|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 14:51:28   
sunce27
Ma pijem mlijeko ali apaurine ne bas, sada kada budem isla na kontrolu zalit cu se doktoru da nema sna pa cemo vidjeti! Ma nista me ne muci Laro, ali jednostavno nema sna pa nema! Naidice, zao mi je zbog tebe sto ih nisi nasla, sljedeci put vise srece!

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 14:57:57   
Lara83
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Lara83

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Lara83

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Lara83

odavno vec hocu da vas pitam, ali sve zaboravim...
pijete li vi naf tablete za ocuvanje zuba u trudnoci?



ja da...samo ih pocesto zaboravim...u biti one se ne piju vec cuclaju user posted image


aha user posted image  nisam znala...trebala bi i ja kupiti.
znam da se smiju piti od 3. mj. ali ne znam do kada? do kraja trudnoce ili ima odredjeno?


meni stoje na svakom nalazu...valjda je do kraja trudnoce


cuj to user posted image  meni to nijedan dr nije spomenuo osim mog zubara prije par mjeseci...
hvala ti u svakom slucaju user posted image


meni je to moja doktorica preporucila kad sam usla u 4 mjesec i od tada mi stoji na svakom nalazu


ja inace konzumiram jako puno mlijecne proizvode, i neki dan mi prijateljica govori kao ''ne valja ti toliko mlijeka piti jer posteljica brze ''stari'' user posted image  
prvi put cujem za to?? ali ja i dalje po svom....


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 15:02:06   
mrkva
Esmina i bebina mam svaka čast za pitu, dobro si se nakanila, ja neki dan isto pravila sebi tikvenicu, a muzu naravno burek i dok sam te dvije jufke razvila i smotala leđa me ostatak dana razvaljivala i rekla sam da cu izdrzati jos ovaj zadnji mjesec bez pite, naravno ako ne potrfim kod mame ili svekrve.

Ja prvi put čujem za te tablete za čuvanje zuba, a i sad mi je prekasno jer su mi se od onih ampula Toteme na 2. i 3. pojavile neke bijele mrlje, jbg.

Sekić hvala za recepte
A kupljene stvarčice su prekrasne , mada sam ja  već sve pripremila i kupila , ja bih opet rado jos nesto kad ovako vidim negdje user posted image
Neko me je pitao kako sam, pa osim sto stvarno vise jedva hodam jer imam 68 kg, a prije nikad nisam prekoracila 56, dobro sam, pomalo nekad ledja bole ali stvarno se ne mogu pozaliti na neke posebne tegobe. Jos malo i gotovo , ustvari moze biti svaki dan, ko će ga vise znati koliko će bebica biti ćeifda ostane unutra. pozdrav i user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za sve vas

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 15:02:18   
Lara83
IZVORNA PORUKA: sunce27

Ma pijem mlijeko ali apaurine ne bas, sada kada budem isla na kontrolu zalit cu se doktoru da nema sna pa cemo vidjeti! Ma nista me ne muci Laro, ali jednostavno nema sna pa nema! Naidice, zao mi je zbog tebe sto ih nisi nasla, sljedeci put vise srece!


sunce obavezno se posavjetuj sa dr, bas mi je zao sto se patis sa snom...i koliko me pamcenje sluzi, to vec traje preko mjesec dana...
naidice ne brini, zavrsit ces ti to sutra, prekosutra...
gagach nadam se da je sve ok? neobicno mi sto te nema user posted image

e da vas jos nesto pitam (danas sam posebno dosadna sa pitanjima user posted image )
ja sam nalaze vadila pocetkom trudnoce, negdje pocetkom 3. mj. i sad u subotu pitam dr trebam li opet vaditi nalaze, kaze ona nema potrebe.
koliko puta u toku trudnocu ste kontrolisali krv i urin?
unaprijed hvala user posted image

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 15:04:25   
koka i po
koliko znam urin se kontrolise svaki put kad se dodje na kontrolni pregled trudnoce...
a krv se vadi otprilike tri do cetiri puta u toku trudnoce.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 15:08:51   
sunce27
Laro, meni je ovo vec 2 x da radim urin i mokracu, prvi put je bilo sve ok, a sada jedino sto ne valja je sto ima dosta bakterija!

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 15:11:04   
Lara83
hvala vam drage moje,
vidjecu da odem opet da sve prekontrolisem za svaki slucaj - nije na odmet user posted image

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 15:14:24   
Lara83
i jos jedno pitanje user posted image  necu vise do kraja dana nista pitati, obecavam user posted image
da li ste vi cule da postoji spisak privatnih ginekoloskih ordinacija gdje se pregledi mogu obavljati sa zdravstvenom knjizicom?
i ako jeste gdje se taj spisak moze naci?

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 15:19:41   
rose
IZVORNA PORUKA: Lara83

i jos jedno pitanje user posted image  necu vise do kraja dana nista pitati, obecavam user posted image
da li ste vi cule da postoji spisak privatnih ginekoloskih ordinacija gdje se pregledi mogu obavljati sa zdravstvenom knjizicom?
i ako jeste gdje se taj spisak moze naci?


ja mislim da se tu radi o privatnim ordinacijama gdje se moze obaviti hitna dijagnmostika za koju bi se inace puno cekalo u specijalizovanim drzavnim ustanovama...od ginekologa je tu Mehmedbasic ali kako rekoh radi se o hitnoj dijagnostici a ne rutinskim pregledima.

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 15:21:07   
megi
ej laro
ne znam gdje vodis trudnocu
ja sam vodila u vojnoj bolnici i svaki mjesec, odnosno svaku kontrolu sam vadila krv i urin i bas mi je bilo dosadilo user posted image

sto se tice tih pregleda kod privatnika pogledaj na web stranici ministarstva zdravstva kantona sarajevo
znam da je donesena odluka da postoje ordinacije privatne koje primaju sa zdravstvenom knjiziciom ali se uglavnom to odnosi na ultrazvucne i druge preglede na koje su gradjani morali cekati mjesecima da se naruce
et nadam se da sam pomogla


_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 15:31:49   
Lara83
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Lara83

i jos jedno pitanje user posted image  necu vise do kraja dana nista pitati, obecavam user posted image
da li ste vi cule da postoji spisak privatnih ginekoloskih ordinacija gdje se pregledi mogu obavljati sa zdravstvenom knjizicom?
i ako jeste gdje se taj spisak moze naci?


ja mislim da se tu radi o privatnim ordinacijama gdje se moze obaviti hitna dijagnmostika za koju bi se inace puno cekalo u specijalizovanim drzavnim ustanovama...od ginekologa je tu Mehmedbasic ali kako rekoh radi se o hitnoj dijagnostici a ne rutinskim pregledima.


u pravu si, sad mi je sunce poslala spisak: http://www.ekapija.ba/website/bih/page/349363


< Poruku je uredio Lara83 -- 4.10.2010 15:32:42 >

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 15:38:20   
Lara83
IZVORNA PORUKA: megi

ej laro
ne znam gdje vodis trudnocu
ja sam vodila u vojnoj bolnici i svaki mjesec, odnosno svaku kontrolu sam vadila krv i urin i bas mi je bilo dosadilo user posted image

sto se tice tih pregleda kod privatnika pogledaj na web stranici ministarstva zdravstva kantona sarajevo
znam da je donesena odluka da postoje ordinacije privatne koje primaju sa zdravstvenom knjiziciom ali se uglavnom to odnosi na ultrazvucne i druge preglede na koje su gradjani morali cekati mjesecima da se naruce
et nadam se da sam pomogla



hvala puno draga,
do sada sam trudnocu vodila kod privatnika i samo mi je jednom rekla da izvadim te nalaze, i ja je bas pitam prosli put da li trebam opet kaze ona nema potrebe....
ali ja cu ih svakako ponovo izvaditi, proslo je vise od 2 mj. 
razliciti doktori razlicite stvari praktikuju...

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 15:39:31   
Rimljankaa
Evo ja sam se vratila sa kontrole.

Doktorica mi je dala da radim urinokulturu...I rekla mi da pijem caj od brusnice i od uve.
Za zeljezo,posto mi je 5,dala mi je da uzimam ampule Tothema,i kaze da cu ih trebati uzimati oko 3mjeseca,ali radicemo ponovo nalaze pa cemo vidjeti. Sad mi je dala da uzmem 14 ampula.

Neko je ovdje pomenuo za da zubima ostaju crne fleke???user posted image user posted image user posted image  Uh,moze li se to kako sprjeciti? Odmah cu prati zube cim popijem,nadam se da se flekice nece pojaviti.

Pitala sam doktoricu za cveklu,mrkvu i jabuku. Kaze da uzimam to svakako,ali manje mrkve... Jer mrkva sadrzi dosta vitamina A koji nije dobar u trudnoci.

I evo me svratila do badem butika uzela suhe grozdjice,nekako mi svjeze grozdje tesko padne na zeludac,pa mi bas nikako ne godi. Vec sam pojela 100gr.

Urinukulturu moram davati u Domu zdravlja Stari Grad. Zna li mi neko objasniti gdje se tacno nalazi? Kaze doktorica gdje je prije bio Hayat. Ja ne znam tacno gdje je to.

I da za 8 dana sam dobila 1kg. Uhhh,pa stvarno je nevjerovatno kako te kile rastu? Je li i kod vas tako??

Lejla Ka pocecu sad uzimati i 62 velicinu. Ali jednostavno kad vidim nesto,ne mogu da odolim i ja kupim...

Mamin cvjetic i ja sam ti sve do sada samo razgledala. Vjeruj i sad je najvise tako,ali eto pocela sam pomalo i da kupujem. Jer kako je ovo vrijeme brzo proletilo,jos brze ce i ovo do poroda ako Bog da.
Ih ti imas djevojcicu vec veliku,znas kako je roditi,pa te i nije strah... user posted image

Esmina i bebina mama samo se "hvali" tim pitama,a pite nigdje...Iskocice ti jecmicak od nas trudnih,hahaha...

Laro ova kolica su bas lijepa. Samo ne znam da nisu i ona velika? Koliko kostaju? Gdje si ih gledala?
A kako kazes vrijeme bas leti...Da nevjerujes! Hvala Bogu neka je sve dobro! Za kupovinu polako,ti imas jos vremena... Razgledaj svakako...

Aldi87 puno ti hvala!!!! Otici cu da pogledam svakako. Bila sma jednom u Amku,ali smo gledali krevetac,nisam gledala odjecu. To je onaj Amko na Mojmilu. Nisam ni primjetila da ima odjece za bebe,jer sma vidjela da je na gornjem spratu hrana,a dole je oprema za bebe,kolica,AS,krevetci isl.
Koliko kostaju bodici i gegice? I deke jesu li one malo deblje pamucne ili plisane?? Koliko kostaju one?


I da jos za te tablete za ocuvanje zuba u trudnoci, nisam ni ja nista pila. kad sam pitala doktoricu na pocetku trudnoce rekla je da je jos rano. Sad mi niko nista ne pominje. Ja popijem po casu mlijeka,mada moram priznati ni to svaki dan. Bas cu pitati za te tablete,jer svakako da treba zube zastititi. Mojoj mami su se poceli naglo kvariti zubi nakon trudnoce.


Sekic svakako nisi nista pogrjesila. Hvala za recept,ni meni nije na odmet...


Sunce opet frka sa spavanjem. Uh,bas mi te zao zeno...Ja sve kontam da si poremetila metabolizam. zaspis rano,pa se naspavas,ili ujutru dugo spavas... ne znam,svakako se posavjetuj s ljekarom...
A da,aktivna sma ti trudnica.. Sta mogu?! Ako sam turdna nisam bolesna,hahaha...

Naidice hvala ti!

Uh,sto se ja ispisah... Evo me kao Lara user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu mamin cvjetić)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 15:51:25   
Lara83
Rimljanka,
Dom zdravlja ti je odmah preko puta Vijecnice, predjes most i samo pravo, 50-ak m, sa desne strane vidjeces natpis, ne mozes nikako fuliti.
Sto se tice kila, ja nisam niti jedan kg dobila za 3 sedmice, kaze dr da bebica sada puno vise uzima sebi. Ali pupa raste :))
Ova kolicu su prekrasna, ima ih kupiti i ovdje, dvije moje prijateljice su ih kupile i prezadovoljne su. Kostaju oko 850 KM (nisam sigurna da li je to bilo neko snizenje ili ne). Nisu bas lahka ali nisu ni preglomazna. Ne sjecam se gdje su ih kupile ali mogu ti provjeriti ako hoces pa da ti javim.

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 15:52:05   
Lara83
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Uh,sto se ja ispisah... Evo me kao Lara user posted image user posted image user posted image



user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
user posted image

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 15:52:29   
ajnur
hej bebele user posted image rose se sprema,ladyblueuser posted image user posted image user posted image Mi smo sve spremilijos mrv da se rodi u terminu smo svaki dan se nadamo.E da mi smo mahsuz isli u wog centar ima butik za bebe imaju tako kvalitetan program za bebe pcelica maja i no-no club predivan pamuk a i izbor je extra.Mi smo sve tu kupili.Eto da znate.Ljubimo vas


_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 16:14:55   
sunce27
Ja zivim u Vogosci ali nikada nisam otisla u Wog uh koja sam ljencuga, hvala rose na informacijama!

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 16:15:55   
sunce27
Izvinjavam se hvala ajnur na informacijama!

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 16:17:53   
mrkva
Rimljanka-kod mene su se od Toteme javile bijele mrlje i to zato sto nisam znala da to treba piti sa slamkom  koju gurnes  tamo do grla koliko mozes da tecnost ne dodje do zuba, a cisto sumnjam da se moze nesto sa pranjem postici, bar kod mne nije palilo. eto sretno user posted image

Moramo nesto i halaliti od sebe a zauzvrat cemo dobiti male , slatke user posted image aBd

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 17:03:52   
aldi87

IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Evo ja sam se vratila sa kontrole.

Doktorica mi je dala da radim urinokulturu...I rekla mi da pijem caj od brusnice i od uve.
Za zeljezo,posto mi je 5,dala mi je da uzimam ampule Tothema,i kaze da cu ih trebati uzimati oko 3mjeseca,ali radicemo ponovo nalaze pa cemo vidjeti. Sad mi je dala da uzmem 14 ampula.

Neko je ovdje pomenuo za da zubima ostaju crne fleke???user posted image user posted image user posted image  Uh,moze li se to kako sprjeciti? Odmah cu prati zube cim popijem,nadam se da se flekice nece pojaviti.

Pitala sam doktoricu za cveklu,mrkvu i jabuku. Kaze da uzimam to svakako,ali manje mrkve... Jer mrkva sadrzi dosta vitamina A koji nije dobar u trudnoci.

I evo me svratila do badem butika uzela suhe grozdjice,nekako mi svjeze grozdje tesko padne na zeludac,pa mi bas nikako ne godi. Vec sam pojela 100gr.

Urinukulturu moram davati u Domu zdravlja Stari Grad. Zna li mi neko objasniti gdje se tacno nalazi? Kaze doktorica gdje je prije bio Hayat. Ja ne znam tacno gdje je to.

I da za 8 dana sam dobila 1kg. Uhhh,pa stvarno je nevjerovatno kako te kile rastu? Je li i kod vas tako??

Lejla Ka pocecu sad uzimati i 62 velicinu. Ali jednostavno kad vidim nesto,ne mogu da odolim i ja kupim...

Mamin cvjetic i ja sam ti sve do sada samo razgledala. Vjeruj i sad je najvise tako,ali eto pocela sam pomalo i da kupujem. Jer kako je ovo vrijeme brzo proletilo,jos brze ce i ovo do poroda ako Bog da.
Ih ti imas djevojcicu vec veliku,znas kako je roditi,pa te i nije strah... user posted image

Esmina i bebina mama samo se "hvali" tim pitama,a pite nigdje...Iskocice ti jecmicak od nas trudnih,hahaha...

Laro ova kolica su bas lijepa. Samo ne znam da nisu i ona velika? Koliko kostaju? Gdje si ih gledala?
A kako kazes vrijeme bas leti...Da nevjerujes! Hvala Bogu neka je sve dobro! Za kupovinu polako,ti imas jos vremena... Razgledaj svakako...

Aldi87 puno ti hvala!!!! Otici cu da pogledam svakako. Bila sma jednom u Amku,ali smo gledali krevetac,nisam gledala odjecu. To je onaj Amko na Mojmilu. Nisam ni primjetila da ima odjece za bebe,jer sma vidjela da je na gornjem spratu hrana,a dole je oprema za bebe,kolica,AS,krevetci isl.
Koliko kostaju bodici i gegice? I deke jesu li one malo deblje pamucne ili plisane?? Koliko kostaju one?


I da jos za te tablete za ocuvanje zuba u trudnoci, nisam ni ja nista pila. kad sam pitala doktoricu na pocetku trudnoce rekla je da je jos rano. Sad mi niko nista ne pominje. Ja popijem po casu mlijeka,mada moram priznati ni to svaki dan. Bas cu pitati za te tablete,jer svakako da treba zube zastititi. Mojoj mami su se poceli naglo kvariti zubi nakon trudnoce.


Sekic svakako nisi nista pogrjesila. Hvala za recept,ni meni nije na odmet...


Sunce opet frka sa spavanjem. Uh,bas mi te zao zeno...Ja sve kontam da si poremetila metabolizam. zaspis rano,pa se naspavas,ili ujutru dugo spavas... ne znam,svakako se posavjetuj s ljekarom...
A da,aktivna sma ti trudnica.. Sta mogu?! Ako sam turdna nisam bolesna,hahaha...

Naidice hvala ti!

Uh,sto se ja ispisah... Evo me kao Lara user posted image user posted image user posted image




pa dole gdje je oprema za bebe u amku,ima jedan odnosno dva dijela gdje je samo odjeca....bodici dugih rukava su ti po 6 km i oni su ti pcelica maja bas kvalitetni,benkice su ti po 2,5 ili 3 km nemogu se bas sjetiti,a gegice su isto sve pamuk one su od 10 pa do 20 km,a ima i lijepih kompletica za izlazak bebe iz bolnice....dekice sam placala 12 km bas extra pamuk i one su namijenjene bas bebama.....tu imas isto tetra pelene i svedske pelene za siroki povoj....pa kadica za kupanje sa onim KUPKOM sto se stavi beba na njega ti je 26 km....isto imaju i one podloge za presvlacenje beba kao nepropusne i one su bile od 10 do 15 km....isto sam kupila neke kompletice kao dodje body i dole pamucna pidjamica sa stopama to je bilo po 10 km....uzela sam sve pamucno mada ima i plisanih stvari ali ja ih nesto nisam htjela......uh al se raspisah

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 17:07:51   
Rimljankaa
Laro hvala ti,nadam se da cu se snaci. Do kada ujutru se moze predati urinokultura???

Sto se tice kila,ni ja ih nisam dobijala,sad se samo povecavaju. Valjda to tako treba. Mada ja stvarno na sebi ne primjetim,ne primjetm po odjeci,jer svake svoje stare hlace mogu obuci,osim sto ih ne mogu zakopcati. Majice isto tako,sakoe..sve.. I onda gdje li odu sve te kile?!

Za kolica mozes provjeriti,ali neka ti ne bude obaveza... Otisla bi onako da pogledam. Ja kolica necu sad kupovati,jer mi i nece trebati prije marta,pa mi je glupost sad ih kupovati d ami stoje. Neka sacekaju,pa cu kupiti kad mi budu trebala ona koja tad budem htjela.

Ajnur, moracu i ja otici do WOG-a. Nisam nikad bila,sve mi se nekako neda,a i daleko mi.. jednom kad mm i ja budemo free.... Ja vjerujem i da su cijene povoljne tamo...

Mrkva,dobro si mi rekla to za slamku.. Onda cu uzimati na slamku... A tesko da se to bas moze zastiti potpuno,ali pokusacu koliko mogu... Jesi li sigurna da su mrlje od Toteme?
A sto kazes nesto se mora i zrtvovati... :)))


(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 17:40:05   
taurus
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: taurus

pozz drage moje

nije me bilo preko vikenda, žena se zadala u hodanjeuser posted image user posted image user posted image
nadam se da ste sve dobro
ja danas odoh na kontrolu u Skerlićevu pa sutra na komisiju za bolovanje
vidim pričate o kolicima
joj kad se sjetim mene i mm prije 5 godinauser posted image user posted image user posted image
kupili prvo jedna kolica sa AS i sve je bilo ok dok niso kolica stavili u gepek i skontali da su prevelika, pa iza toga u TL kupimo više se i ne sjećma marke, neka kao kišobran ali veća i tako dođe ljeto, beba porasla i ja u šetnju
svaki put kad treba ući u zgradu dođe mi da plačem, jer ne mogu u jenoj ruci nositi sklopljena kolica, u drugoj bebu i još ako sam bila na pijaci ili nekoj kupovini uh ...
ta kolica su bila teška oko 6 kg, pa još težina bebe i ja nikako nisam mogla sve zajedno nositi
ubrzo nakon toga sam kupila ona najobičnija kišobran kolica u TL teška 4 kg i tek sa njima sam bila zadovoljna  jer sam mogla sve samauser posted image user posted image user posted image
eto to je moje iskustvo sa kolicima i zato žene pazite šta kupujete da ne završite kao ja user posted image user posted image user posted image


ma sve mi je jasno...meni je bitno doci do haustora...pa unjet bebu u stan, staviti u krevetac i vratiti se po kolica ...ne mora sve odjednomuser posted image



user posted image user posted image user posted image  i ja sam tako radila
samo user posted image  uvijek plače kad ne trebauser posted image user posted image user posted image
tako da sam ga ostavljala u krevetić a on se dere što više može,  a ja ko luda trči po kolica i nazad još sreća pa sam na prvom spratu
i tako se svaka šetnja završavala sa tim da ja budem mokra do gaćauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 17:47:42   
Hanady RR
Rimljanka tothemu pij ovako...
uzmi plastičnu inekciju
user posted image  
razbij ampulu i domah inekciju navuci znači ubaci tečnost totheme i sebi dublje u grlo 8 iza zuba) saspi inekcijom.Prvo spasit ćeš zubiće...a drugo tothema ovom brzinom neće oksidirati jer u spoju sa zrakom njeno dejsto postaje manje nego što treba.user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 17:52:30   
m.i.n.a.
Oliiiii...
samo vi meni smigajte sa tim stvarima ali i hvala na prijedlozila gdje sta ima i koliko kosta..dosad se Amko izgleda najbolje pokaao,od igle do lokomotive ima..jos ako je pcelica maja proizvodjac onda cu tamo prvo svratiti..
ja sam evo sa nogu pala,sve me zivo boli,ledja,noge,pospana sam...ne znam sta mi bi odjutros,hajd malo do DZ,sreca pa me dole nisu peglali vec mi zakazala datum koji sam i trazila,pa de malo po kuci,pa mogla sam ikolac kakav a vala i krompirusu za rucak..i naravno sudja koliko hoces a js jutros nisam obukla carape za vene...sad ce mi doci zaova,samo cekam da pozvoni pa da rucamo,odmorim uz seherzadu..mada me i ona nervira zadnje vrijemeuser posted image ..neko je spominjao da je za pitu pa bujrum i kod mene ..Gagach mislim da bi ti mogla sad komad ili dva..hehehehehe
Moje pilence slusa hvala Bogu,s vremena na vrijeme se javi,mi se tako "ispricamo"..znam da je jos rano za definitivne zakljucke al mislim da ova moja beba nije muzikalna,sta god da joj pustim ona se odmah usuti,probala od ilahja,sevdaha,folk,zabavne nase i strane...jednom samo na Seveinu se trznula i dalje nista,mozda je sin pa veli seve je seveuser posted image user posted image user posted image ,vidjecemo 25.jel sin ili kcerka..
eto ja se raspisah,svi o jednom ja o drugom..hehehehehehe
poz za sve...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
4.10.2010 20:22:22   
gagach
evo da se javim na brzinu...ne znam gdje udaram ovih dana...svasta vam se izdesavalo moram dobro da iscitam sta ste pisale...pa se onda javimuser posted image
ljubim vas sve puuuuunoooo i bas ste mis slatkeuser posted image user posted image


_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *