|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.8.2010 0:40:21   
Honey3
Ilhana hvala na ovoj lijepoj ilahijiuser posted image i ja jedva cekam Ramazan ako Bog da i molim Boga da u zdravlju i bericetu ispostimo...u mojoj porodici posti nas troje mm,moja starija kcerka kojoj ce ovo biti cetvrti ramazan da isposti uz Boziju pomoc a ima 12,5god i ja,a sin ce postiti nekoliko danauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.8.2010 0:43:28   
Anoniman
http://www.youtube.com/watch?v=_jI6Zh5mcwc&feature=related

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.8.2010 0:44:51   
Ilhana RR
Ma preosjetljiva sam kad su u pitanju neke stvari... a Ramazan je jedan od meni najosjetljiviji perioda u zivotima... za bajram da vam nepricam... koliko se taj dan isplacem ni sama neznam sto... gusi me sve nesto kad samo pomislim...

odoh leci...

Bambi lijepa ilahija i ova tvoja =)

kod mene u autu samo Ilahije pjevaju se za vrijeme Ramazana...

Joj zaho kad pomislim kad moja mala ako Bog da bude postila... samo nastojat cu da uzimam godisnji za vrijeme ramazana pa da moze moja cerka da dozivi cekanje da se kandilji pale kao sto sam ja cekala kad sam bila mala...

odoh stvarno gusi me vec...

laku noc! =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.8.2010 0:45:57   
Anoniman
masallah zaha... blago se tebi pa ti muz posti... kako bih ja voljela da hoce i mm postiti, pa makar samo jedan dan... a kad od prilike bi bilo prikladno da moja Sabina pocne postiti? sta mislite??? 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.8.2010 0:50:29   
Anoniman
e moja Ilhana, danas sam i ja tako razmisljala pa okinula plakati... bila kod mame a oni stanuju odmah do nove dzamije.... kad zauci ezan a moj Nane se pretvorio u uho i slusa, bas ono pravo zainteresovano slusa... mi se usutili gledamo ga a meni krenuse suze same pa kazem ako Bog da imsallah kad majka opremi sina na Bajram namaz eiiiiih hoce uljepsati dzemat... a onda i ja i mama okinemo ko sivonje plakati... evo i sada kriza... user posted image samo molim Boga da nam podari zdravlja i zivota pa da i to docekam, da ga obucem u najnovije bajramsko odijelo i posaljem u dzamiju na namaz.... seka mu je vec pocela uciti sure i voli to, pa svako malo vremena novo sure ucimo, a nadam se da ce i on imati takvo interesovanje... kazem danas kad mu mama nije ustrajala da bude bula, on ce biti hadzija, ako Bog da imsallah... 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.8.2010 0:55:16   
Honey3
Bambi draga Sabina je jos mala ali po malo je navikavaj znas ono nasivanjeuser posted image pa kad ona bude mogla ispostiti citav dan onda neka i posti 

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.8.2010 0:59:01   
Anoniman
ma razmisljala sam i ja o tome, ali ne znam kako se to radi, jer kod mene se to nije nikad radilo, pa ne zna ni mama mi... jel to kao da zaposti kad i ja ali da joj dam da jede i pije u toku dana u odredjeno vrijeme ili kako??? znam da je jos mala ali zeljela bih je sto prije poceti upoznavati s tim i da je prije privolim da ispunjava svoje obaveze... naumila sam je ako Bog da upisati i u mejtef cim podje u skolu... iako ce u skoli imati i vjeronauku, ipak smatram da je drugaciji dozivljaj u mejtefu... 

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.8.2010 1:01:51   
Honey3
IZVORNA PORUKA: Bambi09

e moja Ilhana, danas sam i ja tako razmisljala pa okinula plakati... bila kod mame a oni stanuju odmah do nove dzamije.... kad zauci ezan a moj Nane se pretvorio u uho i slusa, bas ono pravo zainteresovano slusa... mi se usutili gledamo ga a meni krenuse suze same pa kazem ako Bog da imsallah kad majka opremi sina na Bajram namaz eiiiiih hoce uljepsati dzemat... a onda i ja i mama okinemo ko sivonje plakati... evo i sada kriza... user posted image samo molim Boga da nam podari zdravlja i zivota pa da i to docekam, da ga obucem u najnovije bajramsko odijelo i posaljem u dzamiju na namaz.... seka mu je vec pocela uciti sure i voli to, pa svako malo vremena novo sure ucimo, a nadam se da ce i on imati takvo interesovanje... kazem danas kad mu mama nije ustrajala da bude bula, on ce biti hadzija, ako Bog da imsallah... 
amin user posted image e i mene ste rasplakale,ja svaki bajram kad pratim sina mm oplacem a srce ko dzamija,par godina kad sam se udala  plakala sam na bajram sto mi je bilo neobicno bajramovati bez roditelja sada hvala Bogu imam veliku porodicu i mi tako lijepo bajramujemo u svom sretnom domuuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.8.2010 1:05:42   
Honey3
IZVORNA PORUKA: Bambi09

ma razmisljala sam i ja o tome, ali ne znam kako se to radi, jer kod mene se to nije nikad radilo, pa ne zna ni mama mi... jel to kao da zaposti kad i ja ali da joj dam da jede i pije u toku dana u odredjeno vrijeme ili kako??? znam da je jos mala ali zeljela bih je sto prije poceti upoznavati s tim i da je prije privolim da ispunjava svoje obaveze... naumila sam je ako Bog da upisati i u mejtef cim podje u skolu... iako ce u skoli imati i vjeronauku, ipak smatram da je drugaciji dozivljaj u mejtefu... 
pa tako navikavaj je da ustaje sa tobom na sehur i tebi ce biti ljepse a i njoj zanimljivo pa nek posti do kad moze onad nek se napije i najede pa opet do iftara,bar je kod nas tako bilo...a ti uzmes dvije krpice i kad ona bude jela ti zasijes jednu za drugu i sve tako ali nemoj svaki dan da joj ne dosadiuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
5.8.2010 8:45:18   
ena23
IZVORNA PORUKA: Bambi09

ma razmisljala sam i ja o tome, ali ne znam kako se to radi, jer kod mene se to nije nikad radilo, pa ne zna ni mama mi... jel to kao da zaposti kad i ja ali da joj dam da jede i pije u toku dana u odredjeno vrijeme ili kako??? znam da je jos mala ali zeljela bih je sto prije poceti upoznavati s tim i da je prije privolim da ispunjava svoje obaveze... naumila sam je ako Bog da upisati i u mejtef cim podje u skolu... iako ce u skoli imati i vjeronauku, ipak smatram da je drugaciji dozivljaj u mejtefu... 


Bambi lutko draga tako si me podsjetila na djetinjstvo i moj najraniji "post" user posted image ja sam od kako znam za sebe ustajala sa mamom i babom i sehurila, a po danu bi izdrzala koliko mogu pa jela i pila pa onda opet do aksama nastavila "postiti". mama me je ubjedila da je to za djecu isto ko da su i citav dan postili jer su postili dva puta po pola a to je jedan citav dan user posted image i tako meni bilo draaaaaaago sto mogu i ja da postim i ucestvujem u ramazanu. Od kako pamtim isli smo na teravije zajedno, familijarno, kuca uvjek mirisala, cista bila, jela se pravila, ja ko fol pomagala. Pa klanjanje svih pet namaza familijarno... joj kad se samo sjetim, sve mi suze na oci od neke miline... hvala Bogu pa i moj muz posti pa se prisjecamo radosti ramazana skupa (a niko drugi u citavoj familiji mu ne posti, on uvjek sam postio od kako je djete bio, svaka mu cast, ponosim se njime)


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.8.2010 20:28:15   
jasmin
Esselamu alejkum moje drage ljepotice.Nevjerovatno je kako vrijeme brzo prolazi,ramazan je gotovo pa na vratima.Molim Allaha za svako dobro u ovom ramazanu,da nam se smiluje i oprosti nam grijehe,molim ga da obraduje sve nase trudilice preslatkom bebicom,da trudnicama olaksa trudnocu i porod,majkama odgajanje djecice,a svima ostalim da provedu ramazan u najljepsoj atmosferi.Evo jedna ilahija bez muzike,ali ritmicna i vesela.Za bajram je posebno lijepa i odgovara bajramskom veselju.

http://www.youtube.com/watch?v=4UsPlvcaccQ

< Poruku je uredio jasmin -- 8.8.2010 20:39:41 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.8.2010 20:45:08   
Anoniman
Sellam lijepe moje...

ena ljepoto, pa gdje si ti? aaaaaamaaaaaaannn kako si mi nedostajala... user posted image nadam se da cemo se uz Ramazan ako Bog da imsallah vise druziti pa makar i ovako, virtualno... user posted image

zaha, eh vala cu probati to tako da je pocnem navikavati, jer ipak ona je poprilicno velika da joj mogu objasniti neke stvari, a hvala dragom Bogu i vrlo je bistra pa ce ona to sve skontati, obaveze i ljepotu Ramazana... a probacu da joj sijem jer naravno da je necu pustiti cijeli dan da posti, mada bi ona to vrlo lahko mogla... i ovako mi slabo jede kako je toplo... user posted image

jasmin draga, ja dok napisah pitanje koja je ilahija, ti vec stavila link... user posted image user posted image user posted image user posted image eh pa da poslusam

< Poruku je uredio Bambi09 -- 8.8.2010 20:46:04 >

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.8.2010 20:48:55   
Anoniman
lijepa je pravo...

ja sam neku noc pronasla na netu i skinula kompletan koncert ilahija i kasida koji je odrzan 1990 godine u Zetri... i svaki put kad preslusam isplacem se jer je to bio prvi i posljednji koncert ilahija i kasida na koji sam ja kao dijete otisla... nakon toga ubrzo je pocela agresija tako da je djetinjstvo preskoceno... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.8.2010 20:55:00   
Honey3
jasmin aferim, ilahija prelijepauser posted image Bambi,ena user posted image nadam se i ja da cemo se narednih mjesec dana ako Bog da vise druziti na ovoj temiuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.8.2010 21:12:04   
Hannan
Jasmin draga pa sta nam uradi sa ovom prelijepom ilahijom, subhanallah, da te Allah nagradi.
Evo nam jos nekoliko dana do Ramazana, meni su se planovi malo poremetili, pa tek danas i sutra radim po kuci, na hajr insallah.
Bambi ja sam imala negdje video kasetu sa tim koncertom, i bas su mi je to drago, sto kazes veze me za djetinjstvo kad sam haman prvi puta cula nesto takvo.

Selamim vas drage moje

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.8.2010 21:14:55   
tajcika
selam drage moje hanume,nadam se da primate i mene malo u ovaj divni kutak,procitam ja sve sto ste pisale i radost ovog najljepseg mjeseca dijelim sa vama,sada me nesto ganulo ovaj post od bambi kako joj sin slusa ezan i kako ce ga obuci za Bajram ako Bog da i kako hoce Sabinu da uci postiti,mom bebacu je sutra ako Bog da puna 4 mjeseca a uvijek odslusa ezan i smjesi se,a đamija nam je pred kucom,mislim da djeca to najbolje osjete i razumiju
nema vece radosti za muslimana od Ramazana i svaki dan je u njemu lak koliko god se cinilo nekome da je tesko postiti,raditi...moja Lamija ima nijet postiti i ovaj Ramazan (prosli je citav ispostila osim jedno dan dva)i neka nek uci,mm isto hvala dragom Allahu dz.s. posti i klanja a prosle godine je obavio i hadzdz
hvala Uzvisenom Gospodaru koji nas je dao u imanu i da nam da snage da u njemu opstanemo i da i ovaj Ramazan provedemo onako da On bude zadovoljan nama,da nam oprosti grijehe i smiluje nam se te svakom iskrenom robu pokloni ono sto je hajr za njega
i bambi nova đamija u Gorazdu je divna,sestra i mm su bili na ikindiji i kazu da je i unutrasnjost prelijepa i da podsjeca na Turske,nazalost ja nisam bila u mgucnosti da klanjam al mozda nekad opet ko zna

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.8.2010 21:17:32   
mila81
Meni je ova ilahija najljepsa, kad god je cujem ja se nekako ispunim nekakvom cudnom energijomuser posted image

http://www.youtube.com/watch?v=y2uUAfNEPyI


_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.8.2010 21:21:48   
Anoniman
evo i od mene jedna ilahija...

http://www.youtube.com/watch?v=Gr0kUULspKA

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.8.2010 21:21:58   
jasmin

IZVORNA PORUKA: mila81

Meni je ova ilahija najljepsa, kad god je cujem ja se nekako ispunim nekakvom cudnom energijomuser posted image

http://www.youtube.com/watch?v=y2uUAfNEPyI





Ja je slusam na ovaj nacin,ljepse je dozivim hehe.

http://www.youtube.com/watch?v=DrlbIjtFvTY

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.8.2010 21:27:02   
Anoniman
tajcika blago se tebi pa imas takvog druga kraj sebe i blago se svakoj od vas koja je u braku sa PRAVIM covjekom... da vam dragi Allah dz.s. podari sto vise zdravlja srece i ljubavi... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

halalite mi, ja sam malo ovih dana u nekakvim ruznim situacijama, a samo me moze smiriti i opustiti razmisljanje i radovanje ovom prelijepom mjesecu Ramazanu... iako se ljutim sama na sebe, sto nisam uvijek u razmisljanju i osjecanjima o Islamu, nego se to najvise pred Ramazan iskazuje, ali... Allah zna...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.8.2010 21:33:41   
tajcika
http://www.youtube.com/watch?v=VWL4UsYPF9I&feature=related

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.8.2010 21:33:45   
Hannan
user posted image user posted image user posted image user posted image Bambi, da te Allah pomogne, da se sa dobrim zavrsi insallah.
Ima li jos koja ilahija, zabavile ste mi dijete ono bas fino, da ja mogu sta procitat, podijelili ekran pola pola hehehe.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.8.2010 21:40:15   
Hannan
Moram i ja ovu ubaciti, prelijepa
http://www.youtube.com/watch#!v=snTpFSJnH4E&feature=related

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.8.2010 21:40:28   
tajcika
hvala draga bambi dragom Allahu dz.s. sto nas je spojio,inace mm je poceo klanjati i uciti o vjeri tek u ratu al nikad nije kasno i neka dragi Allah dz.s svakog uputi na pravi put kad tad,i nemoj se sekirati bit ce sve ako Bog da u redu,a i sama sebe korim sto o vjeri covjek uvijek razmislja najvise kad je Ramazan i evo koliko mi je samo namaza proslo kako sam cuvala trudnocu i koliko ih sad evo propustim al ako Bog da nadam se Allahovoj milosti da me sto vise ucvrsti na pravom putu i sve one koji to zele

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.8.2010 21:44:05   
jasmin
A ova je specijalno za mog Muaza :)
http://www.youtube.com/watch?v=O37z_ugkKTk&feature=related

tajcika dobro nam dosla.Ja sam radove po kuci zavrsila elhamdulillah.Jos imam razmisljati sta cu za iftar,jer planiram negdje na pocetku napraviti par iftara.Nadam se da ce mi drage zenice dati lijepih prijedloga.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *