|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantjelesna oplodnja
2.6.2010 16:03:48   
sara za
Veda,kako prođe kod doktora,jesteli sta dogovorili,imas pp od mene.Pozdrav

(odgovor članu edina77)
Neposredna veza do poruke: 926
   RE: Vantjelesna oplodnja
4.6.2010 10:55:05   
lena81
Drage cure evo da vam se pridruzim i ja...danas mi je 11dan od embriotransfera,nemam nikakvih siptoma osim ludila od cekanja i lezanja.Oplodnju sam radila kod Balica,ovo mi je drugi put.

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 927
   RE: Vantjelesna oplodnja
4.6.2010 11:34:21   
nesa
Pozdrav svima,nakon 4 inseminacije dogovorila sam ivf kod dr. Mumunbasica na gak-u, inace sam bila i kod prof. G.
Vec sam na yasminu, a pripremila sam i ostalo....sad ce se i na gaku malo vise raditi ivf..
Da li je neko vec to odradio ovdje?

(odgovor članu lena81)
Neposredna veza do poruke: 928
   RE: Vantjelesna oplodnja
4.6.2010 17:01:37   
sara za
Lena 81,nadam se da ces ovoga puta ugledati svoj user posted image ,i mene to isto ceka sada u julu,dogovorila sam svoj prvi Ivf kod Balica,sada kada sam bila kod dr.na dogovoru rekao mi je da ste im vi bili najbolja grupa do sada i da je zadovoljan i da se nada najboljem,nije ti lako,ali eto ubrzo ces saznati ako Bog da dobre vijesti,javi nam sve i kada trebas vaditi betu...

(odgovor članu lena81)
Neposredna veza do poruke: 929
   RE: Vantjelesna oplodnja
4.6.2010 19:50:46   
lena81
Hvala ti Sara za.Beta je u utorak,ali meni je ovo poslije et ludilo,pogotovo sto sam se odlucila ovaj put da lezim,prosla tura je bila najbolja od 11 zena 6 je trudno,nadam se da ce i moja grupa biti uspjesna.Moram ti reci da nisi pogrijesila sto se tice izbora doktora,Balici su super i stvarno se trude,mislim da su najbolji i Bosni,ja sam bar ja sve doktore upoznala koji rade ivf.Je li ti sad u julu prvi ivf?pozdrav

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 930
   RE: Vantjelesna oplodnja
4.6.2010 20:35:50   
ena0002
Lena81 sreno user posted image user posted image user posted image ,
Nesa ja prvi put cujem da na GAK-u neko drugi osim Godinjaka radi IVF user posted image


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu lena81)
Neposredna veza do poruke: 931
   RE: Vantjelesna oplodnja
4.6.2010 21:32:12   
sara za
Lena 81,jeste to mi je prvi Ivf,ali iskreno nekako se ne zanosim previse neka bude Božija volja,sta mi ti savjetujes,a i druge forumasice ,ako Bog da pa prođe sve uredu,jeli najbolje da odmaram i lezim tih dana poslije embrio transfera,obzirom da radim,pa ne znam sta je najbolje...javi se molim te u utorak i da nam javis kako su prosle i ostale iz grupe ako budes znala,zelim ti sve najbolje...

(odgovor članu lena81)
Neposredna veza do poruke: 932
   RE: Vantjelesna oplodnja
5.6.2010 9:46:16   
lena81
Sara za ja nisam prvi put lezala,sad sam se odlucila za lezanje,jer zene iz moje grupe koje su lezale ostale su trudne,mozda ima nesto u tome...mislim u da bi bilo najbolje da uzmes bolovanje...ja sam se prvi put previse nadala,ovaj put ne toliko,ali imam tri prijateljice koje su uspjele iz prvog pokusaja...zelim ti puno srece iuser posted image debeli

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 933
   RE: Vantjelesna oplodnja
5.6.2010 22:16:43   
sara za
Hvala ti Lena 81 i ja tebi zelim da uspijes ako Bog da,i javi nam se u utorak....

(odgovor članu lena81)
Neposredna veza do poruke: 934
   RE: Vantjelesna oplodnja
7.6.2010 16:31:54   
sara za
Cure moje,ja sam u postupku za Ivf sada u julu,jeste li koja koristile Menopur 75,meni je dr.propisao te,ja sam ranije koristila i Menopur i Gonal i reagovala sam dobro i na jedne i druge,kakva su vasa iskustva....

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 935
   RE: Vantjelesna oplodnja
8.6.2010 18:42:46   
sara za
Lena81,sta ima.....danas je beta....držimo figeuser posted image

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 936
   RE: Vantjelesna oplodnja
8.6.2010 23:14:30   
ledy blue
Nesa i ja prvi put cujem...pa napisi malo opsirnije kako to funkcionira..
Lena81 sretno!!!

< Poruku je uredio malena27 RR -- 10.6.2010 12:25:24 >


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 937
   RE: Vantjelesna oplodnja
9.6.2010 8:37:20   
lena81
drage cure prije tri dana sam radila test i bio pozitivan,ali onda sam pocela krvarit,beta pozitivna bila u ponedeljak,sinoc opet beta raste,dupla se a ja i dalje krvarim,poludila sam...sad idem do doktorice da vidim sta ce rec

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 938
   RE: Vantjelesna oplodnja
9.6.2010 9:35:34   
veda
lena81-mila drzim ti fige,nadam se zaista,zaista da ce sve biti dobro.Neznam sta jos da ti napisem.bas sam cekala sta ces javiti i  sada sam tako i ja nekako sva nikakva,sve cu obaveze odgoditi za danas i cekam sta ces javiti sta je sa tobom.Neznam kako te utjesiti,sta god da bude neznam dali ti znaci nesto sto nisi sama, sto imas nasu podrsku,sto smo jedna uz drugu i zaista znamo kako je to,mi koje se borimo sa ovim.Sretno mila od srca...user posted image

(odgovor članu lena81)
Neposredna veza do poruke: 939
   RE: Vantjelesna oplodnja
9.6.2010 15:48:25   
sara za
Lena81,držim ti fige,ma biće to dobro ako Bog da,javi nam se....

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 940
   RE: Vantjelesna oplodnja
10.6.2010 17:37:58   
edina77
lena 81 želim ti od sveg srca da ti uspije i ja sam u postupku za septembar sve će to biti dobro i ti ćeš ugledati svoje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image JAVI NAM SE!

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 941
   RE: Vantjelesna oplodnja
10.6.2010 21:39:27   
snowrose
Edina i ja sam aBd u postupku u septembru.

Lena81,željno iščekujemo tvoje javljanje.

_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu edina77)
Neposredna veza do poruke: 942
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.6.2010 10:02:34   
lena81
cure danas opet beta,krvarenje se smirilo,strogo mirujem...javit cu vam veceras...pozdrav

(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 943
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.6.2010 10:04:25   
malena27 RR
lena nadam se da ce biti sve ok! navijamo za user posted image i visoku betu! user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu lena81)
Neposredna veza do poruke: 944
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.6.2010 10:44:54   
riba78
lena 81,držim fige da sve bude OKuser posted image user posted image
da se teta beta pravilno dupla user posted image aBd
nesa sretno u postupku user posted image mada sam i ja iznenađena ,da još neko osim Godinjaka radi IVF.,pa eto malo nam opširnije napiši ,kada imadneš vrenena user posted image


_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 945
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.6.2010 13:42:36   
vjestica
ja znam da je Muminbašić prije Godinjaka radio inseminacije i IVF (gore i piše da je šef odjela za sterilitet) i da je poslije došao Godinjak , a Muminbašić je otišao
u zadnje vrijeme je Muminbašić opet gore (otkad je Godinjak na godišnjem, a u stvari i od ranije, jer je stalno na operacijama)
pričala je jedna cura , koja je odavno gore , da je prvo išla kod Munminbašića, ali joj je on radio inseminaciju bez ikakvih nalaza, tek poslije kad je došao Godinjak, rekao joj je da uradi nalaze i laparo i otkrila je da su joj začepljeni jajovodi i kod Godinjaka je radila IVF
to je što sam ja čula o njemu

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 946
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.6.2010 15:17:45   
lena81
cure drage,imala sam spontani beta je pocela da pada,prekidam sa terapijom vidjet cu sta trebam dalje.sve koje idete sad u postupak zelim vam svu srecu svijeta.kad se malo dodjem sebi pisat cu vam opsirno i dati neke savjete.poz

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 947
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.6.2010 17:23:10   
veda
Draga Lena 81 svi smo samo cekali da se javis i brinuli se.Kada sam procitala tvoju poruku prvo sam mislila da nista ne odgovaram,jer znam kada sam ja imala spontani da sam samo htjela biti sama ,i svaka rijec utjehe od drugih nije mi bas pomagala,ali sam u svakom slucaju voljela cuti.
Mila moja,znam da ti je tesko,da ce ti trebati neko vrijeme da malo dodjes do sebe,ali kao sto sam ti vec ranije pisala uz tebe smo,imas nas iako se ne poznajemo,ali vjeruj da je nas par-koliko ja znam jako mislilo na tebe ovih dana.I hvala ti sto si nam javila sta se desilo.Sto god da bilo mila moja imat ces ti svoju bebicu kao i mi sve koje je toliko zeljno ocekujemo.Necu da duzim,kada malo dodjes do sebe javi nam se.Cuvaj nam se,uz tebe smo i veeeelika,velllika pusa draga moja za tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image  od tvoje Vede...

(odgovor članu lena81)
Neposredna veza do poruke: 948
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.6.2010 19:08:43   
lena81
hvala ti draga Vedo,samo mi jedna drugu mozemo razumiti,ali znam da moram dalje da se borim za svoju bebicu...tuzna sam i zbog zena sa kojima sam se zblizila,ove iz moje grupe koje nisu uspjele

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 949
   RE: Vantjelesna oplodnja
12.6.2010 0:07:46   
sara za
Lena81,suvisna je bilo kakva rijec,zao mi je,pokusaj dalje da nastavis,glavu gore,kada se ako Bog da oporavis,javi nam kako si i ako budes znala podatak koliko je zena uspjelo iz tvoje grupe a koliko ne,zelim ti svim srcem da tu bol sto lakse prevaziđes,uz tebe smo....user posted image

(odgovor članu lena81)
Neposredna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *