|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
29.8.2008 23:57:26   
mamyca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
30.8.2008 0:05:11   
budući_tata
Gdje se nalazi ta tema? Ja sam iz zapadnog dijela Mostara, a i mlad sam. Tako da sumnjam da se poznamo, a tko zna možda smo se nekada i sreli ili možda skupa radili. Sve je moguće!user posted image user posted image

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
1.11.2008 16:27:41   
tajjra
user posted image  hej drage moje evo jos jednog novog clana koji ce biti s vama
meni je termin u decembru,pa su pripreme oko stvari za nasu malu princezu tek pocele
ono sto mene interesuje to je gdje ste vi kupovale drage moje stvarcice za bebicu broj 56 tako ga je tesko user posted image .Znam da ce nam nasa draga Visnja dati odgovor na ovo pitanje
kao i na koliko mi za pocetak treba bodija,benkica,gegica


sve buduce mamice molim da se ukljuce i daju svoj komentar
pusaaaaaaa

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
4.11.2008 11:30:31   
prizma
I meni je termin u decembru - i mada je buduca nana zabranila kupovinu po sistemu "rano je do zadnjeg dana" ja sam se bila opustila znajuci da nece izdrzatiuser posted image  tako da su stvari stigle jos prije dvije sedmice i uglavnom je kupovala u Turbo Limacu jer tvrdi da je pamuk najkvalitetniji bas tamo...user posted image  Cijene su onako .... na prvi pogled djeluju ok medjutim kad skontas koliko ti toga treba, a opet ti je bitno da je kvalitet sto bolji... Mi smo odlucili da nekupujemo previse garderobice jer nam se cinilo da je bolje otici svaka 2-3mj u kupovinu kako beba bude rasla nega nagomilati stvari koje mozda budu brzo male, a pare potrosis.... Svakako bih preporucila Turbo Limac sto se tice onih divnih mekanih dekica koje su kostale 12,90 i plisana vrecica za bebu je bila 19 cini mi se imaju velicine od 50. Mi smo obicno kupovali 56 - 58 za svaki slucaj. Imali su i zaista super casafe (9,90) zaista odlican pamuk to sam nabavila i isprobala i nepeglaju se a napravljeni su na gumu tako da se mogu razvuci na dimenzije krevetica 140x70. U bagateli na Dobrinji sam kupila plisane gegice stvarno fine u kompletu s kapicom i rukavicama mislim da su kostale 15 KM i bilo je svih velicina, u turbo limacu su isto bile preslatke 19 plisane sa papicama i kopcanjem sa strane... Tako da su ti cijene ovdje sve tu negdje. Slatkih bodica onih sto se kopcaju sa strane ima i u Mercatorovoj samoposluzi i da u Azelu isto na dobrinji ima vrlo slatkih stvarcica. Tamo su mi se jedino cinile malo skuplje carapice za bebu - par 2KM ali su bile one mekane futrovane zapravo sve su 2 KM pitanje sta ces izabrati. Naspram Azela ima isto fina prodavnica sa djecijim stvarcicama i tu su carapice bile 1 KM par imali su peskirice s kapicom koji su bili od cini mi se 8 KM pa gore zavisno .. U turbo limacu sam kupila i platnene pelene 12,90 KM kosta pakovanje od 6 komada ali su stvarno kvalitetne i mekane a meni nije trebalo puno komada - one koje sam gledala na pijaci su kostale 1,5 KM komad ali su bile grube.Krevetac "Marina" smo kupili u Skenderiji imaju stvarno super izbor onih preslatkih ali mi smo se odlucili za ovaj jer je 140x70 - najveci moze se podesavati na dva nivoa a ogradice se mogu skinuti tako da kasnije bude krevet samim tim ga i duze moze koristiti madrac je zasebno i kosta 70 KM, a krevetac je bio 216,00 obicno smedje drvo nema meda zeka i ovcica kao na ovim drugim ali je zato, bar se meni cinilo, prakticniji. Madrace smo gledali i u Nobilu na Otoci i cijene za ovu dimenziju krevetica se krecu od 79 KM pa gore.U skenderiji imaju pored krevetaca i finu ponudu ostlaih stvarcica za bebe mozda su malcice neke skuplje tipa skafander je bio oko 80, ja sam nasla u Tuzli za 59 skoro isti.Prijateljica je kupila postolje za kadicu na rasklapanje u apoteci u starom Robotu i kaze da joj je super, ja opet nisam to kupovala jer imam mali stolic sa policama na koji namjeravam staviti kadicu - odgovara mi visinom. U Udobnosti na Grbavici smo kupili komodu iz programa KIKI (mada se mora cekati 15-20 dana isporuka) i kupili smo je jer se kasnije moze kombinovati s drugim namjestajem i koristiti dosta dugo za bebine stvari (60x90x84) stvarno je siroka i prostrana i koristicemo gornju plohu za presvlacenje bebe. Jedino nije zgodna ako nemas bas prostora u stanu/kuci. Kozmetiku sam kupila Becutan jer mi jedino ona "mirise na bebu" ovi lavanda Johnson's fazoni nista. Trzenje Bivacina za pupak se pokazalo kao nemoguca misija - vise ga neproizvode. S kupovinom kolica cemo sacekati do proljeca svakako se necemo vozati u dec. jan. i feb.user posted image  trenutno mi vise nista nepada na pamet ali ako trazis bes nesto konkretno jos samo pitajuser posted image

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
4.11.2008 20:52:14   
tajjra
prizma hvala ti puno,tako si sve to detaljno opisala da ni sama ne znam sta vise da te pitamuser posted image
ja jos krevetic nisam uzela ovih dana najvjerovatnije gledala sam u skenderiji i ja

a za kolica moje ti je misljenje ako mozes sad da kupis kupi,jer imas snizenja tako da mozes u pola cijene da dobijes kvalitetnu stvar
ja sam kupila kolica u TL u Tz na snizenju
koliko su para na kupovinu stvari do sad potrosila???ako nije tajnauser posted image user posted image

sta cekas ti dragauser posted image  iliuser posted image ???

(odgovor članu prizma)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
10.11.2008 7:41:08   
nexie
Hehe, da se i ja malo priključim temi....I mi očekujemo user posted image u decembru, skoro sve je kupljeno od većih stvari, jedino tražim još pogodnu nosiljku-ležaljku za bebača, onu koju možeš nosati po kući, a maleno leži i igra se ili pajauser posted image
Tajira, također sam kupila kolica u TL na sniženju, bila su 400KM, a platila ih 200!Samo da napomenem mamice koje kupuju u TL, da na blagajni uzmu svoju MAGMA karticu i na nju skupljaju bodove....Svakih 5KM je jedan bod kad se plaća kešom, a najmanji iznos kupnje treba biti 25 KM...a na opremu za bebe se dobivaju i nagradni bodovi.....od 100 do 300 bodova...Jedina "caka" je da se bodovi potroše u 6 mjeseci ili se brišu...Bodovi se mogu skupljati u svim MAGMINIM trgovinama...ima čitav popis na brošuri....Ako kupujete često u TL, zašto ne bi i popust ostvarili....kad već možete...Ja sam preko 300 Kmova uštedila....user posted image al sam ih potrošila na druge stvariuser posted image


_____________________________

06.12.2008.

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
19.11.2008 2:44:19   
merimaa
u potpunosti se slazem s tobomuser posted image

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
19.11.2008 2:47:12   
merimaa
samo ne pretjeruj s kupovinom bebe brzo rastu neke stvari neces ni uspjet da mu obucesuser posted image bolje je da postepeno kupujes garderobu

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
19.11.2008 19:21:31   
tajjra
pozzz a posebno za nexie
koja si mila kupila kolica?
sta ti je dosla uz njih jos?
u TL treba pratiti samo snizenja super stvari se moze naci a povoljnih

(odgovor članu nexie)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
19.11.2008 20:41:28   
nexie
tajjra, hvala na lijepom pozdravu....kupili smo BUBUova kolica, 4 položaja,velika košara ispod kolica (to se meni posebno svidjelo jer uvijek imam tonu stvari za vućiuser posted image ), "kabanica" za kolica kad pada kišica i vreća za bebicu za ovo zimsko vrijeme....ne znam točno kako se to zove, al izgleda kao skafanderčić koji se prikvači na kolica...i preslatko je.....a TL mi se sviđa posebno za malu djecu jer uvijek im je robica na rasprodaji, kvaliteta nije loša....a ionako bebica sve to brzo preraste,pa su mi rasprodaje jaaako drage....user posted image
kad ti je termin, ako smijem znati?
nama je 19.12.još mjesec čitav......user posted image


_____________________________

06.12.2008.

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
19.11.2008 21:04:44   
tajjra
nexie ja sam gracova kupila dobila sam korpu da mozemo izaci iz bolnice user posted image ,user posted image kabanica za kisu,taj skafandercic hehhe boja je crvena sa crnom preljepa su heheh ili sto su nasa

a termin mi je mila moja 22.12 pa mozda zajedno da se...
gdje vodis trudnocu

(odgovor članu nexie)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
20.11.2008 14:16:12   
nexie
eh, draga...ja bih rado da se imam s kim poroditiuser posted image
ali evo mene u Dubrovniku....inače sam iz Dubrovnika, a udata u Bosnu...a ovdje i vodim trudnoću i ako Bog da ću se poroditi...imam fantastičnog doktora koji mi vodi trudnoću, a drugi koji će me ako Bog da poroditi je dugogodišnji obiteljski prijatelj...tako da se ništa ne brinem...
a kolica je što su vaša, definitivno....svaki dan gledam sve stvarčice za bebicu i svaki put kad ih vidim sve su mi slađe i slađe....a što čekaš, curicu il momčića?
u nas je pišonja mali....voli ga mama...


_____________________________

06.12.2008.

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
20.11.2008 14:21:27   
tajjra
e mila moja nexie da se mi kutarisemo sto bi se kod nas u narodu rekle heheh a gdje cemo ni to nije bitno mila moja.Zar ne?
mi ti cekamo jednu user posted image  a samo neka bude sve ok a to je manje vise vazno bar meni
ista sam ti takva vise znam sve sta imamo u ormaru od stvari heheh
kojeg je tebi ono termin nesto sam zaboravilauser posted image

kako si mi danas?
sta ima u Dubrovniku?

(odgovor članu nexie)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
20.11.2008 14:32:53   
nexie
termin nam je 19.12., a isto kaže i za sebe i sve ostale trudnice...samo nek je živo, zdravo i normalno ako Bog da....
a Dubrovnik....lijepo je vrijeme, sunčano, al "prži" hladan zrakuser posted image
može se prošetati, al turista je navala...pa sve po gradu izbjegavaš grupe Kineza i Japanacauser posted image
inače sam super, hvala Bogu trudnoću i nisam osjetila....tako sam i ovih dana...jedino što ne mogu šetkati kao prije mjesec-dva...umorim se dok si rekla keks...a ti?


_____________________________

06.12.2008.

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
20.11.2008 14:38:48   
tajjra
i ja draga moja isto tako brzo se umorim sad ufff,a najveci je problem sto nocu nemam sna vec je teze i disati i namjestiti se tako da...
pa mi smo blizu ti i ja mozda i zajedno da se porodimo ma bit cemo u kontaktu zar ne?
imas li ti problema sa kiselinom?

i u sarajevu je hladno ni meni se danas nije dalo da izadjem u setnju nekako me je strah mi smo sad jako osjetljive,a hvala Bogu nisam do sad imala problema tako da bolje da se sad cuvamo..

jeste li se odlucili za ime?
koliko sad cesto ides na kontrole?

(odgovor članu nexie)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
20.11.2008 14:47:49   
nexie
sanjam da se naspavamuser posted image user posted image
ako nije kiselina, onda moram u wc, ako nije o dvoje onda se probudim jer se moram preturiti na drugi bok,i jer sam sva utrnula....user posted image
al mi je to sve zanimljivo i simpatično....ipak mi je prva trudnoća, pa mi je sve novo ko bebiuser posted image
bit ćemo u kontaktu, stalno sam na ovom forumu....otkad sam zatrudnjela....
kiselinu nekako riješim sa dva tri gutljaja Sprite-a, jedino mi gazirano pomaže, a kiselu vodu ne mogu ni primirisati..
imam kontrolu svake sedmice do poroda sad kako sam ušla u 9. mjesec,idući petak idem na ctg prvi put....a ime....zasad nas je AJNUR opčiniouser posted image al vidjet ćemo još, kad se rodi nekako ću znati koje mu ime paše.....a za curicu? imate li već spremno ime?


_____________________________

06.12.2008.

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
20.11.2008 18:58:36   
tajjra
tu smo mila moja oko spavanje hehhehe i ja sanjam ali...to je izgleda samo san gotovo je nase sa spavanjem svi tako kazu.Neki dan sam bila mod prijateljice koja se porodila prije mjesec dana,pa kaze ona meni naoruzaj se strpljenjem samo vjeruj mi i snom eee reko da se moze unaprijed naspavati to bi bilo ok user posted image user posted image  kad bebac dodje ti si mobilan 24h al valjda covjek dobije i zato snagu pa mu nije nista tesko za svoje mezimceuser posted image user posted image user posted image
sto se tice kiseline grozan osjecaj ufffff mene navece budi pa ustanem uzem koricu hljeba to mi sad za sad pomaze
ja sam radila ctg i hvala Bogu ok je
a idem sad 1.12 na kontrolu pa cu vjerovatno poslije toga svake sedmice i ja ici
sto se tice imena nisam se jos odlucila imam 2-3 pa cemo vidjeti





(odgovor članu nexie)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
9.12.2008 16:53:41   
jagodica
OBIŠLA SAM DOSTA RADNJI DA PROVJERIM KAKVE SU CIJENE ODJEĆE I OPREME  ZA BEBU  MISLIM DA JE OVA U SKENDERIJI NAJPOVOLJNIJA ŠTO SE TIČE OPREME  ZOVE SE EUROMARK  IMAJU FAKTIČKI SVE ZA BEBU. KREVETCI SU PREDIVNI NIGDJE NISAM VIDJELA TAKVE.ODLUČILA SAM DA SVE TU KUPIM NA JEDNOM MJESTU! user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
9.12.2008 21:36:09   
tajjra
hej jagodice i mi smo tu dosta stvari pokupovali za svoju user posted image
jako su ljubazne i one tete koje rade imaju sve na jednom mjestu,ali ne znam kad je tebi termin mozes jos razgledati radi ciena pa vidi ako imas vremena razumijes

(odgovor članu jagodica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
11.12.2008 0:07:29   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: tajjra

user posted image  hej drage moje evo jos jednog novog clana koji ce biti s vama
meni je termin u decembru,pa su pripreme oko stvari za nasu malu princezu tek pocele
ono sto mene interesuje to je gdje ste vi kupovale drage moje stvarcice za bebicu broj 56 tako ga je tesko user posted image .Znam da ce nam nasa draga Visnja dati odgovor na ovo pitanje
kao i na koliko mi za pocetak treba bodija,benkica,gegica


sve buduce mamice molim da se ukljuce i daju svoj komentar
pusaaaaaaa


ja sam najvise robice za Asju kupila marke pcelica Maja ...njih ima u svim marketima Robota kao i u radnji Next na Dobrinji... za ovih 8 m meni se taj pamuk pokazao najbolji...
Postoji odlicna radnja u Robotu na Socijalnom...radnja ima jako puno bodya i gegica ...odlican kvalitet... i imaju sve brojeve... radnja je na zadnjem spratu...
Kupovala sam i dobila nesto bodya u TL ali su uzasni...na dodir odlican pamuk al kad se oblaci na bebicu jako tesko ide jer je nekako krut... nekad ga jedva navucem preko glave... uvjek pazite na to kad kupujete... najbolji je onaj body koji oko vrata ima preklope a ne kopcanje... ali ako je kopcanje u pitanju raskopcajte i zamislite da navlacite bebici na glavu...
za pocetak treba dosta bodya ... ne uzimati puno 56 vel. jer ce prerasti za par sedmica... bolje uzeti i br veci jer to ispod gegica nije strasno, ni vidljivo...
ja benkice uopste nisam koristila...nema potrebe za njima ...dakle samo body pa preko gegice... najbolje su one koje se kopcaju izmedju nogica pa onda kroz sredinu naprijed... oni sa strane cesto budu nezgodni jer dok uvucete bebinu nogicu bude frka :) pogotovo ako je beba ko moja zbir pa hoce sve da se uradi na brzinu... treba imati i vise gegica...
iz iskustva mogu reci da trecinu stvari nisam nikad obukla Asji tako da ne pretjerujete sa kolicinom... sve se jako brzo preraste... I zamolite rodbinu ako oni kupuju da kupe uvjek za broj vece...
Mada postoji problem kod raznih prozivodjaca jer isti brojevi raznih proizvodjaca ne predstavlja istu velicinu...
Jos jedan savjet: ne trosite novac nepotrebno na "makirane" krpice jer se sve brzo preraste bolje to raditi kad bebice porastu i prohodaju pa se mogu folirati...al dok su u lezecem polozaju i stalno ukakani nema potrebe za tim... pusa svim buducim mamicama...

ja malo rijedje otvaram ovaj pdf pa ako bilo koja buduca mamica treba savjet imate moj pp user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 11.12.2008 0:08:26 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
17.12.2008 13:23:22   
Puslica
OBAVJESTENJE

u TL u Sarajevu u Titovoj ulici je snizenje,to su i meni javili grakovi krevetici platneni su oko 100km

_____________________________

DJECA SU NAJLJEPŠI POKLON ,VOLIM VAS CURICE MOJE!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
17.12.2008 17:50:10   
Mala Selma
Cao drage moje buduce mame...
sto se tice opreme zanase bebe, ja sam polako pocela obilaziti radnje,uporedjivati cijene i kvalitet.Jos nisam nista kupila, jer ima jos cetiri mjeseca do mog porodjaja, ali ko treba ubrzo da se porodi i ko vec kupuje odjecu, danas sam vidjela u prodavnici MAKS u Unitiku 20% snizenje a kvalitet je super, pa pogledaj te.Radnja se nalazi u prizemlju kod Belisime.

Puno pozdrava

p.s.super su mi ove aktivne zene i puno vam hvala za sve korisne informacije user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Puslica)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
18.12.2008 18:30:32   
belmac
lijep pozdrav drage moje user posted image . iako ima još do marta ja se polahko pripremam za dolazak male kikice user posted image . nešto razmišljam da je svakako lakše hodati sada nego s velikim stomakom, još ako zapada snijeg i poledi..tek onda neću nigdje.a nekako se nadam da će sada i ova praznična sniženja na sve strane, pa mislim da ću bolje proćiuser posted image .
neki dan sam u bagateli gledala posteljine za bebe i koštaju 9 km. to mi je baš izgledalo povoljno, a vidi se da je to onaj fini flanelni pamuk. imaju i bodija od po 5 km i dosta plišanih odjelca , ali nisam gledala cijenu.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
30.12.2008 11:06:25   
Dinkica
Planirala sam kupiti dosta gaze da mogu brisati bebi, znate li vi gdje ima, predpostavljam u apoteci ali eto mozda ima jos negdje?? hvala

(odgovor članu belmac)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
30.12.2008 11:07:47   
Ilhana RR
Ja sam toga nakupovala u apoteci u sarajevu kad smo bili... nisam nigdje drugo vidjela a nonstop sam se vrtila oko djeciji stvari po prodavnicama hehe....

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *