|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 14:13:09   
Hanady RR
e sve da sma pretala pušit danas bi s eporpušila...il bar do petka 100%user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu emina08)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 14:14:41   
dandi84
Bravo Emina...I ja sam bas srecna sto sam uspjela da se riješim te zavisnosti...Nekako mi sad sve miriše,osjećam mirise, ukuse i svakom bi preporučila da pokusa, pogotovo budućim majkama...Treba na vrijeme prestati jer u trudnoći nije lako.... 

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu emina08)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 14:16:14   
Nedi

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Je li ima netko iskustva s elektricnom cigaretom? Brzo ce jednoj meni dragoj osobi rodendan i ja bi joj to poklonila. Posto se zeli odreci pusenja ili bar malo smanjiti ali joj ne uspijeva. a previse para ode na cigarete. Pa sam kontala to ili nikorete.


Moj brat je kupio i smanjio je cigarete za 50% ali nije prestao.

Jos da mi je kako i mamu nagovoriti da smanji bilo bi super bas previse pusiuser posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 14:17:24   
koka i po
meni se cini da cu se opet propusitiuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 14:18:23   
dandi84
koka i po NE, NE I NE...Nemojjjjjjjj...KOliko već ne pušiš???

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 14:19:53   
koka i po
ima...desetak dana...doduse..profuckam dim dnevno...onako bezveze...ali mirisu sestroooooooo

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 14:21:40   
calahoe
dođoh,vidjeh, probah i opet uhelacih...iliti ga nakon haj haj vremena opet poceh pusiti, a ovdje cigare duplo skuplje nego kod nas ,ja mi karaktera i g....a pihuser posted image

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 14:23:54   
dandi84
Nemoj to sebi dozvoliti ponovo...Jednostavno sjeti se svakog nedostatka dok si pusila....Mirisu jos koji dan i prestaće da mirišu...Ja sam pusila 11 godina po kutiju aure ili marlbora i prije dva mjeseca samo prestala...Ispusila tri zadnje u kutiji uz jutarnju kafu i nisam vise kupila...Nisam od 15.01. ni dima....

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 15:49:00   
mala zabica
Evo mene i ovdje za tobom user posted image
Mislim da smo isti dan prestale pušiti i počele piti folnu user posted image Još samo da aBd i plusiće ugledamo zajedno user posted image

I ja sam u januaru prestala pušiti bez većih problema. Oduvijek sam znala da ću prestati pušiti kada ostanem trudna, eh onda sam zaključila da nema potrebe čekati da ostanem, zašto ne i ranije, može samo još više dobra donijeti i meni a i bebi aBd user posted image

Nekoliko dana je bilo relativno teško izboriti se sa onim momentima kada je ćejf zapaliti, ali sad već nemam nikakvih problema biti u društvu pušaća, a ne zapaliti, tako da sam vrlo sretna zbog toga user posted image

Srećom, nisam našla nikakvu zamjenu, tako da mi je ishrana ostala ista, hvala Bogu user posted image

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 16:21:30   
dandi84

IZVORNA PORUKA: mala zabica

Evo mene i ovdje za tobom user posted image
Mislim da smo isti dan prestale pušiti i počele piti folnu user posted image Još samo da aBd i plusiće ugledamo zajedno user posted image

I ja sam u januaru prestala pušiti bez većih problema. Oduvijek sam znala da ću prestati pušiti kada ostanem trudna, eh onda sam zaključila da nema potrebe čekati da ostanem, zašto ne i ranije, može samo još više dobra donijeti i meni a i bebi aBd user posted image

Nekoliko dana je bilo relativno teško izboriti se sa onim momentima kada je ćejf zapaliti, ali sad već nemam nikakvih problema biti u društvu pušaća, a ne zapaliti, tako da sam vrlo sretna zbog toga user posted image

Srećom, nisam našla nikakvu zamjenu, tako da mi je ishrana ostala ista, hvala Bogu user posted image

Drago mi je zbog tvoje odluke...Ja sam imala jedan spontani prije 9 mjeseci i dok sam bila trudna tada nisam mogla da prestanem pusiti...Strah me bilo trpiti neku nervozu, znas i sama kako je prvih dana tesko a bas mi se trazile i nije mi bilo muka od njih.....Kad smo ponovo počeli raditi na bebi bez razmisljanja sam prestala...Stalno mi je trudnoća bila na pameti....Nije mi bilo tesko prestati...Ugojila sam se 2 kg al nije nista strasno...Mala zabice navijam za nas da ostanemo trudne sto prije user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu mala zabica)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 16:23:28   
Visnja RR
nisam ja otvorila ovu temu... ne pušim cjelu kutiju..bude mi 3 dana user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 16:24:33   
dandi84

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nisam ja otvorila ovu temu... ne pušim cjelu kutiju..bude mi 3 dana user posted image

user posted image user posted image user posted image ma ako ti ne smeta samo uživaj....

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 17:51:15   
Ben 10
prestala prije 15 godina.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 18:17:16   
MicoTico
Ne pušim već 8 godina. A bila sam ko Ćiro vozićuser posted image Bez 2 kutije nisam mogla završiti dan.
I nisam poklekla nikako, Tek prije neki dan sanjam cigare, ustala ujutro i baš mi došlo da zapalim. Ali eto nisamuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 18:48:28   
mamina princeza
ne pusim vec 5 godina i ne mogu da vjerujem da sma pusila i ja bas ko Ciro vozic. sad mi cigara toliko smrdi ....

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 18:50:55   
gvendolina
ko sad razmislja o prestanku pod ovakvim stresomuser posted image

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 19:27:11   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: Nedi


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Je li ima netko iskustva s elektricnom cigaretom? Brzo ce jednoj meni dragoj osobi rodendan i ja bi joj to poklonila. Posto se zeli odreci pusenja ili bar malo smanjiti ali joj ne uspijeva. a previse para ode na cigarete. Pa sam kontala to ili nikorete.


Moj brat je kupio i smanjio je cigarete za 50% ali nije prestao.



Jos da mi je kako i mamu nagovoriti da smanji bilo bi super bas previse pusiuser posted image user posted image


pa i to je nesto

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 19:28:55   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: dandi84


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nisam ja otvorila ovu temu... ne pušim cjelu kutiju..bude mi 3 dana user posted image

user posted image user posted image user posted image ma ako ti ne smeta samo uživaj....



Hanady me propušila opet davno...navukla na one SLIMuse ...ajd sta fali

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 19:29:30   
Ramona11
Ja sam prestala cim sam ugledala plusic na testu i onda sam opet pocela nakon prestanka dojenja koje je trajalo 9 mjeseci.
Sad se tjeram opet da bar smanjim user posted image

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Prestanak pusenja!
13.3.2013 19:38:26   
Galicia
Odkako su mi ukinili pusenje u stanu i na balkonu smanjila sam na nekih 5 cigara dnevno. Osjecam se divno. I ja pusim te slimuse ili cackalice kako ih ja zovem.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Prestanak pusenja!
11.7.2013 22:53:25   
Dz3ni
Evo raja onaj film što sam obećala
http://rapidshare.com/files/2336143155/Allen%20Carr%20-%20Easyway%20to%20Stop%20Smoking.rar

To je ustvari skraćena verzija knjige "Lako je prestati pušiti" - Allen Carr
Upakovala sam i titl s njim. Ako bude nekih problema, slobodno se javite na pp. Film traje 108 minuta i stvarno je grehota ne pogledati ga, pa makar i ne prestali pušiti. Eto..nadam se da će nekome poslužiti. Sretno user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Prestanak pusenja!
11.7.2013 23:23:09   
chantal
E baš ti hvala,evo ga skidam,i ja se nadam da će poslužiti,ne meni (meni je već poslužilo ranije) ali jednoj meni vrlo dragoj osobi :)))

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Prestanak pusenja!
12.7.2013 12:53:19   
dandi84
Da se malo pohvalim...U ponedeljak je punih 6 mjeseci ad kako sam prestala pušiti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 123
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *