|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
15.9.2009 20:38:56   
leona81
koje uloske si ti stavljala?vir ili one velike?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Nadja08)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
15.9.2009 20:47:37   
Anoniman
Meni je vodenjak isticao u mlazovima user posted image  pa sam stavila mali peškir (onaj najmanji) i još + dva podmetača za stolice na sjedište od auta...... i opet sam sva mokra došla u bolnicu.... Ma kad krene porod i tako oticanje, vjeruj da ti nije bitno hoće li neko vidjeti tragove iza tebe user posted image  Mada mene stvarno nije "puno" boljelo, radila mi je glava user posted image , al opet mi nije bilo bitno.

Sretno draga, čuvam fige user posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
15.9.2009 20:51:34   
acudesa
osjeti se itekako, ne boli nimalo, a to ti je nešto kao da u ogrrrrrrromnim količinama piškiš bez kontrole, malo, pa više, pa opet malo i tako može trajati satima

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
15.9.2009 21:02:27   
Tidzi

IZVORNA PORUKA: anitaMO

Ne kod mene definitivno nista nisam osjetila.nema boli samo kao da si se popiskila.



Ni kod mene definitivno nije bilo nikakve boli! Probudila sam se u 10 ujutro sva upisana. Kada sam promijenila ves, samo sto sam iz kupatila dosla do kreveta, ja opet mokra i tako sam skontala da mi je pukao vodenjak! Curilo je nekoliko sati u mlazovima.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
15.9.2009 21:22:09   
iv@ncica
Meni elastičan  vodenjak bio, i do  zadnje nije htio  da pukne, tek  pred  kraj  poroda  i   u  sljedeća 2 truda  izletio je  kao  torpedo, odjednom  moj Andrej!!! Bila otvorena 2 prsta 7 dana  prije  termina , a ctg  stalno pokazivao trudove, mislili  su  da ću  roditi  svaki  tren,  još sam bila stalno u  pokretu i radila do zadnje, no  eto prenijela  sam  dečka 6 dana, taj dan sam cjeli  dan  tulimarila  i  hodala, ja mislila da  će  to  biti  pukne vodenjak i  onda  ideš..ma  jok sastavilo  me pomalo  uveče  u 11,30 dok  sam lakirala  nokte i dok  sam  završila  s lakiranjem user posted image već  sam  bila u  bolnici, primili  me  u  ponoć, a  da  je  vodenjak  puko   na  vrijeme rodila  bi odmah, onako  u 3,05.  Ili  da  su  mi  ga  probili..no doktor  spavao oni  mislili neće  prvorotka  još, al  bila  sam  brza, samo svu  energiju usmjeri na trud i  tiskanje kad  dođe  vrijeme,  a ne  na deranje..i  eto ne  mora značiti  ni da  će vam  puknuti  ..i  ja  sam  to  čekala user posted image ..
Sretno  drage  moje i  nebojte  se, sve  smo  to  prošle i  još brže  zaboravile  , vjerujem da  će  me sve mame podržati  u ovome   user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
15.9.2009 22:28:50   
leona81
pa ja cu vjerovatno u bolnicu taxijem ili sluzbenim autom mm, a bas mi nesto bezveze da uprznim nekom auto...mi nemamo svoje:(

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
15.9.2009 22:33:52   
acudesa
IZVORNA PORUKA: leona81

pa ja cu vjerovatno u bolnicu taxijem ili sluzbenim autom mm, a bas mi nesto bezveze da uprznim nekom auto...mi nemamo svoje:(

daj o čemu razmišljaš, ma poprzni SVE samo neka bude kako treba, neće tebi past na pamet to, a iskreno, ti možeš staviti peškirčić ili nešto jače od uloška što će te spasiti neugodnosti, nije to baš mlaz kako ti misliš, možda fildžan vode u mlazu ne više
(ja mi objašnjenjauser posted image )

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
15.9.2009 22:37:43   
Anoniman
bogami meni je bio bokal vodeuser posted image ili mi se to tada tako cinilo...
SRETNOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
15.9.2009 23:10:06   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dadada

bogami meni je bio bokal vodeuser posted image ili mi se to tada tako cinilo...
SRETNOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

fildžan, po fildžan-bokaluser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
16.9.2009 0:19:08   
veeseelaa
eh cure moje, i mene su ta pitanja stalno mučila
Stalno sma provjeravala jesu li gaćice mokreuser posted image   
obzirom da ideš na redovne preglede, osobito u zadnjem mjesecu dr vidi da li si i koliko otvorena. Ja sam  bila 4-5 prstiju otvorena na redovnom pregledu i dr mi je savjetovao da ostanem u bolnici jer kao mogao bi svaki čas pući vodenjak, međutim ja nisam htjela ostati, došla sam u bolnicu za par sati kasnije i tada bila otvorena 7-8 prstiju a vodenjak je bio čitav.
Odmah sam išla u salu za porod i dr mi je probio vodenjak sa nekakvim štapićem, bol se ne osjeti, ispod tebe bude mokro u mom slučaju kao da sam se malko upiškila, nije bilo u mlazova, jedan piš i to je to user posted image user posted image user posted image ... meni su nakon prokidanja vodenjaka i krenuli bolovi porodjajni i malo zatim bebica je bila u mom naručju

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
16.9.2009 0:27:51   
Niobe
Ja dosla na sto da mi probuse vodenjak i nosi ona sestra naku kuku da to ucini, ja stisla zube ko da ce me priklat, no međutim nisam osjetila..
ona izvadila kuku a ja stisnutih zuba jos zmirim user posted image user posted image

kaze ona ajde, ja reko': GOTOVO???
kaze jest user posted image

elem, ne osjetis kad ti probiju vodenjak.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
16.9.2009 0:28:56   
neki
IZVORNA PORUKA: Niobe

Ja dosla na sto da mi probuse vodenjak i nosi ona sestra naku kuku da to ucini, ja stisla zube ko da ce me priklat, no međutim nisam osjetila..
ona izvadila kuku a ja stisnutih zuba jos zmirim user posted image user posted image

kaze ona ajde, ja reko': GOTOVO???
kaze jest user posted image

elem, ne osjetis kad ti probiju vodenjak.


Identicno,i ja se ziva isprepadala,a ono nistauser posted image

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
16.9.2009 8:10:34   
aamra
I meni je bas puno curilo, cak kad sam sjedila na solji i piskila, cula sam kako je nesto pucnulo. Tad nisam ni zakljucila da je to to, tek kasnije sam skontala da je tad i pukao. Ja sam stavila neke tanke uloske i vjerujem da mi je do bolnice sve proslo mada ja to nisam ni primijetila. To mi je vala bilo zadnje na pameti

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
16.9.2009 8:29:23   
Ex Yu
nece vam biti na pameti da li cete nekome uprljati auto vjerujte user posted image a to kako ode voda je svakome drugacije ...

meni je sa nedelje na ponedeljak ujutro u 4 pukao vodenjak ja hodala po kuci ispekla sebi jaja (pravo mi se jela) popila kafu i tek u 7 probudila mm, on ko bez glave pa vidi sva asi mokra hajde brze ... a porodila se tek utorak u 10:25, i ja sam imala nagon na piskenje nisam imala pojma da je pukao vodenjak, i odem normalno izasna u wc i piskim vratim se u krevet ja mokra opet ustanem presvucem se opet mokra i tako jedno 5,6 puta ... dok sam krenula za bolnicu valjda je iscurilo sta je mislilo jer necete isti tren za torbu i preko praga to je malo smiri pa mi je tek u bolnici navece drugi dan ostatak izasao isto u mlazovima, na porodu vec 31h nisam imala plodne vode i tu su nastali problemi za bebu.al hB sve je dobro proslo


_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu aamra)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
16.9.2009 8:35:36   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: acudesa

nije to baš mlaz kako ti misliš, možda fildžan vode u mlazu ne više



Nisi u pravu (mislim, sve je to individualno al ima nas kojima je puno više išlo od fildžana). Kod mene je u mlazovima išao vodenjak, kakav crni fildžan user posted image user posted image - bokalčina user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
16.9.2009 8:39:21   
Ex Yu
pa to je ipak par litara vode, kad bi islo fildzan po fildzan curilo bi 10 dana, to se desi da nekome samo napukne vodenjak pa pomalo curka ali vam oni na porodu probuse do kraja (sto nimalo neboli, bilo koji nacin pucanja vodenjaka) i iscuri ostatak prilikom nagona koji vecina i nevidi

enisa si ti ziva nema te nesto medzu generacijom mi se zabrinuli leti na bebe 2009 i daj nam slikica da vidimo miselinku nasu dragu jel nam se "popravio" imalo user posted image user posted image


_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
16.9.2009 21:33:30   
Junior
Meni je pocela da curi voda oko 4 popodne, a rodila iduce jutro u 6.57...nikakvu bol nisam osjetila, voda nije pljuhnula, vec curikala, jer je to bilo kao tzv visoko prnuce...ali, ipak ocigledno je da curi voda, osjetis da ti curi niz noge voda nekontrolissno, a nije mokraca...sporo je isla, tako da su mi vodenjak bas probili na samom porodu, opet, boli apsolutno nije bilo, samo sto je voda bas pljuhnula...nista strasno, to je bas najmanja nelagoda, a ocito je sta se dogadja bilo i meni kojoj je bas sporo voda curila...i eto, u 6,57 ja rodila svog malog princa Rejjana!!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
12.4.2013 4:53:44   
Apotekarka
Zene ja sad u wc ustala kad gace mi mokre sad iza sna ne znam bi li mogao biti vodenjak ili iscjedak ili sta vec,je li mi dugo cekati do 8 da idem dr....Nisu previse bile mokre pa ne znam...Doktor mi tek od 8

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
12.4.2013 9:28:36   
kula
Apotekarka, koja si sedmica, jel očekuješ da pukne vodenjak?

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
12.4.2013 9:32:57   
Arminaa
Kod mene je bilo bas kao u filmovima, pljusnulo je kao balon pun vode. Smotala sam carsav i drzala ga izmedju noguuser posted image .

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
12.4.2013 9:33:48   
Medić*
Apotekarka ja nisam osjetila, po malo curilo, malo mokar vesi ja se javila u porodiliste, indukovli porodjj i tako, a nadam se da si vec na Jezeru nema da nam se javis na temi..sa srecom svakako je vakat da bebice stigne :)

< Poruku je uredio medic slatki -- 12.4.2013 9:35:09 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
12.4.2013 9:41:05   
tinkivinki
meni je u drugom porodu pukao vodenjak,a nisam osjetila,kad sam došla na pregled dr mi rekla da ne osjeti vodenjak i da mi je sigurno pukao.tek kad sam ustala sa stola krenulo je teći, po 4 uloška sam stavljala da ne curi za mnom

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
12.4.2013 9:49:41   
veeseelaa
prvi put su mi prokinuli vodenjak na GAk-u
došla sam otvorena 7-8 prstiju bez bolova i netaknutim vodenjakom, pa mi je dr isti prokinuo ko nekim štapićem, nije bolno a ni neugodno

drugi put mi je vodenjak pukao sam, tako jak mlaz da su mi zamalo gaćice spale koje su bile na meni, naravno pucanje vodenjaka ne boli, bole kontrakcije

< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.4.2013 9:50:09 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nadja08)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
12.4.2013 9:49:59   
ziki
Apotekarka ja se nadam da si ti već kod dr.
Vezano za temu drugi put jesam osjetila pucanje amda sam bila na stolu da odrade CTG. Baš je samo pljusnula voda.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Da li se osjeti pucanje vodenjaka?
12.4.2013 10:38:52   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Zene ja sad u wc ustala kad gace mi mokre sad iza sna ne znam bi li mogao biti vodenjak ili iscjedak ili sta vec,je li mi dugo cekati do 8 da idem dr....Nisu previse bile mokre pa ne znam...Doktor mi tek od 8


Meni je vodenjak takodjer pukao u snu, osjetim samo mokar ves na meni ko da sam se upiskila; kad sam otisla do wc-a nastavilo je bas teci, i nikako nisam mogla zaustaviti ili kontrolisati mlaz kao kod mokrenja. Tako sam znala da je to to. Sretnooooo user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *