|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.8.2010 22:57:21   
Honey3
Bambi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.8.2010 23:03:39   
selina

IZVORNA PORUKA: zaha

http://www.youtube.com/watch?v=xF8JBESktmM&feature=related
Evo jedna lijepa ilahija od Sami Yusufauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
super zaha ova ti je odlicna meni je svaka ilahija draga od sami jusufa a pogotov ona hasbi rabi........

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.8.2010 23:17:20   
Honey3
selina i mi jako volimo slusati Sami Yusufa i evo za tvoju dusu Hasbi Rabbi
http://www.youtube.com/watch?v=4yIFqVO7ohE&feature=related


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
8.8.2010 23:20:36   
selina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hvala mila

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
9.8.2010 13:04:53   
mamine oci
‎"Ramazan se primakao,i na vrata zakucao,mjesec posta i milosti,dobrih dijela i
radosti"Svim postačima želim lahk post u zdravlju i rahatluku,sabura i
blagosti prema svima.Raazan Serif Mubarek Olsun"
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
9.8.2010 20:45:44   
Anoniman
evo vec se osjeti radost u srcu i vec se osjeti uzurbanost... ali osjeti se i zrno tuge, sto je neizostavno uz Ramazan... ali necu sada razmisljati o tuznim stvarima vec samo o radosnim, a meni je ove godine najveca radost moj najveci dar od dragog Boga sto sam dobila, a to su moja djeca... a ove godine imamo clana vise, imamo nase Nane malo, pa ce nam i Ramazan biti veseliji a Boga mi i Bajram... valja majka da sina spremi u najljepse odijelo, a i kcerku, djaka prvaka, u najljepse haljine da obuce... pa da se ponosi svojim biserima... 

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
9.8.2010 21:05:10   
mamaajna

IZVORNA PORUKA: Bambi09

sutra navecer ako Bog da kod nas ce biti koncert u susret Ramazanu, naumila sam ici sa Sabinom... jedva cekam...
a eto sad mi na um pade, znate li vi sta o tome i kakav je vas stav, na fb je neki tip komentarisao pozivnicu za taj koncert kao u smislu da je muzika haram user posted image pa izmedju ostalog i ilahije i kaside koje su uradjene s muzikom user posted image ja to iskreno prvi put cujem, citam, kako hocete... nekako mi nema logike... sta vi mislite o tome???

http://www.youtube.com/watch?v=MDMXmNwm_XU&feature=related


ILAHIJE NISU HARAM jesu muzicki instrumenti sem defa,znaci mozes pjevati bez pratnje muzickih instrumenata.i naravno da su u pjesmi hajr rijeciuser posted image
na nama je da upozorimo,da mi nebi ko na Sudnjem danu skocio za vrati i rekao nisi nam rekla a znala si

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
9.8.2010 21:10:26   
Anoniman
evo danas sam bas komentarisala sa jednim ucenim covjekom i veli mi da muzika nije haram, u stvari da su haram muzicki instrumenti, sve osim defa i harmonike... posebno zicani instrumenti... a muzika koja se proizvodi glasom, odnosno npr. ilahije sa lijepim i dobronamjernim tekstom su dozvoljene... a danas imamo kao sto rece sitnisajzere pa oni proizvode i note koje su potrebne da bi se upotpunila muzika umjesto zicanih instrumenata, sto znaci da je i lijepa melodija i lijepa muzika dozvoljena... ali svak ima svoje...


(odgovor članu mamaajna)
  Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
9.8.2010 23:52:52   
jasmin
Ova vjera,hvala Allahu,za sve trazi dokaze i ima dokaze,s toga nije potrebno da jednu ovako lijepu temu pretvorimo i nesto besmisleno za nju.Onaj ko zeli istinu,naci ce je.Sjecam se kako su mi odjeknule rijeci jednog profesora:Nikad se u jednom srcu ne mogu sastati ljubav prema muzici i ljubav prema Kur`anu!Naime,ljepotice moje,tema je druga.
Zaista nam se priblizava najdrazi gost,toliko dugo ocekivan,toliko se domacini spremaju za njega i uzivaju u svakom trenutku `njegovog drustva`,da sva vjernicka srca ostaju pomalo sjetna kada taj gost iscezne iz njihovih domova.Nemojmo dozvoliti da nam prodje ovaj mjesec a da ne steknemo Allahovu milost,jer je Allahov Poslanik nagovijestio los ishod osobi kojoj prodje ramazan a ne bude mu oprosteno,dakle ne bude se trudio da radi ono cime je Allah zadovoljan,a da se kloni Njegovih zabrana.Ja zeljno iscekujem sta ce sutra reci,je li vidjen mladjak ili ne.

Bambi mila,nemoj misliti na tuzno,uzivaj u ljepoti ovog mjeseca i dovi Allahu za hajr.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.8.2010 0:07:09   
Anoniman
jasmin, ako Bog da imsallah tako i hocu ciniti... misliti i zahvaljivati se na svemu lijepom sto mi je podario dragi Allah dz.s. a podario mi je najvise, ova dva bisera moja... zbog njih i zbog mnogo cega drugog imam da zahvaljujem dok sam ziva... user posted image zato cu i da uzivam u ljepoti Ramazana, jos ako uspijem svoju kcerkicu privoliti da nauci klanjati, iako je jos mala, ipak... 

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.8.2010 0:13:36   
jasmin
Ma polahko,uz tebe ce ona sama insaallah,onda ce joj biti lakse da nauci.Nemoj zuriti,da je ne bi zahmetila,od sedme godine se pocinje navikavati.Da ti Allah olaksa.Uostalom,ti znas najbolje kako cete to vas dvije.Kad je vidis kako klanja srce ce ti biti puno.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.8.2010 9:06:51   
M kao Mama
Svim mojim dragim forumašicama želim mubarek Ramazan, da predstojeće dane provedu u ibadetu i sreći i da dragi Allah u kabul upiše.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.8.2010 9:09:29   
mamma mumi
Svim forumasicama islamske vjeroispovjesti zelim RAMAZAN SERIF MUBAREK OLSUN, i da ga ispostite u zdravlju i nafaci, i da vam bude kabul.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.8.2010 9:19:15   
R&T@
user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.8.2010 9:26:16   
Anoniman
drage moje,

stize nam gost, hvala dragom Bogu, da ako Bog da imsallah lagano ispostimo i da u zdravlju, sreci i ibadetu provedemo ovaj najdrazi nam mjesec

Ramazan Serif Mubarek Olsun



(odgovor članu mamma mumi)
  Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.8.2010 9:45:59   
mama_debeljuca
Ramazan Mubarek Olsun, drage moje. Da i ovaj Ramazan provedemo i ispostimo u zdravlju, rahatluku i ibadetu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.8.2010 10:55:07   
Anoniman
ne znam zasto maloprije nije proslo ali nadam se da ce sada moci...

nasa ljepotica gorazdanska...

user posted image

(odgovor članu mama_debeljuca)
  Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.8.2010 13:00:36   
misica
Ramazan Mubarek Olsun, mojim dragim  zenicama.user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.8.2010 13:32:08   
Anoniman
eh hajde drage moje,
vakat je za prijedloge sta cete praviti za sehur ako Bog da imsallah...???
ja sam naumila supu, pilav s pavlakom, sutliju i doooooooosta soka, a za kraj caj za dojilje...

(odgovor članu misica)
  Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.8.2010 13:37:24   
salmy
Joj draga Bambina ja ti nisam plaho apetitli na sehuruuser posted image  jos sam sama MM nije neki postacuser posted image tako da ce biti neka topa i kakav  slatkis!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.8.2010 13:42:38   
abh
E dobro si mogla sam i ja napraviti sutliju sa sehur ili mozda puding.  Ima li jos neko ideja?

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.8.2010 13:43:06   
R&T@
I ja sam sama...

Ali moja dobra nana (user posted image ) mi je napravila pogacu za poparu, samo moram otici po nju...
I, naravno, kompot se kuha...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.8.2010 15:01:56   
ena23
ja necu moci postiti prvi dan, mozda ni drugi ni treci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upravo sam prezivila tesko trovanje zeludca, sa svim popratnim pojavama, smrsala 4 kg za 3 dana, dehidrirala, mm bi me iz kuce izbacio da mu kazem da hocu sutra postiti user posted image mlijeko mi se smanjilo uzasno, sike ispuhale user posted image user posted image al cim se malo oporavim (ja to vidim krajem ove sedmice) i ja cu, aBd, zapostiti.

tako mi je krivo, a bas sam sa uzbudjenjem cekala prvi dan ramazana


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.8.2010 15:13:18   
Anoniman
draga ena, bas mi je zao sto si to predeverala, ali hvala Bogu pa kazes da je to iza tebe... polahko samo... budi mi dobro i zdravo... nedostajala si mi plaho puno... sta mi radi Miki??? jeli veliki momak??? kome uskoro rodjendan??? dusa moja mila... ma ne sikiraj se previse zbog toga, dragi Bog zna... samo ti ozdravi... ljubim te puuuunoooo...

salmy, ma pravo da ti kazem ovih dana ne jedem skoro nikako, pa sam zato odlucila i probati da postim, iako jos uvijek dojim... vidim da mi hrana bas i nije od presudnog znacaja za mlijeko, ali tecnost jeste... pa sam skontala, naoruzat cu se sokovima i cajem, a forsirat cu mlijeko, znaci sutlija je pod br. 1... a ostalo manje vise... za prvi dan sam odabrala tjesteninu jer je sita poprilicno a i dok se malo organizam ne navikne na 16 sati posta...

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
10.8.2010 15:20:14   
ena23
bambi duso draga i ti si meni nedostajala, mahalalnje nase staro. ma znas kako kazu, sve je dobro sto se dobro svrsi, ali mi je bas zao sto necu moc postiti prvi dan. a znas da sam i na poslu pa mi je to dodatno opterecenje, kako raditi a ne piti citav dan nista? u pravu si za hranu, ni meni nije neophodna da bi imala mlijeka a tecnost Boga mi jeste, tak ocu i ja aBd, cim malo osvjezim organizam, udarit po sokovima i cajevima za dojilje i zapostit, s bozjom pomoci. a ja sam sad ionak onavikal zivjeti na tri dvopeka dnevno, da mi glad apsolutno nece predstavljati problem user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *