|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
23.4.2010 14:06:29   
milenium
jedino da presnimiš kad bude navećer oko 6-7 na hrt.
a jeno vrijeme ga je reklamiralo da ga ima kupiti na kiosku uz novine ali je 20 kmuser posted image

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
25.4.2010 11:27:40   
škorpija
Nakon sto mi je dosadilo da mi dijete bulji u tv kad su reklame odlucila sam da ga pocnem navikavati na crtice.
Za sad jedini kojeg voli je elmo kada vidi na tv-u vristi od srece

Tako da smo mu uzeli dvd "Elmov svijet" i nema veze ako ne bude imao strpljenja da sjedi i gleda crtić, opet bolje i to nego reklame a pricam i sa drugim mamama na poslu svi vec imaju "kolekciju" dvd-eva za djecu pa rekoh red je da i mi uzmemo jedan

Htjela sam mu uzeti i "tomicu", ali nije mu nesto zanimljiv za sada jedini koji ga zainteresuje je Elmo.

Samo jedan savjet - ne uzimajte pirateriju mi smo prvo uzeli jedan na pijaci nakon nekoliko dana poceo zastajati, a inace imam iskustva da se lako obrisu podaci s piratskih cd-ova i dvd-eva. Bolje manje dvd-eva a originale


mi smo isto ludi za elmom, može se i nešto drugo pogledati, ali elmo je elmouser posted image user posted image  e sad mi imamo 3 DVD-a iz TL, a ja mu puštam uvijek jedna te isti, ne znam jel njemu to dosadno, trebam li mu mijenjati ili je bolje da gleda onaj koji već zna napamet

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
25.4.2010 19:00:24   
acudesa
Škorpija, dok on uživa nije važno je li onaj kojeg poznaje ili ne...nek glada taj sve dok se "ne uzvrti"user posted image , a to je znak da mu nije zanimljiv, znaš ako ne gleda netremice nego mu je to dosadno, al moj ti je savjet što manje crtića..

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
4.5.2010 23:01:14   
Sonja
i Adin voli Elma
mi na digitalnoj imamo neki kanal BebeTv i tu su neki kao crtani ali nema glasova vec samo muzika i Adin bi mogao cijeli dan to da gleda al meni je najgore sto on hoce da stoji ispred tv-a i kad npr.iskoci zeko od crce od smijehauser posted image i stalmno tako
ja sam primjetila da on vise voli uvod u crtani tj. onu pjesmu na pocetku nego cijeli crtani...

a od muzike najvise voli gummy bear...on mu je glavni..nuki nuki vise sam poludila user posted image i onaj happy hippo il kako se vec zove...
voli dolinu sunca i nasa mala klinikauser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
4.5.2010 23:15:35   
Hanady RR
meni je ovo sa crtićima baš nevjerovatno''''''
kod mene je starija voljela jagodicu bobicu''''''to je ludilo''''''sve djelove imamo al ona je najviše voljela ''''proljeće'''' i kad sam skontala da uz crtani sama ponavlja šta će ko reči u narednoj rečenici nije mi se svidjelo''''''pomislila sam da je pretjerala sa gledanjem'' no onda nakon nekog vremena u kome smo uvele večernje čiatnje priče za laku noć skontah to je njena memorija dobra''''''tako daona zna 5-'' bajki napamet zna tačno šta na kojoj strancii piše i kao ona tebi čita a od slova poznaje samo ona u svom i sekinom imenu''

Mlađa voli fifi crtani ali najdraži lik joj je onaj puž spori''''''njega kad viri pada od smijeha''

A sad je u fazonu Elme malo''''''i to samo onaj dio vježbanje''''''ima pjesmica ''''vježba cjela nacija ovo je senzacija skoči zeko hop hop hop'''' i ja kad joj neki drugi pustim ona stane ispred i poskakuje i govori op op op ''''''traži onaj koji voli''

< Poruku je uredio Hanady RR -- 4.5.2010 23:17:13 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
20.5.2010 23:41:36   
anidla
Noa naprosto poludi od dragosti kad mu pustim ove crtice:

http://www.youtube.com/watch?v=v_6KuYtc0Z8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=beojQTxwLNk&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=gAioeWL1xaU&feature=related

narucila sam iz Los Angelesa dvd user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
20.5.2010 23:47:50   
Ilhana RR
Moja mala nevoli da gleda crtane filmove koliko voli filmove djecije ili sa djecom...

neki dan je gledala film The perfect man, od pocetka do kraja nije trepnula skoro dva sata...

Veceras je zaspala uz film Bedtime stories, neki dan je gledala neke sa cukicima koji "pricaju"...

Diznijevi filmovi su extra za djecu... =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
21.5.2010 10:52:46   
smajli80
Moja curica(2.2god)uopšte ne voli da gleda crtane ni  lutkarske filmove tipa mupet show jer je jako aktivnauser posted image i to je za nju gubljenje vremema.Više voli da sluša muziku i pleše.U vrtiću im puštaju Traktor TOM-a svi sjede i gledaju jedino ona neće stalno nekud trči i pravi neki zijan.
Drage moje uživajte u tim trenutcima dok vamuser posted image mirno sjede jer barem tad možete malo da se odmorite dok ja to ne mogu.


_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
21.5.2010 11:14:39   
kanita25
moja djevojcica je prvo voljela samo da gleda utakmice user posted image user posted image user posted image user posted image
od prve godine je zavoljela i NODDY-ja i dan danas on nam je glavni lik...nekad voli da pogleda i pocojo i doru ali Noddy je Noddy.kad je dobila jagodicu nije htjela gledat vec samo jednu pjesmicu gdje plesu i tako da ona skace uz tu pjesmu i daj ponovi joj je po 1000 puta..zaista mi mozak ispirala danima i nocima...user posted image user posted image user posted image  ali sad smo otkrili dva super programa na digitalnoj baby tv i jim jam i zaista imaju super crtice i pjesmice za djecu...sada ponekad trazi da gleda noddy bas kada joj ovi dosadeuser posted image user posted image user posted image  a inace sjedila bi satima i satima i gledala...a ja mozak odmaralauser posted image

_____________________________

23.05.2008.-mama poljubila svoju djevojčicu
21.07.2010.-i svog malenog bumbarka

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
21.5.2010 11:40:40   
smajli80
Blago tebi draga moja kad user posted image hoće da sjedi i gleda nemaš pojma koliko si sretna barem što se toga tiče.Ovu moju ništa drugo ne zanima osim trčanja i skakanja.

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu kanita25)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
21.5.2010 12:29:31   
tap3ah
IZVORNA PORUKA: mamana

Je li uspio neko pronači CD sa crtanim U vrtu pod zvijezdama, ako jeste gdje?


Nemam CD/DVD ali sam našao linkove za skinuti ...... pa ako još treba javi na pp.

Takođe ako kome trebaju linkovi za kakav crtić/filmić neka se javi na pp.

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
21.5.2010 12:32:39   
milenium

IZVORNA PORUKA: tap3ah

IZVORNA PORUKA: mamana

Je li uspio neko pronači CD sa crtanim U vrtu pod zvijezdama, ako jeste gdje?


Nemam CD/DVD ali sam našao linkove za skinuti ...... pa ako još treba javi na pp.

Takođe ako kome trebaju linkovi za kakav crtić/filmić neka se javi na pp.

user posted image ja upravo malom puštam na you tube,evo već pola sata gleda,ali su na engleski.

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
21.5.2010 12:34:52   
tap3ah
Sinhronizovani su ovi što sam našao ..... potražnja na pp user posted image

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
22.5.2010 20:51:51   
milenium
evo vam jedna dobra:
CHOCO CHOCO CHOCO/b][/

< Poruku je uredio milenium -- 22.5.2010 20:53:49 >

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
7.11.2010 15:43:33   
Anoniman
da li neko ima ili zna neki link za download crtanih filmova... trazim konkretno Bambi... a koji bi drugo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
8.11.2010 7:43:01   
tap3ah
Bambi za Bambi na PP user posted image

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
8.11.2010 8:07:13   
dacy
Moj sin od ovih kratkih crtiča gleda samo Pocoya i Boba.
ali zato odgleda Disnyjeve crtane u cugu user posted image .
Do sada smo mu kupili Aladina 1,2,3. Potraga za Nemom, Pepeljugu, Pinokijo, Kralj lavova (koji ja obožavamuser posted image ), Ljepotica i zvijer, Dječak iz đungle, Auti (koji stalno gleda) i Bambi2.
Nismo nigdje uspjeli naći Bambi1 user posted image . Ima li ko link za taj, ali da je Disney?


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
8.11.2010 8:57:36   
tap3ah
Bambi i za dacy na pp user posted image

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
8.11.2010 9:19:04   
Anoniman
moj Andrej uopste ne gleda domace crtice...tj. na nasim kanalima...jedino disney xd...to je njegov program...tu gleda zeke and luther, cars, kick buttowski,phineas and ferb, kid vs. catuser posted image user posted image

ovo dijete ce prije eng. nauciti nego nasuser posted image

(odgovor članu tap3ah)
  Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
8.11.2010 11:40:24   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: dadada

moj Andrej uopste ne gleda domace crtice...tj. na nasim kanalima...jedino disney xd...to je njegov program...tu gleda zeke and luther, cars, kick buttowski,phineas and ferb, kid vs. catuser posted image user posted image

ovo dijete ce prije eng. nauciti nego nasuser posted image



I kod nas je isto, samo kod nas je umjesto Disney kanala, njemački Super RTL.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
8.11.2010 11:51:38   
Dinkica
Naš omiljeni crtani je subotom ujutro Bo u pokretu, čak trči u mjestu i hvata ključiće s njomuser posted image . Inače ima dugometražni Tom i Jery i Duško dugouško na DVD ali nije posebno zainteresovana. Pomalo gleda i Ne daj se Nina user posted image

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
13.2.2011 8:29:36   
mojamama
odlični su Pixar filmovi, mogu se naći na netu, dobri su za djecu ali i za odrasle
odraslima nije dosadno kad trebaju zajedno sa djecom gledati ove filmove

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
9.3.2011 18:31:02   
reallove
eh i mi smo poceli gledati crtane,favorite su nam teletubies i shaun the sheep,sam trazi da gleda i bas uziva...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mojamama)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
9.3.2011 18:36:34   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

moj Andrej uopste ne gleda domace crtice...tj. na nasim kanalima...jedino disney xd...to je njegov program...tu gleda zeke and luther, cars, kick buttowski,phineas and ferb, kid vs. catuser posted image user posted image

ovo dijete ce prije eng. nauciti nego nasuser posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
9.3.2011 18:40:29   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: dadada

moj Andrej uopste ne gleda domace crtice...tj. na nasim kanalima...jedino disney xd...to je njegov program...tu gleda zeke and luther, cars, kick buttowski,phineas and ferb, kid vs. catuser posted image user posted image

ovo dijete ce prije eng. nauciti nego nasuser posted image



a mi uz hrvatsku doru učimo hrvatski i englesi uz srpsku učimo srpski i šanski user posted image
a vise puta uhvatim asju da pjeva na engleskom uz crtani kojem pjesme nisu prevedene  ... meno to tako slatko i smješno...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *