|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantjelesna oplodnja
9.10.2010 10:14:17   
balasgirl
Vista, pozdrav i dobro došla na rr. Želim ti da tebe i tvog muža u što skorije vrijeme obraduje jedna mala i lijepauser posted image , a može i user posted image user posted image s obzirom da sad čekaš rezultate 4 isci.
Kao što vidiš, mnogo je žena sa istim ili sličnim problemima. Nema predaje, samo naprijed. SRETNOOOO...


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Vista32)
Neposredna veza do poruke: 1001
   RE: Vantjelesna oplodnja
9.10.2010 11:15:53   
snowrose
Draga Vista,dobro nam došla i još prije otišla na druge pdfuser posted image user posted image user posted image .

Čuvam fige za visoooku betu koju i ja s nestrpljenjem očekujem,a dan ko godina.

Veeeelika pusa.

< Poruku je uredio snowrose -- 9.10.2010 11:16:24 >


_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu Vista32)
Neposredna veza do poruke: 1002
   RE: Vantjelesna oplodnja
9.10.2010 22:47:49   
Vista32
Hvala drage moje na dobrodoslici i na zeljama za visoku betu,nadam se i ja, da ce biti velika da je necu moci ni zapamtiti hehehe
Snoweose i ja tebi zelim veliku betu da zajedno slavimo.pusa

_____________________________

docekat cu i ja taj dan da beta buda veca od 20
2 ivi
4 isci neuspjesno
Idiopatski sterilitet

(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 1003
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.10.2010 7:45:47   
orange 00
Draga Vista32 dobro nam dosla!!!
Zao mi je sto ti je sve ispalo kako jesteuser posted image , al glavu gore, idemo daljeuser posted image

I za sve nas koje interesuje (moram ja dusa raskopusa raspitatiuser posted image ), ako ti nije problem podijeliti s nama trudilicama, gdje si radila postupke i kada vadis betu, da cekamo zajedno s tobomuser posted image


(odgovor članu Vista32)
Neposredna veza do poruke: 1004
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.10.2010 8:39:06   
Amelaa RR
user posted image

                                        V i s t a
32


Draga Vista dobro nam dosla...nadam se da cemo se lijepo druziti i naravno da ce ovaj put  beta biti jako jako visoka. Naravno nadam se da ces svoja iskustva s svime sto si prosla u borbi za baby podijeliti s nama, jer sigurna sam da ima dosta forumasice koje imaju isti problem i svako novo iskustvo, kako, gdje raditi, vantijelesnu je od velike pomoci.
Saljem ti puno pozitivnih vibra..i da ovaj put slavimo u tvoje ime
user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 11.10.2010 8:49:45 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu orange 00)
Neposredna veza do poruke: 1005
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.10.2010 11:34:01   
Vista32
Drage moje vantjelesne sam radila kod Dr Devlete Balic ona je inace moja doktorica vec sedan godina ,u pocetku sam lutala od doktora i na kraju nasla nju koja je jedna divna zena,koju ja smatram svojom rodbinom,takav odnos imamamo.
na zalost ja ne ostajem trudna dugi niz godina,iz kojeg razloga to niko ne zna ,cak su me pregledali i strucnjaci iz slovenije u njenoj ordinaciji.
evo obacavam da cu vam opsirnije pisati i moje tri prethodne isci i znacete u detalje,i simptome mada sa o tobe ne moze puno reci svaka je bila razlicita a nema trudnoce,evo sad se spremam ici u labaratoriju da vidim ima li sta od ovog puta.

prvu su mi vratili 2 e zbog tada mojih godina
2 isci su mi vratili 3
3 su mi vratili 4 i sada su mi vratili 4 sve cetri isci su bili enbrijoni ko iz knjiga,super odgovorim na stimulaciju vecinom po 12 13 j s
ali nista

jos jednom hvala na dobrodoslici i nadam se da cemo se lijepo druziti i nadam se da cu vas obradovati danas

Ps a moram vam reci da je moja sestra isto radila kod nje i ostala od drugog pokusaja trudna i sad je u 8 mj

< Poruku je uredio Vista32 -- 11.10.2010 11:38:54 >


_____________________________

docekat cu i ja taj dan da beta buda veca od 20
2 ivi
4 isci neuspjesno
Idiopatski sterilitet

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 1006
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.10.2010 17:27:56   
Vista32
MOJA BETA JE 0..............................................
.................................
...................................
.............................
Nemam sad rijeci

_____________________________

docekat cu i ja taj dan da beta buda veca od 20
2 ivi
4 isci neuspjesno
Idiopatski sterilitet

(odgovor članu Vista32)
Neposredna veza do poruke: 1007
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.10.2010 17:33:58   
dijana79
Vista32 jako mi je žaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja svoju ne smijem ni raditi trebala sam juče ali ne mogu bojim se šta će biti   stvarno mi je žao abd uspjećemo jednom nemoj se predavati.

(odgovor članu Vista32)
Neposredna veza do poruke: 1008
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.10.2010 18:13:42   
sabas
Evo da se i ja prijavim , u subotu 09-10-10 vracene 2 mrvice meni da ih dalje cuvam , ISCI metod SLovenija Ljubljana Klinicki centar,
Beta daleko u buducnosti 25-10.

Cuvam nam fige

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu dijana79)
Neposredna veza do poruke: 1009
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.10.2010 18:41:22   
riba78
Sabas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image aBd da se uskoro radujemouser posted image

Vista ,žao mi je user posted image user posted image user posted image ne daj se ,aBd da već sljedeći put uspijete.


< Poruku je uredio riba78 -- 11.10.2010 18:44:11 >


_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 1010
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.10.2010 18:45:37   
ena0002
Vista32 jako, jako mi je zao user posted image user posted image user posted image ....ja u ovakvim trenucima jednostavno ne znam sta da kazem nasim trudilicama.....boli jako, jako user posted image .....ali na zalost nista ne mozemo promjeniti user posted image ....moramo se boriti
Sabas tebi, Snow ,Lejli i Idi zelim sve najbolje i visoke bete user posted image user posted image user posted image
Vista a jeste li radili imunoloske pretrage user posted image ...to je evo prvo sto mi pada na pamet zasto ne uspjeva user posted image

< Poruku je uredio ena0002 -- 11.10.2010 18:46:26 >


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 1011
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.10.2010 19:11:44   
mina minka
vista puno puno mi je zao zbog bete , ne znam sta da ti kazemuser posted image user posted image nisam ti pozeljela doborodoslicu pa evo sad jedanuser posted image user posted image

_____________________________

Šansa se uvijek pojavljuje u najnepovoljnijem trenutku

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 1012
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.10.2010 19:36:46   
malena ze
Vista, zao mi je milauser posted image user posted image user posted image user posted image ,u ovom momentu je svaka rijec suvisna,znam kako je meni bilo.Nadam se samo da ce i nas dragi Bog jednom nagraditi.

_____________________________

1.ICSI=0 2.ICSI=0

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 1013
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.10.2010 20:03:52   
Leva
Vista zao mi je beskrajno...
Zvanicno je doslo vrijeme da se i ja pocnem javljati na ovu temu. Trenutno imam nekoliko upala i znacajan pad imuniteta na cemu ozbiljno radimo a kada to saniramo idem i ja u postupak.  Ne ocekujem da ce se to desiti prije januara a na postupak cu vjerovatno kod mog ljekara.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu malena ze)
Neposredna veza do poruke: 1014
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.10.2010 21:28:46   
tanananka
i ja sam nova na rr i jako mi je drago sto cu se s vama druziti.Vista user posted image user posted image user posted image
jako mije zao zbog tvoje bete,sabas sretno.u postupku sam IVF trnutno brojim dane do bete20 10.pa sretno nam svima i abd da bude visoka
ja ¨¨72˝˝mm isto,dijagnoza:primarni sterilitet PCOS,desni jajovod zatvoren lijevi iskrivljen,3 IUI 0,3 IVF 0

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 1015
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.10.2010 21:30:13   
Visnja RR
tanananka dobro došla user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tanananka)
Neposredna veza do poruke: 1016
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.10.2010 21:56:04   
tanananka
hvala Visnja

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1017
   RE: Vantjelesna oplodnja
11.10.2010 22:35:58   
malena27 RR
vista jako mi je zao zbog tvoje bete, posebno jer je 4. icsi postupak u pitanju... nadam se da ces uskoro smoci snage da ides dalje, jer moras....

tanananka dobrodosla na forum....
navijamo za tebe i nase cure koje su bile u postupku user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu tanananka)
Neposredna veza do poruke: 1018
   RE: Vantjelesna oplodnja
12.10.2010 1:56:23   
Vista32
hvala vam puno,ali danas mi je tezak dan ali bas tezak.
ostalim curama sretno do visoke bete

_____________________________

docekat cu i ja taj dan da beta buda veca od 20
2 ivi
4 isci neuspjesno
Idiopatski sterilitet

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 1019
   RE: Vantjelesna oplodnja
12.10.2010 9:21:01   
Leva
Tananka navijamo za tebe. Budi hrabra i izdrzi jos ovih par dana user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Vista32)
Neposredna veza do poruke: 1020
   RE: Vantjelesna oplodnja
12.10.2010 9:24:32   
tanananka
Hvala na dobrodoslici malena,
vista znam kako tije,glavu gore i kreni dalje.
Samo da znas da nisi sama u svemu tome,imas nas koji dijelimo tvoju tugu s tobom
I moja staza je duga i trnovita,17 g, sam u braku od toga 10 se lijecim al nikako da docekamuser posted image ,ipak nadam se da ce i to jednom doci.
Iz mjeseca u mjesec sam iscekivala i nadala se user posted image ,kako vrijeme prolazi sve mi teze pada kad mi dodeuser posted image .Neznam vise odakle mi snaga da se borim.Kako je vrijeme prolazilo i nije islo prirodnim putem presli smo na inseminaciju 3 puta bezuspjesno.Onda smo se ja i mm odlucili uz konsultaciju doktora na ISCI.Prva dva puta beta 0.Onda smo pokusali i3 put.Sa strahom sam brojala dane do bete sigurna kao i do tad da ce biti 0.Dosao je i taj dan,s malo nervoze sam otisla dala krv,i vratila se kuci jer sam za dva sata trebala nazvat da mi kazu rezultate.Ta dva sata su mi bili kao godina,nervoza je vladala sa mnom i pocela sam unaprijed plakat misleci beta 0.Medutim kad sam drhtavim glasom nazvala sestra mi je rekla dobar ti je nalaz 127,i rekla mi da odmah dodem na pregled.Nisam mogla da verujem plakala sam i smijala se u jedno.Otisla sam na pregled i sve je bilo OK,mojoj sreci nije bilo kraja.
I tko je to trajalo 2 sedmice,pratili smo moju mrvicu kako raste zajedno sa betom.Onda je sve stalo beta je pocela opadat,da bi na kraju prestali sa utricima i cekali user posted image .To je za mene bio najtezi dan u zivotu,mislila sam da necu prezivet,da je kraj svijeta.Mjesec dana sam se zatvorila u sobu i samo plakala neznam odakle tolke suze.Nisam mogla nikoga da vidim ni da cujem,bila sam na ivici depresije.MM me spasio svega toga,bio je uz mene davao mi podrsku da bih se na kraju trgla i krenula dalje.I evo me sada tu ponovo cekam visoku betu, puna optimizma i nade da cu jednog dana zajedno sa vama docekatiuser posted image

(odgovor članu Vista32)
Neposredna veza do poruke: 1021
   RE: Vantjelesna oplodnja
12.10.2010 9:29:44   
tanananka
hvala ti Leva puno mi to znaciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanananka)
Neposredna veza do poruke: 1022
   RE: Vantjelesna oplodnja
12.10.2010 9:41:31   
mina minka
tanananka dobro dosla na forum a i pridruzi nam se u cekaonicic tamo pricamp o svemu i pomazeo jedna drugoj. mis mo tu za se tjesimo i olaksamo jedna drugoj. navijamo za tebe da abd docekas ponovo svojuser posted image user posted image

_____________________________

Šansa se uvijek pojavljuje u najnepovoljnijem trenutku

(odgovor članu tanananka)
Neposredna veza do poruke: 1023
   RE: Vantjelesna oplodnja
12.10.2010 10:02:16   
orange 00
Draga vista32 nema rijeci kojim bi mogla opisati koliko mi je zaouser posted image  kad postanes svjestan citave procedure i sta svaka zena prodje dok dodje do cekanja bete,........, namam rijeci i stvarno svakoj skidam kapu!!! Nadam se da cemo ti barem malo olaksati ovdje na forumuuser posted image .

Dijana79 budi hrabra i odradi danas betu, evo ja drzim figeuser posted image .
Tanananka i Sabas, cekam s vama rezultate 20. i 25.10.

Svim trudilicama veeeelikiiiiuser posted image

(odgovor članu tanananka)
Neposredna veza do poruke: 1024
   RE: Vantjelesna oplodnja
12.10.2010 10:14:21   
tanananka
Hvala na dobrodoslici mina minka
A naravno i u cekaonici sam ukljucena 

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *