|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  126 127 [128] 129 130   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija
26.7.2013 13:57:02   
malenaa
Zelimo bebu- mm je pio othomol fertil plus i zdravac litar svaki dan
I to samo 20 dana
Mashallah vrijedilo je .. jos abd da upali i iui

Ja sinoc zaspala ko klada doc rekla imati odnos ali nismo... kaze mm ja te budio ti ko panj hehehe
Valjda nije problem...

Ena-hvala mila na lijepim zeljama. Zqo mi je ipak zbog pregleda htijela sam vidjeti debljinu end jel ista bolje... ali ostaje sad cekanje
Molim Uzvisenog da nam podari u ovoj mjesecu ramazanu ispunjenje nasih zelja, ja trebam test na bajram abd raditi :))
Uh kad bi bio plusic...:)

Hajde zenice malo da pokrenemo ovu temu .cekamo simptome razmijenjujemo iskustva one koje su uspijele... brze ce nam iscekivanje proci :))

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 3176
   RE: Inseminacija
26.7.2013 14:38:21   
sreca 27
mellena druze stari evo mene simptoma jos nikakvih tek je treci dan poslije IUI,i mm je pio Orthomol i nalaz znatno bolji,a samo jednu kutiju popio i dr.kaze nema potrebe vise da ih uzima....

_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3177
   RE: Inseminacija
26.7.2013 14:40:18   
sreca 27
zaboravih jos reci i nama je dr.rekla da imamo navece odnos poslije IUI,mi smo muckali nesto kaze mm jel ovo da zapecatimo ono od danas,sad malo odmaramo i od akcije,nek mi se mm malo odmori iscijedila sam ga ovih dana maximalno....user posted image

_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 3178
   RE: Inseminacija
26.7.2013 16:24:43   
malenaa
Ma ja svog nisam zbog apstinencije prvo 4dana ..fulala sve plodne dane osim iui :))
Pa se uzdam da ce to upalit hehe
Ja ti vazda dan razlike...abd da nam i bebice budu rodjene tako :)
Nego ja nemadoh simtoma ovulacije niti kakvih bolova..
Valjda je i to ok

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 3179
   RE: Inseminacija
30.7.2013 12:08:22   
leptiric22
Eee drage moje evo samo dda vam javim da je moja vjestica jucer stigla...nazalost.
Malo sam tuzna ali proci ce moram.malo.... sad se idemo malo odmorit na more napravit pauzicu par mjeseci sa inseminacija.pa se mozda u meduvremenu prirodno zalomi...
Zenice koje su u iscekivanju zelim da ovaj put uspije od srca a ako ne odemo u nove pobjedr
Saljem vam svima puse i sretno nam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3180
   RE: Inseminacija
30.7.2013 21:20:54   
dandi84

IZVORNA PORUKA: leptiric22

Eee drage moje evo samo dda vam javim da je moja vjestica jucer stigla...nazalost.
Malo sam tuzna ali proci ce moram.malo.... sad se idemo malo odmorit na more napravit pauzicu par mjeseci sa inseminacija.pa se mozda u meduvremenu prirodno zalomi...
Zenice koje su u iscekivanju zelim da ovaj put uspije od srca a ako ne odemo u nove pobjedr
Saljem vam svima puse i sretno nam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nista se ne sikiraj...Odbaci sve od sebe i idi na odmor...Rastereti se, napuni baterije i nakon toga u nove pobjede..Uzmi pauze koliko ti treba i ne razmisljaj ni o čemu..Ja ti želim da sto prije ugledas user posted image ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu leptiric22)
Neposredna veza do poruke: 3181
   RE: Inseminacija
1.8.2013 10:31:08   
malenaa
Leptiricu moj bas mi je zao sto je user posted image dosla... :((
Pa nikako da se ova tema uljepsa da neko javi da je iui uspjela... ili podujeli iskustva??
Odmori sada sa mm napuni baterije pa opet u nove pobjede i korake..
Kod mene nikakvih simptoma.. nista... utrogestan stavljam i vec mi je dosadio skrozzzzz
8.rsdim test abd.. ali opet moj osjecaj da nema ni ovaj put nista... zao mi posebno sto ce biti bajram a mene ce garant tuga slomit :((


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 3182
   RE: Inseminacija
1.8.2013 10:59:43   
Chilli
malenaa pa gdje si ti zeno draga, sta se desava?! ! Po mahali te moram traziti c c c user posted image

_____________________________

Mamin čupa čups - dala si mom životu smisao.
20.07.2014.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3183
   RE: Inseminacija
1.8.2013 15:21:27   
malenaa
Chilli mila tu sam... cekam da se opet razocaram :( hodam sa malcem ....setnja... ubijanje vremena

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Chilli)
Neposredna veza do poruke: 3184
   RE: Inseminacija
1.8.2013 18:49:09   
dandi84
Malena fasovaćes...Nemoj da budes takva...Misli pozitivno i biće pozitivno..."Pazi sta želis, mozda se i ostvari"...To je neka moja deviza...Neka bude i tvoje i ja se nadam da ce ti pozitivan test uljepsati Bajram...Navijam da bude user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3185
   RE: Inseminacija
23.8.2013 10:03:58   
miks
Drage moje, ja cu ukratko opisati svoja iskustva.
Ja imam jedno dijete i ostala sam trudna vrlo brzo...trudnoca super prosla sve ok.
Sa drugom trudnocom muz i ja smo imali problema....detalje necu pisati...uglavnom smo nakon godinu dana odlucili sa inseminacijom....
prva je isla prirodno bez ikakvih tableta i nije uspjela...radjena je u Zagrebu u IVF Poliklinici kod dr. Crvenkovica. Super je covjek uvijek dostupan i vrlo ljubazan.
Drugi mjesec su mi odmah dali i femaru i menopur i jako brzo mi se desila ovulacija sa 3 folikula...uradjena mi je ITI vrsta inseminacije i odmah uspjela. Trudnoca krenula super da bi prosle sedmice imala spontani...eto moje tuge.
Sada opet hocu da radim inseminaciju dva mjeseca nakon spontanog ali ovaj put u Splitu u CITu posto moj dr u ZGu vise ne radi u klinici u kojoj je radio.
Zelim da pijem Femaru ali ne Menopur pa se nadam da cu moci imati vise folikula od samo Femare? Da li se mora praviti pauza odinseminacija ako se pije Femara...npr jedan dva mjeseca?
PREDLAZEM ITI VRSTU INSEMINACIJE...POGLEDAJTE NA NETU O CEMU SE RADI...PUNO JE DETALJNIJE NEGO OBICNA.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 3186
   RE: Inseminacija
23.8.2013 13:15:35   
irisss
Ja sam pila femaru 2 mj.zaredom, druga tura uspješna, isto iui. Mislim da bi pauza kod tebe trebala zbog spontanog a ne femare, ali to svakako vidi sa dr. Sretno

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 3187
   RE: Inseminacija
23.8.2013 13:33:22   
miks
Hvala na info. Pauza treba biti preko mjesec ali ja cu cekati da mi prodju 2 menstruacije pa onda eventualno pokusati.
Sto se femare tice drago mi je da se ne mora cekati. Koliko si folikula imala od femare?
Inace jesi imala nekih problema ili je sve bilo ok sto se tvojih i muzevih nalaza tice?
Kod nas je sve bilo ok ali nismo htjeli predugo da cekamo sto se zaceca tice.
Gdje si radila iui??

IZVORNA PORUKA: irisss

Ja sam pila femaru 2 mj.zaredom, druga tura uspješna, isto iui. Mislim da bi pauza kod tebe trebala zbog spontanog a ne femare, ali to svakako vidi sa dr. Sretno


(odgovor članu irisss)
Neposredna veza do poruke: 3188
   RE: Inseminacija
23.8.2013 13:49:13   
irisss
Ja sam 1 mj. na femari imala tri folikula, drugi put samo 1, ali na "pravoj"strani. Mislim da od femare bude manje folikula, ali kvalitetniji su, odnosno bude u njima jajna stanica dok s klomifenom bude hrpu praznih folikula, barem je meni tako bilo. Svima preporučujem femaru kod uiu. Kod nas su nalazi bili ok. osim mog pcos-a, ali nakon vm ostala sam bez jednog jajovoda tako da smo i mi htjeli malo pozuriti:). Nije išlo lako ni brzo(1,5 god. liječenja na sterilitetu u kcusu u Sarajevu, tu smo radili iui i tu sam i rodilauser posted image

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 3189
   RE: Inseminacija
24.8.2013 11:02:05   
ena0002
Miks u principu od femare se ima manje folikula ali su kvalitetnije, kombinacija femara i menopur nije losa ...dobijes vise folikula i kvalitetnije su....ali sve te kombinacije ti zavise od reakcije organizma....zato se i krece prvo samo sa femarom, pa sa folikulometrijom od 5 dc da se vidi treba li dodavati kakvih lijekova

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu irisss)
Neposredna veza do poruke: 3190
   RE: Inseminacija
25.8.2013 11:28:50   
miks
Vidjet cemo sta ce biti. Bitno mi je samo da dobije, nestruaciju nakon koretaze pa ceo dalje vidjeti kako sta. Hvala!

IZVORNA PORUKA: ena0002

Miks u principu od femare se ima manje folikula ali su kvalitetnije, kombinacija femara i menopur nije losa ...dobijes vise folikula i kvalitetnije su....ali sve te kombinacije ti zavise od reakcije organizma....zato se i krece prvo samo sa femarom, pa sa folikulometrijom od 5 dc da se vidi treba li dodavati kakvih lijekova


(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 3191
   RE: Inseminacija
5.9.2013 15:55:56   
Alegro
Da prijavim! Danas urađena prva inseminacija. Pila sam od 5-9 dc klomifen, 11-ti dc folikulometrija, endometrij 7 mm D - 20,21 L - 23,18,20 u 23h Pregnil i danas ( 13.dc ) inseminacija sa 44 mil progresivnih. Sada slijedi 14 duuuuuuuuuugih dana iscekivanja. Ne smijem ni da se nadam. user posted image Sretno svima!

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 3192
   RE: Inseminacija
5.9.2013 16:04:22   
pepika
Sretno Alegro user posted image da aBd urodi plodom,gdje si radila inseminaciju?

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu Alegro)
Neposredna veza do poruke: 3193
   RE: Inseminacija
6.9.2013 7:13:44   
Alegro
Hvala pepika! Radila sam kod dr.Balic.Sve je super proslo, ja dobro reagovala na klomifen, dovoljan broj plivaca, doktorica prezadovoljna. Sad sta Bog dragi da, mada iskreno i ne nadam se previse jer vidim da se mali broj javio kojima je uspjela inseminacija. Uglavnom javim vam ishod kakav god bio.

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 3194
   RE: Inseminacija
6.9.2013 11:44:29   
malenaa
Draga alegro glava gore i misli pozitivno...
Moje bebare danas vidjeh na uvz... 8.sedmica blizanci iz iui :)
I to bas onda kad sam odustala od svega i def bila ubijedjena da nece uspijeti :)
Drzim fige da se obradujes barem upola kao ja :))
Cekamo lijepe vijesti i vibramo za plusic..m

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Alegro)
Neposredna veza do poruke: 3195
   RE: Inseminacija
8.9.2013 12:36:08   
miks
Ko je taj doktor gdje radi?
Bas ti je bilo puno folikula mora upaliti...sretno!

[
quote]IZVORNA PORUKA: Alegro

Hvala pepika! Radila sam kod dr.Balic.Sve je super proslo, ja dobro reagovala na klomifen, dovoljan broj plivaca, doktorica prezadovoljna. Sad sta Bog dragi da, mada iskreno i ne nadam se previse jer vidim da se mali broj javio kojima je uspjela inseminacija. Uglavnom javim vam ishod kakav god bio.
[/quote]

(odgovor članu Alegro)
Neposredna veza do poruke: 3196
   RE: Inseminacija
21.9.2013 10:09:10   
Alegro
Pozdrav cure! Nisam vam zaboravila javiti, nisam bila kod kuce i uz net. Malenaa kad sam procitala tvoju poruku bas mi je ulila nade.Želim ti ugodnu trudnocu i uzivaj u njoj. Miks vjerovatno si do sada i saznala user posted image , radi se o bracnom paru Balic koji rade u Tuzli. Imas temu o njima. Ja i dalje cekam, test je negativan, a kasni mi 4 dana s tim da nisam na utrogestanu. Tako da ako do nedjelje ne dodje trebam u ponedjeljak vaditi betu. Pozz

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 3197
   RE: Inseminacija
21.9.2013 10:53:34   
anandi

IZVORNA PORUKA: malenaa

Draga alegro glava gore i misli pozitivno...
Moje bebare danas vidjeh na uvz... 8.sedmica blizanci iz iui :)
I to bas onda kad sam odustala od svega i def bila ubijedjena da nece uspijeti :)
Drzim fige da se obradujes barem upola kao ja :))
Cekamo lijepe vijesti i vibramo za plusic..m

cetitam malenaa sad uzivaj ovim narednim mjesecima, i aBd da bebice dodu zdrave user posted image user posted image koj ti je po redu insem. ja idem sutra, prvi put i nadam se uspijehu user posted image

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3198
   RE: Inseminacija
21.9.2013 11:07:52   
Alegro
Anandi sretno sutra i da akoBda bude poslijednja!

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 3199
   RE: Inseminacija
21.9.2013 15:12:29   
Alegro
Evo da javim!Moja prva inseeminacija nije uspjela user posted image , upravo sam dobila user posted image . Nista, idemo dalje!

(odgovor članu Alegro)
Neposredna veza do poruke: 3200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  126 127 [128] 129 130   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  126 127 [128] 129 130   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *