|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: tupperware posuđe
2.11.2010 22:44:07   
mama2009
teacher fali vam pribor za ruckanje, ili samo kasicice u futrolici prava sminka user posted image

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: tupperware posuđe
3.11.2010 7:40:54   
chuci
imam i ja nekoliko posuda tw
dobra mi je ona za frižider sa ona dva bijela oka, u njoj čuvam svježe povrće bebari za ručak i nimalo ne uvehne
imam i zvono za rolat, ono duguljasto i ekstra je.
imam i zdjelicu i kašiku sa kutijicom za bebu iako mi je ta kašika malo premala, nikad nahraniti s njom
ostalo mi je bezveze davati toliko para kad mogu jeftinije a isto tako dobro kupiti negdje drugo. to mislim na one obične posude.

kad samo skontam dok zaradi prodavač, pa onaj njegov što ga je doveo u tw, pa predstavništvo naše, pa neko ja južnu evropu (ovo lupam ali kontater poentu) ili tako nešto...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: tupperware posuđe
3.11.2010 10:48:58   
Hannan
Imam i ja tih posudica, i bas sam zadovoljna.Ne znam sta bih izdvojila,jer su sve haman pa stalno u upotrebi, shejkera ima dva i rado bih uzela jos makar jedan onaj od 750ml, ova dva vazda zauzeta.Sjecko, njega dnevno opetem cini m ise 15 puta, bas me je spasio kad sam sjeckala paprike za zamrzivac...jedino mi je zao sto ne moze meso da sjecka.

Chuci, upravu si,  mm meni stalno zvoca oni zdjelu naprave za max2-3km, a ti je placas 50, i covjek kad razmisli, dok daju clanovima sve one poklone, dok dobiju "plate", pa placanje svih prostora , pa sva ta silna putovanja...pametan je taj ko je izmislio.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 10:36:01   
mama2009
samo da obavijestim zenice ako nekome treba onaj sjecko je da je akciji ......ako je neko zainteresovan javite se na pp

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 12:24:13   
Hannan
Uuu jucer ja vidjela, Boga mi pravo su ga spustili...da nisam kupila prije sad bih sigurno.
Mene su odusevili i pokloni za domacice, bas su "siroke ruke" na ovoj ponudi :)

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 12:27:10   
Lulu_08
Hannan ja tek sad čitam da si u Tuzli, haha Bože mene ccc. Nego meni je tupperware posuđe skupo, ali izrazito dobre kvalitete. Sjecka imam, i super mi je!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 12:30:28   
Lady26
Moja se tetka nekad s tim bavila...mama ima dosta posudica, onih casa iz kojih se ne moze prosuti voda, posuda za odrzavanje toplote (tako nesto cini mi se), ja nisam nikad nista kupila, i meni je kao sto Djana rece, skupo...kvalitetno jeste ali...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 12:44:04   
Hannan
Ma jeste skupo, sto jest jest.Ja sam se zbog toga uclanila kupila sebi po nabavnim cijenama, seki, mami...jos onda mi ostanu i pokloni za domacice i mirna...Ja sebi nikad od sudja nista nisam kupila, jer su mi moji kad sam se udala opremili komplet kuhinju i nakon 5g braka mogla sam sebi priustiti taj luksuz pa malo vise potrositi.
Meni je zao sto nisam uzela ni jendo zvono za torte , jer kad sam kupovala nisam pravila kolace...potom ona podloga i valjak, sveki ima i vazda njeno pozajmljujem i zaboravljam (namjerno) vratiti :)
Sjecka me je muz nagovorio da kupim, i vjerujte svaki put kad ga koristim upucujem na muza dove, koliko sam tom spravicom zadovoljna ja pored njega skoro da ne ukljucujem mikser.

Da Djana, iz TZ sam :)

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 12:46:51   
M kao Mama
Pa, ima li neki link da malo pogledamo moglo bi se nešto novo uzeti

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 12:49:24   
Nedi
mamaalma mani linkova user posted image mm će me se odrećiuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 12:50:04   
M kao Mama
Hahah, i dalje sam mušterija za link,

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 12:57:37   
salmy
Moja mama je radila to suđe,i nafatala sam ga punu kuhinju.Sad se user posted image igra sa njim
Najvise  koristim podlogu za kolace,ustipkeuser posted image  sejker za palacinke i sjecaklicu.A ostalo vala user posted image
misljenja sam bez obzira za kvalitet da je skupo
ps:a user posted image  je dobio casu sa kljunom i ne zeli je vidjet,samo frkce i baci je..a nista posebno za tu lovuuser posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 13:06:26   
Hannan
hahaha salmy, nece ni djeca da se sa jeftinim sudjem igraju user posted image
Moj se uhvati silikonskog kalupa pa pravi masku od njega, samo bi mi trebalo da uzme makaze pa "oci" da isijece. I jos onaj kalup za raviole, s njim se igra po sat :)
Kad ove raviole spomenu, jel ko pravio sa onim kalupom, kakva smjesa...ja ga dobila i nikad ga nisma upotrijebila.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 13:18:23   
M kao Mama
Koliko košta secko na sniženju

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 13:24:54   
DM
KLIK

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 13:28:29   
M kao Mama
Imam katalog, zanima me cijena,

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 13:30:28   
DM

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Imam katalog, zanima me cijena,

I meneuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 13:32:01   
M kao Mama
Sad dobih info da je 99, a inače bio 99 KM, strašna akcija nema šta, hahahaha, moradoh se nasmijati, ja kontala sad spustili 30,40%

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 13:40:45   
Hannan
Mama Alma, mislim da si pogrijesila, sjecko je u katalogu 120 ili 125KM, prije na snizenjima, kad sam ga i ja kupila bivao je po 107Km, sad je snizen na 99KM...e sad jedino da ti nisi kupila od nekog ko ti je dao po svojoj nabavnoj cijeni?

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 13:49:20   
M kao Mama
Niosam, kupila, mislila sam, ali sad za sad sam odustala, hvala na info.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 14:00:42   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: Hannan

Ma jeste skupo, sto jest jest.Ja sam se zbog toga uclanila kupila sebi po nabavnim cijenama, seki, mami...jos onda mi ostanu i pokloni za domacice i mirna...Ja sebi nikad od sudja nista nisam kupila, jer su mi moji kad sam se udala opremili komplet kuhinju i nakon 5g braka mogla sam sebi priustiti taj luksuz pa malo vise potrositi.
Meni je zao sto nisam uzela ni jendo zvono za torte , jer kad sam kupovala nisam pravila kolace...potom ona podloga i valjak, sveki ima i vazda njeno pozajmljujem i zaboravljam (namjerno) vratiti :)
Sjecka me je muz nagovorio da kupim, i vjerujte svaki put kad ga koristim upucujem na muza dove, koliko sam tom spravicom zadovoljna ja pored njega skoro da ne ukljucujem mikser.

Da Djana, iz TZ sam :)



Ajme, ja zvono cetvrtasto, valjak i podlogu imam, a nikad ne pravim kolace. Sve mislim pocecu, jer ipak i dijete mi raste pa ce poceti sa prohtjevima hahaha...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 14:06:31   
Hannan
Hajde da mijenjamo podlogu i valjak :):)evo me ko na PIK-u "druze jel  moze sta s mog profila" u ovom slucaju moje kuhinje hahahahaha

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 14:07:07   
Visnja RR
meni je to posuđe preskupo...imam samo onaj sejker za palačinke mada ja u njemu mućkam i jaja i svašta nešto...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 14:21:22   
Lulu_08
I meni je preskupo, ali svojevremeno bilo "viska" parica, dobro se zaradjivalo pa sam se malo glupirala hehe. Ali ne zalim, jer sad sigurno ne bih hahahaha, pa neka sam bar tad ocejfila haha...

Hannan, za sta bi se mjenjala? Al ne bih ja da se mjenjam, jer moze mi bona zatrebat nekad, ako ne propadne od skupljanja prasine u ormaru?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: tupperware posuđe
22.2.2011 15:29:30   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Hannan

Hajde da mijenjamo podlogu i valjak :):)evo me ko na PIK-u "druze jel  moze sta s mog profila" u ovom slucaju moje kuhinje hahahahaha


hej prosle sedmice je bilo zvono na akciji visoko za 59KM user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *