|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prestanak pusenja!
30.7.2010 23:26:42   
Visnja RR
nemoras nista reci...znam te user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prestanak pusenja!
1.8.2010 11:27:44   
veda
Bravo Visnja...drzm fige da ustrajes u svojoj odluciuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam prestala 20.06. prva dva/ tri dana sam imala blage krize,preznojavanje,mucninu,nervozu,i najvise me mucilo ono poznato... sta cu sa rukama...user posted image

danas,nakon nesto vise od mjesec dana  nakon prestanka osjecam se odlicno, ni ne pomisljam na cigare,kao da nisam nikad ni pusila.     Sretno.user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prestanak pusenja!
1.8.2010 12:19:01   
mila81
Podrska i od mene, a kad potpuno se rijesis onda da te bodrimo za jednog malog bracu svojoj preslatkoj Asijiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prestanak pusenja!
1.8.2010 14:09:13   
tehna
Visnja i ja ti drzim fige ja nisam prestala pusiti ali sam smanjila cigare e valjda je i to nesto nadam se da cu i ja u skorije vrijeme baciti cigareteuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prestanak pusenja!
1.8.2010 14:16:07   
acudesa
Višnja, sretno...
hajde javi jel još ne pušiš...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prestanak pusenja!
1.8.2010 15:31:15   
Visnja RR
acudesa ne pusim user posted image
mila81 hvala draga user posted image  al` ja sam zavrsila sa radjanjem...matora sam za drugo... user posted image
veda, tehna ...hvala...user posted image



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prestanak pusenja!
1.8.2010 17:17:44   
acudesa
1 000 000user posted image  za tebe

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prestanak pusenja!
2.8.2010 1:19:35   
idacha
Visnja, i od mene podrska od sveg srca.. nadam se da ces uspjeti u svojoj nakani da ostavis cigarete..
ja sam karakter za sve u zivotu, osim za to..
strastveni sam pusac od (necete vjerovati) 14-te godine, dakle ravnih 12 godina..
jednom sam prestala, nisam pusila 4 mjeseca, ali sam zato svaku svakcatu noc sanjala da pusim... kada je bilo tacno 4 mjeseca kako nisam pusila (16.okt '98), kupila sam kutiju da se ''pocastim'', za nagradu.. (najgore je kada covjek laze sam sebeuser posted image ) i rekla sebi da imam pravo ispusiti 4 cigarete.. poslije 2 sata kada sam pogledala u kutiju stojale su 4 cigarete, a ostalih 16 mislim da sam progutala..
uzasna sam sto se cigareta tice, one su meni zaista opsesija..
svi me kritikuju, jer genetski imam sve predispozicije da obolim (ne daj Boze) od raaznih bolesti (tata umro od karcinoma plucauser posted image ), ali ja i dalje ne gasim.. ljutim se na samu sebe, kritikujem sama sebe, tjeram se, ali nista.. pravi seljak u dusi..
nadam se da ce i meni uskoro doci iz guze u glavu, pa da se i ja odlucim na korak poput tvog..

u svakom slucaju, mila, daj sve od sebe, a ja ti zelim svu srecu i sto blaze krize :)

Go girl!!!!!!!!!!



_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prestanak pusenja!
2.8.2010 10:07:18   
smajli80
Višnja samo se bori jer sve se može samo treba imati čvrstu volju.Bila sam pušač 13 godina.Pušila sam dnevno kutiju cigareta i nije mi padalo napamet da prestanem.Pokušavala sam 2 puta i izdržala 4-5 mj i opet počinjala.Nakon 2 spontana 3 put sam ostala u drugom stanju i dobila sam urinarnu infekciju i u jednoj ruci sam nosila kesu punu ljekova a u drugoj cigarete.Pogledala sam se ,sjela u kafic,naručila sebi kafu,ispušila 2 cigarete i rekla:ovo su ti posljednje i nećeš više pušiti.Hajde što svoju user posted image trovati sa ljekovima ali je ne moram trovati sa cigaretama.Zgužvala sam kutiju i više nikad nisam zapalila.
Ne pušim već 3 god i osjećam se superuser posted image .Kao da nikad nisam zapalila niti imam želju za tim.
Čovjeku samo treba dobra volja a nadam se da je ti imaš.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prestanak pusenja!
2.8.2010 10:09:42   
DobraVila
Podrska i od mene user posted image user posted image user posted image ,i moram da dodam nesto (nadam se da se neces naljutiti jer pisem na "tvojoj" temi).Moj svekar je pusio 45 godina (2 kutije na dan),prije dvije sedmice smo ga svi molili da prestane,jer ga vec dva mjeseca pecka u grlu i bas je promukao,a on kaze da nema sansi da prestane,jer toliko dugo pusi user posted image .I u petak ga MM odveze u bolnicu (Uho,grlo,nos),ne prijegled,da vide sto tako tesko prica,i tamo mu otkriju tumor u grlu user posted image .Od petka vec ne pusi i kaze da mu ne fale cigare,ali je zalostno sto na to nije mislio prijeuser posted image ,nadam se samo da nece biti kasno.

Eto zelim ti sve najbolje i da izdrzis do kraja,i tvoja odluka je zaista za svaku pohvalu.user posted image

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prestanak pusenja!
2.8.2010 10:13:37   
DobraVila
http://gplohl.blog.siol.net/2008/02/20/kadilci-kaj-porecete-na-to/

Evo kad pogledas ovaj video bice ti lakse prestati pusiti user posted image

(odgovor članu DobraVila)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prestanak pusenja!
2.8.2010 22:29:29   
Visnja RR
ako sam dobro brojila danas je peti dan...
sasvim mi je ok bez cigarete...cak i ona navika da krenem prema blkonu je prestala...
vadi me to da sam u guzvi sa smisljanjem opremanja novog stana i kako sve srediti ...uklopiti mjastore da nema nekog praznog hoda pa i ne mislim na cigare...
Kao sto na pocetku rekoh ja nisam ovisnica o nikotinu vec o navici da uzmem cigaretu i zapalim... navika trajala 2 g... DOSTA! user posted image
Hvala na podrsci! user posted image
Voljela bih da se jos neka forumasica  "uclani" u klub "novihNEpusacica" user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu DobraVila)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prestanak pusenja!
16.8.2010 15:51:03   
dacy
Višnja jel te vuće prema balkonu da zapališ koju?

_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prestanak pusenja!
16.8.2010 15:56:05   
ena23
ja sam bila pusacica 5 godina pa nepusacica 1.5 godinu pa sam sada polu-pusacica (navecer na balkonu, tokom dana ne pusim)...

knjiga "easy-way to stop smoking" od Allen Car mi je pravo pomogla, mm-u takodjer. preporucujem.


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prestanak pusenja!
18.8.2010 22:48:16   
shejla
evo ima akcija za studente: dijele besplatno Nicorette flastere i zvake, samo dodjete u Opcu bolnicu od 9-17 sa indexom i licnom kartom user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prestanak pusenja!
14.9.2010 21:32:33   
frenkoza
dajte mi podrsku zeneee.... hocu da ih baaacimmm..... te glupe cigare....

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prestanak pusenja!
15.9.2010 11:10:24   
Nedi
go frenki go go go. MOžeš ti to, čuvam ti figeuser posted image

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prestanak pusenja!
15.9.2010 11:12:32   
mila81
IZVORNA PORUKA: shejla

evo ima akcija za studente: dijele besplatno Nicorette flastere i zvake, samo dodjete u Opcu bolnicu od 9-17 sa indexom i licnom kartom user posted image


A šta ako nisam student, hajd ako imaš koga ko ne puši neka mi uzme, jer u mom okruženju nemam studenata, pa da i ja pokušamuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prestanak pusenja!
15.9.2010 11:13:43   
mila81
Ako uopšte ovo još traje, hahahauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prestanak pusenja!
15.9.2010 19:57:55   
Anoniman
podrska svima naravno... samo naprijed vi to mozete samo je pitanje da li hocete... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala Bogu evo 17 mjeseci na zdravlje kako sam batalila... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mila81)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Prestanak pusenja!
21.9.2010 14:39:36   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: frenkoza

dajte mi podrsku zeneee.... hocu da ih baaacimmm..... te glupe cigare....


jel pala odluka! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prestanak pusenja!
21.9.2010 15:27:54   
frenkoza
user posted image

user posted image

valjda ti je jasno... user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Prestanak pusenja!
21.9.2010 15:35:22   
Visnja RR
eee kad ja kupim perilicu pa ti je pokazem ...prestaces i ti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Prestanak pusenja!
21.9.2010 15:39:24   
leona81
prestala pa pocela nekoliko puta...u trudnoci nisam pusila i 6 mj nakon i evo opet pusim...malo pomalo...strasno

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Prestanak pusenja!
14.11.2010 23:37:51   
draga dusa
selam alejkum i pozdrav svima vama-ja sam nova i super mi se svidza ovdije!!!
podrzavam isto svaki potez u ostavljamju cigara-pametno i zeljim vam da izdrzite-ovo je pravo pametno !!!
a sto se tice ostavljanja cigara,imam drugaricu,koja je ostavila cigare za mjesec dana-pila je terapiju za mrsavljenje a ujedno i prestala pusiti-kaze da joj se cigare totalno sgadile-i izgubila je oko 3-4 kg za mjesec!!!user posted image
sto je dobro da nije imala depresije i nervoze uz dva ta procesa koja bas nisu lahka za psihu.ako kome interesantno-recicu sta je pila,pisite u privat da ne reklamiram!user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *