posted image

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 1684
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
5.7.2013 10:19:25   
Misty_mama
Danas je mom princu prvi rođendan, a i dalje uživa u dojenju kao i prvog dana... Moja sestra se zeza da on pada u trans kad krene da doji...user posted image Ujutro kad krenem na posao on spava, ja legnem pored njega, i stavim mu (.) pored usta da podoji... On je i dalje zatvorenih očiju, ali ustima navali kao da nije jeo sto godina... više mu to u smislu zadovoljavanja gladi ne znači puno, sada mu je to kao dezert user posted image

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 1685
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
12.7.2013 15:11:57   
animagical
a mi smo se zaboravili odjaviti..ipak nismo dojili do skoleuser posted image prestali smo nakon 21 mjesec i 7 dana... mogu vam reci da uopste ne fali ni meni ni njemu, izgleda da smo bili spremniuser posted image

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 1686
   [Obrisana poruka]
12.7.2013 15:13:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu animagical)
  Neposredna veza do poruke: 1687
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
12.7.2013 15:19:26   
InLove
Ja se ne sjecam da li smo se prijavili.. dojimo 4 mj i 7 dana.. i nastavljamo aBD user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1688
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
30.7.2013 12:22:56   
Sonja
da se i ja prijavim.. dojimo vec 2mj i 3 dana user posted image i nadam se da ce jos duuuuuuuuuuuuuuugggggggggggoooooooooooo

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 1689
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
30.7.2013 12:26:17   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Sonja

da se i ja prijavim.. dojimo vec 2mj i 3 dana user posted image i nadam se da ce jos duuuuuuuuuuuuuuugggggggggggoooooooooooo


bar dvije godineuser posted image user posted image
samo tako nastavite

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 1690
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
30.7.2013 12:28:37   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Sonja

da se i ja prijavim.. dojimo vec 2mj i 3 dana user posted image i nadam se da ce jos duuuuuuuuuuuuuuugggggggggggoooooooooooo

user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 1691
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
15.8.2013 8:46:30   
Just smile
Drage ženice,
mi uspješno dojimo tri mjeseca koliko princeza ima :) Od početka samo dojenje. e sad imam jedno pitanje... Pozvani smo na svadbu prijatelja iduće sedmice, a s obzirom da ona doji svaka 2,3 sata mislila sam možda da izmuzem pa da joj se da na flašicu dok me nema taj jedan obrok... međutim, iskreno strah me da pokušam da je naučim na flašicu, da ne bi kasnije bilo problema... Ima li iko iskustva...?? A dala bih joj onu avent flašicu što dođe uz pumpicu za izdajanje, mislim da je nju teže vući nego običnu, kao i dojka. Naravno ništa nije kao sika...:)




(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1692
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
15.8.2013 9:12:51   
veki_aki
mislim da se od jedne falsice nece odvici od sike...moj je imao problem sto nije htjeo flasicu pa su mu moji davali na kasiku po 100ml izdojenog mlijeka...ne brini proce to ok, taman i da preskoci skroz obrok tih par sati nece bebari nista biti...samo se ti izdoji i ostavi, pa moze i kasikicom ili na fildzan pomalo ako slucajno ne bude htjela flasicu,a ako bude super!

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 1693
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
15.8.2013 9:40:38   
Alannah
Moj takodje nije htio flasicu,nece je ni danas.Mlijeko su mu davali na kasikicu i na spricu,a znao je tako popiti 75 ml-100 ml.Malo duze traje,ali izdrzi se. Sad je vec veca i nece se zbuniti zbog cucle,ako das flasicu. Ja bih mozda jednom isprobala i na flasicu i na kasikicu,ili da proba ta osoba koja ce je cuvati.

(odgovor članu veki_aki)
Neposredna veza do poruke: 1694
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
15.8.2013 10:53:48   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Just smile

Drage ženice,
mi uspješno dojimo tri mjeseca koliko princeza ima :) Od početka samo dojenje. e sad imam jedno pitanje... Pozvani smo na svadbu prijatelja iduće sedmice, a s obzirom da ona doji svaka 2,3 sata mislila sam možda da izmuzem pa da joj se da na flašicu dok me nema taj jedan obrok... međutim, iskreno strah me da pokušam da je naučim na flašicu, da ne bi kasnije bilo problema... Ima li iko iskustva...?? A dala bih joj onu avent flašicu što dođe uz pumpicu za izdajanje, mislim da je nju teže vući nego običnu, kao i dojka. Naravno ništa nije kao sika...:)



Ono što realno možeš očekivati za taj jedan pokušaj je:

- da ne mogneš dovoljno izdojiti ako prije nisi izdajala,
- da beba ne bude željela uzeti obrok na flašicu.

Jedna flašica, nakon tri mjeseca dojenja neće poremetiti dojenje (najvjerovatnije, ipak ću se ograditi malo user posted image ). Dijete već zna dobro zahvatati dojku i zna kako dojka funkcioniše. Međutim, nema te flašice koja simulira dojku, ni počemu, tako da se vrlo lako može desiti da beba ne bude želila da pije iz flašice.

Ako želiš, napravi eksperiment već ovih dana, i sa izdajanjem i sa davanjem flašice.

Ovo naravno važi samo za tebe, za ovaj izdvojeni slučaj. Svako češće davanje, i u ranijoj dobi djeteta može unijeti značajne smetnje u proces dojenja.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 1695
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
15.8.2013 10:57:47   
Ninushka
Da se prijavim i ja u drugi krug opet, ovaj put sa sisavcem po imenu Dunja. Ima osam dana i počela je da doji samo par sati po rođenju, ljubi je mama user posted image

Nadamo se da će ovaj put trajati i duže nego sa bracom nam. Ljubimo i grlimo vas sve!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1696
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
15.8.2013 11:07:07   
lala0606
dojimooouser posted image 4.5 mjeseca i imamo u planu jos dugouser posted image

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 1697
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
20.8.2013 11:22:20   
Just smile
Da li se može izdojiti dio mlijeka dan prije, staviti u frižider, pa sutradan izdojiti još i to skupa dati djetetu?

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 1698
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
20.8.2013 12:36:51   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Just smile

Da li se može izdojiti dio mlijeka dan prije, staviti u frižider, pa sutradan izdojiti još i to skupa dati djetetu?


Može, ako se oba mlijeka prvo rashlade na istu temperaturu, pa onda sastave i polako ugriju u toploj vodi. Ne bi trebala dodavati svježe izdojenom mlijeku predhodno izdojeno i rashlađeno.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 1699
   RE: Mame dojilje- prebrojmo se :-)
20.8.2013 13:50:18   
ziki
Čisto da se javnem, još uvijek drugi mandat traje skoro puna 26 mj, bez naznake privođenja krajuuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *