|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
31.7.2010 17:19:33   
mama_debeljuca
mamine oči, hvala ti za ovaj članak. Lijepo je da nas neko podsjeti na ovo user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
31.7.2010 17:36:52   
R&T@
 
www.vaktija.ba



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
31.7.2010 18:03:44   
seka87
mamine oci super clanak !!!

ima li netko kakvih ideja za dekoraciju ili ima negdje na internetu ja nisam uspjela naci


_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
31.7.2010 18:21:54   
mamine oci
mislim da na google mozes ukucati dekoracije mozda ti se nesto svidi,a imala je i ovdje jedna stranica Ilhana je otvorila dekoracija stola cini mi se inace je Ilhana majstor za dekoracije i stola i jela uopste kreativna osoba....

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
1.8.2010 9:40:58   
Anoniman
Drage moje krasotice,
evo ako Bog da imsallah na pragu nam je Ramazan i vec emocije i osjecanja me pucaju iznutra... svaki Ramazan budi u meni jake emocije a ovaj posebno jer me je dragi Allah dz.s. nagradio jos jednim predivnim zdravim djetetom... sada imam dvoje malenih najmilijih...
sto se tice ovoga Ramazana malo sam u dilemi, interesuje me slijedece ako koja zna da mi odgovori, da li dojenje prekida post??? npr. ako zapostim a u toku dana Nane bude trazio da doji, da li podoj, odnosno curenje mlijeka iz grudi prekida post??? nisam bas sigurna pa bih bila jako zahvalna da mi to pojasnite... 

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
1.8.2010 9:53:11   
Hannica
http://www.youtube.com/watch?v=ml2EYcrIPzs

Od kad sam se udala mene ova ilahija rasplace svaki put kad je cujem,evo i sad sam se isplakala kao mala beba.Nekako me bas podjeti na ramazane koje sam postila zajedno sa svojom mamom i setrama,bilo nam je bas lijepo,prava "ramazanska" atmosfera.Sad se osjecam pravo usamljeno za vrijeme ramazana,moj muz ne posti a ja nekako nemam volje ni da spremam neke posebne iftare samo radi sebe,ne mogu ni da jedem sama kada ustanem na sehur.Bas sam tuzna,najradije bih otisla kod mame i bila cijeli ramazan.Jedva cekam da moja Hana poraste pa da skupa ustajemo na sehur i cekamo iftare.  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
1.8.2010 9:54:56   
amanullah
IZVORNA PORUKA: Bambi09

Drage moje krasotice,
evo ako Bog da imsallah na pragu nam je Ramazan i vec emocije i osjecanja me pucaju iznutra... svaki Ramazan budi u meni jake emocije a ovaj posebno jer me je dragi Allah dz.s. nagradio jos jednim predivnim zdravim djetetom... sada imam dvoje malenih najmilijih...
sto se tice ovoga Ramazana malo sam u dilemi, interesuje me slijedece ako koja zna da mi odgovori, da li dojenje prekida post??? npr. ako zapostim a u toku dana Nane bude trazio da doji, da li podoj, odnosno curenje mlijeka iz grudi prekida post??? nisam bas sigurna pa bih bila jako zahvalna da mi to pojasnite... 


Dojenje ne prekida post bambi, tako no sikiriki...

Post kvari (jelo, piće, pušenje, spolno općenje i sl.) u vremenu od pojave zore do izlaska sunca.





_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
1.8.2010 10:57:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: amanullah

Dojenje ne prekida post bambi, tako no sikiriki...

Post kvari (jelo, piće, pušenje, spolno općenje i sl.) u vremenu od pojave zore do izlaska sunca.



htjela si reci od pojave zore do ZALASKA sunca... user posted image

Hannice, nemoj tako govoriti da nemas volje... mozda bi ti lakse bilo da se prisjetis tih dana posta sa svojom majkom i sestrama, pa kad ujutro ustanes na sehur, zamislis i sjetis se njih, kako bi sta bi, pa sa njima (u mislima) zajedno zapostis, pa cijeli dan provedes misleci na radnje koje ste skupa radili, a kad iftar pripremis, pripremis s ljubavlju i radosti sto si ispostila, pa makar i u mislima zajedno sa majkom... a kad ti se zamirisi kuca osjetices i miris majke...
eh mila, evo i ja se rasplakah... iako moja majka nije postila zbog dijabetesa i visokog pritiska, svako jutro je ustajala da me budi jer je znala koliko sam se radovala svakom danu Ramazana... zato cu ako Bog da imsallah i ove godine (pokusati) postiti i sama ustajati na sehur (ni moj muz ne posti), al u mislima ce me majka buditi i mirisat cu njen miris na iftaru... a kad god budem u prilici otici cu kod nje da se nagledam njenog osmijeha...
user posted image user posted image

(odgovor članu amanullah)
  Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
1.8.2010 12:07:03   
Hannica
Bambi,u pravu se,nedam se ce da mm jednom odluciti da posti a do tada cu se trudtid da sama sebi napravim lijep ramazanski ugodjaj,mozda i njega to privuce da posti. A ovu Sjetu vise ne smijem ni preslusat,stvarno me rastuzi previse,toliko da placem na glas user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
1.8.2010 12:15:35   
mila81
Ja hanumice moje jedva cekam Ramazan, danas rodjendan mom sinu, pa Ramazan, a na sami Bajram dvostruko slavlje, i bajramovanje i godisnjica braka, pa sam se vjerujte nekako i psihicki pripremila, sve su to blagodati koje nam Allah dz.s. daje u koje svako od nas uziva na svoj nacinuser posted image user posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
1.8.2010 12:31:46   
Anoniman
mila, u pravu si... sve su ovo blagodati... ja x puta kazem, nema sve sto sam zeljela od materijalnog, nemam finansija, nemam neko aman bogatstvo, ali sam najbogatija zena na svijetu... imam dva medenjaka, milija od bilo kakvog bogatstva, vrijednija od svi miliona svijeta... imam Sabinu i Ermina... pa zar da mi dusa ne bude prepuna... a sto kazes radujem se Ramazanu jer nas ove godine ima vise i ako Bog da imsallah zdravlja i zivota za Bajram kad nanama i dedi napunimo kucu sa vriskom i skikom pa zar ima ljepse i vece radosti... za mene nema... a sve je to od dragog nam Boga dar i nagrada... 

(odgovor članu mila81)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
1.8.2010 23:17:26   
mamica
Ja se tako radujem ramazanu.... ne mogu vam uopce opisati sa kojom zeljom i nestrpljenjem ga iscekujem.... sve sam generalno uredila, ocistila, spremila...

 "i nikom necu reci zasto plijevim, krecim, a zna pola grada da se nekom nadam..."

sve mi na ramazan mirise... priblizava se osjetim to i molim Allaha da svim postacima olaksa post i ucini da djela koja uradimo u ramazanu budu ta koja ce pretegnuti na vagi dobrih djela i biti nas kljuc za ulazak u Dzennet.  Svima mahsus selam iz Brčkog!

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
2.8.2010 13:57:56   
jasmin
Hannice mila,ne budi tuzna.Izadji nocu pod nebeski svod i pogledaj,pa obori pogled i opet pogledaj.Vidjeces carstvo nepregledno i da ne znam koliko puta pogledas neces ga moci pogledom obuhvatiti.Neka je Uzvisen Stvoritelj koji je sve s mudroscu stvorio,pa i nas kao sicusna bica u odnosu na nepregledivi i nedokucivi kosmos.Znam da je nekada insanu tesko u necemu biti sam,ali nemoj da te to odvrati od onog sto je ljepse,u ovom slucaju post,makar bila sama.Covjek nikad nije sam.Uvijek su uz njega dva meleka koji pisu djela.Jedan pise dobra,jedan losa.Ne dozvoli da ovog ramazana melek koji pise losa djela ima vise posla.Mozda ce u pocetku biti tuzno,jer si sama,ali brzo ce to proci.Uostalom,mozda se i muzek pridruzi kad vidi tvoju ustrajnost.

Jos malo pa je ramazan na vratima akobogda.Molim Allaha da nas obaspe Svojom miloscu u ovom svetom mjesecu,da nam pomogne da ibadet izvrsavamo onako kako je propisano i kako je On teala zadovoljan.Amin.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
2.8.2010 14:01:03   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: jasmin

Hannice mila,ne budi tuzna.Izadji nocu pod nebeski svod i pogledaj,pa obori pogled i opet pogledaj.Vidjeces carstvo nepregledno i da ne znam koliko puta pogledas neces ga moci pogledom obuhvatiti.Neka je Uzvisen Stvoritelj koji je sve s mudroscu stvorio,pa i nas kao sicusna bica u odnosu na nepregledivi i nedokucivi kosmos.Znam da je nekada insanu tesko u necemu biti sam,ali nemoj da te to odvrati od onog sto je ljepse,u ovom slucaju post,makar bila sama.Covjek nikad nije sam.Uvijek su uz njega dva meleka koji pisu djela.Jedan pise dobra,jedan losa.Ne dozvoli da ovog ramazana melek koji pise losa djela ima vise posla.Mozda ce u pocetku biti tuzno,jer si sama,ali brzo ce to proci.Uostalom,mozda se i muzek pridruzi kad vidi tvoju ustrajnost.

Jos malo pa je ramazan na vratima akobogda.Molim Allaha da nas obaspe Svojom miloscu u ovom svetom mjesecu,da nam pomogne da ibadet izvrsavamo onako kako je propisano i kako je On teala zadovoljan.Amin.

Amin...
jasminuser posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
2.8.2010 14:03:34   
jasmin
mamine oci,mila user posted image .
Uvijek me postidis svojim virtualnim zagrljajima.I ja tebi saljem jedan veliki,sestrinski :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
2.8.2010 16:51:23   
illa
Kada počinje Ramazan user posted image

_____________________________

http://dobro.ba/

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
2.8.2010 16:59:14   
Hannica
IZVORNA PORUKA: illa

Kada počinje Ramazan user posted image


11.8.2010.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
2.8.2010 17:00:39   
jasmin
U kalendaru Islamske zajednice pise da se zapasta 11-og augusta.
Mi ovdje cekamo vidjenje mladjaka :).Jedva cekam akobogda.

< Poruku je uredio jasmin -- 2.8.2010 17:03:11 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
4.8.2010 13:19:43   
amanullah
IZVORNA PORUKA: Bambi09

IZVORNA PORUKA: amanullah

Dojenje ne prekida post bambi, tako no sikiriki...

Post kvari (jelo, piće, pušenje, spolno općenje i sl.) u vremenu od pojave zore do izlaska sunca.



htjela si reci od pojave zore do ZALASKA sunca... user posted image

Hannice, nemoj tako govoriti da nemas volje... mozda bi ti lakse bilo da se prisjetis tih dana posta sa svojom majkom i sestrama, pa kad ujutro ustanes na sehur, zamislis i sjetis se njih, kako bi sta bi, pa sa njima (u mislima) zajedno zapostis, pa cijeli dan provedes misleci na radnje koje ste skupa radili, a kad iftar pripremis, pripremis s ljubavlju i radosti sto si ispostila, pa makar i u mislima zajedno sa majkom... a kad ti se zamirisi kuca osjetices i miris majke...
eh mila, evo i ja se rasplakah... iako moja majka nije postila zbog dijabetesa i visokog pritiska, svako jutro je ustajala da me budi jer je znala koliko sam se radovala svakom danu Ramazana... zato cu ako Bog da imsallah i ove godine (pokusati) postiti i sama ustajati na sehur (ni moj muz ne posti), al u mislima ce me majka buditi i mirisat cu njen miris na iftaru... a kad god budem u prilici otici cu kod nje da se nagledam njenog osmijeha...
user posted image user posted image



hvala bambi, greska u tipkanju user posted image

danke


_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.8.2010 0:16:46   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: sebil

Predivan video koji ce nas sve podsjetiti na blagodati koje nam dolaze nastupanjem mjeseca ramazana, i koji ce nam dati dodatni podstrjek da ovo blagoslovljeno vrijeme, koje je pred nama, sto bolje iskoristimo. U ovom videu mozete cuti i vidjeti veliki broj daija koji govore na temu ramazana i posta:

http://n-um.com/?q=node/2612

Selam/Pozdrav!




_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.8.2010 0:21:03   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: jasmin

U kalendaru Islamske zajednice pise da se zapasta 11-og augusta.
Mi ovdje cekamo vidjenje mladjaka :).Jedva cekam akobogda.


ovdje pise da je 9 august... :/ i mi vecinom sacekamo mladjaka jer prema time se uvijek i zapostalo...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.8.2010 0:25:55   
Ilhana RR
Evo jedna lijepa Ilahija..

http://www.youtube.com/watch?v=8H__wFnxz5g

Joj samo kad pomislim da je uskoro ponovo Ramazan suze mi na oci krenu... nemogu iscekati majke mi... i ako ce mi vjerovatno biti najtezi Ramazan do sada ali ako Bog da uz Allahovu pomoc ispostovat cu svoju duznost da postim =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.8.2010 0:36:19   
Ilhana RR
kad god cujem ovu ja se sva najezim i pocnem da placem...

RAMAZANSKA VEČER

Uspomena draga kao rijeka teče,
Nad Saraj'vom mojim ramazanska večer.
Kandilji s' munare Begove džamije,
Otkrivaju tajnu koju srce krije.
Lagano koračam preko starog mosta,
da dočekam svoga najdražega gosta.

Ref:
Kad zauči ezan sa vrha Bistrika,
odgovara tekbir s visokog Vratnika.
Sarajevo cijelo prekrili ezani,
radost nek' donesu ramazanski dani.

Sarajevo drago prekrili ezani,
ko biser se nizu ramazanski dani.
Dižem bijele ruke tiho učim dovu,
sačuvaj nam Bože našu Bosnu ovu.
Primi roba svoga u okrilje Svoje,
iz dubine tiho šapnu srce moje.

Preko starog mosta zastalo je vrijeme,
da sa pleća skinem otežalo breme.
Velika je milost mjesec Ramazana,
poteče iz vrelog ašikovog džana.
Allahu ekber Sarajevo zbori
nesta one tuge što mi srce mori.


Ove godine ako Bog da imam prilike da uzivam u ezanu po Sarajevu... =)

Joj odoh spavati jer ako nastavim necu oka sklopiti nocas jer vec po neznam koji put veceras placem...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.8.2010 0:38:10   
Anoniman
http://www.youtube.com/watch?v=EVKK5oVrHdU

evo i od mene jedna lijepa ilahija koju jako volim.... jos manje od hefte ako Bog da imsallah i eto nama Ramazana... sto kazes Ilhana jedva cekam... user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.8.2010 0:39:57   
Anoniman
draga Ilhana... ne placi... user posted image user posted image user posted image user posted image a ima ko da ti opet kaze... ja sam ista... 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *