|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  124 125 [126] 127 128   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija
18.6.2013 0:41:34   
tonkica13
moj ginić uopće nije tražio da ja radim pretrage jer smatra da je sve u redu pošto su u MM brisevi i ostalo ok ali ipak spermiogram nije sjajan pa je njegov doktor predložio inseminaciju user posted image user posted image i ja sad ne znam kod kojeg doktora da se uputim, da otpočnemo i to jer svaka od nas zna kako je nekako teško dočekati da dođe user posted image , a ipak kako brzo vrijeme ide i godine se broje user posted image ...
držim ti user posted image da sve prođe ok i da se makneš i ti i mi sve ostale što prije sa ove teme user posted image user posted image user posted image i da budemo prekrasne user posted image
javi šta su ti opet rekli!

(odgovor članu leptiric22)
Neposredna veza do poruke: 3126
   RE: Inseminacija
18.6.2013 16:50:50   
leptiric22
Ja danas na 3. folikulometriji bila... endometrij danas 5mm, malo se povecao, jedan jako fini folikulcic od 19mm!!! Ima ih jos 5 ali nisu veliki kao ovaj. Veceras idem da primim stopericu owitrell a u cetvrtak u 8 ujutro na inseminaciju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!

A po meni je bolje da odradis sve te pretrage, hormone briseve da se uvjeris sama da nema nekih bakterija... A za inseminaciju je meni dr.Poljak rekao da je pregled prohodnosti jajovoda obavezan jer citiram ga : Daba inseminacija ako je cesta zatvorena user posted image user posted image user posted image ! Tako da mislim da ti nista od toga nije na odmet uraditi, ne moze ti naskoditi!!

Hjoojj i ja svima zelim istu srecu kao i sebi... da sto prije sve dame sa foruma i koje nisu na forumu ugledaju user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tonkica13)
Neposredna veza do poruke: 3127
   RE: Inseminacija
19.6.2013 0:44:56   
tonkica13
baš mi je drago zbog tebe!!! user posted image user posted image user posted image
nadam se da te ne gnjavim ali me još zanima jel bio jako bolan hsg test?
još 2 tjedna pa ćemo čekati rezultate tvog testa user posted image
idem i ja odmah kod poljaka ako tebi upali user posted image a iskreno se nadam da hoće radi svih nas to diže moral user posted image

(odgovor članu leptiric22)
Neposredna veza do poruke: 3128
   RE: Inseminacija
19.6.2013 17:19:05   
malenaa
Evo mene opet :)
II inseminacija planirana u ovom ciklusu ako odg ovulacije bude dobar. Danas 7.dc pijem klomifen, sutra pocinjem sa folikulometrijama ... Pa abd proces.
Sad ganjam da nabavim menopur, tako kaze doc iako je merional jeftiniji ali eto...valja ih slusat :)))
Ako ko ima menopur il pregnil kupujem :)

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu tonkica13)
Neposredna veza do poruke: 3129
   RE: Inseminacija
20.6.2013 14:56:51   
malenaa
Kupljen menopur , moradoh uzet 10kom tj kutiju ne moz drugacije grrrrrr
Znaci imam dva viskanpa bi ih prodala ako ko zeli??

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3130
   RE: Inseminacija
20.6.2013 14:59:44   
veeseelaa
sretno malenaaa
držim fige da uspije

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3131
   RE: Inseminacija
20.6.2013 15:02:21   
tajra26

IZVORNA PORUKA: malenaa

Kupljen menopur , moradoh uzet 10kom tj kutiju ne moz drugacije grrrrrr
Znaci imam dva viskanpa bi ih prodala ako ko zeli??


sretno draga user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3132
   RE: Inseminacija
21.6.2013 12:00:45   
sreca 27
Pozzz cure,evo i mene po prvi puta na ovoj temi...
Danas 9 DC ujedno i posljednji dan Klomifena,u nedjelju prva folikulometrija,pa cemo vidjeti sta i kako dalje....
mallenaa javih ti se na fejsu ali ti nista,zasto su injekcije menopura,meni niko nista nije rekao za njih,joj ja ko izgubljen slucaj u ovom svemu....mila neka ti je sa srecom pa da zajedno proslavimo user posted image

_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 3133
   RE: Inseminacija
22.6.2013 17:03:23   
leptiric22
Evo i mene, da vam se malo javim... U cetvrtak odradena inseminacija, sada 14 dana iscekivanja user posted image user posted image user posted image ... Sve je proslo super, malo bolno traje svega 2 minutice a poslije sam ostala lezat pol sata, drustvo su mi pravili muzic i jedna sestra.... Na dan inseminacije MM imao 35 milioncica progresivnih spermica user posted image ... Nadam se da se onaj jedan pravi zaletiouser posted image user posted image

Tonkica13- Hsg mi je bio bolan al se da izdrzat, traje nekih 10ak minuta i to je to.
Malena- I tebi zelim svu srecu i da sve prode uspjesno da i ti ugledas user posted image

Pozz svima user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 3134
   RE: Inseminacija
23.6.2013 20:08:47   
malenaa
Hvala drage moje, hvala na lijepim zeljama.. Jucer primila i danas po dva menopura, u cetvrtak 8dc folikuli bili 14vodeci, nadam se da je to ok bilo. Kaze doc sutra kontrola cak mozda i pregnil ako bude ok pa srijeda iui abd.. U nedjelju cu narednu na more pa iscekivat.. Zelim pozitivno da mislim pa cu se i opustit nadam se. :))
Zaboravih napisat da sam radila snimak stitne i nasli su mi dva nodusa-cvorica uputili na hormone pa cu se zabaviti i oko toga

SreCa27- pisala sam ti na fb:) menopur mila ja sam primala i prvu iui jer utice na folikule valjda pa ne znam ni kako je bez njih :) uglavnom bez menopura iui je duplo i vise jeftinija

Leptiri- draga svim srcem zelim da docekas plusic za 14 dana abd pa da ti se i ja pridruzim
Ljubim te punoooo p.s. Gdje si radila iui?

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu leptiric22)
Neposredna veza do poruke: 3135
   RE: Inseminacija
24.6.2013 12:36:47   
malenaa
IUI abd u srijedu u 8 :)) veceras pregnil dva komada, valjda je tempitano dobro :))

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3136
   RE: Inseminacija
24.6.2013 13:31:03   
leptiric22
Melenaa- ja sam inseminaciju radila u Splitu u poliklinici Cito...

Sretno u srijedu drzim fige sa de uhvati jedna malena bebana .....user posted image user posted image user posted image user posted image

Pusa svimaaaa

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3137
   RE: Inseminacija
28.6.2013 8:13:00   
leptiric22
Di ste ženiceee... nitko ne pise danima!!!!!
Ja skoro 99% mislim da cu dobiti, poceli su PMS simptomi ( bubuljice, jede mi se slatko....)
Kakva je situacija kod ostalih koje su u iscekivanju-malena, sreca27????

Ne znam dal da idem odmah iduci mjesec na drugu inseminaciju ili da cekam 9mj, poslije godisnjeg odmora????

Puse svimaa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leptiric22)
Neposredna veza do poruke: 3138
   RE: Inseminacija
28.6.2013 16:21:35   
malenaa
Leptiricu rano je za bilo koje simptone? Kaf ti ne ocekujes? Po ciusu ja 12. Ali doc rece 14
Dana od iui tako da to pada ipak 10.7.
Rano je za bilo sta.. Ali ja znam da nema uspijeha ovaj mjesec.. A rijetko pogrijesim skoro nikad.
Iui bih odma
Radila naredni mjesec ako buden pri lovi.. Ostaolo mi je 4 menopura pa to mi je lakse.. Vidjrt cu jos

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu leptiric22)
Neposredna veza do poruke: 3139
   RE: Inseminacija
29.6.2013 22:05:00   
leptiric22
Malenaa- ja ne ocekujem svoju user posted image 3.07. a taj dan bi i mogla raditi test na trudnocu jer je dr. rekao 14. dan od inseminacije da bih mogla.
Nisam mislila na simptome trudnoce, naravno da je jos uvijek prerano, nego na PMS simptome, jer inace 6-7 dana prije user posted image pocnu mi bubuljice izlazit, jede mi se slatko i grudi me pocnu uzasno bolit, sto sad nije slucaj!!!!
Da li ti stavljas utrogestan, kako reagiras na njega? Citala sam na forumu da nekim zenama budu grudi osjetljivije, blage mucnince umor.... ali ja ne osijecam nista....

Sta nam je sa srecom ??? Ima li kod nje kakvih novosti??
Malenaa- daj Boze da ovaj put nemas pravo, navijam za tebe da tvoja vjestica ne dode narednih 9 mjeseci user posted image user posted image user posted image a i ostalim zenicama koje cekaju na svoje user posted image user posted image user posted image

Pussa i pozz svima

< Poruku je uredio leptiric22 -- 29.6.2013 22:06:34 >

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3140
   RE: Inseminacija
30.6.2013 12:19:44   
malenaa
Leptiricu pa tebi je brzo 3. :))(( abd da je me vidis baanje narednih 9mj :)))
Silno ti zelim jedan plusic.
Da, ja stavljam
Utrogestan i kogu ti reci da imam simptome bas te koje spominjes, a nisam znala da mogu biti od
Njega?? Uzasno sam pospana, komiram se kad legnem, mantalo mi se, i pocela sam se trest jucer, neka nemoc kao kad padne secer...
Hvala mila
Na lijepim zeljama ali vidjet ces da me osjecaj ne vara.. Uvijek sam znala kad sam ostala trudna i 10dana prije dolaska vjestice, ne znam kako ali bude tako :)) sad znam da nije jos doslo vrijeme da upotpunim svo zivot i srecu :))

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu leptiric22)
Neposredna veza do poruke: 3141
   RE: Inseminacija
3.7.2013 12:01:54   
leptiric22
Evo da vam javim, jutros radila testic, i naravno negativan kao sto sam i ocekivala....
Nisam tuzna,malooo razocarana ali bila sam spremna jer prva inseminacija rijetko kome da od prve uspije.
Jutros sam se cula sa doktorom, cekamo user posted image pa sve jovo na novo....klomifen od 2-6 dana ciklusa, 8.dan folikulometrija tak da se nadam da bih za Split mogla za nekih 15-ak dana ako Bog da.....

Malenaa- sta ima kod tebe, kada radis testic??? Navijam za jedan veeeeellliikiiiiiuser posted image user posted image !!!!

Pussa

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3142
   RE: Inseminacija
3.7.2013 22:58:59   
malenaa
Leptiricu a danas mislim na tebe :(((
Bas mi je zao mila ali jaka si i vidim da si borbena idemo dalje u nove pobjede,
Ja kao sto sam ti rekla znam da nije ni kod mene upalilo ovaj put bas sam nekako sigurna u to...
10. Bi trebalo biti 14 dana poslije iui pa eto do tada mozda neka mala nada cuci u meni... :()
Ljubim te puno opet cemo mi skupa u trudilice

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu leptiric22)
Neposredna veza do poruke: 3143
   RE: Inseminacija
4.7.2013 9:32:10   
sreca 27
Ej drage moje evo i mene,simptoma nikakvih,za dana trebam dobiti,jutros uradim test onaj najosjetljivoji i naravno jedna crta,tuzna jesam ali st da se radi,mm me tjesi kaze mozda je rano,ja mislim da ima sta da bi ovaj test pokazao...
Leptiricu mila zao mi je,znam kako ti je ali idemo dalje user posted image pa valjda ce nekada uuspjeti....
malenaa kako si ti,imal sta kod tebe....

_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3144
   RE: Inseminacija
4.7.2013 12:59:03   
malenaa
Sreca- pa zar ti nije rano mila? Koliko je proslo od iui?
Kod mene kako sam gore vec pisala nista bez simptoma naprotiv dobit cu garant :(

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 3145
   RE: Inseminacija
5.7.2013 13:21:04   
leptiric22
Evo i ja sam danas procurila, user posted image astigla 2 dana kasnije... sutra krecem sa klomifenom...
Navijam Za ostale koje cekaju svoje rezultate..... user posted image
user posted image

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3146
   RE: Inseminacija
7.7.2013 21:47:50   
Mrvica_83
Malena , Sreco Samo da vam pozelim sve najbolje i da ugledate ovaj mjesec svoje plusice aBd user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu leptiric22)
Neposredna veza do poruke: 3147
   RE: Inseminacija
10.7.2013 8:23:25   
sreca 27
Jutro cure samo da javim inseminacija nije uspjela jutros test negativan,sad cekam user posted image da dodje,cula sam se i s malenom kod nje takodje test negativan idemo dalje user posted image user posted image

_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 3148
   RE: Inseminacija
10.7.2013 19:32:39   
dandi84

IZVORNA PORUKA: sreca 27

Jutro cure samo da javim inseminacija nije uspjela jutros test negativan,sad cekam user posted image da dodje,cula sam se i s malenom kod nje takodje test negativan idemo dalje user posted image user posted image

Zao mi je...Sreća nisam znala da ste vas dvije radile inseminaciju...Dođite malo i u čekaonicu, danima vas nema...Grlim vas obadvije i polako skupi snagu pa u nove pobjede...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 3149
   RE: Inseminacija
12.7.2013 10:24:43   
malenaa
Kao dto vam je vec sreca rekla moja iui nije uspjela. Testovi negativni prekjucer krenulo smedjkasto, nema konkretno ciklusa valjda od mora i vode. Uglavnom javila sam doc kaze nema predavanja idemo oprt u akciju .. pa u pon kad dodjem u sa odih na pregled pa cemo vidjet sta i kako. Hvala na podrsci ljubim vas

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 3150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  124 125 [126] 127 128   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  124 125 [126] 127 128   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *