|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 50 [51] 52   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
26.2.2014 23:54:43   
Selminja

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i nekad mi se dopadnuneke žene, seksualno me priviku
imaju neku energiju koja me obandači
jel se to vama dešavalo? jesam li ja ok? trebam li ko besana stručnu pomoć?

user posted image

Meni se to desava. Ima zena koje me stvarno privlače.
I sex u troje mi je bila zelja, mislim i sad je, al kontam, kad nisam do sad, vjerovatno necu nikad user posted image
Najvise bih volila MMŽ varijantu, i ŽŽM nije lose, mada mislim da bi mi u pojedinim momentima dotična bila visak user posted image
Nekad sam razmisljala i o samo ŽŽ varijanti, bilo je i ponuda al sve se bojim da bi na kraju ostale nedoyebane koliko god koristile savremenu sexualnu tehnologiju user posted image nema nista bez pendreka user posted image
Hocu da kazem, sve je to ok. Ako ti kad zatreba treci partner, tu sam user posted image
A sad odoh oribat halu i sudje ovo kutarisat user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1251
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.2.2014 3:27:49   
Galicia
Ako ti kad zatreba treci partner, tu sam



user posted image


GOLEMO.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 1252
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.2.2014 9:24:16   
veeseelaa
i ŽŽM nije lose,


ja sam sanjala da imam odnos u ovoj kombinaciju
bilo je predivno, danima sam samo mislila na taj san user posted image user posted image user posted image
iako sam pri spomenu trojke bila za varijantu MMŽ, poslije ovog sna u nedoumici sam user posted image

Nekad sam razmisljala i o samo ŽŽ varijanti, bilo je i ponuda al sve se bojim da bi na kraju ostale nedoyebane koliko god koristile savremenu sexualnu tehnologiju user posted image nema nista bez pendreka user posted image


i sa ovim se slažem, bez obzira na bliske susrete , falilo biuser posted image

Ako ti kad zatreba treci partner, tu sam user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 1253
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.2.2014 11:05:40   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ako ti kad zatreba treci partner, tu sam



user posted image


GOLEMO.

user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1254
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
28.8.2014 20:33:12   
maglaj_mum
Od kad se na ovu temu niko nije oglasio...pa reko da je malo ozivim...MM je druga smjena a nismo se user posted image user posted image ima dvije sedmice iz iz opravdanih razloga (sad ce veeseelaa komentarisat ma koji su to razlozi da se ne sexa 15 dana user posted image )...pa reko nesto mi malo glupo da pripremim svijece i to kad ce prvo traziti da jede i glupo mi da sjedi pored toga onda nista od toga samo cemo se smijati...opet ako ga prvo safatam ne mogu se opustit ako mu kvrce crijevauser posted image
Uglavnom ne znam kontam da mi je s necim da ga iznenadim al nista mi ne pada na pamet...user posted image Hamn cu ja i veceras user posted image

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1255
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
2.9.2014 23:08:31   
cvjeti
otidji na tusiranje, uredi se... pa ga pozivi pod tus... godit ce vam.. a nastavite u krevetu..

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 1256
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
2.9.2014 23:19:00   
bebaa
.opet ako ga prvo safatam ne mogu se opustit ako mu kvrce crijeva


user posted image user posted image user posted image jest vala...dobro si....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu cvjeti)
Neposredna veza do poruke: 1257
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
29.3.2015 22:52:07   
saamy
Cao drage,odlicna temauser posted image dosao bi mi dobro jedan savjet! sex sa mm nije bas nesto nikad nije ni bio sto je najgore,sa bivsim sam imala toliko dobar sex da se svaki dan prisjetim kako sam uzivala da me dovede do ohohoh user posted image sa ovim nikad nisam unutrasnji orgazam dozivila dok sa bivsim mnogo puta,neke zene nikad ne dozive unutrasnji aa ja sam vise puta,,ovaj pokusava da mi ugodi ali nije mi to touser posted image mada je mozda do toga sto je bivsi sportski tip vise u formi i mladi od ovoga i mislim da mu je veci gospodin doleuser posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 1258
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
29.3.2015 23:11:03   
Galicia
Prvo nam objasni sta je unutrasnji a sta spoljasnji orgazam. user posted image

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 1259
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
29.3.2015 23:25:57   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Galicia

Prvo nam objasni sta je unutrasnji a sta spoljasnji orgazam. user posted image

Sigurno misli na vaginalni I klitoralni.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1260
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
29.3.2015 23:35:58   
saamy
Ee tako je MEDIC mislim da svaka razumije na sta sam mislilauser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1261
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
30.3.2015 9:43:01   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: saamy

Cao drage,odlicna temauser posted image dosao bi mi dobro jedan savjet! sex sa mm nije bas nesto nikad nije ni bio sto je najgore,sa bivsim sam imala toliko dobar sex da se svaki dan prisjetim kako sam uzivala da me dovede do ohohoh user posted image sa ovim nikad nisam unutrasnji orgazam dozivila dok sa bivsim mnogo puta,neke zene nikad ne dozive unutrasnji aa ja sam vise puta,,ovaj pokusava da mi ugodi ali nije mi to touser posted image mada je mozda do toga sto je bivsi sportski tip vise u formi i mladi od ovoga i mislim da mu je veci gospodin doleuser posted image



pa što se ne udade za tog bivšeg?

kako ćeš tako fuliti

ako ne fercera sex s nekim odmah se pokupi, pusti to slažemo se oko plaćanja komunalija
ne slažem se ja ni sa čim ako nisam dobro poseksana

al dobro šta je tu je sad

čuvaj dobro broj bivšeg, može zatrebati user posted image

a sadašnjem reci šta ti smeta, znaš ti dobro gdje griješi, pa reci mu, ne budi uvidjajna, nego otvoreno, tako i tako

< Poruku je uredio veeseelaa -- 30.3.2015 9:51:20 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 1262
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
30.3.2015 9:51:04   
veeseelaa
čuvaj dobro broj bivšeg, može zatrebati


može nam svima zatrebati user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1263
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
30.3.2015 10:09:15   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

čuvaj dobro broj bivšeg, može zatrebati


može nam svima zatrebati user posted image



user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1264
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
30.3.2015 17:33:22   
Hannica

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

čuvaj dobro broj bivšeg, može zatrebati


može nam svima zatrebati user posted image



user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 1265
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
30.3.2015 17:35:08   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ako ti kad zatreba treci partner, tu sam



user posted image


GOLEMO.

Jel bilo šta od ove kombinacije? user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1266
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
30.3.2015 17:55:41   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

čuvaj dobro broj bivšeg, može zatrebati


može nam svima zatrebati user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1267
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
30.3.2015 18:26:03   
mishkica

IZVORNA PORUKA: irenaSA


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

čuvaj dobro broj bivšeg, može zatrebati


može nam svima zatrebati user posted image


user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 1268
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
31.3.2015 20:29:54   
saamy
Ahahha jeste smjesne ma cuvala bi ja njega ali "" ne zivi se od ljubavi "" kad bjeda dode na vrata ljubav izlazi!!! Tako da sam ipak birala sigurnost za buducnost user posted image kako nisam imala dobar zivot sa svojima jedva docekali da odem od njih otac pogotov mati nije plaho zalila,samo cekaju pomoc nikom nije bitno da li sam zadovoljna sexualno! Taj bivsi nije imao posao samo sportom se bavio,tako godina za godinu on nista ne mjenja kontam ako meni nista nemoze pruzit kako ce djecu ako bi imali,tako fino se pokupim odem trbuhom za kruhom etooo

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 1269
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
25.4.2015 7:11:55   
Finepex
IZVORNA PORUKA: saamy

Ahahha jeste smjesne ma cuvala bi ja njega ali "" ne zivi se od ljubavi "" kad bjeda dode na vrata ljubav izlazi!!! Tako da sam ipak birala sigurnost za buducnost user posted image kako nisam imala dobar zivot sa svojima jedva docekali da odem od njih otac pogotov mati nije plaho zalila,samo cekaju pomoc nikom nije bitno da li sam zadovoljna sexualno! Taj bivsi nije imao posao samo sportom se bavio,tako godina za godinu on nista ne mjenja kontam ako meni nista nemoze pruzit kako ce djecu ako bi imali,tako fino se pokupim odem trbuhom za kruhom etooo

Svaka cas_t roditeljima ti. To su roditelji. nebi dopustili da im kcerci dlaka fali na glavi kamoli da trpi necije frustracije zbog necijeg nezaposljenja. Ne znam stvarno, i u salonu kada zene krenu pricati, jednostavno isto kao da se car sexa izgubi nakon godinu dana braka. Isto kao da negdje pise neko nepisano pravilo brak mora biti bez sexa. Ono nekako.. nema vise "zar da se zari", nego..reda radi.. da brze prodje vrijeme, da ne bude dosadno. Tuzno... vjerujem nekima je cudna prica da bi neko otisao zbog sexa, ali ako bracni supruznik ne ispunjava svoje duznosti.. ustvari on nije ispunio osnovnu duznost da zaradjuje, kamoli ovu drugu. user posted image

Ako treba kome kakav sexualni savjet, kako da ozivi sexualni zivot..bujrum user posted image

< Poruku je uredio Finepex -- 25.4.2015 7:14:20 >

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 1270
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
26.4.2015 10:46:46   
Teddy Bear
Draga Finipex ti k'o klonirana na svakoj temi te ima, sta li ti u zivotu radis pa imas toliko slobodnog vremena da vazis u virtuelnom svijetu user posted image Bravo ti

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 1271
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
26.4.2015 23:27:18   
saamy
Ma sta ces draga valjda to tako ide nekako nije isto prije i poslije kada se parovi uzmu;-) ufff ja koza sam nesto uradila aaaaa poalala sam to bivsem poruku kako je i tako to lad on meni … kako te nije sramota da se javljas nakon toliko vremena,sta me briga za tebe jaooo kad u zemlju ne propado sto mu posla ufff jos mi napisa uzivaj u bjednom zivotu kakv god dobar bio heeeii kontam se poslije toliko vremena on meni tako,
Sta mislite sta da mu odgovorim il nista da nesaljem????

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 1272
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
26.4.2015 23:37:01   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

Draga Finipex ti k'o klonirana na svakoj temi te ima, sta li ti u zivotu radis pa imas toliko slobodnog vremena da vazis u virtuelnom svijetu user posted image Bravo ti


Ma umislja user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 1273
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
26.4.2015 23:37:56   
rose

IZVORNA PORUKA: saamy

Ma sta ces draga valjda to tako ide nekako nije isto prije i poslije kada se parovi uzmu;-) ufff ja koza sam nesto uradila aaaaa poalala sam to bivsem poruku kako je i tako to lad on meni … kako te nije sramota da se javljas nakon toliko vremena,sta me briga za tebe jaooo kad u zemlju ne propado sto mu posla ufff jos mi napisa uzivaj u bjednom zivotu kakv god dobar bio heeeii kontam se poslije toliko vremena on meni tako,
Sta mislite sta da mu odgovorim il nista da nesaljem????



zasto mu uopste saljes poruke? sem ako niste imali neke jaranske kafe nakon prekida...nema razloga da ga imas u imeniku ili na fb ...ja imam neke bivse na fb...takodje u braku...komunikacija nam se svela na lajkanje fotki djece user posted image i bolje je tako...ne treba se uvaljivat u nesto sto nece dobro zavrsiti za tebe i tvoje dijete....kani se toga, bivsi je, koliko god bio dobar sex sa njim user posted image moras ga prekriziti...ionako si ti njega otkacila radi situiranog

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 1274
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.4.2015 0:40:41   
saamy
Ma ne pijemo kafe niti se vidamo poslije raskida jer ne zivimo u istom gradu aaa slala sam mu mail nemam ga na fb sanjam ga 2 3 noci tako eto on meni odg da li da mu sta odg na to arogantno sta mi je poslao ???

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 50 [51] 52   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 50 [51] 52   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *