|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 13:13:23   
esmina i bebina mam
Hajte bujrum sad ce biti pita gotova meni je svejedno ja pravila dulum ja dva user posted image user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu mamin cvjetić)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 13:19:42   
mamin cvjetić
Esmina i bebina mam eh da si mi blizu kakobi se rado najela te pite ja je nisam napravila odavno izgorio mi šporet a ovaj novi nikako da stigne pa mogu samo da kuham na plinu a ne mogu ništa da pečem a tako sam poželila svašta nešto da ispečem uh puste žaljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nevidljivom niti najčvršće smo povezani

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 13:22:17   
esmina i bebina mam
Ma hajde sta te briga a ti malo po familiji zaredaj a skokni i ovamo user posted image pravit cemo svega u rerni user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu mamin cvjetić)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 13:38:25   
Lara83
Megi hvala na info o brojevima, ni ja nemam predstave uopste koju velicinu trebam kupovati. A ne vjerujem da ce moj bebach biti krupan.
Ja jos uvijek nisam pocela kupovati krpice jer mislim da mi je rano, 17.sedmica, oko toga cu se zabaviti iz nove godine ako Bog da. Ali moja mama jeste :) kaze nije mogla odoliti nekim pantolonicama i dukserici i morala je kupiti. Rekla sam joj da ostavi kod sebe pa kad bude vrijeme uzecu.
A sto se kolica tice, meni se do sada najvise svidjaju ova: http://shop.beba-centar.hr/hr/125/963/kolica-pegperego-trio-pliko-p3-modular-3u1.html
Izgledaju fantasticno! A i koliko vidim funkcionalna su.
Rimljanka ma polako, znam da moramo polako ali eto nervoze i stresa ne moze faliti u ovakvim situacijama. Bit ce sve ok, i sve ce se srediti...ti haman 7. mj!!! kako leti vrijeme....a ja za 7 dana ulazim u 5. :)))) bravo za nas :)
Ova odjelca su preslatka sto si kupila. Jedva cekam da pocnem i ja traziti krpice za svog djecaka :)
Mina javi i nama hocemo li dobiti druga ili drugaricu :))) 
Esmina i mamina beba slazem se za preporuku za bodice, znam koja je muka bila prijateljicama kad su navlacile bebicama preko glave a one sa strane sto se kopcaju ili vezu su bas prakticni.
Mamin cvijetic znaci dobicemo druga :))) super... a sto se tice promjena raspolozenja ja sam stvarno uzasna, u sekundi mi nesto dodje pa bi se samo svadjala, pa onda bi plakala pa smijala se....tako da se u potpunosti razumijemo ;)

< Poruku je uredio Lara83 -- 4.10.2010 13:39:27 >

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 13:47:33   
aldi87

IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

IZVORNA PORUKA: esmina i bebina mam

Samo da se nadovezem za ove bodice moja je preporuka da uzimate za pocetak one sto se kopcaju sa strane a ne sto idu preko glavice jer su puno prakticniji.



To si svakako upravu.. Samo ih je malo teze naci. Ja cu se truditi te naci i kupiti...

mila imas te bodice sto se kopcaju sa strane u amko komerc-u,pamucni bas lijepi.ja sam tu kupila i uzela sam bodice dugih rukava jer svakako ide hladnije vrijeme.a velicinu 56 beba nosi otprilike prvih mjesec dana,a 62 nakon toga,tako da sam ja kupila 5 bodica velicine 56,i 5 bodica velicine 62,mislim da je sasvim dovoljno jer ne treba toga previse.a odijelca odnosno gegice isto sam uzela 5 kom u jednoj i 5 u drugoj boji.

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 13:51:26   
aldi87
isto tako zaboravih napisati pamucne dekice sam uzela 3 kom,a vrecu za spavanje jednu i to u bingu bas je extra.kapice i one papice za bebe isto tako i to po 3 para

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 13:53:49   
rose
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Rose,jos uvijek mjesam te nazive,haha... Kupila sma i bodica nekoliko,i ovih odjelca.  Ovi tvoji na slici su bas slatki,ako nije slika s interneta?! Gdje si ih kupovala?


s interneta je...ja sam svoje kupila u fisu i dobila od mame koja je par kupila u baby shopu iza katedrale, par je svekrva kupila...u baby shopu ima predivnih s kopcanjem sa straneuser posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 13:55:41   
rose
IZVORNA PORUKA: aldi87


IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

IZVORNA PORUKA: esmina i bebina mam

Samo da se nadovezem za ove bodice moja je preporuka da uzimate za pocetak one sto se kopcaju sa strane a ne sto idu preko glavice jer su puno prakticniji.



To si svakako upravu.. Samo ih je malo teze naci. Ja cu se truditi te naci i kupiti...

mila imas te bodice sto se kopcaju sa strane u amko komerc-u,pamucni bas lijepi.ja sam tu kupila i uzela sam bodice dugih rukava jer svakako ide hladnije vrijeme.a velicinu 56 beba nosi otprilike prvih mjesec dana,a 62 nakon toga,tako da sam ja kupila 5 bodica velicine 56,i 5 bodica velicine 62,mislim da je sasvim dovoljno jer ne treba toga previse.a odijelca odnosno gegice isto sam uzela 5 kom u jednoj i 5 u drugoj boji.


meni su svi dugih rukava i uglavnom se kopcaju sa strane user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu aldi87)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 14:09:22   
Lara83
odavno vec hocu da vas pitam, ali sve zaboravim...
pijete li vi naf tablete za ocuvanje zuba u trudnoci?

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 14:18:26   
rose
IZVORNA PORUKA: Lara83

odavno vec hocu da vas pitam, ali sve zaboravim...
pijete li vi naf tablete za ocuvanje zuba u trudnoci?



ja da...samo ih pocesto zaboravim...u biti one se ne piju vec cuclaju user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 14:21:55   
Sekic
Sretno ti pa nadam se da ce biti sve ok! pokusaj i sa cajam on stvarno djeluje na bakterije:
1 soljicu zobi ( od kafe)
1/5 soljice brezinog lista
preliti sa 1 l kljucate vode
da odtoji 20 min i piti 20 dana

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 14:24:22   
Sekic
Uh pardon Rimljanko, ovo je bilo upuceno mrkvi

(odgovor članu Sekic)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 14:25:41   
Lara83
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Lara83

odavno vec hocu da vas pitam, ali sve zaboravim...
pijete li vi naf tablete za ocuvanje zuba u trudnoci?



ja da...samo ih pocesto zaboravim...u biti one se ne piju vec cuclaju user posted image


aha user posted image  nisam znala...trebala bi i ja kupiti.
znam da se smiju piti od 3. mj. ali ne znam do kada? do kraja trudnoce ili ima odredjeno?

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 14:27:15   
Sekic
Uh Rimljanka pardon, ovo je bilo za mrkvu

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 14:31:22   
SailorMoon
cao drage moje, kako ste mi vi? Ja sam malorpje ustala, nisam mogla do 4 zaspati jutros a spala s nogu juce. S muzem citavu kucu precistila, sad je ko pista, ali vala sam s nogu pala. Tako sam se umorila bila uzas. Ali eto sad je sve spremno.
Kako ste mi vi inace?

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Sekic)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 14:34:31   
rose
IZVORNA PORUKA: Lara83

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Lara83

odavno vec hocu da vas pitam, ali sve zaboravim...
pijete li vi naf tablete za ocuvanje zuba u trudnoci?



ja da...samo ih pocesto zaboravim...u biti one se ne piju vec cuclaju user posted image


aha user posted image  nisam znala...trebala bi i ja kupiti.
znam da se smiju piti od 3. mj. ali ne znam do kada? do kraja trudnoce ili ima odredjeno?


meni stoje na svakom nalazu...valjda je do kraja trudnoce

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 14:35:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

do koliko mjeseci beba nosi 56 broj? I kad pocinje 62? Otprilike,znam da varira od bebe do bebe..
user posted image user posted image to ti,niko tacno rec nemoze jer vidjeces kolika ce biti bebi krupna,sitna....
Tako,da neoptereci se stimuser posted image .......
A.ima 15 mjeseci i nosi br.bodica 74. ii 80.sto nasi vrsnjaci nose znatno veci br.user posted image ..zato,sto je mali i sitan.....


(odgovor članu Rimljankaa)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 14:37:30   
koka i po
pozdrav moje bebele user posted image
ja nikad ni u jednoj trudnoci nisam pila tablete za cuvanje zubi.
redovno pijte mlijeko i opskrbite organizam dovoljnom kolicinom kalcija i sve ce biti u redu...i naravno vodite racuna o dentalnoj higijeni user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 14:38:52   
sunce27
Drage moj sto ste se vi raspisale danas, ja dok ispratih muza na posao i iscitah sve evo tek stigoh da pisem. Laro draga ja ne znam sta je sa mnom sinoc sam zaspala oko 22h ali se probudila oko 1:30 i nikada vise oka nisam sklopila, ustajala da se istusiram pa legla reko da mi bude lakse ali nista, vise me od nespavanja glava boli i jedva na oci gledam! Kako idu tvoji radovi kuci? Naidice, sta je sa tvojim nalazima, kada ce ti biti gotovi?? Rimljankaa ti si najaktivnija trudnica kada su u pitanju ti derneci i izlasci! Lijep pozdrav za sve vas!

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 14:40:43   
naidica
cao drage moje,,,kako ste mi???? ja isla da vadim briseve,,,kad ja dr ne radii,na odmoru,tek sljedece sedmice da dodjem;( eto!!!znala sam da ce nesto biti,,,koji  sam baksuzuser posted image user posted image user posted image !!! sta ima kod vas??? rimljanka prelijepa su ti odjelcauser posted image user posted image user posted image   lara,,gagach,,sunce,,medi ,,rimljanka,,i ostale veliki user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 14:41:49   
Lara83
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Lara83

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Lara83

odavno vec hocu da vas pitam, ali sve zaboravim...
pijete li vi naf tablete za ocuvanje zuba u trudnoci?



ja da...samo ih pocesto zaboravim...u biti one se ne piju vec cuclaju user posted image


aha user posted image  nisam znala...trebala bi i ja kupiti.
znam da se smiju piti od 3. mj. ali ne znam do kada? do kraja trudnoce ili ima odredjeno?


meni stoje na svakom nalazu...valjda je do kraja trudnoce


cuj to user posted image  meni to nijedan dr nije spomenuo osim mog zubara prije par mjeseci...
hvala ti u svakom slucaju user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 14:45:30   
Lara83
IZVORNA PORUKA: sunce27

Drage moj sto ste se vi raspisale danas, ja dok ispratih muza na posao i iscitah sve evo tek stigoh da pisem. Laro draga ja ne znam sta je sa mnom sinoc sam zaspala oko 22h ali se probudila oko 1:30 i nikada vise oka nisam sklopila, ustajala da se istusiram pa legla reko da mi bude lakse ali nista, vise me od nespavanja glava boli i jedva na oci gledam! Kako idu tvoji radovi kuci? Naidice, sta je sa tvojim nalazima, kada ce ti biti gotovi?? Rimljankaa ti si najaktivnija trudnica kada su u pitanju ti derneci i izlasci! Lijep pozdrav za sve vas!


ne mogu da vjerujem da tako slabo spavas? mozda te nesto muci...probala si s mlijekom, apaurinom? ja cim glavu spustim na jastuk ja zaspem. ali ja imam problem sa ustajanjem, mada mi je to i ranije problem bio al eto user posted image  mozes li popodne da spavas? to te bas izmori....bas mi je zao!
a radove mi ne spominji, kad dodjem kuci ne znam odakle da krenem...

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 14:45:54   
Sekic
Rimljankaa, super su ti ove gegice bas su prelijepe posebno zelena. Danas sam prvi put i ja kupila nesto za bebu (uglavnom svijetlo zeleno i bijelo, nesto mi se nista plavo nekupuje), ja sam skoro od svega sto sam kupila 62 broj, nema nista manjeuser posted image , a bas sam bila na vise mjesta. Sljedeci put kupujem 56 br. Cmokic

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 14:47:04   
rose
IZVORNA PORUKA: koka i po

pozdrav moje bebele user posted image
ja nikad ni u jednoj trudnoci nisam pila tablete za cuvanje zubi.
redovno pijte mlijeko i opskrbite organizam dovoljnom kolicinom kalcija i sve ce biti u redu...i naravno vodite racuna o dentalnoj higijeni user posted image


ja bas pijem mlijeko sada...ali imam osjecaj da mi je zubno meso nekako izdivljalo...kao da raste preko zuba user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 14:48:51   
rose
IZVORNA PORUKA: Lara83

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Lara83

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Lara83

odavno vec hocu da vas pitam, ali sve zaboravim...
pijete li vi naf tablete za ocuvanje zuba u trudnoci?



ja da...samo ih pocesto zaboravim...u biti one se ne piju vec cuclaju user posted image


aha user posted image  nisam znala...trebala bi i ja kupiti.
znam da se smiju piti od 3. mj. ali ne znam do kada? do kraja trudnoce ili ima odredjeno?


meni stoje na svakom nalazu...valjda je do kraja trudnoce


cuj to user posted image  meni to nijedan dr nije spomenuo osim mog zubara prije par mjeseci...
hvala ti u svakom slucaju user posted image


meni je to moja doktorica preporucila kad sam usla u 4 mjesec i od tada mi stoji na svakom nalazu

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *