|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
6.1.2010 16:48:43   
milenium
user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
6.1.2010 16:50:36   
milenium
[link=http://www.profil.hr/util_scripts/get_slika_varijacija.php?slika_id=22000&var_suff=h500][/link]ima li itko ovaj crtani????,ja imam samo jedan onaj prvi gore o ovaj drugi ne mogu da nađem,zapravo postoji li uopće drugi dio,nisam nigdje vidjela u prodavaonicama a na netu sam našla.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
6.1.2010 16:51:45   
milenium
[link=http://www.profil.hr/util_scripts/get_slika_varijacija.php?slika_id=22000&var_suff=h500][/link] 

ima li itko ovaj?i di ima kupit?

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
6.1.2010 16:52:50   
milenium
[link=http://www.profil.hr/util_scripts/get_slika_varijacija.php?slika_id=11990&var_suff=h500][/link]

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
6.1.2010 16:59:38   
bebano
IZVORNA PORUKA: Suzana

Slatka bebano, hoće da joj dijete gleda crtiće koje su gledali roditelji... user posted image
Mislim da je Luka mali za Pepeljugu, uzmi mu Noddy-a vidjećeš da će mu se dopasti. Noddy je stalno u svom bi-biju. user posted image




Suzi nije za Lukicu, mi smo jos kod Fifi i Teletabisa, a nabavicu i Noddy-a user posted image , nego me molila prijateljica iz Praga za sina da joj nabavim.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
6.1.2010 17:01:01   
bebano
Hanady, Milenium hvala, potrazicu..

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
6.1.2010 17:04:25   
Romali
IZVORNA PORUKA: Suzana

Mi smo u fazi NODDY-a. user posted image


Noddy je zakon!!!!!!!!!!!!!!!!! Mjesecima ga je gledao bez treptanja. A po meni svaka priča nosi pametnu pouku, to ćemo kasnije tek kontati.
ALI ga je negdje zakifelio user posted image , vjerovatno ispod nekog komada namještaja, ne mogu naći nijedan.
Sad je u fazi Pocoyo, Traktor Tom i pomalo Teletubbies.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
7.1.2010 14:21:30   
Suzana
Nama jutros teta čuvalica donese Teletabise i priča s dečkima eno Lale, evo Po, ovaj onaj, te reče ovaj zeleni je Džipsi, ma reko' teta N. nije Džipsi neko Dipsi. user posted image
Mak je inače veći ljubitelj crtanih, gledao je jutros u Teletabise, ali u po' frke kaže "Noddy" (d slovo posebno slatko odgovara).
Noddy je zakon, znam napamet neke epizode, kaže Gospodin Iskra "sudeći po pakovanju rekao bih da je nešto vreeeedno" user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
7.1.2010 20:47:04   
bebano
Ha ha ha Dzipsi je super provala hahah bas si me nasmijala ovim.
Luka pravo voli Teletabise i imamo 2 DVDa sto kazes znam tacno kada ce se sta desiti. Al nam dobro dodju da se odmorimo od Fifi [sm=smiley1.gif
] . E prvom prilikom kupujem Noody-a da vidim hoce li mu se dopasti.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
7.1.2010 21:51:24   
Romali
bebano, Luki će se Noddy sigurno svidjeti.

Mi baš ne gledamo Fifi. Ima li pjevanja u tom cVrtiću?


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
7.1.2010 21:56:20   
bebano
Romali pa di si ti nismo se cule sto godina user posted image
Nema pjevanja u Fifi ali su tako slatki likovi i glasovi su bas prijatni za djecu. Nema nasilja sve je veselo i sareno. Pjeva se ono samo na spici kada pocinje. Luka stvarno jako voli Fifi, pokusaj.


_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
7.1.2010 21:59:50   
Romali
Moja bebano, nismo se čule odavno zato što ne pišemo na temi 'Ishrana .. ' user posted image user posted image
Tamo smo se najviše sretale, a sad se ulijenile user posted image

Pokušat ću s Fifi, moram je kupiti prvo. Hvala ti.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
7.1.2010 22:28:14   
mišur
IZVORNA PORUKA: Suzana


Noddy je zakon, znam napamet neke epizode, kaže Gospodin Iskra "sudeći po pakovanju rekao bih da je nešto vreeeedno" user posted image




Ovo je iz onog kad Noddy nosi vrijedan paket, a ne zna šta je u njemu...user posted image user posted image user posted image user posted image
I ja ih znam napamet, a muzika me više izluđuje...
Vi bar radite, pa niste toliko upućene, a ja više ludim od Noddy-a, Tomice i sličnihuser posted image
Ovaj moj neće bez crtanog da jede, pa samo mijenjamo kad je koji obrok u pitanjuuser posted image

Noddy je broj 1, sve likove zna napamet, ima nekoliko slikovnica i, naravno, i nekoliko DVD-a, jer je mama sve izgustiralauser posted image user posted image . Voli Tomicu i prijatelje, Pocoya i Doru...Ostali ga zasad ne zanimaju!

I drago mi je da vidim da još dječaka voli Fifi, i to naš imenjakuser posted image user posted image user posted image user posted image
Mene mm zeza kako nam sin voli ženskaste crtane, bezobraznik jedanuser posted image
A on se toliko oduševi na tu muziku, a i meni je super, kao i crtani...
Još se dvoumim da li da mu uzmem plišanu lutkicu Fifi u Mercatoru...user posted image

Bebano, obavezno mu uzmi Noddy-a, sva djeca koju znam ga obožavaju i crtani je super i poučan!

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
7.1.2010 22:40:04   
bebano
Ma Fifi je super nije zenski crtani user posted image Luka bas voli tu muziku kada pocinje.
Nego zenice (da iskoristim kada o crtacima pricamo) koliko dnevno vasa djeca gledaju TV tj crtace? Ja se trudim da Luki ne dam previse, ali je on sada u fazi da bi stalno gledao, a to mi se bas ne dopada.


_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
7.1.2010 22:55:09   
mišur
Ma meni je Fifi predivan crtaniuser posted image

I ja se trudim da mom Luki ograničim maximalno gledanje stranih. Kao što kažeš, on je sad u fazi kad bi, čini mi se, cijeli dan sjedio ispred tv i buljio u njega.
Zasad je to samo kad jede i to ne za svaki obrok, ali obavezno za doručak i ručak, jer tad najviše zabušava.
Ne znam koliko je to otprilike vremenski dnevno, ali vjerovatno oko sat vremena.
Ja mislim da sam negdje čitala da bi oni u ovom uzrastu trebali gledati najviše pola sata dnevno tv uopšte, ali eto mi smo sigurno prekoračili ovaj limit.
Uglavnom sam mišljenja što manje to bolje!
Ali sad i ova zima i ružno vrijeme i bude mi ga žao kako je stalno u kući i dosadno mu, pa i ja nekada popustimuser posted image

Ja imam komšije koji svog malenog od 2,5 g. uspavljuju tako što mu upale crtani i zatvore vrata, i ona tako zaspi!!!
Meni je to strašno! Luka me nekada zna maltretirati i po sat vremena naveče od kako smo se riješili dude, ali nikad mu ne bih upalila tv i ostavila ga da se tako uspava!

< Poruku je uredio mišur -- 7.1.2010 22:56:17 >

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
7.1.2010 22:59:50   
Dida79
Ja imam komšije koji svog malenog od 2,5 g. uspavljuju tako što mu upale crtani i zatvore vrata, i ona tako zaspi!!!


Ne vidim tu nista lose to isto radim i za deset minuta je zaspao...



< Poruku je uredio Dida79 -- 7.1.2010 23:00:38 >

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
7.1.2010 23:06:42   
reallove
Mi smo jos mali za crtice,ali kada mu pustim pjesmicu nuki,nuki,dovoljno je da jednom preslusa i vec je zaspao,dusa mamina..
http://www.youtube.com/watch?v=xd12hR68sWM

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
7.1.2010 23:56:07   
milenium
IZVORNA PORUKA: bebano

Romali pa di si ti nismo se cule sto godina user posted image
Nema pjevanja u Fifi ali su tako slatki likovi i glasovi su bas prijatni za djecu. Nema nasilja sve je veselo i sareno. Pjeva se ono samo na spici kada pocinje. Luka stvarno jako voli Fifi, pokusaj.



ima pjevanja ,kako nema?!ima!

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
8.1.2010 11:00:41   
Suzana
Baš sam radostan jer je divan dan
Mnogo sam srećan jer idem da pecam.
Spremim se i pođem po Uška da dođem
Mnogo sam srećan jer idem da pecam.

user posted image user posted image user posted image

Fifi smo prekucali. Za uzrast koliko je našim dječacima, ne mislim da je Fifi ženski crtani, oni su još bebe.

Da, i ja poznajem roditelje čija se djeca uspavljuju uz TV. Meni je to skandalozno!

Mada... Mak mi jako voli Noddy-a i crtane, više od Edija.. i mislim da smo definitivno prešli ovu dozvoljenu granicu od 30 min. što Mišur spominje. user posted image user posted image
Ali, zna se desiti da ga gledaju, gledaju, i onda se odu igrati, ali slika sa početnim menijem gdje birate epizode mora biti na TV-u... user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
8.1.2010 11:12:19   
Nedi
Prevazišli smo Nody-a, Martu, g. Gegavog...U shopingu u prodavnici Vrtuljak ima  ćošak za djecu gdje su male stolice i tv sa Fifi crtićem - jedva ga izvučemo iz prodavnice, imamo isti CD kući i gleda max 5 minuta i to ne na jednom mjestu. A u prodavnici šou, ne mrda sa stoličice i sa zanimanjem prati.
U kući gledamo Roary-a, sad nam je sve roary-torta za rođendan, slikovnice, naljepnice, bojanka (ko fol boji), autići ( još nam jedan fali da imamo cijelu koplekciju).

I mi smo prešišali pola sata, sat svaki dan ali ne sjedi i gleda, nego se igra a roary se ne smije ugasiti


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
8.1.2010 11:24:01   
bebano
"Fifi koju volimo svi, Fifi svi njeni prijatelji, Fifi prekrasan je daaaaaaan" user posted image . Ha Suzi znam i ja sve napamet user posted image .
Nego zenice i mi smo prebacili "normu" ovo pola sata dnevno, uh. Mada nekada sjedi i gleda, gleda ne trepce, a opet ovo sto kazes Suzi ode se igrati i vidim ja ne gleda TV i ja ugasim i odmah reakcija, buni se da mu upalim. Hajd' nadam se da ce ga proci.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
9.1.2010 18:36:47   
milenium
VIDEO: SCHNUFFEL & WENDLER Häschenparty VOLLE LÄNGEwww.youtube.com preslatkoooooooooooouser posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
12.1.2010 16:30:08   
bebano
Kupili smo Noddy-a i supeeeeeeer jeuser posted image . Luka ga, tek kada sam stavila CD nije fermao 5% ali on tako za svaki novi crtic. Medjutim kako je vrijeme prolazilo, on se igrao, a Noddy bio u pozadini sve je malo po malo dizao glavicu i pratio crtic. Uglavnom sinoc smo sjedili i zajedno odgledali CD. Ja sam uzivala jer je bas sladak djecak, a i ostali su likovi super, muzika vesela (sorry Misur haha vjerujem da je tebi na vrh glave, kao meni Fifi) a i poucne su epizode. Stvarno je sladak crtic, pravi za djecu.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
13.1.2010 14:18:38   
Suzana
Mi uzeli Tropikov DVD Nodija, sinhronizacija na našem jeziku, djeca neće da gledaju. user posted image
Navikli na ekavicu haha.
Anyway, sve je stvar navike, ali činjenica je da je kod nas sinhronizacija prilično loše urađena, mislim 3 glasa za 10 likova... user posted image user posted image
Kod nas se sve mora sfušerit'.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
13.1.2010 14:26:55   
Skvo RR
Mi pored Teletabisa, volimo gledati i Sesame street...Poharali smo TL, i nasli tri DVD Emeeee...tako Umce zove Elmu....user posted image

Ostale crtane i ne primjecuje!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *